Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Gość syska28
jak każdego tak miło witacie na forum, czyli traktując jak powietrze...to życzę powodzenia drogie koleżanki, poszukam innego forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syska nie obrazaj sie :) dopisz sie do Naszej tabelki :) i musisz sie wkrecic:) cierpliwosci w ciagu dnia dziewczyny raczej w wolnej chwili wpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mama no zobaczymy ale raczej jestem po tej owu wiec z tego lewego no to hm ... licze ze prawy spisal sie na medal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wyszła 1 kreseczka... Nadal nie rozumiem, jak tamten test mógł się pomylić W TĘ STRONĘ :/ , myślałam, że to niemożliwe... Jeśli coś jeszcze się zmieni, to dam wam znać, a póki co znikam z powrotem z tematu. Powodzenia wam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syska witaj i pisz o sobie i swoich starankach, tutaj poprostu jest nas teraz dużo i wiele odpowiedzi gdzieś umyka, mnie się też czesto dziewczyny mylą choć jestem jużdługo na wątku Syska drugi dzień ołpdny to owu gdzieś za 2 dni? A rozpoznajesz u siebie owu na podstawie objawów czy robisz testy? Ja w sumie na etapie staranek w dni płodne z rególy, próbujemy co 2 dni, powodzenia. Tymianek szkoda, ale ciekawa historia , może poprostu owulacyjny jak pisałaś się zawieruszył między testy ciążowe i właśnie trafiłaś na owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze do mojej wypowiedzi ze gina zaproponowala badanie nasienia.. zastanawialam sie co na to moj maz a on ze zrobi i to bez zadnego ale zapytal jeszcze kiedy beda wyniki tak jakby chcial zrobic to tak szybko jak tylko sie da:) miło :) zagadam jeszcze wieczorkiem kiedy dokladnie by chcial moze zgodzi sie jeszcze w tym miesiacu bo w sumie po co czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syska, witaj!! Pisz, co i jak :) Ja już głupieję (znowu..:P) W tym cyklu byłam bardzo święcie przekonana, że nici też z ciąży..:/ Ale dziś kolejny dzień spóźniającej się @..:) Mąż twierdzi, że nie mam się nakręcać i wstrzymać z testem, bo pewnie @ przylezie do tego 10-go lutego.. Stwierdził, że mogę w Walentynki spróbować - taki "prezent" ewentualnie by był..:P Ale ja tak się zastanawiam, że może kupię test jutro i zrobię w niedzielę albo pon. i zobaczę co pokaże..?:) a drugi powtórzyłabym ewentualnie kilka dni później (ku sprawdzeniu :P) Co myślicie? Oczywiście mężowi nie powiedziałabym, że zrobiłam - jakby była ciąża poczekałabym z "prezentem" do Walentynek :P ech, ponakręca się kobieta, ponakręca i znów @ zawita :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia zrob koniecznie... bedziesz pewniejsza a dodatkowo jak wyjdzie jedna kreska to masz czas na oswojenie sie ze strata a takto w dzien walentynek bedziesz miala zly humor...a jak wyjda II czego oczywiscie zycze Ci z calego serca to bedziesz miala czas na przygotowanie np. fajnej niespodzianki "jak powiedziec mezowi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie myślę, dzięki za "wsparcie myśleniowe" hehe :P ale nic mu nie mogę wspomnieć, bo będzie "burczał", że znów się nakręciłam :P jutro spotykam się z koleżanką, więc idealnie mogę pod tym pretekstem wyjść po test :P to oczekiwanie jest masakryczne...strasznie zazdroszczę i gratuluję oczywiście, tym co już są w ciąży :) a trzymam kciuki za naszą całą resztę!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze ktos podejmie sie poprawy naszej tabelki a dokladnie chodzi o jej aktualizaje. abo dziewczyny ktore wiedza ze powinny byc w innym miejscu poprawcie sie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Słuchajcie, mam takie pytanko :) Jsk myślicie, jeśli @ spóźnia mi się już 6dzień (miałam dostać 04.02), ostatni raz z mężem staraliśmy się jakieś 12-13 dni temu, to mogłabym test zrobić o każdej porze dnia czy lepiej jednak z rana? :P Wiem, że pytanie głupie, ale też czytałam kiedyś gdzieś, że niby jak już dłużej się spóźnia i mija te kilka dobrych dni od ewentualnego zapłodnienia, to można o każdej porze. Ale opinie chyba są podzielone, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, ja zrobiłam test w dzień spodziewanej miesiączki, bo zwykle pojawiała się rano, a się nie pojawiła :D wiec test zrobiłam w pracy, gdzieś koło południa i wyszła mi druga blada kreska... Rano powtorzyłam i druga kreska była juz wyraźna. Natomiast nie umiem powiedziec kiedy "zaskoczyło" bo ja nie prowadziłam zadnych obserwacji dni płodnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie opinie sa podzielone ... :) a to dlatego ze kazda ma inny organizm , czytalam fora gdzie kobiety pisaly ze przed