Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

trygon jak masz cos do powiedzenia załoz swoj nowy temat a nie udzielasz sie w miejscu , które jest nie dla Ciebie, nie podoba sie??? ktos Ci krzywde zrobił? dojrzałosc za Toba na pewno nie przemawia, ne jestes w ciazy, nie starasz sie o dziecko? nie poroniłas? nie rozumiesz ile niekiedy trzeba trudu włozyc w to by miec dziecko, poprzez szereg badan etc zreszta co ja Ci bede tłumaczyc, Twoj poziom Iq i tak tego nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryggon piszesz jak stara
zalosne to wy jestescie :-O normalnie obled:-O trzeba miec nasrane we lbie zeby sie tak zachowywac :-O MASZ SEKS Z MEZEM??? JAK MASZ TO PREDZEJ CZY POZNIEJ W CIAZY BEDZIESZ! jak mozna byc takim debilem :-O agawa ciote masz dostac za pare dni dopiero a juz test ciazowy zrobilas???? i ty naprawde myslisz ze ta JEDNA gruba czerwona kreska to ciaza???? :-O chora jestes na potege :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tryggon piszesz jak stara Nie obrażaj nas i jak ci coś przeszkadza to spadaj i nie czytaj tego co piszemy. Widocznie sie nigdy nie starałaś o dziecko i co to w ogóle za wyrażenie o dziecku "bachor" sama nim jesteś A my się staramy o DZIECKO!!!!!!!! Widocznie mamy już wszystko i naszym priorytetem jest dziecko którego pragniemy a tobie nic do tego wiec SPADAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda jasnowłosa ja też tak mam że przychodzą mi powiadomienia że ktos cos pisze a jak wchodzę na forum to nic mi nie wyświetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a skąd dostajecie te powiadomienia? Na maile? Jak to zrobić? Tygrysku chyba ja Cię zmazałam, przepraszam :( widocznie przykleiłam starą tabelkę, a chciałam się dopisać, bo się jednak staramy. Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek Pannacota...... ..2cykl...... @ 3.01.2013......test.02.02.........24 Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl.....@.18.1 2.2012.....test. 15.01........? oczekuje............3 cykl......@ 21.12.2012.....test.18.01........21 Agawarawaa....... 2 cykl.....@ 21.12.2012.....test. 21.01.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.....@ 24.12.2012.....test.21.01.........23 sylwialodz3..........2 cykl.....@ 29.12.2012.....test.26.01........26 Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? Tygrysek333........3 lata......@30 .12.2012.....test 26.01........28 tymianek111........1 cykl.....@ 29.12.2012.....test.29.01.........28 iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...4 cykl......@ 12.01.2013.....test.07.02.........26 Ewcia1982..........2 cykl.......@ 8.01.2013......test 04.02.........30 treblinka............1 cykl.......@ 5.12.2012......test.....???........25 Qwer.................4 cykl......@ 16.01.2012.....test.12.02.........? przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Malinowaaa.........4 cykl.......@ 16.01.2013.....test...???..........25 Tym, którym się udało BeataB.............1 cykl........@ 12.12.2012.....termin porodu.......? Maruska31.......8cykl..........@ 14.12.2012.....termin porodu.......? Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uciekam spac laseczki bo jutro do pracy spijcie dobrze i snijcie o tych 2 kreseczkach. BeataB. dzisiaj chyba taki dzien wkurzajacych mezow bo moj mnie tez wkurza na potęgę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uciekam spac laseczki bo jutro do pracy spijcie dobrze i snijcie o tych 2 kreseczkach. BeataB. dzisiaj chyba taki dzien wkurzajacych mezow bo moj mnie tez wkurza na potęgę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mnie mąż nie wkurzał wczoraj ale to dlatego ze późno wrócił i był niezmiernie zmęczony Jak mija weekend? ja niestety w pracy wiec 2 dni wycięte z życia a do tego się okropicnie zimno zrobiło brrr zazdroszczę tym które nie muszą dzisiaj nigdzie wychodzić, tez bym została w domciu z mężem najchętniej co do powiadomień to wpisując posta możesz zaznaczyć ze chcesz otrzymywać na podany adres e-mail i wtedy będą przychodzić :) Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny :) Ja kawki nie pijam wiec witam sie przy malinowym soku :) u mnie bez zmian, @ jeszcze nie ma :) brzusio tez nie boli az dziwne bo kilka dni przed @ juz bolal a tu teraz nic. tem 37 i ani jeden stopien wyzej czy nizej, caly czas rowne 37. ale zastanawiam sie czy ta temp. to mozew moje lekkie przeziebienie ale zeby nie ruszyla sie nawet o jeden stopien. zobaczymy co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejnym dniu:) Wiecie co ja to już totalnie oszalałam. To już zdrowe na nie jest. Tak jak wcześniej pisałam już chyba 5 dzień kłuje mnie jajnik tylko że teraz już jeden i podbrzusze. I wiecie co ja zrobiłam wieczorem? Pogłaskałam się po brzuchu i powiedziałam w myślach dobranoc. Ja dziewczyny zaczynam dopuszczać do rozumu że mogło dojść do zapłodnienia ok 8 dnia cyklu. Moje testy owu dalej nic nie pokazują. Jak ja wytrzymam te 10 dni do testu:( Męczy mnie , że te testy nie wychodzą, to tak jak bym w ogóle nie miała szans. A jak u Was samopoczucie? Wczoraj szalałyście do północy z kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, zrobilam dzis bete - 358 :-) ciesze sie bardzo i boje. Trzymajcie kciuki. Ja zycze powodzenia testującym na dniach! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawarawa Gratulacje :) super wiadomośc:) i to przed terminel @ no niezle:) królik-skacze ja tez mowie do brzusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starania start
Cześć dziewczyny. Mogę się przyłączyć do waszych rozmów? Mam 26 lat i to nasz pierwszy miesiąc starań. Fajnie by było strzelić odrazu w dziesiątke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam bardzo, na razie nigdzie się nie wybieram stąd :-) Jak będziecie robić betę, to polecam szpitalne laboratorium - czynne całodobowo 7 dni, a wyniki po kilku godzinach! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawarawa czyli jesteś pewna na 100% ze to ciąża- gratulacje :) U mnie jeszcze 2 dni jak narazie nie mam żadnych bólów na @ ale i zero objawów na ciążę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starania start
Myślałyście już nad imionami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie beta w przychodni kosztuje 17 zł a w szpitalu 29 także wolę ten jeden dzień poczekać na wyniki bo to jest jednak widoczna różnica cenowa. Starania start ja już tyle razy zmieniałam imiona:) Narazie obstaje przy Emilce i Janku:) Ale gdzie tam z teorii do praktyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kazda z Nas podejmując decyzje o posiadaniu dziecka myśli nad imionami bo to takie... fajne :) Z racji tego ze my złozylismy zamowienie na dziewczynke ;) to ja optuje za Weronika do której nie bardzo umiem przekonac męza a w drodze kompromisu Patrycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super agawara:)) czujesz sie spokojniej:)) ja za bete zapłaciłam 29 troche duzo w innym labolatorium 30;] chlopakow wyprawilam do tesciow, biore si eza olejowanie blatu w kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×