Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Do pomaranczowego nicka oprocz mnie, tylko Basia jest z UK, wiec wyglada na to,ze tylko z nia rozmawiam. A cala reszta, to złudzenie, super. Inna sprawa-nie bylo,ze ktos zaczal temat i zostal zignorowany. A skoro tak naprawde odzywa sie Asiula, Wika , Basia i ja, to chyba mamy prawo rozmawiac, o czym chcemy. Najpierw sama zacznij pisac, tworzyc ten wątek, a pozniej krytykuj. To, ze watek dotyczy dzieci nienarodzonych, nie znaczy,ze nie mozemy sie wymieniac doswiadczeniami, w koncu te bobasy tez kiedys beda mialy x lat. A poza tym to tez nasze dzieci, wiec nie mozemy powiedziec-gruba kreska, liczy sie tylko fasolka. Chcesz o czyms napisac, pisz, ile razy byla tu mowa, ze cisza. Wiec staramy sie to jakos ciagnac. Krytyka mile widziana, pod warunkiem,ze krytykant sam cos robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
JoAsia, nie atakuj, niech się dziewczyny nie zniechęcaja do naszego forum, zreszta źle napisałam, nie do naszego ale do tego forum. Każda ma prawo pisac co zechce i Ty i ja i pozostałe. Ja mam prośbę żeby dziewczyna w 16tc sie do nas odezawała i pogadała, chętnie powitam ją w naszym skromnym gronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w 16 tc
Niestety nie wrócę na forum.Chciałam tutaj gadać o przygotowaniach o macierzyństwa o zakupach,pierdołach itp. A tu cały czas jeden temat.Wasze starsze dzieci... Czuję się jakaś gorsza,bo to moje pierwsze dziecko i nie mam o czym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 t. c. ja tez kiedys nie mialam dzieci ;) I tez pisalam na kafeterii z dziewczynami, ktore mialy. Nie wiem, moja kolezanka nie lubi dzieci, tylko wlasne i o cudzych sluchac nie moze. A ja np. kiedy wika pisze o swoim synu, ciesze sie. Eksperyment z madarynka do dzis mnie intyrguje, ale jestem mama, wiec nie zrozumiem o co w nim chodzilo. I nie czuj sie gorsza, tylko pisz, tez bym chciala, zeby ktos jakis temat zaczal. Ja mysle, ze szum to tu sie zacznie jak zaczniemy kupowac wyprawki itd, a teraz to jeszcze za wczesnie. Wlasnie, mam pytanie-rozmawiacie ze swoimi facetami o porodzie? beda z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Ja zaczęłam pisać na innym forum:( Tutaj nie mogę się odnaleźć,ta pomarańczka ma trochę racji.Ja też jestem w pierwszej ciąży i nie mam za bardzo o czym z Wami pisać.Na tym "drugim" forum dziewczyny piszą o wizytach u lekarza o ubrankach,o zakupach o przygotowaniach do porodu:)Tam jest mi łatwiej pisać.Będę do Was zaglądała.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Oj widzę że mamy niezadowoloną koleżankę,szkoda tylko że mało co kto pisze,każdy czyta i krytykuje ehhhhhhhhhh Do wszystkich co czytają :) Nie wiem co się ze mną dzieje ale kiepsko się czuję obiady jem małe bo marnie mi smakują i ostatnio nie ma dnia by nie bolał mnie brzuch :( 20 mam usg i powiem wam że bardzo się boję z dnia na dzień tym bardziej że jakieś dziwne sny mam. Dziś moja matka dowiedziała się o mojej ciąży,reakcja.............. szkoda gadać. W pracy już troche ludzi wie a inni dopytują się o mnie,ale teściowa czujna i nie daje się :) hehe i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka, a ja sie zastanawialam, co ta pomarancza ma wspolnego z ta, ktora probowala Cie sklocic z Black. Gdybyscie same zaczely pisac o wozkach itd, tu tez by to bylo. Ale nie wymagajce, ze ktos bedzie czytal w Waszych myslach i zaczynal temat. Ja wozka jeszcze nie kupuje, mam jakis poglad-zreszta min. z Toba o tym pisalam, pewnie jak Wy juz kupicie, popdytam Was o nowinki na rynku. O ile tutaj sa takie same, bo nie mam pojecia. O ubrankach tez nie pisze, bo mam kilka workow, a jeszcze sporo dostane. Jeden temat na pewno bede chciala poruszyc-eko pieluszki, ale jak dzis zapytam, to jak bedzie czas na zakupy, zapomne. Czy ktoras z Was dostala Fissan w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula-moja mama o ciazy jeszcze nie wie. W sumie chyba mi humoru nie zepsuje, ale juz kiedys mi tlumaczyla,ze moj syn powinien zostac jedynakiem. A Twoja co powiedziala? A sny-w ciazy podobno stres produkuje takie bzdury. Nie mysl o nich. Ja tez czasem mam jakies glulpoty, a wczesniej snow nie pamietalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Dziewczyny, my pisałyśmy już o tym co zamierzamy kupić ale te co mają starsze dzieci nie kupują już tyle co te które spodziewają się pierwszego, jednak chętnie osobiście pooglądam co Wam się spodobało, jaki wózek, łóżeczko, itp. Podeślijcie linki. Ja mam łóżeczko, wózek, fotelik, leżaczek, ... pewnie dokupię tylko ubranka i później dodatkową spacerówkę. Oglądam mnóstwo ubranek w necie ale nie podsyłam linków bo nie znam płci i nie chce się nakręcać. Wózki i inne sprzęty są raczej unisex i można już teraz decydowac co kupić. Jeśli nawet piszecie na innym forum to ok ale zaglądajcie też na to. Kruszynka, Ciebie bardzo dobrze pamiętam i szkoda będzie jak przestaniesz pisać, drugą dziewczyne być może też znam jeśli pisała pod innym nikiem. Jak będzie więcej tych co czekają na pierwsze dziecko to obiecuję że słowem nie wspomnę o swoim starszym;) no chyba że na odpowiednim forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Moja