Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Monika strasznie mi przykro :( Gdybyśmy mogły coś dla Ciebie zrobić...Sama ostatnio straciłam Dziadków, więc domyślam się jak musi Ci być ciężko... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi bardo Monisiu:( Ja dzisiaj jadę na miesiąc(na urlopie) pilnować wnuczki 7 miesięcznej,bo córka wraca do pracy.Będę się odzywać .Trzymajcie się kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM i itp. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co u was? Ja wczoraj po mprezie ale waga ta sama:-) teraz moze kawka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. U mnie pierwszy PP i piękne słońce chociaż humorek pod psem. Jeszcze mi smutno... Dziękuję za wsparcie, jesteście kochane. Jutro w podróży i w środe też. całusy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,wprawdzie jeszcze nie z kawą,bo teraz jestem u córki i rytm dnia jest inny.Pierwszy dzień za mną:)Nie było żle,tylko czasem jest malutka marudna,bo wychodzą jej ząbki.Dzisiaj 2 dzień białkowy.Trochę zgrzeszyłam przez ostatnie dni,urodziny 30 córki,ciasto,truskawki,piwko:)Mam czasem słabą silną wolę.Na wekend zabiera mnie moja przyjaciółka i pewnie też święta nie będę:) Ale cóż ,po prostu dłużej potrwa zanim przejdę na III fazę.Upały straszne,dobrze ,że blisko mam ogromny park,jest gdzie spacerować.Pozdrawiam Was serdecznie i piszcie,bo nie ma co czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pytam sie co tu taka cisza? ale wrocicie jak zgrzszycie zobaczycie! :P u mnie dalej bez zmian waga od 2 tyg stoi ups :( ale co tam mam nadzieje ze nie dlugo ruszy oby oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowna!
Ja się poddałam Dziewczyny, przykro mi, ale już nie dałam rady, za dużo stresu ostatnio. Dziś się wyprowadzam, jadę na kilka dni do domu, a za tydzień wyjeżdżam za granicę. Co do wagi.. pewnie wzrosła :( Aż żal patrzeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Mam pytanie czy na diecie można jeśc budyń albo kisiel czy to raczej zbyt wiele zbędnych kalorii ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka :)
Witam wszystkich na diecie, mam mały problem, który nie daje mi spokoju. Stosowałam dietę przez jakieś 4 miesiące, zrzuciam ok 14 kg - jestem bardzo, bardzo szczęśliwa z tego powodu. Obecnie ciągle faza II. Na początku czerwca musiałam jednak wyjechać, jestem na Islandii, gdzie jestem zależna od tego co ugotują w pracy, bądź tego co kupie sama. Dodam, że nie ma produktów light ( a nawet jeżeli to wybór znikomy), są warzywa. Kurcza jest zbyt drogi, by mc sobie na niego pozwalac. Wszystko jest tu drogie, ale muszę trzymac się tego. Szefostwo podaje do jedzenia same fast foody, jestem zdana na siebie. Przestałam liczyć dni, wczesniej stosowałam proces 5/5, teraz odkąd tu jestem nie robię tego, waga stoi w miejscu, nie odczuwam żadnych zmian....Boję się, że nie wyjdzie mi to na dobre, czy ktoś stosowal tę dietę bez liczenia tych dni...? Czy to tez mi pomoże,...? Bardzo prosze o podpowidzi, rady... Męczy mnie to bardzo i nie chcę żeby to odbierało moja motywacje, pracując w restauraci, pokus moich jest w okół mnóstwo, wiadomo że brak efektów, mniesza motywacja...://// ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. u mnie 3PW dobiega końca. Zdesperowana - szkoda że się poddajesz... Gościu - nie lada wyzwanie przed Tobą. Musisz jednak ustalić system wg którego będziesz stosowała dietę. Dieta na chybił trafił to chyba zły