spodziewana @ testy po poludniu wychodzily im pozytywne , zas inne pisaly ze nawet do 2 msc ciazy testy po poludniu wychodzily ujemne... nie wiem dlaczego tak jest , ale zdaza sie . :) u mnie dzisiaj 9dc wiec niedlugo bd próbować :) narazie codzienna temp to 36.6 wiec czekam tylko na wzrost i do dziela :) a jak tam u was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeataB. - ja w sumie sama nic nie rozumiem z tego cyklu, bo wydawałoby się, że dni płodnych jako takich nie miałam lub były słabo zauważalne :P ale próbowaliśmy z mężem kilka razy :P Eyes - no właśnie, co kobieta to objawy/przypadki :P ciężko stwierdzić cokolwiek ze 100% pewnością :) Ja dziś mierzyłam temp.i 37.1..ale zrobiłam to po dłuższej przerwie, bo byłam święcie przekonana, ze dostanę @...więc nie traktuję tego zbyt "poważnie"..Trzymam kciuki za starania :) Ja niedługo wybieram się na zakupy i chcę kupić test. Jutro rano wstanę przed mężem i potestuję...Zobaczę czy coś z tego wyjdzie :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam :-) co dobrego słychać ? Ja o 7 rano zaliczylam pierwsze rzyganko :/ U mnie już jest 6t5d :-) leci ten czas :-) za 10 dni wizyta u gina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa na tym etapie już powinnien test coś pokazać, no chyba że ci się totalnie owu przesunęła. Ja ten cykl podobnie jak ty, nie widziałam owu, nie rozpoznałam objawów, ale wiadomo seks w małżeństwie zakazany nie jest, teraz w sumie czekam na okres, jeszcze kilka dni, jednak czuje napięcie przedmiesiączkowe już szczególnie w piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syska28 a ty w trakcie dni płodnych? To działacie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa-z-mlekiem Gratuluję ;) wiem, że teoretycznie pokazać powinien... Ale chyba wstrzymam się do jutra rana...:) Maruska1 - właśnie...jeśli mi się poprzestawiało z tą owulacją i cyklem - to totalnie :) Zerknęłam na kalendarz z zeszłego roku i nigdy nie spóźniała mi się @ aż tyle..maks 3-4 dni, ale rzadko.. Więc sama nie wiem :) No i nie pamiętam tak długich opóźnień, raczej wszystko mam jak "w zegarku" ;P Kupiłam testy (2 w opakowaniu, na w razie co :P ) Ale raczej nie będę dziś testować a jutro jak wstanę.. Tyle chyba wytrzymam :P Czasem lekko podbrzusze zaboli mnie, jak na @, ale delikatnie.. Mam jednak nadzieję, że nie przylezie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tym razem się udało, i jutro rano zobaczysz 2 kreseczki, powodzenia Powoli liczba mam się zwiększa w końcu zostane tu sama starająca się weteranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, oczywiście żartuje, mam nadzieje że nie, teraz do @ a potem do dzieła, a ty rób jutro rano test może będzie prezent na walentynki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja bym nie wytrzymała do rana a jeszcze jak @ Ci się tyle spóźnia to myślę, że nawet o tej porze by coś wyszło :D Trzymam kciuki :) U mnie 11dc i staranka rozpoczęte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zatestowałam...I jedna kreska... :/ mam tego clear blue..i niby jak pojawia się + to ciąża, a jak minus, brak..W sumie już nie wiem o co chodzi..Może mocz zbyt rozcienczony (wypilam gdzies wczesniej kawe, sok..hm)..A moze zbyt krotko trzymalam..?sama nie wiem..Dziwne jest to opoznienie.. Mąż mowi,ze mam rano sprobowac jeszcze raz i moze tym razem nasiusiac do jakiegos czystego pojemniczka :P moze ma racje..nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba czasami zwrócić uwage też ile czasu trzeba test zanurzyć, ja często robiłam testy paskowe i trzymałam tak długo zą pasek zrobił się mokry i wyszła kontrolana, ddopiero któregoś razu doczytałam żę wiele tego typu testów należy zanurzać przez 3 minuty, i tak moje miały w instrukcji, bo często jak jest zbyt krótko zanurzony i mocz rozcieńczony to wynik może być niewiarygodny, jutro Ewcia powtórzysz rano, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie od czego moga byc takie dziwne "skurcze" macicy ? a przy tym bol podbrzusza ? pytam bo wlasnie dzisiaj mam takie skurcze i nie wiem od czego to moze byc nigdy az tak tego nie czullam.. Czy przyczyna moze byc zbyt duza ilosc branych witamin ?? Bo od tego msc biiore systematycznie kwas foliowy, femimag, oeparol ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i dodam ze owulacji jeszcze nie mam bo mierze temp codziennie jak i robie testy owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gineczka..
Eyes Takie bóle moga wskazywać na zbliżającą się owulację, ponieważ często się zdarza że ból nie występuje w dzień owu lecz nawet 304 dni przed. Pozdrawoiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×