Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Pannacota - ........ - 1cykl - @ 2.12.2012 - testowanie 03.01 Lethicia26 - 26 lat - 3 cykl @ 12.12.2012 - testowanie 06.01 Ewcia1982 - ....... - 1 cykl - @ 11.12.2012- testowanie 07.01 Malinowaaa - 25 lat - 3 cykl - @ 12.12.2012 - testowanie 8-9.01 BeataB - ....... - 1 cykl - @ 12.12.12 - testowanie 8-9.01 Maruska31 - 31 lat - cykl powyzej 8- @ 14.12-testowanie 10.01 Keiti78 - ..........- 3 cykl -@16.12- testowanie 10.01 Karolina 29277 - .....- 10 cykl - @ 14.12 - testowanie 14.01 Qwer- .......- 3 cykl - @ 20.12 - testowanie 17.01 Agawarawaa - ......- 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 KawaZmlekiem23- 23 lata - 3 cykl - @ 24.12 - testowanie 21.01 tymianek111 - 28 lat - 1 cykl - @ 29.12 - testowanie 29.01 farara- .........- 1cykl-@ 30.12.2012 testowanie 30.01 królik-skacze- 25 lat - 9 cykl-@ 4.01.2013 testowanie 01.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisałam sobie t :P A są w tej tabelce dziewczyny, które są już w ciąży? Keiti78 - przepraszam, to miało być do królik_skacze :) Ewcia1982 - a ty tą pracę zaczynasz z zamysłem, żeby od razu zaciążyć? Ja wróciłam do pracy po wychowawczym w lutym 2012 i już planuję kolejną ciążę. Trochę mi głupio z tego powodu, bo pracę mam fajną i nie chcę wyjść na taką, która tylko z jednego dziecka w drugie przeskakuje. Ale z drugiej strony, to nie mogę przecież tej decyzji w nieskończoność odwlekać. Wcześniej mieliśmy z mężem plany, żeby mieć trójkę, ale w obecnej sytuacji nie wiem czy się zdecyduję na trzecie. A sytuacja jest taka, że mam takiego urwisa, że ledwo sobie z nim samym daję rady, boję się co będzie przy dwójce, a trójki już w ogóle sobie nie wyobrażam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pannacota - ........ - 1cykl - @ 2.12.2012 - testowanie 03.01 Lethicia26 - 26 lat - 3 cykl @ 12.12.2012 - testowanie 06.01 Ewcia1982 - ....... - 1 cykl - @ 11.12.2012- testowanie 07.01 Malinowaaa - 25 lat - 3 cykl - @ 12.12.2012 - testowanie 8-9.01 BeataB - ....... - 1 cykl - @ 12.12.12 - testowanie 8-9.01 Maruska31 - 31 lat - cykl powyzej 8- @ 14.12-testowanie 10.01 Keiti78 -35lat - 3 cykl -@16.12- testowanie 10.01 Karolina 29277 - .....- 10 cykl - @ 14.12 - testowanie 14.01 Qwer- .......- 3 cykl - @ 20.12 - testowanie 17.01 Agawarawaa - ......- 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 KawaZmlekiem23- 23 lata - 3 cykl - @ 24.12 - testowanie 21.01 tymianek111 - 28 lat - 1 cykl - @ 29.12 - testowanie 29.01 farara- .........- 1cykl-@ 30.12.2012 testowanie 30.01 królik-skacze- 25 lat - 9 cykl-@ 4.01.2013 testowanie 01.02 kurcze nadal mam jakies problemy ze zgaga choc niewiele zjadłam, pamietam jak ona mi doskwierała w ciazy szczegolnie w koncówce:), widze ze wiode wiekowy prym:), dzis mielismy najazd tesciow i dzien szybko upłynał.... najgorsze ze nie mam w domu nawet zadnego testu i nie wiem czy sie zaopatrzyc czy czekac na normalna kolej rzeczy... napawanie sie to chwila jest ogolnie przyjemnie ekscytujace, gorzej jak przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keiti78 - a w pierwszej ciąży miałaś zgagę od samego początku ciąży? To może być u ciebie objaw, tak? :) Ja przez całe życie nie wiedziałam co to zgaga, ale na końcówce ciąży jej doświadczyłam, i to bardzo "intensywnie" :P. Musiałam