Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Nick................cykl........o st.@.. ............testowanie.......Wiek eyes..................3lata........@06.05.2013... ..test.................25 Będę Mamą2013....10 cykl.....@29 .12.2012.....test.26.01...........? iska997..............7 cykl.......@ 02.01.2013.....test.31.01...........? królik-skacze.......9 cykl.......@ 4.01.2013......test.01.02...........25 Kitka87.......... ...5 cykl........@ 04.02.2013....test....???............26 Qwer.................7 cykl........@ 08.04.2013....test.05.05...........? Gabi_Się_Stara.....4 cykl....... @20.01.2013.....tes t.20.02.........23 syska28..............1 cykl.......@ 28.01............test.????????.........28 Maajkka..............9cykl........@11.05.2013.....t est 08.06..........25 sylwialodz3.........6 cykl .........@ 23.05.2013....test.................26 tymianek111........2 cykl........@ 29.04......... ..test 29.05...........28 oczekuje............8 cykl..........@ 25.05.2013........test.25.05......21 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB..............1 cykl.........@ 12.12.2012......?????..................? Keiti78...........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl........@ 24.12.2012..........01.10.........? Pannacota...... ....2cykl......... @ 3.01.2013......??????????.............24 Lussia25 .............1 cykl........@ 5.12.2012......10.10.2013 ........25 agawarawa..........2cykl.........@21.12...........?????? ? ??????.............? Tryszka...............2cykl.........@16.12.2013......??? ? ??????.......... .??? Lethicia26............3 cykl....... @ 12.12.2012.....??????????............26 Ewcia1982............4cykl.........@09.03......... ???????..................31 Malinowaaa..........7 cykl........@ 17.04.2013....???????????????.........25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje widzę że jednak ta wstrętna @ przylazła??:( kurcze a juz myślałam ze będziemy szły na równo,chyba Twoje dzieciątko woli później przyjść na świat. Głowa do góry Kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje - przyszła @? :( Ja mam 27dc, objawów ciążowych żadnych, ale mimo wszystko mam nadzieję, że @ nie przyjdzie. A ma przyjść akurat na długi weekend :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje przykro mi :( ale glowa do góry w końcu musi nam się udać. A nam przesunięto termin ust na 10.06 wiec cale 2 tygodnie czekania ale juz się nastawilam na długie czekanie. Jeśli mojego m zakwalifikują do zabiegu to dopiero po minimum 3 mc będzie można spr zolniezyki o ile to wogole pomoże. Zastanawiam się czy w tym czasie nie przebadać dokładnie siebie bo wkoncu tyle czasu bez zabezpieczenia a przecież nie wiadomo od kiedy m ma te żylaki. Ale nie wiem czy moja gin da mi skierowania na hormony i hsg, bo chodzi o to ze jeśli mojemu m uda się zabieg i wyniki się poprawia to nie chce dalej bezczynnie czekać tylko mieć pewność ze ze mną wszystko ok a nie tracić później czasu znowu na moje badania. Co wy o tym sadzicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje przykro mi ale glowa do góry wkoncu musi nam się udać :) nam przesunęli ust na 10.06 wiec zostaje 2 tygodnie czekania. Wlasnie mam 15dc i owulka na Maksa ale wiem ze nic z tego :( nastawilam się juz na długie czekanie bo jeśli m zostanie zakwalifikowany do zabiegu to po nim musimy odczekać minimum 3mc i dopiero spr czy zolniezyki są lepsze. Zastanawiam się czy w tym czasie się nie przebadać dokładnie tzn hormony i hsg żeby potem nie tracić czasu jeśli znowu okaże się ze ze starań nici. A wy jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) spoko z ta @ przeciez nie bede sie co miesiac zamykac w sobie, płakac itd :) no coz musimy starac sie dalej..jedyne co mnie zastanawia to czy nadal starac sie naturalnie tzn bez badan, kontroli itd czy moze zrobic sobie juz jakies badania...nie wiem co robic a dobrze wiem ze jak zaczne robic badania to zaczne o tym myslec i bedzie stres i czekanie na ovu a w tym mieisacu tak nie bylo i bylo zdecydowanie lepiej spokojniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianek wielkie gratulacje :) strasznie Ci zazdroszczę. :) zycze dużo zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianek GRATULACJE :) :):) opowiadaj jak powiedzialas mężowi/partnerowi, ktory