Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Maruska ciesze sie ze nadal z nami jestes :D no i oczywiscie ze dochodzisz do siebie boli mnie to ze duzo ludzi nie jest w stanie zrozumiec tego co czujemy po utracie osobki ktora sie nosi pod serduchem potrafia tylko komentowac nie zycze im zle ale moze przydalaby sie im taka sytuacja zeby zobaczyc jak to jest naprawdę i proszę skoro nie wiecie do ku...y nędzy co czujemy i przeżywamy to proszę darujcie sobie take uwagi bo wydaje wam się że ktoś kłamie bo ch...j wiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No wyżyłam się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryśka u mnie cykle raczej są regularne, powiedziałabym nawet, ze jak w zegarku ok 30dni w tym mc wredota przybyła wcześniej bo skończył mi się dufaston i nie brałam do 26dc tylko do 22 wiec podejrzewam ze to raczej nie to. Mój m w piątek idzie na badanie nasienia a ja jestem zapisana na 24 do mojej gin na zastrzyk ovitrelle, podejrzewam ze jak się w tym mc nie uda a mój m będzie miał dobre wyniki to gin skieruje mnie na jakieś badania pewnie hormony a potem drożność jajników, chociaż nie ukrywam ze mam nadzieje iż się obejdzie bez tego. W środę zaczynam brać clo. A co do tych głupich komentarzy to Maruska nie przejmuj się ty jedna wiesz co to za bol i strata i niczyja wiara w twoja prawdomówność nie jest Ci potrzebna :) pozdrawiam Was cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) za kazdym razem gdy Was Nas czytam to ciezko jest uwierzyc ze tak ciezko jest zajsc w ciaze ze tak wiele par ma problemy...to jest straszne...a teraz napisze cos :) i ciekawa jestem co Wy na to:)...niby 26kwietnia dostalam @ ale ciagle mi sie wydaje ze moge byc w ciazy:) nie wiem moze oszalalam ale juz kilka dni po @ mnie tak mdlilo czulam rozne zapachy wogole mialam bardzo wyczulony wech bolaly mnie piersi potem kilka dni ciszy a znowu jest mi slabo wszystko mnie boli plecy najbardziej i dzis bylam bliska wizyty w kibelku:)...po cichutku wierze ze moze jednak sie cos tam rozwija ale boje sie zrobic test same na pewno znacie to uczucie taki strach przed rozczarowaniem...aaa no i dodatkowo podczas badania jest tak ciasno ze szok..niby w ciazy podobno szyjka powinna byc wysoko ale to wiecie jak jest roznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje - wiesz, że ci życzę jak najlepiej, ale nie nakręcaj się... Oczywiście, jest to możliwe, że jesteś w ciąży, ale chyba lepiej zrobić test i wiedzieć na pewno, czy jesteś czy nie jesteś. Chyba że chcesz pobyć jeszcze przez jakiś czas w "słodkiej nieświadomości", w takim wypadku jeszcze się wstrzymaj z testowaniem ;) A ja... pokłóciłam się z mężem, w zasadzie nie wiem o co, bo to taka pierdoła była. Decyzja o kolejnym dziecku była nasza wspólna, a po tej dzisiejszej kłótni zaczyna mi się wydawać, że on specjalnie wyszukuje pretekstu do kłótni żeby tego uniknąć :O Więc w zasadzie nie wiem, czy ten cykl nie będzie spisany na straty, bo... no właśnie - zaczynają mi się dni płodne, a ja w konflikcie z mężem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje w twojej sytuacji test powinien wyjaśnić, ale lepiej się nie nakręcać czasem hormony szaleją ja jestem świeżo po poronieniu a piersi bolą mnie jak przed@ tylko nie są nabrzmiałe i często głowa też boli, wiem że to sprawka hormonów tymianek nie przejmuj się kłótnią mój mąż dziś od rana też chodzi z nastoszonym grzbietem i do wszystkiego się czepia, może jakieś kłopoty w pracy nie wiem no ale przecież samiec nie powie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) oczywiscie nie nakrecam sie za bardzo bo zdaje sobie sprawe ze to zdarza sie raz na uuuuuu..:) ale faktycznie fajnie pobyc w takiej "slodkiej nieswiadomosci":) pewnie jak jutro tez bedzie taka lipa z samopoczuciem to skusze sie na tesciora a jak wroci wszystko do normy to daruje sobie... Tymianek to teraz ladnie sie pogodzic :) bo seks po klotni to najlepsze co moze byc hehe:) buziaki dla Was kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co slychac tak tu cicho ja siedze na zwolnieniu bo mnie polamalo w kregoslupie i nie moglam sie podniesc z loxka i na dodatek spie na podlodze bo mi lekarz kazal;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje - burza była jednodniowa, teraz już między nami ok. Myślę, że mój mąż podświadomie tak reaguje na stres, bo szykują się duże zmiany w jego życiu. I nie piszę tylko o kolejnym dziecku, ale też o jego pracy i budowie. Ostatecznie mogę mu wybaczyć te jego "humorki", o ile nie będą się zdarzać zbyt często ;) sylwialodz3 - ała... już mnie boli jak sobie to wyobrażam. Współczuję, życzę żeby jak najszybciej ci to przeszło. A jak tam ze staraniami? Na jakim "etapie" teraz jesteś? U mnie właśnie powinny się kończyć dni płodne, teraz pozostaje 2 tygodnie czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerttttt
