Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

hej Pannacota mnie też brzuch pobolewa delikatnie, ale to normalne ;) a nie możesz przesunąć wizyty o kilka dni np. z12 na 15? ja idę na nfz teraz w środę więc zobaczymy co mi powie ;) jak idziesz prywatnie to szkoda kasy - wiem coś o tym,bo w pierwszej ciąży byłam prywatnie zaraz po teście i zobaczyłam sam "domek" fasolki, a po 2tyg już serduszko :) Dziewczyny trzymam kciuki działajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl.....@.18.1 2.2012.....test. 15.01........? Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...4 cykl......@ 12.01.2013.....test.07.02.........26 Ewcia1982..........2 cykl.......@ 8.01.2013......test 04.02.........30 Qwer.................4 cykl......@ 16.01.2012.....test.12.02.........? przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Malinowaaa.........4 cykl.......@ 16.01.2013.....test...???..........25 oczekuje............4 cykl......@ 20.01.2013.....test.19.02........21 Gabi_Się_Stara.....4 cykl.......@2 0.01.2013......test.20.02.......23 eyes..................3lata........@27.01.2012... ...test.27.02......25 sylwialodz3..........3cykl.......@?????????????........te st????????...... 26 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.....@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl...... @ 3.01.2013...............................24 Lussia25 ............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl.......@21.12.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jasne że Was nie opuszczę i będę pisała co u mnie :) A Wam bardzo kibicuje i będę mocno trzymała kciuki za wszystkie dziewczyny które się starają i za te którym się udało żeby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co jeszcze... nie bola mnie jajniki!!!!!!! a w ostatnich miesiacach to bolaly strasznie strasznie a teraz nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xlanderka to ja.
Dziewczyny błagam zas nie wkrecajcie sobie objawów albo czegokolwiek przed miesiączka. Każdy cykl jest inny i mamy prawo w nim sie czuć inaczej. A objawy ciąży sa nie mozliwe przed miesiączka! Mozesz co jedyne podejrzewać przeczuwać i tyle a reszta to różni dobrze moze byc PMS nie pisze do was tego złośliwie ale po co głupie nadzieje lepiej mile zaskoczenie. Sama sie staram jedno dziecko juz mam dlatego was podczytuje ale uwierzcie nie mierze temp nie używam testów owu, czerpie z seksu przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja zamawiam te ziola u mnie w aptece ... Jak nam się dolna lista powieksza az milo na nia patrzec . miejmy nadzieje ze coraz dluzsza bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malika27f
Latwo powiedziec zeby sie nie nakrecac ale jak juz sie planuje dzidzie to trudno nie myslec o tym.Dkatego kazda z nas zaglada w glab siebie i doszukuje sie objawow. Chociaz takie same objawy mamy co miesiac tylko przechodza niezauwazone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Słuchajcie, mam "nietypowy problem". Jutro mam dostać @. Kilka razy w tym cyklu próbowaliśmy z mężem. Dziś w nocy czulam (nie cały czas, ale tak od 3.00 , 4.00) lekki ból podbrzusza, zupełnie na dole.. Takie jakby hm ciągnące kłucie. Teraz od dłuższego czasu bardziej po lewej stronie, ale nie jest to jajnik. Dalej dół podbrzusza.. Takie nasilone jest to "ciągnące kłucie". Jak podniosę wyżej lewą nogę to czuję dyskomfort i ten niby ból się nasila. To samo w toalecie.. Miała któraś z Was coś podobnego? Wiem, że może to być na @, tak mi się wydaje.. Nie miałam tak wcześniej, a bynajmniej nie pamiętam :P I to nie jest też na pewno cewka moczowa/pęcherz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipipipipipipipipipipipirgsiii
To niestety moze byc wzrostek robaczkowy nie chce cie straszyc ale te objawy ciągniecia bólu przy podniesieniu nogi wszystko sie zgadza ja tak mialam tez sie tego nie spodziewałam bo bylam juz po 20. Jeżeli do tego masz podwyższana temp ale lekko to lepiej to sprawdź bo nie ma żartów. Równie dobrze moze to byc na @ jak i na ciążę. Zycze ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedź. Raczej nie sądzę, że to wyrostek - nie ta strona :) ale nie znam się, więc nie wiem jak to z tym jest :). W tym momencie "bólu" nie odczuwam, więc pozostaje zobaczyć, co będzie :) Dziękuję raz jeszcze!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanie.....!!
Lussia25 jak to możliwe, ze ostatnią mies miałaś 5.12.2012 a termin porodu masz na październik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piskiinójjikiilinngjjj
Jakbys czytała temat to bys wiedziala ze lusia miala bardzo długie byle a owulacja okolo 40dc wiec podejrzewam ze ten termin liczy wlasnie od owulacji bo od miesiączki termin bylby nieadekwatny... a tak pozatym ludzie zajmijcie sie sobą jak was temat nie interesuje a nie głupie pytania bo znając życie juz chciałyscie dziewczynie wkrecą ze ściemnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, wyrostek oczywiście jest po prawej stronie. Ja też miałam bołe po lewej stronie takie promieniujące do pleców jak była ciąża, około 2-3 dni przed terminem@ Ja chyba ten cykl mam bezowulacyjny, bo kompletnie nie obserwowałam objawów i nie obserwuje a szyjka wydaje się zamknięta, śluzu też nie było ani bólu owu. Dziwne, ten cykl jest poprostu inny, zobaczymy jak będzie wyglądała następny, puki co odpuściłam sobie, ale czytam wasze posty i kibicuje, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piskiinójjikiilinngjjj
Chyba znowu nie widac wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanie.....!!