to dzien cyklu? jakie objawy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny, chciałabym, żebyście też się wkrótce tak cieszyły :) Sama widzę, jakie to niesprawiedliwe, że jednym z nas wychodzi od razu, a inne muszą czekać miesiącami albo i latami na dobrą wiadomość :( Oczekuje - ok, już piszę :) Rozmowa z mężem - cóż, żadna rewelacja ;) . Spytał, czy dostałam już okres, powiedziałam mu, że jeszcze nie. Powiedział: "No to może jeszcze będzie dobrze", a ja mu "No... będzie dobrze... będzie dzidziuś" :) Spojrzał zaskoczony skąd ta pewność w moim głosie, spytał, czy to sprawdziłam, ucieszył się bardzo, przytulił, wycałował, no i tyle. A żeby było śmiesznie, to cała ta rozmowa przebiegła... w poczekalni u dentysty :D Dziś 30 dzień cyklu. Okresu spodziewałam się dopiero za kilka dni, bo śluz płodny wystąpił mi bardzo późno 18-21dc. Objawów do 29dc zupełnie ŻADNYCH. Wczoraj zaczęły mnie nieco boleć piersi, a dziś rano się z powodu tego dziwnego uczucia w piersiach obudziłam o godzinie 4.00 rano (są takie pełniejsze, jakby napięte wewnątrz, najchętniej bym je ciągle masowała :P ). I tyle, innych objawów nadal brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale super:):):) Gratuluje raz jeszcze i spokojnych 8 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje, dziękuję ci bardzo :) Dziewczyny, ten temat coś się nie rozwija, może przeniosłybyście się do "mojego" tematu (zakładałam go kilka miesięcy temu): "Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014"? Jest nas tam więcej i na pewno będzie miło gdy też dołączycie :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5541022&start=1170 Ja zaraz wyjeżdżam z mężem i dzieckiem nad wodę, wracam w niedzielę. Życzę wam miłego i pogodnego długiego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) mam pytanko...mysle o kupnie testow owulacyjnych i moze podpowiecie ktore warto kupic :) a i jeszcze jedno...czy one sa skuteczne? czy faktycznie jak nie ma owu to nie pokazuje a jak jest to sa II kreseczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) oczekuje z tymi testami to polecam sama je mam :) a tu masz link http://allegro.pl/testy-owulacyjne-owulacyjny-35szt-5-test-ciazowy-i3263434647.html lepiej kupić na allegro bo w aptece są strasznie drogie ja płaciłam 21 zł za 5 sztuk . cze pokazują owulacje - nie . one nie powiedza nam ze jest ona na 100 % testy pokazują nam jedynie wzrost hormonu odpowiedzialnego za owulacje , moze byc tak niestety ze pokaza nam owulacje której nie ma i odwrotnie . co jeszcze ... trzeba dokladnie o nich poczytac poniewaz czesto kobiety zle interpretują wyniki danych testow . W teście owulacyjnym dwie kreski nie mowią nam o owulacji tylko o zblizającym się czasie w którym wystąpi , im blizej tym druga kreska staje sie ciemniejsza dopiero gdy obie beda takiej samej barwy bądz kreska testowa mocniejsza jestesmy prawdopodobnie w trakcie owulacji , ale jak juz wczesniej pisałam to nie daje nam 100 % pewności , najlepszym sposobem jest oczywiście monitoring. :) uff rozpisalam sie ale mam nadzieje ze jakos pomoglam :) tymianek nareszcie :) serdecznie gratuluje :) Nick................cykl........o st.@.. ............testowanie.......Wiek eyes..................3lata........@31.05.2013... ..test.................25 Będę Mamą2013....10 cykl.....@29 .12.2012.....test.26.01...........? iska997..............7 cykl.......@ 02.01.2013.....test.31.01...........? królik-skacze.......9 cykl.......@ 4.01.2013......test.01.02...........25 Kitka87.......... ...5 cykl........@ 04.02.2013....test....???............26 Qwer.................7 cykl........@ 08.04.2013....test.05.05...........? Gabi_Się_Stara.....4 cykl....... @20.01.2013.....tes t.20.02.........23 syska28..............1 cykl.......@ 28.01............test.????????.........28 Maajkka..............9cykl........@11.05.2013.....t est 08.06..........25 sylwialodz3.........5 cykl.........@20,04,2013.....test?????????????.....26 tymianek111........2 cykl........@ 29.04......... ..test 29.05...........28 oczekuje............7 cykl..........@ 26.04.2013........test.26.05......21 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB..............1 cykl.........@ 12.12.2012......?????..................? Keiti78...........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl........@ 24.12.2012..........01.10.........? Pannacota...... ....2cykl......... @ 3.01.2013......??????????.............24 Lussia25 .............1 cykl........@ 5.12.2012......10.10.2013 ........25 agawarawa..........2cykl.........@21.12...........??????? ??????.............? Tryszka...............2cykl.........@16.12.2013......???? ??????.......... .??? Lethicia26............3 cykl....... @ 12.12.2012.....??????????............26 Ewcia1982............4cykl.........@09.03......... ???????..................31 Malinowaaa..........7 cykl........@ 17.04.2013....???????????????.........25\ Ja się uaktualniam :) tak jak już mowiłam narazie odpuściliśmy , dajemy sobie czas :) rozmawiałam z gin i poradzila by na chwilke odpoczac :) a najprawdopodobniej spróbujemy za 3 -4 msc inseminacji , po 3 próbach jeśli nie przyniosą rezultatów podejdziemy do in-vitro juz dosyć mam czekania :) i nie tylko ja cała rodzina juz się upomina :) kawa z mlekiem to święta już będą z bobaskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki troche mnie nie było co slychac u was???? Widze że nasz tymianek zaskoczył Wielkie Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! u mnie bez zmian niestety:( a co do testów owulacyjnych tez kupowałam od tego samego allegrowicza babeczka jest z lodzi i warto kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) dzieki za informacje w sprawie testow...w tym cyklu jednak ich nie kupie bo juz 12dc....i w tym miesiacu to samo...szyjka nadal nisko i miekka a raczej nie powinna taka byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwialodz - bardzo dziękuję :) :) :) Ja już niedawno pisałam - udzielam się bardziej w "swoim" temacie. A poza tym, to tak tu cicho ostatnio, że ja też nic nie piszę ;) Na jakim etapie cyklu teraz jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianku u mnie zaczynaja sie wielkie dni starania weszlam w ta faze plodna jajniczki w tym cyklu daja o sobie znac bardzo:)zobaczymy co z tego wyjdzie :) Bylas juz u lekarza ?i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagietka30
Cześć dziewczyny, chciałam do Was dołączyć (jeśli oczywiście mnie przyjmiecie do swojego grona). Zaczynam starania o pierwszego dzidziusia. Dziś zaczyna się mój 2gi cykl starań. Do dziś miałam nadzieję, że się udało za pierwszym razem, ale niestety z samego ranka powitała mnie @. No nic, to dopiero był pierwszy cykl starań, więc nie ma stresu. Jestem zaopatrzona w testy owulacyjne i za 5 dni zacznę je robić. W ostatnim cyklu test owulacyjny pokazał mi dwie krechy w 12dc. W 12 i 13 dc przytulałam się z mężem, ale jak widać bez efektów. Mam nadzieję, że tym razem będzie przytulanie bardziej skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagietka30 Witaj :) to twój dopiero 2 cykl więc nie masz powodów do zmartwień :) oczywiście 3mam kciuki by udało się juz przy kolejnym "podejściu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagietka30
No może to dopiero mój drugi cykl, ale człowiek chciałby wszystko od razu,a tu trzeba cierpliwie czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwialodz3 - od paru dni mam problemy, żeby cokolwiek napisać na tym forum, za każdym razem przy wysyłaniu wiadomości wyskakuje błąd :(. Trzymam kciuki, żeby starania były owocne :) Nie byłam jeszcze u lekarza, wolę pójść jak już będzie pewność, że zobaczę dzidziusia z bijącym serduszkiem. Ostatnio byłam zbyt szybko i było widać tylko pęcherzyk. Jestem zapisana za 2 tygodnie 24 czerwca. Trochę męczą mnie mdłości, a z innych objawów to pobolewają piersi i podbrzusze. Ogólnie jest ok i mam nadzieję, że się nie pogorszy :) dagietko - witaj, widzę że zajrzałaś też do drugiego tematu :). Rozumiem cię, mi też pierwszy nieudany cykl przynosił największe rozczarowanie, potem już nie podchodziłam do tego tak "emocjonalnie"... i być może dlatego dość szybko mi się udało i przy pierwszej ciąży (4 cykl), i teraz (2 cykl). Tobie też tego życzę :) eyes - taka chwila wytchnienia po nieudanych próbach na pewno się przyda. Do kolejnych prób podejdziecie pewnie z nowymi siłami i z zapasami optymizmu :). Życzę ci powodzenia i trzymam po cichu kciuki, żeby in vitro nie było wam potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dawno mnie tu nie było - brak czasu , zaliczenia na studiach i praca :) U nas wszystko ok , maluszek