Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Ewcia1982 też mi się tak wydaje jak pisze tymianek111 za wcześnie jeszcze na zagnieżdżanie. :) Ale kciuki trzymamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za.wsparcie dziewczyny :-) poczekamy, zobaczymy, ale nie ukrywam, że jak na szpilkach siedzę i sprawdzam kilka razy dziennie czy @ nie ma :-) I ciągle coś pożeram, generalnie sytość odczuwam tak do pół godziny po posiłku :D nie wiem co to za rewelacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Tygrysek 333 a jaki masz problem, że to trwa u ciebie już 3 lata? Mi się już zdarzały wczesne poronienia, i nie jest to związane z wiekiem czy chorobą, właściwie niewiadomo dlaczego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
zawsze tak miałam, zarodek ma problem z zagnieżdżeniem, przed poprzednią udaną ciążą też musiałam powalczyć, ale mam córe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie tez zawsze korci i zawsze robie wczesniej tym razem tez tak bylo i testowalam wczoraj czyli 27dc i nic wiec zastanawiam sie dlatego czy jutro testowac czy poczekac jeszcze dzien jakby @ nie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska - a co na to mówi twoj ginekolog? Może go poproś o jakiś lek na podtrzymanie, żebyś go mogła zacząć zażywać jak tylko się dowiesz o kolejnej ciąży? tygrysek333 - ja się pokazuję, jak tylko mam chwilkę "przerwy", tzn. nie siedzę w pracy, nie zajmuję się domem ani synem. Akurat przed chwilą wymieniliśmy się z mężem przy usypianiu młodego, więc znowu przyszłam zajrzeć :). Jak uda nam się go w miarę wcześnie położyć, to może nawet damy radę jakiś film obejrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba cos jest nie tak z tą kafeterią bo dopieró po jakimś czasie wyswietla mi jak coś piszecie u Was też tak jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie slucham swojej ulubionej muzyki :) i to w tak glosny sposob ze nie slysze wlasnych mysli :) dobry sposob na odprezenie :) (przynajmniej dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes
Hej dziewczyny...bylam u gin Badania wychodza dobrze , zarowno dla mnie jak i męża - przyczyna lezy po stronie psychiki (tak twierdzi moja gin)podobno za bardzo tego pragniemy i dlatego nie mozemy miec . w tym msc jak pisalam wczesniej mialam 2 miesiaczki i od tamtej pory strasznie bola mnie sutki i kregoslup . moj gin twierdzi ze to plamienie nie powinno miec miejsca ale jak bylo to nic . ;/ . Moze ktoras z was moze mi pomoc i powiedziec czym to moglo by byc spowodowane ostatnia miesiaczke mialam 14.12 pozniej dostalam 29 i przez 3 dni mialam lekkie brazowe plamienie a kolejne 2 byly z krwia od tamtego czasu jestem strasznie ospala i byle blachostka doprowadza mnie do szalu wczoraj wieczorem robilam test - negatywny ;/ pomozcie.. dodam ze gin powiedziala ze okres powinnam miec 12 a nadal go nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka1975
dziewczyny zmieniłam nik na krótszy, kawa z mlekiem jak możesz to popraw w tabelce, przylądek dobrej nadziei na jolka1975 z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczołgałam się do sypialni.. i idę spać. Boli mnie lewy jajnik.. Coś czuję, że mój mąż jutro będzie miał ciężki poranek. Wpadli do nas znajomi oglądać zdjęcia z naszego wyjazdu pażdziernikowego... a że zdjęć jest ponad 1500 to siedzą i oglądają :D A ja tak patrzyłam patrzyłam i ogarnęło mnie przerażenie, że ten etap nieodwracalnie w moim życiu się zamknął :O Zastanawiam się jak się odnajdę w tym wszystkim :( kawa z mlekiem - odpowiadajac na Twoje pytanie - tak ;) Dobranoc, słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) M mnie namówił i staramy się dalej :) od dzisiaj w sumie. Dziś jest 14dc, według womenlog mam płodne, ale ja nie wiem jak obliczyć długość cyklu... Może mi pomożecie? Miałam tak miesiączki odkąd zapisuję: 4.10, 3.11, 2.12, 3.01. mi wychodzi 30dc. kawa z mlekiem- ja normalnie się przytulam po, nie stosuję jakiś sztuczek, np. "Nogi do góry" :) co ma dojść to dojdzie hehe :) co do seksu to też nie stosujemy co dwa dni tylko jak nam się zachce. Ale może po kilku nieudanych cyklach zaczniemy stosować jakieś wyliczenia, testy owulacyjne, nogi do góry. Pewnie tak :) maruska bardzo Ci współczuję :( Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek Pannacota......... 