nic nie chciałam wmawiać, ciekawa byłam poprostu mam własnie zycie, nie widzę potrzeby siedzienia i czytania wszystkich wpisów i pamietania kto ma jakie cykle... i tyle PANI ADWOKAT... bo pojecia o medycynie jako takiej pewnie nie posiadasz.... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zaciazonych mam jam die czujecie,kiedy macie wizytę u gin,robicie juz jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska1 - no właśnie, a ja miałam po lewej, dlatego wykluczam wyrostek :) Sama nie wiem, czy ten ból promieniował do pleców...Po prostu był bardzo wyczuwalny...Takie świdrowanie...Dziwnie...Do zniesienia ale niemiłe..Teraz cisza.. Też mój cykl wydaje mi się bezowulacyjny...jakiś dziwny...Więc sama nie wiem... Teraz niby więcej starań itd, niby w "odpowiednim" czasie, ale - to jak loteria :) Jutro mam termin @...i mimo, że spisałam na straty...to w głębi duszy mam cichą nadzieję...:) pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Wyjechaliśmy z meżem na weekend:) fajnie tak odpocząć od codzienności, wyłaczyc telefony.. keiti - ja mam drugą wizytę 21 lutego, do tej pory mam zrobić morfologię, mocz, wr. Nic wiecej mi nie zlecał. Czuję się b. dobrze. A Ty jak? tygrysku - mam nadzieję, że lekarz z kliniki Wam pomoże. Teraz sobie odpoczniesz, moze uda Ci sie nabrac dystansu do sprawy i potem na spokojnie strzelicie malucha ;) Życzę Ci tego.. Taka zmiana lekarza chyba dobrze robi, zawsze jakiś nowy poglad można poznac na spawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdarzają sie wyrostki po lewej stronie..:P tak jak np serce po prawej... ale jest tak rzadkie, ze nie sadze, zeby akurat Ciebie dotyczyło :P Mojemu tacie raz sie trafił taki przypadek, był wtedy początkującym lekarzem i był przerazony, bo nie slyszal bicia serca, a facet żył i miał sie niezle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeataB - dzięki :P dałaś do myślenia :P na pewno serce mam po "właściwej", ale nie mam pewności co do wyrostka hehe :P :) przypuszczam, ze po prawidłowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze z teł sirrki za błędy,ale sam coś zmienia,nie mogę coś zasnąć ,jutro 1 dzień do pracy po L4 jeszcze mnie kaszel meczy,ogólnie te 2 ciążę trudniej przechodzę,zmęczenie,nudności,rozdrażnienie,brak siły na cokolwiek,chyba wiek robi swoje,1 ciąża była bezobjawowa,zastanawiam się kiedy w pracy powiedzieć i uprzedzić,no i czekam bezpiecznego zakończenia 1 trymestru,a kolejna wizyta 25.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też spać nie mogę, a mówią, ze w ciązy to senność dopada ;) Ewcia -- ja to powiedziałam tylko w ramach ciekawostki, bo gwarantuje Ci ze wszystko masz na własciwym miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dzisiaj będę próbowała się dodzwonić do mojego ginekologa, może się uda. Jak nie to pójdę tego 12.02 chociaż i mi się wydaje to bez sensu. Może chociaż jakieś badania mi lekarz przepisze, będzie z głowy. Dzisiaj jakiś smutny dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny orientuje się czy w początkach ciąży można używać masc ichtialową na zmianę ropną przy palcu u ręki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia. W ogóle jak przeczytałam czego nie wolno jeść w ciąży to się przeraziłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczkowata.
Dziewczyny nie czytajcie tych glupot w internecie. Jestescie chyba poważne kobieta a nie dzieci. Spinacie sie nad tym, ze w internecie napisali ze nie mozna tego i tego.... wystarczy nie jest surowego mięsa i serów pleśniowych ale tylko z mleka nieparteryzowanego a takie sery w podstawowych sklepach to rzadkosc. Nie jeść fast food ale tez bez przesady jak czasem bedzie chec to zjedzcie. No i raczej odpuszczamy gazowane chociaz sa przypadki ze przy mdłościach cola ratuje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczkowata.
Druga sprawa to odmawiając sobie wszystkiego to raczej mozesz dziecku krzywdę zrobic. Ponieważ np. przy karmienit piersią tez nie należy wszystkiego odmawiac bo jak przejdziesz na rozszerzenie diety to dziecko moze byc nie zwyczajne do wielu dań a tym samym uczulone. Takze Pannacota wyluzuj troche jestes w ciąży a nie śmiertelnie chora jakis instynkt chyba masz i wiesz co teraz dla Ciebie dobre a co nie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczkowata.
Co do maści ichtiolowej jak najbardziej mozna ja stosować w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowata dzięki. Mnie najbardziej zdenerwowało, że nie mogę jeść pasztetu- nie wiem czemu, chyba dlatego że niezdrowy; tuńczyka- bo rtęć; jajka na miękko- bo salmonella czy coś tam; kawa, herbata- bo kofeina; wątróbka- bo za dużo wit. A. Ale to chyba rzeczywiście bzdury. Zdenerwowałam się, bo moi rodzice zrobili mi awanturę, że kota mam wydać. Ja się oczywiście z tym nie zgadzam i kłótnia na całego :/ Gdzieś czytałam, ale już nie pamiętam na jakiej stronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×