Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Black ma racje, co do przyzwyczajania zwierząt i uczenia ich jak powinny się zachowywać, po przyjściu na świat dziecka. Nieraz w programach mówią, żeby np z lalkami a najlepiej płaczącymi i wydającymi podobne odgłosy malego dziecka, albo przez zapach - zapoznając je np z kosmetykami, czy zapachem ubran, kocykow itp. Nawet widziałam, że treserka radziła, żeby wychodzić z psem na spacer wraz z wózkiem (jeżeli jest możliwość). Sama mam zwiarzaki w domu, córka bardzo je lubi. Cieszy się mogąc nakarmić królika czy bawić się z kotem (kot nie atakuje), obserwuje kanarka. Nikomu sie krzywda nie dzieje. A alergia, jeśli oboje rodzice nie sa alergikami jest niewielkie prawdopodobienstwo, że dziecko bedzie uczulone na sierść, pióra itp Tak wogóle to cześć, bo wypaliłam od razu z tymi zwierzakami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Chamstwo panuje w internecie. Ta swoboda wypowiedzi tak człowieka czasem uszczęśliwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Ojciec mnie nie utrzymuje więc moje życie moja sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co napisałaś na końcu swojej wypowiedzi wredna pomarańczo to było przegięcie nie wiem jak złym człowiekiem trzeba być żeby coś takiego napisać dziewczynie która na pewno z tego powodu się martwi! to że widać w 21 dniu od zapłodnienia to tylko teoria każda ciąża jest inna i u nie których bijące serduszko będzie widoczne w 21 dniu od zapłodnienia a u innych w 8 tygodniu od @ to wszystko zależy od kobiety każda ma inaczej! i nie powinnaś była tego napisać nie życzę ci żebyś kiedyś musiała się zastanawiać jak to jest kiedy jeszcze nie wiać serduszka Twojego dziecka na USG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się narobiło:( Black ja nie chciałam się kłócić,tylko przykro mi się zrobiło jak tak napisałaś...mogłaś napisać,że takie przypadki się zdarzają,ale nie kierować tego bezpośrednio do mnie.Napisałaś tak,jak bym własnego rozumu nie miała.Bardzo mi się przykro zrobiło.Następnym razem zanim coś takiego napiszesz,to się zastanów i będzie ok:) A pomarańcze trzeba omijać szerokim łukiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20 BlackBlack20
napisalam jej prawde!przeciez wszytskie wiecie ze tak jest!malolata nic nie wie o ciazy i jeszcze sie wymadrza.A nie jest swiadoma tego ze w tym tygodniu co byla na usg to juz powinno byc chociaz pecherzyk widac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20 BlackBlack20
a co matka ci testement zostawila???czy moze w burdelu pracujesz!!!albo twoj chlopak cie utrzymuje!zajebiste zycie jest czego zazdroscic;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czegoś takiego jak powinno to tylko teoria ! jak już napisałam każda ciąża jest inna i inaczej przebiega czasami ciąża jest młodsza niż wychodzi z wyliczeń i tyle w temacie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Ja więcej w życiu przeszłam niż ty . I mam nadzieje, że dożyje tej 40;P. Żadnemu wrogowi nie życzę tego co ja widziałam i przeszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20 BlackBlack20
ale ona wie kiedy zaszla!!!i od tego momentu minelo 20 pare dni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Wybacz źle skonstruowałam zdanie nie chciałam Cię obrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Geniuszu owulacja mogła się przesunąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20 BlackBlack20
ale napisalas ze wiesz kiedy zaszlas!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20 BlackBlack20
20:59 [zgłoś do usunięcia]BlackBlack20 ja wiem kiedy mogło dojść do zapłodnienia więc jest to wczesna ciąża. 17 grudnia to nie jest juz taka wczesna ciaza geniuszu!bylas na usg prawie w 6 tygodniu wiec pecherzyk juz powinien byc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20 BlackBlack20
"W dniu badania rozpoczęła Pani 5 tydzień ciąży. Na tym etapie pęcherzyk ciążowy powinien być już uwidoczniony. Brak pęcherzyka w jamie macicy w 5 tygodniu ciąży przemawia za: - poronieniem dokonanym, - ciążą pozamaciczną." tak się wypowiadał lekarz..................!!!! Ty nie wiesz jak zyjesz!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Jak skończyłaś medycynę i wiesz lepiej od lekarza:) to co ja będę się dalej spierała. To co teraz po obrażasz mnie:). Nikt na tym temacie nie skończył medycyny to związku z tym nikt niema prawa się wypowiadać na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
To mój lekarz chyba medycyny nie skończył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
''W dniu badania rozpoczęła Pani 5 tydzień ciąży. Na tym etapie pęcherzyk ciążowy powinien być już uwidoczniony. Brak pęcherzyka w jamie macicy w 5 tygodniu ciąży przemawia za: -wydłużeniem ostatniego cyklu i przesunięciem owulacji, przez co ciąża jest młodsza niż wynikałoby to z daty ostatniej miesiączki, - poronieniem dokonanym, - ciążą pozamaciczną.,, Jak kopiujesz to kopiuj całą informacje a nie to co pasuje akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Nie jestem lekarzem nie muszę znać poprawnych definicji. Nie znasz innych słów tylko niecenzuralne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
,,zniewaga jest Przestępstwem,przewidziana w art. 216 2 Kk, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Znieważyć można poprzez epitet, ubliżenie komuś, np. nazywając kogoś kretynem.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Bo jest brednia bo moja siostra była w klinice i specjalista od tego wykluczył to:) i mój drugi ginekolog też wykluczył u mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20 BlackBlack20
i sama pisalas ze sie boisz bo masz najmniejsza bete z wszystkich!!!tzn. ze cos jest nie tak:/i pisalas cos o pecherzyku w jajniku!!! wiesz co to znaczy?niska beta,pecherzyk w jajniku i brak pecherzyka w macicy??? Ciaza pozamaciczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20 BlackBlack20
Nie ma specjalisty od tyłozgięcia!!!!!:D to zwykly ginekolog moze zobaczyc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Tylko mój drugi ginekolog wykluczył pęcherzyk w jajniku. A tak dla informacji zarodek wędruje przez jajowody do macicy:) tak ginekolog powiedział .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
to wychodzi na to ze dwóch lekarzy się myli a jeden na NFZ ma racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
to wychodzi z twojego rozumowania, że jajniki żyją swoim życiem a macica swoim i niema połączenia:) jajowody łączą jajniki z macicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
to wychodzi z twojego rozumowania, że jajniki żyją swoim życiem a macica swoim i niema połączenia:) jajowody łączą jajniki z macicą . Upsss przecież komórka jajowa wędruje z jajników z jednego albo drugiego albo naraz z tych dwóch przez jajowody do macicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Upsss przecież komórka jajowa wędruje z jajników z jednego albo drugiego albo naraz z tych dwóch przez jajowody do macicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
A moja bete ma się dobrze tylko, że niektóre są w innym tygodniu niż ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×