rozwija się prawidłowo w 25tc miał 735g - chłopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa Gratulacje:) ja juz praktycznie tu nie zagladam szkoda ze topik zanikl ale tak bywa bo ile mozna pisac o tym samym...weszlam i czytam swoje wypowiedzi z przed miesiaca a dzis moglabym na[isac to samo..znow czekam na @ mam 33dc i nadal cisza...zobaczymy..na pewno wejde sie wam pochwalic czy sie udalo...trzymam za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam poczytać co u Was :) Gratuluję nowym mamusiom i za te co wciąż walczą trzymam kciuki.. U mnie nic nowego, tzn wszystko dobrze. Obecnie dobiłam do 29 tc. Czuję się super. Wciąż zyjemy z mężem na pełnych obrotach, mozna powiedziec , ze korzystamy z ostatnich chwil wolności :) W długi weekend majowy byliśmy u znajomych we Francji... W połowie maja siostra męża urodziła zdrowego i dorodnego (4kg) chłopaka. Rodzina oszalała;) Teraz w weekend jedziemy do znajomych na mazury, a w połowie lipca planujemy jakiś tygodniowy wypad - gdzieś ... nie wiemy jeszcze gdzie :) Brzuszek wciąż mam nie za wielki (chyba taka moja uroda) co za tym idzie nie mecze sie specjalnie, nogi mi nie puchną, w ogóle nic mi sie nie dzieje z dolegliwosci pozniejszociążowych. Ostatnio pomalowaliśmy pokój dla młodego i chyba trzeba już pomyslesc o urządzeniu go i jakiś zakupach typu łóżeczko, wózek... etc. Wciąż wydaje mi sie, ze mam b, duzo czasu, ale czas szybko leci ;) Termin mam na 17 wrzesnia, ale ponieważ będę miała CC to obstawiam raczej wcześniej.... ogólnie chwilowo jestem w ogóle nieprzygotowana do nowej roli zyciowej.. zacznę, jak zwykle na ostatnią chwilę. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko szczesliwego rozwiazania zycze:) faktycznie sie nie obijacie ale kozystajcie jak mozecie:) Wszystkiego dobrego dla Was...jak ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa gratuluje synka :) mam nadzieje , że wszystko pójdzie dobrze i wcale nie bedziesz miała tych "gorszych" dolegliwości :) beata napewno ze wszystkim zdazycie :) a tych wypadow to zazdroszcze :) sama z checia bym gdzies uciekla z mezem ale jak narazie nie ma jak ... ciagle sie mijamy :( ja do pracy - on spi ja wracam z pracy to on do pracy on wraca to ja spie i tak wkolko ... ale cos za cos... mam nadzieje ze to chwilowe i w niekrotkim czasie bedziemy mogli sie soba nacieszyc :) co u mnie no wlanie dzisiaj przyszla @ niezwykle bo przyszla o czasie co nie zdarza sie zbyt czesto :) a co u was dziewczyny ? odzywajcie sie! Nick................cykl........o st.@.. ............testowanie.......Wiek eyes..................3lata........@29.06.2013... ..test.................25 Będę Mamą2013....10 cykl.....@29 .12.2012.....test.26.01...........? iska997..............7 cykl.......@ 02.01.2013.....test.31.01...........? królik-skacze.......9 cykl.......@ 4.01.2013......test.01.02...........25 Kitka87.......... ...5 cykl........@ 04.02.2013....test....???............26 Qwer.................7 cykl........@ 08.04.2013....test.05.05...........? Gabi_Się_Stara.....4 cykl....... @20.01.2013.....tes t.20.02.........23 syska28..............1 cykl.......@ 28.01............test.????????.........28 Maajkka..............9cykl........@11.05.2013.....t est 08.06..........25 sylwialodz3.........5 cykl.........@20,04,2013.....test?????????????.....26 tymianek111........2 cykl........@ 29.04......... ..test 29.05...........28 oczekuje............7 cykl..........@ 26.04.2013........test.26.05......21 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB..............1 cykl.........@ 12.12.2012......?????..................? Keiti78...........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl........@ 24.12.2012..........01.10.........? Pannacota...... ....2cykl......... @ 3.01.2013......??????????.............24 Lussia25 .............1 cykl........@ 5.12.2012......10.10.2013 ........25 agawarawa..........2cykl.........@21.12...........?????? ? ??????.............? Tryszka...............2cykl.........@16.12.2013......??? ? ??????.......... .??? Lethicia26............3 cykl....... @ 12.12.2012.....??????????............26 Ewcia1982............4cykl.........@09.03......... ???????..................31 Malinowaaa..........7 cykl........@ 17.04.2013....???????????????.........25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×