Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Gość gość
czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polpola
czemu nic sie nie wyswietla kurcze bd musiala zrezygnowac chyba z tego forum bo mnie to wkur......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rezygnujecie z forum Kochane :( Może jeszcze coś z tym zrobią i zacznie działać normalnie. Ja właśnie piję kawkę i czekam aż mi się jajka ugotują. Od dziś PW. Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,dziś dopiero widzę posty,które pisałam wczoraj,bez komentarza... Pola gratulacje,naprawdę idziesz jak burza :) U mnie w końcu zaświeciło słońce,od razu chce się żyć :) Zdesperowana jak tam,musimy kontrolować sytuację i mieć Cię na oku :). Widzisz ja grzeszę,czasem modyfikuję wagę wg siebie i swoich potrzeb i na szczęście ubywa ale jak tylko pojawi się zastój to od razu wracam na prawidłowy tor :) Mimo tego że kafeteria działa tak jak działa nie przestawajcie pisać i tak została nas malutka garstka,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana nie dziekuje zeby nie zapeszyc ! :) ale aby tak dalej :) i blizej celu :) ja dzis na sniadanko 2 jaja na miekko i kawka a na obiad nie mam pomyslu:) i paskudnie bez slonce i bez pracy :( :( a co u was?:) te forum mnei wykonczy chyba pff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka dziękuję, tym razem dobrze :) Nic nie grzeszę i jestem bardzo zadowolona z siebie. Mam nadzieję, że wkrótce będą tego rezultaty. Na obiad dziś miałam grillowaną pierś z kurczaka i tartego ogórka z jogurtem naturalnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane, ja dzisiaj cały dzień w drodze... wreszcie dotarłam do domu. Od dzisiaj 5PW. Jutro wżenie, zobaczymy bo jestem przed @. całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - dobrze doczytałam - nie pracujesz w tym miejscu, w którym niedawno zaczęłaś? Zdesperowana - ja lubię podróżować, czytam, relaksuję się nawet w pociagu. a jutro idę do pracy, pierwszy raz od 10 m-cy. bardzo sie cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, ja ogólnie też lubię, ale jutro czeka mnie dosyć stresujący dzień i ważna rozmowa, więc już się denerwuję :p powodzenia w pracy Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-pierwsza
Cześć Laseczki. u mnie ważenie bez zmian, waga pokazuje 65,80kg, jestem przed @, chyba zacznę się ważyć co 10 dni. dzisiaj 2 PW. na obiadek klopsiki z mięska indyczego.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane ja wlasnie po sniadanku czyli szklanka maslanki przed sniadankiem kawka i serek wiejski :) na obiad mam zupe z paluszek surimi albo piers :) a nadziewacie jakos piers?:) ja dalej mam @ i kiepsko sie czuje :( co u Was?:p pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś cały dzień w podróży. Na szczęście wszystko poszło po mojej myśli :) Właśnie zjadłam kolację, chlebek kukurydziany z mielonymi z grilla. Monika jak pierwszy dzień w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane. u mnie na obiado - kolację pulpeciki z indyka z marchewką i zieloną pietruszką zapiekane w sosie z pomidorów, jutro to samo haha. A w pracy... dzisiaj byłam na szkoleniu 2h , jutro też, na poważnie zacznie się w sobotę 6h a potem po 12 średnio co dwa dni.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki. U mnie dzisiaj zaczyna się 3PW. Na śniadanie pyszne kanapki, na obiad klopsiki (wczorajsze ) i zrobie dzisiaj kapustkę młodą z pieczarkami i koperkiem. dużo słońca Wam zycze w ten ponury dzien.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też 3PW. Właśnie piję poranną kawkę. Na śniadanie zjadłam kanapki, a na obiad będzie galareta z mięsem i warzywami. Buziaki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki,ja milczę bo nie mam chwilowo neta,teraz jestem u mamy to korzystam z chwili. Dobrze Wam idzie oby tak dalej :) Ja się nie najlepiej czuję,osłabienie,brak koncetracji,rozdrażnienie,nie wiem czy to dieta czy pogoda...Ale Was wspieram i trzymam kciuki. Monia brakuje mi pogaduszek z Tobą, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×