pomysł. całusy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam akurat chwilkę,bo wnuczka śpi.Jestem teraz przed@ dlatego waga jest trochę wyższa.Ten upał mnie wykańcza,zresztą chyba wszystkich.Tydzień za mną ,po południu przyjaciółka zabiera mnie na 2 dni do siebie,odetchnę trochę.Maja jest kochanym i pogodnym dzieckiem,ale teraz ząbkuje i ma trudne dni .Wszystko minie.Ciekawa jestem co powie moja przyjaciółka,bo nie widziałyśmy się od kilku miesięcy:)Pozdrawiam i żegnam do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. U mnie 2PW. Pyszne warzywka...mniam. Pogoda cudna, upał - a ja do pracy na 12h - tam klimatyzacja i przyjemny chłodek, a wy się męczcie w tym upale, haha. całusy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co z wami poddajecie sie? u mnie dzis duzo duzo warzywek ktore kocham mniam :) i piekna sloneczna pogoda byla wiec nie zagladalam :) waga 2 tyg bez zmian ehhh ale trzymam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje drogie. U mnie leje jak z cebra. Nareszcie trochę chłodniej. Dzisiaj 4PW. Zrobię pyszna kapustę młodą i do tego polędwiczki. Odezwijcie się bo strasznie smutno bez was. Kawa nie smakuje tak samo... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawrócona dukanka
Cześć dziewczyny! Głupio się przyznać ale obserwuję to forum od samego początku ale jakoś nie mogłam się zebrać aby się przyłączyć. Uzaleźniłam się od tego forum, a teraz taka cisza... Schudłam 18 kg. ale praktycznie od miesiąca wag stoi, ale w tym moja zasługa ... Staram się trzymać ale same wiecie jak to jest. Ale dziewczyny nie poddawajmy się wierzę że razem damy radę. XgosiulenkaX jeśli to czytasz wracaj długo się nie odzywałaś a twoje wpisy dawały mi nieraz dużego kopa. Mam 30 lat i startowałam z 95 kg jest 77 ale marzy mi się 6 z przodu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawrócona dukanka
Cześć dziewczyny! Głupio się przyznać ale obserwuję to forum od samego początku ale jakoś nie mogłam się zebrać aby się przyłączyć. Uzaleźniłam się od tego forum, a teraz taka cisza... Schudłam 18 kg. ale praktycznie od miesiąca wag stoi, ale w tym moja zasługa ... Staram się trzymać ale same wiecie jak to jest. Ale dziewczyny nie poddawajmy się wierzę że razem damy radę. XgosiulenkaX jeśli to czytasz wracaj długo się nie odzywałaś a twoje wpisy dawały mi nieraz dużego kopa. Mam 30 lat i startowałam z 95 kg jest 77 ale marzy mi się 6 z przodu oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane u mnie też leje,ale trochę się cieszę,bo zmęczyły mnie te upały.Staram się dietować przepisowo,ale czasem mi się nie udaje( 2 lipca mijają już 3 miesiące i jest mi coraz trudniej).Nie chcę się poddać,bo wesele młodszej córki mam dopiero 31 sierpnia i głupio by było wszystko zaprzepascić.W piątek jadę pierwszy raz do domu po 2 tygodniach ,już trochę tęsknię za mężem i suczką Zuzią.Pozdrawiam serdecznie i życzę samych spadków wagowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawrócona dukanka
U mnie czas na kawkę + serek homogenizowany z słodzikiem i kakao, to mnie trzyma jaszcze n tej diecie. Uwielbiam słodkie a sernik , kogiel mogiel , nutella już mi się przejadły. Zaraz zbieram się do pracy . Trzymajcie się bądźcie grzeczne ....czuje że od dzis zaczynam na nowo : ZERO PODJADANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia2811