spać wręcz w półsiadzie, bo jak tylko się położyłam, to cała treść żołądka cofała mi się do przełyku :|. Ale, żeby nie było - ja czas, kiedy miałam brzuszek, wspominam bardzo miło, czasami mi go po prostu brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymianku az tak nei pamietam czy od poczatku - bo to 6 lat temu było, ale od połowy do konca to na rennie zyłam, było nie do zniesienia, nie chce objawow przypisywac sobie bo sie nakrece tylko:) niektóre sie pokywaja z tymi co ta @ czyli drazliwosc piersi i bole w podbrzuszu.... kurcze moj maz własnie zmraza winko i nie wiem czy powinnam pic;], ale moze jakby co lampka nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB.
Witam z wieczora :) Fajnie, że nie jestem jedna po 30, bo czułabym się jak wykopalisko :P Wśród moich pracowych koleżanek żadna nie zaszła w ciążę przed 34 rokiem życia .. Jedna miała 36 lat , druga 38, teraz w kwietniu rodzi kolejna - 33. I z ciekawostek to rodzą się na zmiane dziewczynki /chłopcy. Tzn pierwsza ma dziewczynkę, druga chłopca, teraz ta z kwietnia dziewczynkę :D wcześniej jakoś też tak było, jedna się wyłamała po drodze bo miała bliźniaki - parkę ;) Ja jakiegoś parcia nie mam i w ogóle ja mam tak,że okres zawsze dostaję rano, a tego 12 nie dostałam, wieczorem pojechalismy na basen i po basenie w samochodzie mówię do męza, że cos okresu nie mam.. on do mnie " to moze w ciązy jestes". Po powrocie do domu okres przyszedł. I wtedy jakoś w rozmowie wyszło, że moze już by był czas. Ten cykl miałam cięzki, mnóstwo pracy, stresów, wyjazdów- w tym sylewstrowy. Ogolnie się nie oszczędzałam, bo nie było jak. Zresztą ja mam małe ADHD. Biegam codziennie, 2 x w tyg na fitness, czasem basen. Wisoną/latem rower - chyba cięzko byłoby mi zrezygnować z tej aktywności, bo jest ze mną od ponad 10 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pazdzierniku ub roku w wieku 40 lat urodziła kolezanka z pracy, długo sie starali , jakies problemy z tarczyca miała, a starszy syn ma 14 lat:) a teraz maja mała Amelkę:) moja tesciowa ma jeszcze córke w gimnazjum tez pozno sie im przytrafiła;) maruska trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Dzieki keti, ja mam kilka kolezanek ktore zaciazyly i urodzily okolo czterdziestki, ja juz tez jestem kawalek po trzydziestce, mam nadzieje ze problemow z tarczyca nie mam, chociaz warto to sprawdzic, poruszalysmy ten temat z kobietkami na innym watku, jestesmy zdrowi i przeciwskazan nie ma, ale duphaston w pogotowiu bo jednak po trzydziestce zaczynja sie troszeczke zmieniac hormonki. Czasu jest coraz mniej, a kazdy kolejny cykl wiaze sie z nadzieja. Puki co czekam do @, a test robie za 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Będę MAMĄ2013 to jestes przed owu, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pannacota - ........ - 1cykl - @ 2.12.2012 - testowanie 03.01 Lethicia26 - 26 lat - 3 cykl @ 12.12.2012 - testowanie 06.01 Ewcia1982 - ....... - 1 cykl - @ 11.12.2012- testowanie 07.01 Malinowaaa - 25 lat - 3 cykl - @ 12.12.2012 - testowanie 8-9.01 BeataB - ....... - 1 cykl - @ 12.12.12 - testowanie 8-9.01 Maruska31 - 31 lat - cykl powyzej 8- @ 14.12-testowanie 10.01 Keiti78 -35lat - 3 cykl -@16.12- testowanie 10.01 Karolina 29277 - .....- 10 cykl - @ 14.12 - testowanie 14.01 Qwer- .......