Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Maruska :( jejku tak mi Ciebie szkoda ... nawet nie wiem co napisac :( Ja nadal czekam na @ nawet zastanawiam sie czy nie isc gdzies prywatnie do gin... przez te rozchwiania miedzy @... dzisiaj 33 dc a @ jak nie bylo tak nie ma... :( ciąze oczywiscie wykluczam bo sie nie "staralismy" sylwialodz a jak u Ciebie z @ odkad pijessz ziola? wydluzyly Ci cykl czy nie? bo zastanawiam sie czy to moze nie przez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska - bardzo mi przykro, sama nie wiem co można więcej powiedzieć czy napisać w takiej sytuacji. Przykro mi też, że zdecydowałaś się nikomu nie mówić i teraz zostałaś sama ze swoim bólem i nieszczęściem. Nie zamykaj się tak przed wszystkimi, podziel się tym z kimś bliskim i zaufanym, bo od takiego tłumienia w sobie smutku i żalu już tylko krok od depresji. Trzymaj się, mam nadzieję, że poradzisz sobie z tym i że wkrótce będziesz mogła cieszyć się ciążą ze szczęśliwym zakończeniem. eyes - trzymam kciuki! U mnie na razie nadal @, ale w nadchodzącym tygodniu będą już dni płodne, więc możemy "działać" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tymianek trzymamy kciuki za owocne starania :) u mnie 23dc w przyszła niedziele powinna pojawić się @ i coś czuje ze w tym mc nic z tego nie będzie, miałam brać dupfaston do 26 dc ale mi się skończył a mojej gin narazie nie ma wiec może przyjść małpa nawet wcześniej. A co słychać u reszty ?\l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wrocilam z majowki cała i zdrowa :P:P:P było super duzo smiechu jedzenia alkoholu oczywiscie ja nie pilam bo bylam kierowca wszystkich eyes cykle mi sie badzo wydluzyly mam po 37 dni ostatnio tak mialam pije juz drugi cykl wedlug tych cykli i wczesniejszych dni plodne mam od 20 dc zobaczymy Maruska tak mi przykro ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................cykl........o st.@.. ............testowanie.......Wiek eyes..................3lata........@02.04.2013... ..test.................25 Będę Mamą2013....10 cykl.....@29 .12.2012.....test.26.01...........? iska997..............7 cykl.......@ 02.01.2013.....test.31.01...........? królik-skacze.......9 cykl.......@ 4.01.2013......test.01.02...........25 Kitka87.......... ...5 cykl........@ 04.02.2013....test....???............26 Qwer.................7 cykl........@ 08.04.2013....test.05.05...........? Gabi_Się_Stara.....4 cykl....... @20.01.2013.....tes t.20.02.........23 syska28..............1 cykl.......@ 28.01............test.????????.........28 Maajkka..............8cykl........@13.04.2013.....t est 12.05..........25 Malinowaaa..........7 cykl........@ 17.04.2013....test 18.05.2013....25 sylwialodz3.........5 cykl.........@20,04,2013.....test?????????????.....26 tymianek111........2 cykl........@ 29.04......... ..test 29.05...........28 oczekuje............7 cykl..........@ 26.04.2013........test.?????.......21 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB..............1 cykl.........@ 12.12.2012......?????..................? Keiti78...........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl........@ 24.12.2012...???????...................? Pannacota...... ....2cykl......... @ 3.01.2013......??????????.............24 Lussia25 .............1 cykl........@ 5.12.2012......10.10.2013 ........25 agawarawa..........2cykl.........@21.12...........??????? ??????.............? Tryszka...............2cykl.........@16.12.2013......???? ??????.......... .??? Lethicia26............3 cykl....... @ 12.12.2012.....??????????............26 Ewcia1982............4cykl.........@09.03......... ???????..................31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część sylwialodz super ze odpoczelas na majowce :) nie wiem co się dzieje z dziewczynami ale ostatnio strasznie cicho. U mnie 25dc miałam się nie nakręcać a im bliżej okresu tym gorzej to czekanie jest straszne !