Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Jeżeli zazwyczaj masz@ obfite,to uważam se będą 2 krechy:-) no chyba że dziś ci sie rozszaleje@..zobaczymy..pisz jaki postęp..ja z m wczoraj staranka, ale raczej nic z tego nie będzie wprawdzie były 3 dni przerwy ale nie było węży przez 3 dni i z racji tego Że jeszcze tak do końca nie mieszkamy razem,zaczynamy remont :) to mój m dał upust swoim emocja...sam:/ muszę mu dziś wszystko powolutku wytłumaczyc...ni tak ti jest:/ jutro działam dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że nie było węży mam na myśli sexu..pisałam z tel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) przepraszam że się wtrace bo tak Was czasem odczytuje :) a Ewcia1982 z tym bólem radziłbym kardiologa albo chociaż zwykłego interniste ja mam problemy z nadcisnieniem ale biorę lek choć małe to nadciśnienie i z takimi bólami trafiłam do lekarza na tym odcinku bóle między lopatkami mogą mieć związek z sercem, wiem, wiem dziwne ale prawdziwe bo niby nic się nie dzieje i z przodu nie boli ale promieniowanie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ewcia nic straconego jeszcze skoro @ ssie nie rozkrecila to moze owulacja Ci sie przesunela a efektem plamienia moze byc zagniezdzenie! rzadko zdarza sie ze owu.. az tyle sie przesuwa , alee jak wiadomo wszystko mozliwe... u mnie na tescie owu 2 piekne krecy wiec jak tylko mąż wróci spracy dzialamy ! :) Tak swoja droga zawsze sadzilam ze owulke mam gdy czuje bol w podbrzuszu i piersiac a wlasnie takie objawy mialam 3 dni temu ! dzisiaj juz procz piersi nic mnie nie boli... Mam nadzieje ze ten msc okaze sie dla nas wszystkich owocny :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka a ty nie podczytuj tylko dołącz do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuje tak z ciekawości bo sama w styczniu zaczęłam starania :) coś czuje że będzie ciężko bo mam pco ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no slyszalam ze jest troszke ciezej z pco ... ale to nie ma reguly . ja nie mam nic , wszystko ok a staram sie juz prawie 3 lata i nic... slyszalam baardzo duzo dobrego o mieszance ziol ojca sroki , nr. 3 , braly glownie dziewczyny z pco i niewiem jak to tam jest ale wiekszosci sie udawalo , sadze ze warto sprobowac , zaszkodzic nie zaszkodzi bo to sama natura , a noz sie uda :) A ty stosujesz jakies wspomagacze? wit? mieszqanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 stycznia powinna być @ i nie przyszła 2 tyg nie było i pojechałam do lekarza dał luteine i już jestem po czekam aż @ przyjdzie a potem od 3 dc clostylbegyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazał brać mi 2 razy dziennie folik i co drugi dzień vitamin prenatal dla planujących ciążę i w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm a robilas test jakos ostatnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tych ziolach to ja coś gdzieś słyszałam muszę poczytać jeszcze raz a może by tak spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze duzzo kobiet pisalo ostatnio ze @ spoznia im sie ok 2 tyg ja tez tak mialam w tamtym msc ciekawe czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam w chyba 3 dni po terminie @ i wyszła bardzo słaba ale widoczna kreseczka ale na usg lekarz powiedział że to nie ciaza chyba bo nic nie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej testów nie robiłam więcej bo co za sens ale teraz czekam na @ do 17 tego ma najpóźniej przyjść twierdzi gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może masz rację? Kurcze teraz mam do myślenia a zaraz z ciekawości poczytam :) dzięki za link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , że dam :) I ze nie dlugo i ja bede mumusią :) Gdyby nie mój mąż nie byla bym tak pozytywnie nastawiona ... kiedys bylo ciezko ... a teraz jak przychodzi @ to nie zalamuje sie tylko odrazu nie moge doczekac sie nastepnej proby :) Trzeba wierzyc ze sie uda :) Ja wiem ze tak bedzie i mój mąż tez to wie :) Przy ostatniej @ powiedzial " Zobaczysz Skarbie przyjdzie na nas w koncu pora , widocznie Bozia pomaga teraz bardziej potrzebującym , trzeba wierzyc ze my jestesmy nastepni w kolejce " :) I ja w to wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak 3 lata to lada moment będzie ciaza :) przeważnie tak jest że po trzech i w czwartym już zachodzą co czytam to tak się trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek powodzenia:) Malika no czekam na @ bo gina w piatek mi powiedziala ze byl cykl bezowulacyjny. Dorotka witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz przyszykowana :) Mam nadzieje ze macie racje ... Bywaja dni kiedy nie mam juz sily. Jak u kazdego chyba ale szybko przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje hej :* ten bezowulacyjny byl a nastepny bedzie trafiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już wiem, że ten cykl nic nie dał - @ rozkręciła się w nocy na dobre..Normalnie powódź ;) Co do tych spraw kardiologicznych, nie wykluczam, bo ogólnie sama brałam kiedyś różne tabletki na serce, w tym na nadciśnienie. Zobaczymy, może to chwilowe. Później poprawię się w tabelce. A teraz zmykam do pracy i życzę Wam udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny cześc Dorotka i oczekuje i w ogole czesc wszystkim:) Hej Ewcia....widzisz rozszalala sie w nocy:/ małpa:/ słuchajcie gdzie jest ta nasza niby tabelka, tez bym sie chciala wpisac...jakas do tyłu chyba jestem ale pierwszy raz jestem na jakims forum i nie bardzo kumam:/ nie smiejcie się, pomózcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu co za dzień nudny i nudzi mnie ta praca :( pogoda chyba też mnie rozdraznia a Wy dziewczyny lykacie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka dzień jest beznadziejny...ja już chce do domu... chce mi się spac...dobrze, że jeszzce tylko 3 godziny:P pozatym ejstem troche zdołowana przez rodziców mojego M:// on zreszta też:/ tacy jestesmy oboje dzis zdołowani..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×