- 3 cykl - @ 20.12 - testowanie 17.01 Agawarawaa - ......- 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 KawaZmlekiem23- 23 lata - 3 cykl - @ 24.12 - testowanie 21.01 tymianek111 - 28 lat - 1 cykl - @ 29.12 - testowanie 29.01 BedeMama2013 - 36lat-.......-@29.12 - testowanie.... farara- .........- 1cykl-@ 30.12.2012 testowanie 30.01 królik-skacze- 25 lat - 9 cykl-@ 4.01.2013 testowanie 01.02 Mamo dopisałam Cie chociaz nie znam wszytskich informacji? to która Twoja ciaza ma byc? czy bedziesz robic badania prenatarne/genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Jezeli chodzi o badania prenatalne to zalezy od lekarza prowadzacego, jezeli zleci to trzeba, a z tego co sie orientuje to czesto kawalek po trzydziestce lekarze zalecaja, ale nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie stosujemy metody "co 2 dni", tylko "jak wypadnie" ;). Ale wiem, że nie warto zbyt często, żeby plemniki miały szansę się "wzmocnić". Witaj Będę MAMĄ2013, widzę, że jesteśmy na identycznym etapie, dostałam @ w tym samym dniu. Który to cykl starań, pisałaś już wcześniej? :) W jakim wieku jest twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to spróbuję "odtworzyć" co napisałam wcześniej. My nie stosujemy metody "co 2 dni", tylko "jak wypadnie". Ale podobno nie należy się kochać zbyt często, żeby plemniki nie były zbyt słabe. Będę Mamą2013- witaj, jesteśmy teraz na tym samym etapie, ja też dostałam okres 29.12. Pisałaś już wcześniej który to twój cykl starań? Ile lat ma twoje dziecko? Synek mi tak wrzeszczy przy komputerze, że muszę do niego iść. Od jakiegoś czasu nie chce mi dać ani minuty w ciągu dnia dla siebie... Mąż chce się nim teraz zająć, ale on nie da się ode mnie oderwać. No nic, siedzi teraz u mnie na kolanach i "piszemy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianek111 - o zmianie pracy wiem od kilku miesięcy, tylko teraz dopiero mogę ją zacząć (biurokracja). Co do ciąży - stwierdziliśmy, że zaczniemy starania jak już zacznę pracę, żeby "głupio nie wyszło" :P Ale jakoś mój mąż 25 grudnia na momencie zdecydował inaczej :) No nie ważne. W każdym razie dziś w nocy czułam się jakbym już dostawała @ - ciągnące/bolące podbrzusze, kłucie szczególnie w prawym jajniku. Co chwila sprawdzałam, czy aby nie przyszła..Ale nic.. Potem pomyślałam, że może to implantacja?! Sama nie wiem. Rano zrobiłam test - piękna jedna krecha :/ Także możecie mnie wykreślić z listy :) Szkoda.. Teraz czekam na @..z małą nadzieją, że mimo wszystko nie przyjdzie ;) W razie czego drugi test czeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Ewcia1982 ale z tego co widac termin @ mas na jutro, czyli jeszcze jest szansa na udany cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, ale mam chyba przeczucie, że prędzej @ będzie..ale zobaczymy :) oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie;) uwielbiam weekendy:) odpoczynek górą:) , maz własnie po synka pojechał... a teraz sie wziełam za porzadki w szafie, normalniej trzeba chyba zrobic pod wymiar bo z mezem sie juz nie miescimy:) a zgaga nadal doskwiera :/ nie moge sie juz doczekac Waszego testowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie okresu w dalszym ciągu brak, test (ten z czułością 25) z jedną krechą, samopoczucie kiepskie..spać spać spać :) ale przeczucie dobre :D Ewcia1982 