Witam wszystkich tutaj zebranych! To mój pierwszy wpis na tym Forum, szukałam jakiegoś gdzie wciąż ktoś pisze, ponieważ wiele jest już od dłuższego czasu nie odwiedzana :( Zaczęłam dietę tydzień temu jak do teraz schudłam 4,6 kg robiłam 5 dni fazy ataku ponieważ mam zamiar schudnąć 20kg. Stosuje 3/3 Dzisiaj mam ostatni Dzień z warzywkami choć mnie to specjalnie nie przeszkadza, bo odkąd jestem na fazie II naprzemiennej schudłam tylko 0,1kg :( wiem czytałam że waga może stanąć ale nie spodziewałam się aż tak tym bardziej, że tych warzyw praktycznie wcale tak dużo nie jem :( Napiszcie jak to u was wyglądało czekam na szybkie odpowiedzi i mam nadzieję że będziemy wspierać się nawzajem! Pozdrowionka dla wszystkich :)) i trzymam za was wszystkie mocno kciuki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pusia. Jak prześledzisz forum to zobaczysz , że u mnie spadek wagi był bardzo szybki. Jestem na diecie od 6 maja. Ale teraz spadek jest bardzo powolny mimo przestrzegania diety. Jest to zjawisko normalne. Jedne chudną szybko a inne powoli, najważniejsze to nie robić odstępstw od diety i trzymać się zasad a wyniki będą na pewno. Trzymam za Ciebie kciuki. U mnie dzisiaj 5PW. Od jutra same białeczka. Całuję i pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawrócona dukanka
Hej dziewczyny Nowy dzień nowe wyzwanie. Ja dzisiaj na śniadanko wędzona makrelka. Ja dietę zaczęłam 7 stycznia pierwsze 10kg poszło bardzo szybko , pozostałe troszkę wolniej ale systematycznie spadało, ale teraz mam długi zastój. Myślę że to dlatego że to już tyle miesięcy i już powoli się łamałam, zaczęły mi się mieszać fazy I z II ciągle wkradały mi się warzywa. Chciałam zrobić przerwę i przejść na III ale boję się że nie dam rady już wrócić na I fazę, więc walczę dalej. Miło jest się wcisnąć w jeansy, które nosiło się kilka lat temu. ...razem ze mną odchudza się mój mąż, on stosuje tylko trzecią fazę powoli ale też chudnie , razem zawsze raźniej Czuję że razem damy radę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia2811
Dziękuję za wsparcie Monika! super że tak często tutaj się wchodzi! :) Co do wagi to się jednak pomyliłam bo ważę 85.1 czyli jednak 0,4kg schudłam podczas jedzenia warzywek :) tak się boję o tą wagę i chciałabym do końca sierpnia jak najwięcej schudnąć ponieważ jedziemy z mężem na urlop :) u mnie jest taka sytuacja że ważę tzn ważyłam :D 90kg ale po mnie tego nie było widać najwięcej ile mi dawali to było 80kg lecz jak się ubiorę w bikini tym bardziej że mam wielkie piersi miseczka G a w bikini GG a skończę w listopadzie 21 lat więc na mój wiek spory :) wtedy widać już te niepotrzebne fałdki :( dlatego tak się martwię że przestało spadać, ale jeżeli chodzi o podjadanie to nie popełniam żadnych grzechów nawet tych malutkich i mam nadzieję że tak wytrzymam :) Buziaki i Powodzenia wszystkim :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie 2 tyg i dalej waga ta sama ;'/ MOZE zmienie tryb albo cos bo nie mam pomyslow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie 2 tyg i dalej waga ta sama ;'/ MOZE zmienie tryb albo cos bo nie mam pomyslow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia2811
Nie wiem Dziewczyny czy znacie tę stronkę więc wrzucam link :) super przepisy na wszystkie fazy diety i na każdą porę dnia :) Dzięki niej zaczęłam dietę ponieważ kiedyś już próbowałam lecz zrezygnowałam z braku pomysłu na przyrządzenie jedzonka ona mnie uratowała dlatego chcę bardzo się nią podzielić www.dukania.pl POLECAM WSZYSTKIM Śniadania, Obiadki i co najważniejsze Desery :D i wszystko dozwolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×