Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Coś takiego z tymi wargami jest ale ja nie pamiętam jakie miałam przed a teraz mam takie sterczace i wrażliwe sutki . W weekend przed testowaniem miałam bóle krzyża ale to chwilowe . Na becie nie byłam a do ginekologa pójdę w 7 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska - wróć do strony 54, Tygrysek pisała, że miała pozytywne testy z moczu, ale test z krwi wyszedł negatywny. Ja trzymam kciuki za ciebie Tygrysku, może jeszcze się sprawa wyjaśni na twoją korzyść (oby to była pomyłka w laboratorium)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam ale bardzo jasna była ta druga kreska nawet na nastepny dzień była też druga kreska ale słabsza niż dzień wcześniej. więc beta z krwi powinna już wyjść więc czekam na okres i jeszcze jeden miesiąc na pozbycie się torbieli a później do działania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja się nie chcę nakręcać z tymi objawami, bo wiem jak jest. Im więcej się widzi przed terminem okresu, tym bardziej prawdopodobne, że ten okres przyjdzie - takie prawo Murphiego :P ) Ale wczoraj przyjrzałam się tam sobie, bo podejrzewałam jakieś zapalenie i wargi były normalne różowo-czerwone. A dziś są jakby sinawe, dlatego mi się o tym przypomniało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula ponawiam pytanie, bo pewnie też miałaś kuracje duphastonem, czy powinnam koniecznie tak jak lekarz zalecił brać już w drugiej fazie czy to błąd z mojej strony że zaczęłam brać jak zobacyłam drugą kreskę, czy to ma związek z niepowodzeniem jak myślisz? Dodam lekarz w Polsce, tutaj lekarze raczej nie zalecają duphastonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa_z_mlekiem23 - dzięki, w najgorszym wypadku mam jeszcze 2 dni złudnych nadziei ;) Miłego wieczoru, ja idę bawić się z synkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie fakt,że na teście z moczu wychodzą dwie kreski, a beta nie wskazuje na ciążę. Przecież test z krwi jest bardziej czuły... Maruska, duphaston nie ma wpływu na wynik testu, bo to progesteron a nie gonadotropina kosmówkowa. Fałszywie dodatki test mógłby być po takich lekach jak Pregnyl czy Ovitrelle, które podaje się na pęchnięcie pęcherzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska bardzo dobrze, że wzięłaś duphaston. On ma za zadanie zwiększyć poziom progesteronu, a co za tym idzie utrzymać ciążę. Tak więc może TYLKO pomóc (choć nie zawsze tak jest). W każdym razie na pewno przez zażycie tego leku nie następuje poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Również czytam Was codziennie, ale nie pisałam, bo u mnie w sumie też nic ciekawego.. Raczej ten cykl spisuję "na straty" :/ Jakoś sama nie wiem, co z moimi dniami płodnymi, czy w ogóle są/były..? Niby jakiś śluz był, ale coś mi się wydaje, że nie tyle i nie taki jak zawsze :/ Teraz bardziej kremowy niż bezbarwny - ech. Próbowaliśmy i próbować będziemy jeszcze pewnie z raz, dwa przed @ (termin 4.02.). Ale tym razem nie nastawiam się na nic i na pewno przed terminem @ testu nie zrobię..:) Jedyne co - spiąca jestem w ciągu dnia i rozkojarzona mocno...masakra..:) Ale to żaden objaw :P Aa..i jakoś od ostatniej @ piersi mi aż tak nie "opadły" :P - nadal są lekko nabrzmiałe, ale nie bolą.. W ogóle to próbowalismy z mężem w 5, 7 i 15 dniu cyklu. A dziś jest 16dc.. To tak ogólnie jak to u mnie wygląda..:) Chciałam pogratulować tym, którym udało się do tej pory :) i trzymam kciuki za czekające za wynikami/testami w najbliższym czasie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula83.1983 dla mnie też to jest bardzo dziwne więc dla tego czekam na okres bo pewnie testy źle pokazały może były przeterminowane . Nie wiem jak to wytłumaczyć mój gin stawia że to ciaża bo endometrium jest pogrubione ale mi sie wydaje raczej że to na okres jak nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja już po wizycie. Na razie widać tylko pęcherzyk, mam przyjść za 2 tyg, ale chyba dobrze że poszłam bo że względu na bóle i twardą macicę dostałam luteine na podtrzymanie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zrobam dzis test I Jedna kreska slaba ale jest po 4 miesiacach udalo sie dodam ze testy owulacyjne pomogly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula wiem ze duphaston pomaga podtrzyma ciąże, chodzio mi o to czy powinnam go brac juz od drugiej fazy, czy moge dopiero wówczas rozpocząć kiedy będzie ciąża, tak zrobiłam ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze że lekarz zalecił od drugiej fazy, ja zrobiłam troche po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek, a usg nie mógł Ci zrobić? w 4 tygodniu ciąży dobry lekarz mający dobry sprzęt powinien już zobaczyć pęcherzyk ciążowy. Tak czy siak, różne rzeczy się zdarzają, może poniedziałkowa beta wyjdzie wysoko dodatnia i okaże się, że w ciązy jednak jesteś. 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska, raczej pownnaś posłuchać lekarza. Duphaston zażywany w 2 fazie cyklu (najczęściej 16-25dc) ma za zadanie ją uregulować albo ewentualnie pomóc w zagnieżdżeniu zarodka. Jeśli podejrzewa się ciążę, to tabsy należy jeść dalej, a jeśli nie to się go odstawia, wtedy po 3 dniach powinna pojawić się miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już dziewczynki.. Wszystko jest w porządku. Lekarz mówi, ze takie plamienia czasami się zdarzają, i nie do konca wiadomo dlaczego, byc moze organizm się oczyszcza, a być może taka uroda, w każdym razie nic u mnie niepokojącego nie widzi. Nowy członek rodziny ma się bardzo dobrze i ma 8,6 mm. Serduszko bije miarowo tak jak powinno. Teraz z usg wyliczył mi 6 tydz.3 dni. Termin porodu na 17-09. Założył mi kartę ciąży, zlecił morfologię, mocz, WR. Kazal brać folik i przyjść 21.02. Ze sportów - mogę pływać, chodzić z kijkami i chodzić na zumbę, tylko bez podskoków....cała reszta normalnie, bez szaleństw ale normalnie... czyli nuuda. Powiedziałam też jaki tryb zycia prowadzilam w tym ostatnim cyklu, powiedział, ze takie ciąze sa najzdrowsze i gdyby miało sie cos stac to juz by sie stalo,a teraz mam nie kombinowac tylko się cieszyć. No to sie cieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula83.1983 ale lekarz mi zrobił usg i nic nie widział tzn nic mi nie powiedział że coś widzi. Powiedział tylko że endometrium jest powiększone (16mm) ale nic nie wspomniał o pecherzyku a ja tez nie zapytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeataB bardzo sie cieszę że u Ciebie wszystko ok:) Ale to musi być wspaniałe uczucie slyszeć bijące serduszko swojego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysku - na razie nie słyszalam.. tylko widziałam na usg.. :) to słowa lekarza, ze bije miarowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkael
Witam dziewczyny od nowego roku Was podczytuje. Z Mezem sstaram sie 3 lata, dzis jest moj 22dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki wieczorowa porą :) witaj natkael 🖐️ napisz cos wiecej, ile masz lat i co tam chcesz :) tak sie ciesze ze Nas coraz wiecej i coraz wiecej dobrych wiadomości :) Buziaki przesyłam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkael
Mam 24 lata i jak juz wczesniej pisalam nie wychodzi nam od 3 lat. Cykle mam regularne co 28 dni (+/-2dni) Jeszcze nie wiem kiedy bede testowac o ile w ogole bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! witaj naktael ! :) Bardzo szybko zaczęłaś się starać, ja w wieku 21 lat nie myślałam jeszcze w ogóle o dzieciach. U mnie bez zmian, czekam z niecierpliwością na ten jutrzejszy poranek. Obawiam się, że się niestety rozczaruję, bo za bardzo nastawiłam się już na "tak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×