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) fakt... cicho tu.. większość na szczęście odeszła z wiadomych przyczyn :) U mnie @ pojawiła się wcoraj ... teraz się męcze :( niech szybko spada :P Nick................cykl........o st.@.. ............testowanie.......Wiek eyes..................3lata........@06.05.2013... ..test.................25 Będę Mamą2013....10 cykl.....@29 .12.2012.....test.26.01...........? iska997..............7 cykl.......@ 02.01.2013.....test.31.01...........? królik-skacze.......9 cykl.......@ 4.01.2013......test.01.02...........25 Kitka87.......... ...5 cykl........@ 04.02.2013....test....???............26 Qwer.................7 cykl........@ 08.04.2013....test.05.05...........? Gabi_Się_Stara.....4 cykl....... @20.01.2013.....tes t.20.02.........23 syska28..............1 cykl.......@ 28.01............test.????????.........28 Maajkka..............8cykl........@13.04.2013.....t est 12.05..........25 Malinowaaa..........7 cykl........@ 17.04.2013....test 18.05.2013....25 sylwialodz3.........5 cykl.........@20,04,2013.....test?????????????.....26 tymianek111........2 cykl........@ 29.04......... ..test 29.05...........28 oczekuje............7 cykl..........@ 26.04.2013........test.?????.......21 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB..............1 cykl.........@ 12.12.2012......?????..................? Keiti78...........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl........@ 24.12.2012...???????...................? Pannacota...... ....2cykl......... @ 3.01.2013......??????????.............24 Lussia25 .............1 cykl........@ 5.12.2012......10.10.2013 ........25 agawarawa..........2cykl.........@21.12...........??????? ??????.............? Tryszka...............2cykl.........@16.12.2013......???? ??????.......... .??? Lethicia26............3 cykl....... @ 12.12.2012.....??????????............26 Ewcia1982............4cykl.........@09.03......... ???????..................31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyes pijesz ziolka jakie u ciebie spostrzeżenia ???cos sie zmienilo cos odczowasz ??? czu nic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakie pijecie te ziółka ja chyba też zacznę bo podczas owi wogole nie zauwazam u siebie odpowiedniego sluzu ale gin podczas badania powiedziała ze jest ok. W tym mc juz raczej nici nie wytrzymałam i zrobiłam test oczywiście negatywny :( dziś 26dc. A godzinę temu urodziła mi się bratanica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ją nie pisałam bo ostatnie dni byłam w innym świecie. Mojej ciąży już nie ma, było mi dane cieszyć się tylko 10 dni. Trafiłam w zeszłą niedzielę do szpitala z krwawieniem. Seria badań, spadek hcg i diagnoza ciąża pozamaciczna. Jestem kilka dni po laparoskopii, jajowd i jajnik ocalały i wracam do sił zwlaszcza psychicznych i żyje wielką nadzieją że następnym razem wszystko będzie dobrze. Proszę nie piszcie współczuję, bo nikt nie wie co czuję a to moja osobistą tragedia więc musze ją przeżyć sama, podnieść się i żyć dalej. Proszę jak ktoś będzie wklejał tabelkę usunąć mnie całkiem bo pisze z telefonu i nie umiem z tel.tego zrobić. Też znikam na jakiś czas, mam odczekać dwa cykle i mogę znowu próbować. Wszystkim życzę powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka mieszanke ojca sroki nr 3 moje obliczenia co do fazy lutealnej chyba sie sprawdzily bo jajniki to mi chyba wybuchna zaraz tak mnie nawalaja po przytulaniach z mezem musialam polezec pol godzinki bo nie moglam sie podniesc musze zrobic test owu i sprawdzic co i jak jest tak z ciekawosci nie wiem czy cos wyjdzie w tym miesiacu przez ten wyjzad nie wiem nic co i jak no nic i tak planowalam ten miesiac na luzie kitka trzymaj sie kochana mocno odwiedzaj nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny...Ja tez postanowilam ze odpoczne od ciaglego myslenia, tempki badania itd...no i nielz emi to wychodzilo:) ale niestety dostalam takich boli podbrzusza okolice jajnikow ze masakra...i jak tu zapomniec...ale wiecie co jeste jedna sprawa ktora mnie martwi i zastanawia...moja szyjka juz od okresu jest caly czas nisko nisko mieciutka