2cykl...... @ 3.01.2013......test. 2.02.2013.........24 Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl.....@......???????.......test. 15.01........? Qwer.................3 cykl.....@ 20.12.2012.....test.17.01.........? Agawarawaa....... 2 cykl.....@ 21.12.2012.....test. 21.01.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.....@ 24.12.2012.....test.21.01.........23 Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? sylwialodz3..........2 cykl.....@ 29.12.2012.....Test.??????..........26 tymianek111........1 cykl.....@ 29.12.2012.....test.29.01.........28 iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...4 cykl......@ 12.01.2013.....test.07.02.........26 oczekuje............3 cykl......@ 21.12.2012.....test.18.01.........21 Ewcia1982..........2 cykl.......@ 8.01.2013......test 04.02.........30 treblinka............1 cykl.......@ 5.12.2012......test ?długi cykl...25 przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Malinowaaa.........4 cykl.......@ 16.01.2013.....test...???..........25 Tym, którym się udało BeataB.............1 cykl........@ 12.12.2012.....termin porodu.......? Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeataB widzisz tak to w życiu jest. Kończy się jeden etap w życiu, zaczyna drugi. Niekoniecznie gorszy. Będzie dobrze, odnajdziesz się w nowej roli, głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... no i po wszystkim, tescik zrobiony i jedna krecha. nie chce mi sie wierzyc, teraz tylko czekac na @. Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Witajcie dziewczyny, miłego dnia, już dziś jest lepiej, bo wczoraj miałam okropnego doła, no cóż życie toczy się dalej. Tymianek111 ja od momętu jak zobaczyłam 2 kreski brałam duphaston wg zaleceń lekarza, właściwie to powinnam już w drugiej połowie cyklu ale staram się jak najmniej pakować w siebie lekarstw. W ciąży z córką reż miałam na początku problem i był taki dzień, myślałam że ciąże strace, bóle, plamienia, zmienił się śluz na innej konsystencji itd ale ciąża przetrwała i urodziłam zdrowe dziecko. Ja wiedziałam że będe musiała powalczyć, ale zawsze człowiek jest dobrej myśli, no trudno. Na razie odpuszczam, czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki... :) ja też się podłączę po te kawe czekuje --> :( przykro mi.., a moze jeszcze test nie pokazał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam oczekuje nie zauważyłam twojego wpisu.Ejjj ty jeszcze się nie martw przecież @ nie ma. Zostaw sobie szczyptę nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierzcie mi ze zostawilam jeszcze te nadzieje ze moze jednak bede mama. udzielam sie rowniez na innyf forum i tam dziewczyna ujela to wszystko IDEALNIE az pozwole sobie wkleic jej wpis...."nadzieje kazda z nas ma...ze @ nie przyjdzie, a gdy juz sie pojawia, to sobie myslimy "a moze to nie @, moze to tylko 1-dniowe", nastepnego dnia nadzieja, ze ju sie skonczy, a gdy jest wredota @ jest 3 dzien, to łudzimy sie,ze moze dzisiaj bedzie koniec...ze to tylko 3-dniowa @ jak to czasem bywa w ciąży...ze moze jest bardziej intensywna itd...pozniej nadzieja mija.....kazda z nas zna to uczucie" idealne slowa... tak wlasnie wyglada moja nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×