Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Witam kobietki :) Jestem również nowa tutaj :) Wiem, że tyle objawów, ile kobiet i najgorsze, że większość pasuje też do @..Masakra :) Dopero co z mężem zaczęliśmy starania o nasze pierwsze dziecko. Cykle mam regularne, co ok.27-28 dni, ale bywają rozbieżności, wiadomo. Nigdy nie brałam tabletek anty. Ostatnią @ miałam 11-16 grudzień. Próbowaliśmy pierwszy raz 25grudnia i 29 grudnia. Zaszaleliśmy też 1 stycznia, ale tu przypuszczam, że już marne szanse :P :) Termin spodziewanej @ mam na 7 stycznia..Więc wiem, że muszę uzbroić się w cierpliwość.. Ale nie jest to łatwe :) Póki co mam objawy zarówno jak przed okresem i jak na poczatku ciąży (czytając różne opinie) czyli pobolewanie podbrzusza, kłucie w jajniku, wczoraj nagle zrobiło mi się niedobrze w ciągu dnia, ale bez wizyty w toalecie :) bolące obrzmiałe piersi. Aa..zaczęłam brać też kwas foliowy - 3dzień dopiero..ale lepiej późno niż wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Witam Wszystkie :) dziękuję za zaproszenie - królik-skacze :) Dzisiaj u mnie 5 dzień cyklu. @ dostałam 29.12.miałam jak zwykle przez 2 dni. przez ostatnie 2 cykle brałam clo od 3-7 dc. Teraz z uwagi na @ w sobotę i brak recepty - aktualnie - cykl bez clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Witamy Ewcia1982 :) Folik to podstawa dla planujących. 3mam kciuki by się udało. Testujesz 7 stycznia? Zwykły sikaniec czy hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie 7 stycznia :) chyba, że nie wytrzymam i 6-go :P Na pewno sikaniec, bo mieszkam na wyspach i z tego, co wiem, tak łatwo tu o takie badania nie jest :) Aa..dzisiaj mierzyłam temp. i 37,3..ale z tego, co wiem to przed @ też jest podwyższona...ech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Ale jest nas już dużo! super :) Viki moje gratulacje! Jezeli chodzi o mnie to jestem teraz w 13 d.c, @ ma przyjść miedzy 15 a 19 stycznia (mam nadzieje ze nie przyjdzie :)). W 10 dc miałam sluz z różowym zabarwieniem co chyba oznaczało owulacje, potem był już przezroczysty i rozciągal sie a dziś jest biały więc to napewno była owulacja, ktora wraz moim narzeczonym sowicie wykorzystalam poprzez liczne przytulanki :)) Jeżeli chodzi o kofeine to nie pijam kawy, co najwyżej raz w miesiącu rozpuszcalna:)'tabletki anty brałam jakiś rok temu przez jeden cykl ponieważ miałam torbiela na lewym jajniku, papierosów nie palę , alkohol raz na długi czas ale w niewielkich ilościach . Jeżeli chodzi o rozstepy to jakieś 2 lata temu bylam na pewnym szkoleniu i tam nasza prowadząca opowiadala nam rożne ciekawostki dotyczące ciąży, mówiła ze na rozstepy najlepsza jest oliwka dla dzieci. Ona smarowala okolice brzucha i piersi taka oliwka dwa trzy razy dziennie i nie miała nawet jednego rozstepu. Chodzi o to aby skóra była dobrze naoliwiona przez co stacje sie elastyczna. Mówiła tez żeby ograniczyć stosowanie kosmetyków z wit A bo działają poronnie i mogą uszkodzić plod. Trzymam za Nas wszystkie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ale ten czas się dłuży, strasznie chciałabym już wiedzieć czy w tym cyklu się udało. Ciągle doszukuje się jakiś objawów, chociaż pewnie na nie za wcześnie:) jeszcze 6 dni do @ - oby jej nie było. A Wy jak się trzymacie? macie jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mnie też się strasznie te dni dłużą, tak jak ktoś wcześniej napisał, ekscytacja w tej fazie cyklu największa:) martwi mnie tylko tempka - spadła dzisiaj o 2 kreski ehh czekam do soboty ale nadzieja trochę stopniała, co ma być to będzie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... A ja chyba dostanę na glowę, bo @ jeszcze nie ma. Śluz jest biały. Jutro zrobię jeszcze raz test sikany z porannego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Dziewczyny, a ja proponuję, zebysmy zrobiły listę tak jak na innych tego typu topikach, będzie łatwiej gadać. Co wy na to? Ja mogę zacząć, a wy sie dopisujcie :-) Agawarawaa - 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti78
Keiti78-cykl 3-@16.12-testowanie 10.01,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti78
Keiti78-cykl 3-@16.12-testowanie 10.01,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysł z tą listą. Więc się dopisuję Agawarawaa - 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 Malinowaaa - 3 cykl - @ 12.12 - testowanie 8-9. 01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysł z tą listą. Więc się dopisuję Agawarawaa - 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 Malinowaaa - 3 cykl - @ 12.12 - testowanie 8-9. 01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaa
Agawarawaa - 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 Malinowaaa - 3 cykl - @ 12.12 - testowanie 8-9. 01 Keiti78 -3 cykl -@16.12- testowanie 10.01 Ewcia1982 - 1 cykl - @ 11.12.2012- testowanie 07.01.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farara
hej dziewczyny;) my też się już długo staramy i nic:( prawie rok:( już nie wiem co mam z tym myśleć:( powoli zaczynam wątpić,że w ogóle się uda:( a co najgorsze..moja najlepsza koleżanka starała się zajść w ciążę w tym samym czasie co i ja i co?:( ona ma termin porodu za 4 dni a ja właśnie męczę się z bólem okresowym:( mimo wszystko jeszcze bede probowac;) może w tym miesiącu się uda;) @ 30.12.2012, testowanie 30.01.2013(mam nadzieję,że to będzie szczęśliwa data;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Agawarawaa - 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 Malinowaaa - 3 cykl - @ 12.12 - testowanie 8-9. 01 Keiti78 -3 cykl -@16.12- testowanie 10.01 Ewcia1982 - 1 cykl - @ 11.12.2012- testowanie 07.01.2013 królik-skacze-8 cykl-@ 13.12.2012 testowanie 5.01. 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Nieźle ja już 8 cykl :( makabra :( Z góry wiem że na straconej pozycji jestem w tym miesiącu bo nie czułam owulacji a teraz czuje zbliżającą sie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Farara. W prawdzie dla mnie to dopiero 3 trzeci cykl ale też myślałam ze jak tylko zrezygnujemy z wszelkiej antykoncepcji to zaraz będę w ciąży. Niestety myliłam się. Widocznie każdy gdzieś tam, ma zapisany swój czas - np.na bycie mamą. Wierzę że kiedyś wreszcie się uda i tak jak w temacie koleżanka napisała Nowy Rok-nowe nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farara
robiłam badania, wyszło,że prolaktynę mam niby dobrą,ale dalej nic:( postanowiłam ten miesiąc brać wiesiołek i casta;) zobaczymy,może teraz się uda;) ja sama nie wiem już który to jest cykl starań dlatego zapiszę się jako pierwszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farara
Agawarawaa - 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 Malinowaaa - 3 cykl - @ 12.12 - testowanie 8-9. 01 Keiti78 -3 cykl -@16.12- testowanie 10.01 Ewcia1982 - 1 cykl - @ 11.12.2012- testowanie 07.01.2013 królik-skacze-8 cykl-@ 13.12.2012 testowanie 5.01. 2013 farara-1cykl-@ 30.12.2012 testowanie 30.01.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farara
malinowaaa dokładnie tak samo myślałam;) niestety okazało się,że to naprawde nie jest takie łatwe:( na tym topiku będziemy się wszystkie wspierać;) tak bardzo bym chciała już w tym miesiącu zobaczyć te II kreseczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti78
Ja się za bardzo nastawiam za każdym razem,a później rozczarowanie...mam w domu 5 latka i za sobą niedoszla ciążę,szczególnie teraz gdy zbliżałby się termin porodu na początek lutego,buuu,niby czas leczy rany....ale się nie zapomina,szczególnie ze wszystkie badania i histopatologia wyszła prawidłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Farara, Keiti, królik skacze - ściskam was! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farara
a jakie badania robiłaś? współczuję.. A teraz może po prostu spróbuj podejść do tego na luzie;) wiem,że trudno.. my się staramy o pierwszą dzidzię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja się tylko na szybko dopiszę i uciekam, bo mały się dopomina mojej obecności Agawarawaa - 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 Malinowaaa - 3 cykl - @ 12.12 - testowanie 8-9. 01 Keiti78 -3 cykl -@16.12- testowanie 10.01 Ewcia1982 - 1 cykl - @ 11.12.2012- testowanie 07.01.2013 królik-skacze-8 cykl-@ 13.12.2012 testowanie 5.01. 2013 farara-1cykl-@ 30.12.2012 testowanie 30.01.2013 tymianek111 - 1 cykl - @ 29.12 - testowanie 29.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Farara, Keiti, królik skacza - przesyłam wam uściski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Agawarawaa - 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 Malinowaaa - 3 cykl - @ 12.12 - testowanie 8-9. 01 Keiti78 -3 cykl -@16.12- testowanie 10.01 Ewcia1982 - 1 cykl - @ 11.12.2012- testowanie 07.01.2013 królik-skacze-8 cykl-@ 13.12.2012 testowanie 5.01. 2013 farara-1cykl-@ 30.12.2012 testowanie 30.01.2013 tymianek111 - 1 cykl - @ 29.12 - testowanie 29.01 Qwer- 3 cykl - @ 20.12 - testowanie 17.01 Świetny pomysl z ta lista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Czyli w pierwszej kolejności trzymamy kciuki za królik-skacze , Ewcia 1982 i Malinowaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×