i otwarta...z ta otwartoscia moge sie myslic ale w innych miesiacach byla wyrazna roznica pomiedzy otwarta a zamknieta a teraz caly czas jakby otwarta a moze to takie wrazenie przez to ze jest miekka...no zglupialam juz...ale w kazdym razie u mnie juz 14dc i szyjka jest tak ziziutko ze szok...mam dziwne skurcze jak posiedze a potem chce wstac to strasznie mnie ciagnie w podbrzuszu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje skoro 14 dc to pewnie bole owulacyjne ja też tak czasem mam ze jak jest owu to tak boli ze szok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no tak mysle ale tak jak pisalam moja szyjka jest niziutko od czasu okresu już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje a co to oznacza ze jest niziutko bo ja to nadal jestem w tym zielona:P u mnie chyba sie zanosi na cykl 28 dniowy nie jak ostatnio 37 dniowy piersi mam obolale i mnie boli w podbrzuszu jak na okres a mam dopiero 20 dc a dzisiaj temperaturke odnotowałam 37,04 wiec znacznie podwyzszona czyżby @ miała przyjsc normalnie jak ustawa przewiduje????????buziaczki laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia no mam nadzieje ze ta wysoka tempka to ciąża:) niziutko czyli przy badaniu czujesz szyjke gdy jest wysoko to ledwo ja dosiegasz a jak jest nisko to odrazu wiesz z e to szyjka ja to mam ja tak nisko ze tylko jak "zaczynam sie badac" to odrazu ja czuje jest tak nisko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze napisalam ale cos sie nie pokazuje wiec pisze jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje - nie wiem co z tą szyjką. Albo owulacja będzie później i jeszcze ma czas żeby się podnieść, albo szyjka w tym miesiącu nie współpracuje ;) . A zaobserwowałaś już owulację? Teoretycznie na wskazanie owulacji wystarczą tylko 2 z 3 objawów - skok temperatury i szczyt śluzu, szyjka nie musi się wtedy "zgadzać". sylwialodz3 - dziś masz 20dc i od dzisiaj masz wyższą temeperaturę i bóle podbrzusza? Z tego co ja mogę na tej podstawie obliczyć, to: skoro dopiero dziś była owulacja, to masz do @ jeszcze około 14 dni - wychodziłoby, że @ przyjdzie ci w około 35 dniu. A ja mam teraz teoretycznie dni płodne. Ale podobnie jak u was, mam jakieś dziwne "zawirowania, coś mi ten mój organizm zaczyna "szaleć". Zazwyczaj bez problemu mogę sobie wyznaczyć dni płodne na podstawie samego śluzu. A teraz już drugi cykl mam ten śluz taki nieokreślony... Owulacji na pewno nie uda mi się w tym cyklu wychwycić, bo temperatury mi się nie chce mierzyć, a na postawie szyjki też nie bardzo, bo mi się od porodu po prostu nie zamyka nigdy do końca ;). Ale staramy się tak czy siak, aż do skutku, więc prędzej czy później w te dni płodne trafimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wedlug moich obliczen tez powinnam mieć dopiero owu według innych cykli ale jajniki mnie nawalaja wręcz od ponad tygodnia i wlasnie zdziwil mnie bol piersi bo zawsze mam obolale zaraz przed @ a test owu wyszedl negatywny sluzu tez praktycznie nie mam ja w ogole jestem cala pokrecona nie moge nadążyć za tym moim organizmem nic poczekamy i zobaczymy ale cos mysle ze @ przelezie po 28 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie wierzę Maruska1
a ja nie wierzę Maruska1. która starająca się od dziecko osoba przy zdrowych zmysłach przestałaby brać leki na poddtrzymanie ciąży tylko dlatego, że jej się słabiej kreska na teście wybarwiła?? sory, ale poziom bety i jej ewentualny spadek bada się w laboratorium, a nie na oko w domowym kiblu. tak samo objawy - nie zawsze całą ciążę utrzymują się bolące piersi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymianek śluz był w jednym dniu ale nie pamietam w ktorym bo tak jak mowilam staram sie wyluzowac wiec tempki tez nie mierze..no zobaczymy co z tego wyniknie jak bedzie tak w nastepnym cyklu to moze sie wybiore do gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje :) Dla mnie takie wyznaczanie sobie dni płodnych i owulacji jest naturalne, robię tak od dawna i nie zależy to od starań o dziecko. Ale