3mam kciuki żeby już jutro były dwie tłuściutkie kreski :D Malinowaaa jak tam Ty się trzymasz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lethicia - trzymam kciuki za Twoje przeczucia ;) Ja, jak napisałam - dziś robiłam test, jedna krecha :/ Ale wiem, że planowo mam jutro dostać @, więc cień cienia nadziei :P jest.. Choć wszystkie objawy mam zupełnie na @..Więc chyba spisuję to na "straty".. Piersi mnie nadal masakrycznie bolą, są powiększone (myślę, że dużo bardziej niż zazwyczaj lub ostatnimi razy) - ale nie chcę się nakręcać. Jedyne co - za każdą wizytą w toalecie upewniam się, że nie ma @ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... jak się trzymam? w sumie u mnie nic nowego, czekam nadal...do wtorkowego wieczoru, jeszcze trochę czasu,ostatnio tak dostałam @, no zobaczymy. Ciągle brak jakichkolwiek objawów. Piersi też nie bolą a w sumie przed @ też mnie nie bolą - czasami się zdarzało ale to jak jeszcze brałam tabletki antykoncepcyjne. A u Ciebie Lethicia nadal brak @? to super, może się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne macie te objawy ze wskazaniem na:)) u mnie temp niska, piersi mnie nie bola, zazdnych oznak;] chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farara
Pannacota- 1cykl - @ 2.12.2012 - testowanie - 03-01-2013 Lethicia26 - 3 cykl @ 12.12.2012 - testowanie 06.01.2013 - 26 lat Ewcia1982 - 1 cykl - @ 11.12.2012- testowanie 07.01.2013 Malinowaaa - 3 cykl - @ 12.12.2012 - testowanie 8-9. 01. 2013 - 25 lat BeataB - 1 cykl - @ 12.12.12 - testowanie 8-9.01 Maruska31 - cykl powyzej 8-@ 14.12-testowanie 10.01 Keiti78 - 3 cykl -@16.12- testowanie 10.01 Karolina 29277 - 10 cykl - @ 14.12 - testowanie 14.01 Qwer- 3 cykl - @ 20.12 - testowanie 17.01 Agawarawaa - 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 KawaZmlekiem23- 23l - 3 cykl - @ 24.12 - testowanie 21.01t ymianek111 - 1 cykl - @ 29.12 - testowanie 29.01 lat 28 królik-skacze- 9 cykl-@ 4.01.2013 testowanie 01.02. 2013 lat 25 dziewczyny wykreśliłam siebie:( już tyle się staramy o nasze pierwsze dziecko i nic:( ale będę Was wspierać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farara nie wykreslaj siebie wpisuj kolejne daty nastepnego miesiaca.... kilku z nas sie na pewno nie uda wiec dalej bedziemy sie wspierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farara ale nie rozumiem co się stało? Miałaś testować dopiero 30 stycznia?więc? Coś przeoczyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keiti78 u Ciebie jeszcze czas na objawy, mam nadzieję że na dniach się pojawią i to takie których nie można sobie wmówić ;) malinowaaa pamiętaj o tych moich kciukach które trzymam we wtorek od samiuteńkiego rana :D dziewczyny te które mają już doświadczenie w byciu w ciąży, czy takie ciągnienie w pachwinach może być objawem, bo mnie od wczoraj cały czas to doskwiera, poza tym temperatura cały czas na poziomie 37,1-37,3, śluz się zmienił na taki wodnisty, żyły na piersiach raz ich jest więcej raz mniej, chociaż piersi raczej nie bolą, czuje tylko że są :D a ten test negatywny, chyba zanim zwariuje to podskoczę jeszcze we wtorek na tą betę, jak jutro test znowu nic nie wykaże :) ogólnie to mam nadzieję że ten tydzień będzie bardzo owocny, jeżeli chodzi o to nasze grono :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×