fuj, obrzydliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje - moje odczucia po obejrzeniu filmiku są nieco odmienne od twoich, bo myślami byłam przy swoim własnym porodzie ;). Ciąża - tak, dziecko - tak, ale sam czas porodu to raczej nie są chwile, na które czekam z utęsknieniem ;). Na filmie to owszem pięknie wygląda, ale w rzeczywistości to nie rzewliwa muzyczka, tylko skurcze i bardzo silny ból ciągnący się w nieskończoność. Na szczęście w momencie wyjścia dziecka na świat jest już tylko ulga i radość :) .... i połóg, i nieprzespane noce... :D Dobra, już nic nie piszę, bo za chwilę wszystkie was tu zniechęcę do dalszych starań :D Dobranoc, dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tak myslalam ze pewnie te ktore juz rodzily beda mialy odmienne zdanie no ale nic...oczywiscie zdaje sobie sprawe ze tak to wszystko nie wyglada ale raczej nie chodzilo mi o caly filmik a o jego elementy raczej te ktore doswiadcza kazda kobieta i to te dobre...tak czy siak osobiscie bardzo mi sie spodobal i byl dla mnie wzruszajacy ale ja starajac sie nie mysle jak urodze to dziecko tylko ciesze sie mysla ze bede je miala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga u mnie dzis 21dc i czekanie czekanie czekanie...bola mnie piersi, podbrzusze itd ale oczywiscie mam tak przed kazda @ wiec jeszcze raz czekanie czekanie czekanie... Miłego dzionka kochane i piszcie co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje - a u mnie 18 dc i wczoraj wieczorem pojawił mi się śluz płodny... A byłam pewna, że dni płodne już za mną i okres zjawi się za niecałe 2 tygodnie. No nic, staramy się dalej, a czekania będę miała dużo więcej niż się spodziewałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianek poprawy nie widac ciagle spiena podlodze jutro ide na basen i na bicze wodne moze to mi pomozr bo leki nic nie daja jak moje starania..?? do du...y przez te plecy niestety nic nie zdzialalismy przed moja choroba bylo przytulanie i to bylo jakos na poczatku fazy lutealnej ale nawet wolalbym zeby nc nie wyszlo ze wzgledu na leki ktore biore oczekuje piekny film:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khdjkshdjksadhjsahdjkas
Co do leków to wiadomo celowo nikt ich nie bierze ale powiem wam, że ten czas 14 dni do zrobienia testu to czas w którym zarodek jest bezpieczny ze względu na wszytskoe przeczytacje : http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_ciaza_artykul,1069.html?print=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przed chwilą zrobiłam test i udało się wreszcie;))) tak strasznie się cieszę:))) 7 cykl okazał się szczęśliwy:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa gratulacje :) :) ale super :) no opowiadaj jak sie czujesz i jakie mialas objawy...o jej tyle pytan hehe:) powiedz badalas sobie szyjke? jak tak to prosze napiszesz jaka byla przez ten cykl...dodam ze o ile dobrze pamietam to szlysmy tak samo ja tez mam 7 cykl teraz tak chcialabym isc Twoim sladem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianek, oczekuje dziękuje:) ja nadal nie wierze....szok:) Objawy hmmm...tydzien przed @ zaczął mnie kłuć prawy jajnik tak do teraz, prawie cały czas coś tam czuje. Poza tym w tym cyklu kilka razy bolała mnie głowa ale nie wiem czy to ma coś wspólnego z ciążą i mniej więcej tydzien temu pozbyłam się stanu zapalnego, wszystko mnie tam swędziało i piekło, ale juz jest ok. Pisze wszystko co miało miejsce w tym cyklu ale wiesz nie wiem czy to akurat ma coś do rzeczy. Piersi tak z 4 dni mnie bolą-tzn.bolą to za duzo powiedziane, ale przy mocniejszym dotyku tak bardziej od strony pach i jak biegam to je okropnie czuje a mam tylko B. Acha no i zdarzyło mi się pare dni przed terminem @ mierzyć temp.ale popołudniu wiec nie wiedziałam czy to w ogóle jest wiarygodne. było 37. pozniej 37,1 a dzien przed @ 37,3 i dzisiaj jest 37. A szyjki nie badałam bo nie bardzo