rozumiem cię, bo ty pewnie "kalkulowałaś" po to, żeby się kochać "w wyznaczonym czasie". Wtedy faktycznie lepiej, gdy trochę "odpuścisz" i nie będziesz się skupiać ciągle na tym samym :) Kitka87 prosiła, żeby nie pisać wyrazów współczucia, więc nie będę pisała. Ale trochę mnie to przeraża - ta ogromna ilość poronień w I trymestrze... Bardzo mi żal Kitki, Maruski i innych dziewczyn. I to nie jest tak, że nie poroniłam, więc nie potrafię zrozumieć co czują. Sama mam dziecko, które też nosiłam w brzuchu jeszcze nie tak dawno temu i jego strata byłaby dla mnie straszną tragedią. Zresztą odkąd zostałam matką dużo bardziej reaguję na wiadomości o każdej tragedii czy nieszczęściu dotyczące jakiegoś dziecka. Od razu wyobrażam sobie moje dziecko na jego miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................cykl........o st.@.. ............testowanie.......Wiek eyes..................3lata........@06.05.2013... ..test.................25 Będę Mamą2013....10 cykl.....@29 .12.2012.....test.26.01...........? iska997..............7 cykl.......@ 02.01.2013.....test.31.01...........? królik-skacze.......9 cykl.......@ 4.01.2013......test.01.02...........25 Kitka87.......... ...5 cykl........@ 04.02.2013....test....???............26 Qwer.................7 cykl........@ 08.04.2013....test.05.05...........? Gabi_Się_Stara.....4 cykl....... @20.01.2013.....tes t.20.02.........23 syska28..............1 cykl.......@ 28.01............test.????????.........28 Maajkka..............9cykl........@11.05.2013.....t est 08.06..........25 Malinowaaa..........7 cykl........@ 17.04.2013....test 18.05.2013....25 sylwialodz3.........5 cykl.........@20,04,2013.....test?????????????.....26 tymianek111........2 cykl........@ 29.04......... ..test 29.05...........28 oczekuje............7 cykl..........@ 26.04.2013........test.?????.......21 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB..............1 cykl.........@ 12.12.2012......?????..................? Keiti78...........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl........@ 24.12.2012...???????...................? Pannacota...... ....2cykl......... @ 3.01.2013......??????????.............24 Lussia25 .............1 cykl........@ 5.12.2012......10.10.2013 ........25 agawarawa..........2cykl.........@21.12...........??????? ??????.............? Tryszka...............2cykl.........@16.12.2013......???? ??????.......... .??? Lethicia26............3 cykl....... @ 12.12.2012.....??????????............26 Ewcia1982............4cykl.........@09.03......... ???????..................31 Nigdy się nie poddam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka widze ze zawitala do Ciebie wrednota...szkoda ale nie mozemy sie poddawac..ale policzylam ze cykl trwal u ciebie 28dni wiec bardzo ladnie...przynajmniej szybciutko zaczynasz nowy cykl a nie po 30...pare i wiecej...a czy ktoras ma w najblizszym czasie testowanie? a co u Naszych cieżarnych? jak sie czujecie? w ktorych tygodniach juz jestescie? i czy jest szansa na jakies zdjecie maluszka i brzuszka bardzo chetnie zobacze juz wczesniej o tym pisalam...kochane pochwalcie sie pociechami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, co prawda topik już mnie nie dotyczy bo ani nie ma ciąży ani nie jestem na etapie starań, teraz będziemy się zabezpieczać bo muszę ochłonąć i dać sobie czas, może jakieś bardzo szczegółowe badania by się przydały sama nie wiem. Puki co uż po wszystkim przestałam krwawić, psychicznie też już czuję się lepiej. Czytam co u was dziewczyny bo jestem z wami dość długo i się przywiązałam do tego wątku i do was, więc od czasu do czasu też coś dopisze. Do pomarańczowego komentarza, niestety ciąza obumarała, nie latam tutaj na bete może jak byłabym w Polsce ale tutaj w Uk moje życie wygkąda nieco inaczej. Testy robiłam sobie rególarnie aby obestwować przyrost, jest to fajana metoda domowa i dość wytaznie widać właśnie jak kreska ciązowa robi się coraz ciemniejsza lub coraz jaśniejsza, używałam testów bardzo czułych stosowanych