mama bardzo sie ucieszyła, siostra też - dowiedziały się jednocześnie o ciąży. Mama wręcz oszalała, szukała już ubrań dla siebie na chrzest, podpytuje mnie o chrzestnych i o miejsce chrzcin - wariatka;) Za to ojciec się nie zachwycił ale to już taki typ, nie spodziewałam się innej reakcji i szczerze mówiąc nie przejęłam się wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAsa mnie matka z więlkim westchnieniem powiedziała tak "jak chcesz się własną ręką zajebać,to twoja sprawa" zajebiste gratulacje nie?? mogła chociaż to przemilczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika-ja sie linkami nie powymieniam, ale wozki ogladalam, Twoje slicznosci tez i na razie na tym koniec. Musze w koncu siasc, spisac, co mam, co bede sprowadzac, a co kupie nowe. Popytac znajomych, bo czesc rzeczy kupie uzywana. Asiula-przeciez to jej wnuk/wnuczka... Przykro mi sie zrobilo, jak to przeczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
ASIULA, bez obrazy dla Twojej mamy ale stare kobiety nie wyobrażaja sobie że mogłyby znowu mieć tyle pracy przy małym dziecku, może też uważa że 2 dzieci by Ci wystarczyło i nie rozumie że masz potrzebę posiadania trzeciego, mogła się powstrzymać, fakt ale widocznie nie wytrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam wcześniej już pisałam że plany co i jak będę kupować dla maluszka będą w pźniejszym czasie tak około 20 tyg. bo boję się by 3raz sytuacja się nie powtórzyła dlatego na zimne dmuchamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
JoAsia, to podeslij chociaż jakies wózki, te co oglądasz, wiadomo że jeszcze nie kupujesz ale pooglądać zawsze można. Ja też nic póki co nie kupuję ale kto mi zabroni oko pocieszyć;) Zaraz uciekam bo trzeba iść spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jest moja matka :( dlatego nie chciałam jej mówić ,ale ile można ściemniać że coś tam Ja napewno będę kupowała podgrzewacz do butelek i jakiś bujaczek wózek,materac do łóźeczka może pościel,kocyk,butelki a co jeszcze to się zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika, ja nie ogladam sama z siebie, pisalam o wozkach, ktore kiedys na forum wrzucaly chyba Black i Kruszynka (sorry, jesli pomylilam). Ja mam jedna spacerowke, uzywana jak malo, ktory wozek, ale ukochana i choc inne wozki sprzedalam, ten zostal. Gondole bede musiala kupic, ale tez najpierw popytam, mam kolezanki, ktore maja roczne i dwuletnie dzieci i caly magazyn na strychu. W sumie jeszcze kilka miesiecy temu chcialam sprzedac fotelik samochodowy taki do 18 kg. Mam go u rodzicow i bylo mi go szkoda, bo jak nowy, w dodatku super jakosc itd. I juz nie musze sprzedawac, bo przyda sie dla fasolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podgrzewacz mam, powiem Wam,ze kupilam taki tani, a bardzo nam sie sprawdzil. Ale nie wiem, moze zostanie w Polsce, szkoda wozic, a bede u mamy, to sie przyda. Kocyki mam, butelki tez, ale mlody z butelki prawie nie pil, wiec sama nie wiem-kupic nowe, czy te na razie, a jesli dzidzius bedzie inny niz brat, to wtedy dokupie? Wiadomo,ze smoczki do butli musze kupic nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja tez chcialam jeszcze niedawno do was dolacczyc alle juz dzis jestem tylko mama 10 miesiecznej Lenki i Aniolka ktory odszedl cale zycie za wczesnie w 10 tygodniu. Zycze zeby wasze dzieciatka zdrowo sie rozwijaly pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie słodkie są ubranka dla maluszków że człowiek by kupował masowo tylko po co jak te maluchy tak szybko rosną :)tym bardziej że my będziemy miałay dzieciaszki na zimę więc i tak obabulone by im było ciepło.latem to byśmy bardziej stroiły na codzienne spacery te nasze smyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, nie wiem, jak napisac, co przychodzi na mysl. Mam nadzieje, że Lenka niedlugo zostanie starsza siostra, a Twoj bol choc odrobine bedzie mniejszy. Dziękujemy, że mimo takiej straty, myślisz dobrze o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula, latem to co niektore bobasy w samej pieluszce i czapeczce biegaja. Ale ja Wam powiem, wczesniej jak widzialam jakies fajne ciuszki, kupowalam dla kolezanek, albo zalowalam,ze nie mam swojego bobasa. A teraz chodze, widze i mnie to nie rusza. Widocznie jeszcze czas, boje sie ekcytowac zbyt wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaLenka przykro mi z powodu straty,ale głowa do góry uda się następnym razem,odpocznij i zacznij starania,będę trzymała za ciebie kciuki.Jeśli jednak będziesz chciała to pisz do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chłodno patrzę na różne rzeczy ale czasami jak naprawdę coś się rzuci w oczy to już bym chciała to mieć dla swojej kruszynki :) Powiem wam numer z innej beczki ;) Dziś mój partner stwierdził że muszę urodzić bobasa takiego minimum 3.800 żeby nie bał się malucha brać na ręce od samego początku-szalony...............jak ja to wypchnę Powiedziałam mu że max 3.500 bo więcej to ja nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męzczyzni podobno staja sie ojcami dopiero jak wezma na rece, kobiety jak sie dowiedza o fasolce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×