Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Nie ja się leczę na endometriozę :( wredne choróbsko się przyczepiło do mnie i tak juz do końca życia ale na jakiś czas przy dobrych lekach albo własnie przy ciązy można tą chorobę tak jakby przygasić, Mój mąż ma wyniki książkowe na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja się leczę na endometriozę :( wredne choróbsko się przyczepiło do mnie i tak juz do końca życia ale na jakiś czas przy dobrych lekach albo własnie przy ciązy można tą chorobę tak jakby przygasić, Mój mąż ma wyniki książkowe na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku to na szczęscie nie wyrok :) ludzi rodzą po klika dzieci. No a wiadomo co pokazał test :) trzymam mocne kciuki oby utro był identyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Hejka izolda głowa do góry :) co się stało? Ponoć dziś jest dzień dolowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda jasnowłosa glowa do gory zobaczymy jak u mnie jak cos to razem bedziemy sie smucic mowia ze w kupie razniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Tak narzekałam na brak owulacji to teraz mam za kare. Jak mnie kłuje. Ten test owu musiał pokazać prawdę wczoraj. Nie mogę się ruszyć normalnie. Takie głupie pytanie jeżeli teraz kłuje to czy wieczorne przytulaki to już za późno? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda nie matrw się za bardzo. Ja też nie dawno miałam @ a tu już kolejny miesiąc przeleciał. Nim się obrócisz znów będą staranka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zapraszam na małą czarną z mlekiem króliczek skacze po owulacji też możne działać bo komórka jajowa żyje ob 6 do 24 godzin a nóż się uda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku Trzymam za Ciebie kciuki !! Ja dzisiaj robilam test rano 1 kreska ;/ @ spoznia sie juz 10 dni wiec by cos wykryl... teraz pozostaje mi juz czekac az przyjdzie.... A juz mialam nadzieje ze moja intuicja sie myli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria to szajs
i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa_z_mlekiem, tygrysek GRATULACJE :):) widze ze dolna tabelka Nam sie niezle pozmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta! Ale się rozpisałyście, niezłą miałam lekturę ale przeczytałam wszystko:-) Witam nowe staraczki! I gratuluję nowym zafasolkowanym:-) A u mnie zbliżają się dni płodne więc czekam na mojego mężusia, który w delegacji pracuje, ale z tej okazji ma szybciej przyjechać...;-) Więc trzymajcie kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×