przy invitro, tutaj można zakupić na ebayu, przestałam przyjmować leki podtrzymujące dopiero jak widziałam wyrazną różnice w spadku bety, jeżeli kreska na teście jest ciemniejsza od kontrolnej a potem następuje zanik objawów i druga kreseczka z dnia na dzień robi się jaśniejsza to wszystko jasne nie trzeba latać do laboratorium. W takim wypadku odstawiłam leki bo nie chciałam poronienia zatrzymanego, mój organizm akurat świetnie poradził sobie z oczyszczeniem i nie było potrzeby lądować w szpitalu,nawet tym razem tak nie boało i nie krwawiłam bardzo mocno, na rtym etapie już widać na podpasce co było ciąza, dziewczyny które to przeszły wiedzą o czym mówie, Zresztą to tylko może zrozumieć osoba która była w podobnej sytuacji. Ja tym razem byłam pewna że się uda bo daleko zaszliśmy, no ale trudno coś jest nie tak, mąż mój dowiedział się po fakcie bo teraz doszła kwestia antykoncepcji, więc trzeba było. Zareagował dość spokojnie, jedynie szkoda mu było że o niczym nie wiedział wcześniej, ale zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujje tak wredota przyszła wcześniej niż myślałam niestety :( ale jakoś tak czułam ze w tym mc się nie uda, wiec starania zaczynam od nowa bo cóż innego mi pozostało. Maruska nie przejmuj się głupimi wpisami nawet nie warto tego komentować, jak można posądzać o kłamstwo kogoś w takiej sytuacji głupota ludzka nie zna granic!!!!!! A jeśli chodzi o twoja sytuacje to strasznie mi przykro i bardzo Ci wspolczuje, ale nie poddawaj się, odpocznij zrób przerwę, badania napewno się przydadzą bo jeśli odkryją przyczynę wcześniejszych poronień, może to sprawa hormonów to jeśli to unormujesz to wtedy masz wieksza szanse na donoszenie i nie smuc się bo masz juz jedna pociechę która będzie z Toba na zawsze, ja jeśli uda mi się zajść w ciążę to juz nic więcej od życia nie chce nawet jeśli moje dzieciątko będzie jedynakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujje tak wredota przyszła wcześniej niż myślałam niestety :( ale jakoś tak czułam ze w tym mc się nie uda, wiec starania zaczynam od nowa bo cóż innego mi pozostało. Maruska nie przejmuj się głupimi wpisami nawet nie warto tego komentować, jak można posądzać o kłamstwo kogoś w takiej sytuacji głupota ludzka nie zna granic!!!!!! A jeśli chodzi o twoja sytuacje to strasznie mi przykro i bardzo Ci wspolczuje, ale nie poddawaj się, odpocznij zrób przerwę, badania napewno się przydadzą bo jeśli odkryją przyczynę wcześniejszych poronień, może to sprawa hormonów to jeśli to unormujesz to wtedy masz wieksza szanse na donoszenie i nie smuc się bo masz juz jedna pociechę która będzie z Toba na zawsze, ja jeśli uda mi się zajść w ciążę to juz nic więcej od życia nie chce nawet jeśli moje dzieciątko będzie jedynakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaaka ja wiem że tu na kafe jest dużo nieprzyjazdnych osób ale trzeba mimo wszystko zrozumieć że w pewnych kwestiach się nie kłamie, bo w jakim celu? Wczesne poronienia to mój problem, właściwie przyczyna nie jest znana tylko muszę przyznać że badania które robiłam do tej pory nie były tak szczegółowe jak czytałam w niektórych artykułach czy wątkach, hormony, tarczyca, zespół antyfosfolipidowy , od strony ginekologicznej oraz mąż wszystko ok jedyne co słuszałam to problem zagnieżdżenia zarodka ale na to miałam lekarstwo, mimo wszystko się nie udaje, jeszcze przyznam bo wcześniej o tym nie pisałm że 2 razy miałm łyżeczkowanie, raz we wczesnej młodości, nie mogłam wtedy urodzić-wiem że mnie za to wiele osób odpowiednio oceni, a po raz kolejny w 9 tyg po poronieniu jeszcz przed urodzeniem córki,więc może moje problemy mają z tym związek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaaka jeżeli chodzi o nierególarne cykle to zawsze jest problem hormonalny, więc jak sobie yrównasz to zaciążysz, koleżanka z powodu hormonów próbowała 8 lat i nie wychodziło, i też z powodu hormonów miała dużą nadwagę, wreszcie trafiła do dobrego lekarza i ma już sporą córę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×