Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Lethicia26 haha dokładnie brakuje właśnie takiego kopniaka, cóż nasze dzieciątko pobawi się z nami na weselu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sildenafilkaq oj trzymamy i nie puścimy ;) zapewne napięcie sięga już zenitu przed zrobieniem testu, zresztą tak jak u mnie :) daj znać po wszystkim, powodzonka życzę..miałam zapytać czy już są jakieś objawy ale tak jak pisałam wcześniej, nie tylko ja..te urojone są tak rzeczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowaaa tylko nie wypijemy za nasze zdrowie no może dopiero po jakimś roku (poród, karmienie ;p) no ale co się odwlecze to wiesz.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Dziewczyny, a ja to jyz jestem po slubie kilka lat i uwazam ze taka kolejnosc jest zdecydowanie lepsza :-) patrzac z perspektywy ziemskiej i pozaziemskiej :-)zycze wam wszystkiego dpbrego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowaaa w takim razie czekam na jakieś wieści od Ciebie, czy coś się dzieję w Twoim organizmie konkretnego, mniej konkretnego, dziwnego?? :) mniej więcej w tym samym czasie się u nas okaże czy tak czy nie, to będziemy porównywać symptomy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawarawaaaaaaaaaaa, zgadzam się z Tobą w zupełności, zresztą tak byłam wychowana i byłam pewna że taka to właśnie będzie kolejność, chociaż narazie jeszcze nie wszystko stracone :) pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie będę tu zaglądała, mam nadzieję,że tym razem nasze objawy nie okażą sie tylko urojeniami:) Pozdrawiam. Uciekam juz. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
A powiem wam jeszcze ze z tymi urojeniami to rzeczywiscie na dekielek pada, ja miałam żyłki na piersiach, obrzmienie, sennosc zmeczenie, objawy grypowe, wiec fullll zestaw tylko troche za wczesnie jak na taka wczesna ciaze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no właśnie naczytałam się tyle że właśnie takie objawy nawet we wczesnej rzeczywistej ciąży występują , więc jak tu się nie doszukiwać :) ale każda kobieta jest inna i inaczej reaguje...ja jestem 3 dni po owulacji (według mnie właśnie wtedy była) i czuje dziwny ból w jajnikach, a może mi sie wydaję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega dółłłłłll
oddam swoje dwu i pół letnie -jak chcesz.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuda na kafe
tego chyba nawet na kafe jeszcze nie było - objawy urojonej ciąży TRZY DNI po równie domniemanej owulacji! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej, miałam troszkę pracy przez te parę dni po świętach...a jeżeli chodzi o mnie to tak jak wyżej napisałam naprawdę czuje cały czas kłucie w jajnikach i takie hmm..jakby napięcie przedmiesiączkowe,ale tydzień przed okresem?? :) nie chcę się wkręcać zawczasu...a u Ciebie jak samopoczucie,przeczucie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
A kiedy testujecie, dziewczyny? :-) u mnie gdzies w przyszlym tygodniu dopiero owulacja wiec sie jeszcze naczekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 5 stycznia, malinowaaa pewnie 8, o ile jej wcześniej ciekawość nie zje :) oj no to w takim razie życzę bardzo owocnych starań...napijcie się po lampce wina, to podobnież odpręża i daj znać po wszystkim co i jak :)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Tez mam nadzieje ze statania będą owocne :-) choc nie wiem jak to wsxystko będzie bo tuz przed świętami straciłam pracę, bardzo nieoczekiwanie. Musze cos znalezc szybko zeby ratowac budżet, ale nue wyobrazam sobie tez zaprzestac starań po tym jak juz raz spróbowalismy, mam wrazenie ze nic juz nie bedzie takie samo. Miejsce wsercu juz jest dla nowej istotki i myslę głównie o tym, ale jestem rozdarta :-( sorki zaliterówki i polskie znaki, ale pisze z telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro mam dostać okres.. ale chyba się wstrzymam z testowaniem jeśli się nie pojawi i zrobię w sylwestra.. też myślałam, że to szybko pójdzie, a to wcale nie takie proste :( tak więc trzymajcie za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście nieciekawe miałaś święta, łądny "prezent" ;( Ale mam nadzieję że teraz podczas poszukiwania pracy zajmiesz myśli właśnie tym i nie będziesz obsesyjnie myśleć że dni płodne itd i właśnie wtedy Wam się nieoczekiwanie uda ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybalopika no to odganiamy z całych sił tę wstrętną @ od Ciebie ( a kysz :P) a jak czujesz,intuicja podpowiada Ci coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxmara31
Hej, Ja dopiero 2 cykl staran.Mam 31 lat i staram sie o pierwsze dziecko:) Okres powinnam dostac 10 stycznia.Mam nadzieje, ze nie dostane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
No mam nadzieje, ze dobrze sie wszystko ułozy... Nie jest to mój upragniony moment na utratę pracy :D Rybalopika, trzymam kciuki, fajny byłby taki sylwestrowy news :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, no właśnie staram się już nic nie myśleć, bo ostatnie 2 razy dużo mi się wydawało i przychodził okres :( teraz czuje się bardzo podobnie jak ostatnio! najlepsze jest to, że nigdy przed okresem nic nie czułam, a teraz jak się wsłuchuje w swój organizm to bolą piersi, brzuch.. właśnie teraz czuje zdecydowanie podbrzusze.. ale wiem również, że to może zapowiadać okres :( ja podobnie dziewczyny jak Wy, nie jestem mężatką i jeśli w ogóle nią będę to już po narodzeniu dziecka ;) też mieszkamy razem już ponad pięć lat i jakoś się nie myśli o ślubie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, to byłaby fajna wiadomość na Nowy Rok :) tak sobie już obmyśliłam, że jeśli zrobię test rano w Sylwestra to powiem mojemu wieczorkiem :) z resztą zobaczymy co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest już nas kilka kobietek oczekujących na ten początek stycznia, który mam nadzieję że będzie bardzo szczęśliwy dla nas i naszych panów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh fajny nam się topik zrobił..powinien mieć nazwę Panny w oczekiwaniu...:D Ale czy Panna czy mężatka, co za różnica jeśli wszystkie marzą o tym samym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymianek111
Witam, Dziś jest pierwszy dzień mojego cyklu. No i od tego właśnie cyklu zaczynamy się z mężem starać o dziecko :). Kto wie, może uda się już za pierwszym razem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Fajnie, ze dołączyłas tymianek, trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×