się na tym znam:) Oczekuje a Ty kiedy masz termin @? Polecam po sexie poleżeć troche na brzuchu a nie lecieć od razu do toalety, ja tak w tym cyklu z trzy razy robiłam i chyba zadziałało:) Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no jesli sie nie uda to bede lezala na brzuszku:) ja @ powinnam dostac w nastepnym tygodniu raczej pod koniec ale nie wiem kiedy dokladnie bo to u mnie roznie bywa:) piersi bola mnie nawet czasami bardzo i to od strony pach, tez bolala mnie glowa myslalam ze cos mnie bierze ale przeszło..przesyłaj kochana ciazowe wirusiki i raz jeszcze gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowaa ogromne gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To od dzisiaj dziewczyny po każdym sexie lezymy na brzuszku :P hhihhihi Ja wczoraj dziewcznki posanowilam wybrac sie na basen zeby rozruszac moje plecki iestety nawet plywanie sprawialo mi bol przeplynelam dwa baseny i odpuscilam poszlam na bicze wodne a ozniej do sauny:Pprzynajmniej sie zrelaksowalam u mnie bol piersi tez od strony pach i przy uciskaniu sa nabrzmiałe oraz bol w podbrzuszu juz jest 29dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh nie widac mojej wypowiedzi wiec pisze jeszcze raz Malinowaa wiekie gratulacje to od dzisiaj dziewczynki po kazdym seksie lezymy na brzuszku :P ja wczoraj wybralam sie na basen zeby rozruszac te moje plecy niestty ledwo przeplynelam dwa baseny wiec odpuscilam poszlam sobie na bicze wodne i do sauny przynajmniej sie zrelaksowalam u mnie 29 dc mam obolale piersi ale tez od strony pach i przy ucisku sa nabrmiale jak baloniki ktore maja zaraz peknac no i bol w podbrzuszu jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa gratuluję dwóch kreseczek :) teraz się oszczędzaj i umów się do lekarza najlepiej tak na 6-7tydzień :) A ja wam napiszę że po usg 3/4d lekarz powiedział że będzie synek - mąż dumny jak paw hehe :) no i wg ostatniego usg 20t5d - jutro kolejna wizyta :) A co u reszty zaciążonych i starających się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa no to super ze synek tez chyba chcialabym synka ale im dluzej sie staramy tym jest mi to obojetne:) u mnie dzis 26dc...staram sie myslec NORMALNIE..byliśmy na weekend pod namiot wiec czas fajnie zlecial i czlowiek nie myslal o tych sprawach...miłego dzionka kochane a swoja droga doczekam sie w koncu jakiegos zdjecia z usg i brzuszka??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje ja może jutro albo w srodę coś wstawię - jutro wizyta to moze jakaś świeża fotka będzie :) no a inne ciężaróweczki co tak cichutko siedzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny, malinowa wielkie gratulacje:) ja dzisiaj odebrałam seminogram mojego m 98% plemników o nieprawidłowej budowie, 2mln plemników w całym ejakulacje z tego co przeczytałam zostaje nam tylko i vitro :( normalnie nie chce mi się żyć !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Bardzo Wam dziękuje za gratulacje, chyba dopóki nie zobaczę na usg maleństwa to nie uwierzę. Wprawdzie pisze teraz tez w innym temacie ze styczniowymi ciężaróweczkami, ale pewnie tam nie zaglądacie to napisze jeszcze raz. Ja wczoraj też byłam na basenie, pogoda wczoraj była świetna. Dzisiaj rano zrobiłam drugi test i w 5 sekund były dwie grube krechy:) zadzwoniłam też do położnej umówić się do ginekologa i mam przyjść 10 czerwca, powiedziała ze to najlepszy czas na pierwszą wizytę, no i ostrzegła mnie że jeszcze z dwa tygodnie może mnie bardzo boleć brzuch i jakby pojawiło się nie daj Boże jakieś krwawienie to nie zwlekać tylko jechać na pogotowie. No i kazała w dalszym ciągu brać tylko kwas foliowy. Ale jestem szczęśliwa:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maajkka tak mi przykro. Ale nie możesz się załamywać. Na pewno predzej czy pozniej zostaniecie rodzicami. Pozdrawiam Cie i nie podawaj sie Kochana. Moi sąsiedzi nie mogli miec niby dzieci, pogodzili się z tym i bach bliźniaki, chłopak i dziewczynka, teraz już nastolatki. Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widać mojego postu wiec pisze jeszcze raz. Malinowa ogromne gratulacje cieszę się twoim szczęściem. Ja dzisiaj odebrałam wyniki męża 98% nieprawidłowych plemników 4mln w całym materiale plemników z takimi wynikami z tego co przeczytałam to chyba tylko in vitro dziewczyny załamałam się...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×