Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Gość ninka281
Agnieszka jak tam wizyta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płód przestał się rozwijać jutro o 8 rano jadę do szpitala na czyszczenie koniec mojej historii z ciąża czuję się strasznie jak widać panikowałam nie bez powodu dzięki za to że trzymałyście kciuki jesteście wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
O BOSZ:(( tak mi przykro kochana:( musisz sie dzielnie trzymac!! pamietaj ze sie uda!! Mowie Ci to ja- dziewczyna z endometrioza 4 stopnia, ktorej maz ma parametry ponizej jakichkolwiek norm!! Trzymam za Ciebie z calej sily kciuki i wierze ze Ci sie uda. Nie poddawaj sie prosze. Jest mi na prawde strasznie przykro, wiem ze moje slowa niewiele zmienia ale zobaczysz ze nastepnym razem sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
nie wiem czemu sie nie pokazala poprzednia wiadomosc? moze jeszcze wyskoczy. Kochana chce Ci powiedziec ze jest mi niezmiernie przykro :( wiem ze to boli, ale wiem tez ze nastepnym razem bedzie dobrze!! Musi byc. trzymaj sie cieplutko. Pisz jakbys chciala pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Przykro mi bardzo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
I ta diagnoza jest pewna? Bylas u tego samego lekarza co Cie tak niemilo traktowal? Co Ci powiedzial ze puste jajo plodowe? Zmus ich w szpitalu zeby przed zabiegiem zrobili USG- na wszelki wypadek. Oni robia to rutynowo, ale jakby im sie ''zapomnialo''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Trzymaj się Agnieszka, a my będziemy trzymać za Ciebie kciuki żebyś już wkrótce cieszyła się zdrową ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
Aga daj nam znac po zabiegu ze wszystko sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
smutno się zrobiło ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Agnieszka :) wróciłam do mojego pierwszego nicku jak tylko pojawiłam się pierwszy raz na kafe przepraszam że tak zmieniam :) dam wam znać ale jak wrócę ze szpitala mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Smutno... :( mam nadzieję że jeszcze w tym roku doczekasz się dzidziusia Aga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
i tego się trzymajmy Aga, wierzę że w 2013 będziesz mamą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
To takie smutne :( będę ryczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o shit! Aga nie wiem co powiedzieć, moze oprócz tego, ze bardzo ale to bardzo mi przykro!niestety wiem co przechodzisz- nieco inaczej było u mnie ale efekt ten sam- poronienie :/ mam nadzieję, że uda CI się podejść do sprawy podobnie jak mi- to dzieciątko nie byłoby w stanie żyć samodzielnie na tym świecie dlatego lepiej (kurcze, straszne to jest ale tak jest) że natura teraz podjęła taką decyzję. zobacz, ja po 3 miesiącach znów jestem w ciąży! i Wam też się uda!!!! trzymam mocno kciuki i żyj dalej, odwiedzaj nas tu i pisz co u Ciebie! ściskam mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
Jak sie czujecie dzisiaj dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:*Ale się tu wczoraj działo:( Aguś bardzo mi przykro...ściskam Cię z całego serduszka:*Życzę Ci abyś tego roku była już mamusią:* Teraz mam takiego strach,że szkoda gadać...o 14 idę do lekarza.Bardzo się boję.3majcie kciuki dziewczyny. Będę dopiero gdzieś po 16,bo teraz na zakupy a później prosto do lekarza:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
Kruszynka NIE BOJ SIE!! bedzie dobrze. Musi byc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie! zgłosiłam dziś do usunięcia wszystkie wypowiedzi tego kogoś... zobaczymy co z tego wyjdzie. ja dziś się czuję jako tako. nie zakupiłam jeszcze tych tabletek, bo nie byłam w aptece :) ale nudności są falowe więc zobaczymy. piję sobie herbatkę z imbirem- świeżym i staram się jeść co jakiś czas coś małego. mam wielką ochotę na banany i na warzywa- to dobrze!!! kanapeczki z ogórkiem na wierzchu do tego jeszcze papryka:) czasem pomidorek. no oczywiście kanapka z sałatą i wędlinką lub/i serem żółtym. powiedziałam moim współpracownikom o ciąży bo ostatnio jestem po 11 :/ no tak nie mam ochoty, ze szok. ale skończyłam przynajmniej jedną rzecz czekającą od tygodnia i jestem z siebie dumna :D w sobotę mamy urodziny u kolegi córeczki i wymyślili, że przyjdziemy całymi rodzinami i że się jeszcze przebierzemy!!! hi hi hi tylko w co ja mam się przebrać? poradźcie coś prostego! mój M zapytał córkę czy chciałaby aby poszedł i ta zachwycona, ze tatuś też będzie, podczas gdy mąż sąsiadki absolutnie sie nie zgodził i miał plan mojego do siebie zaprosić, a tu skucha :P mój M to najlepszy facet na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
za kobiete wschodu:d wystarczy duzy kawal ciemnego materialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
nie wiem co sie dzieje ale odpisalam Ci z pol h temu i nie doszlo. Moj pomysl to: kobieta wschodu, potrzebujesz tylko duzy kawal ciemnego materialu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję, rozważę :) coś sie ostatnio u nich dzieje, jak nie powtórki 3-4 razy tej samej wypowiedzi, to pokazywanie się nowej po 0,5h pozdrawiam i idę wcinać pyzy- takie cos mnie dzis naszło :D a Wy co macie na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaMarysia
Hej dziewczyny! Jestem już po wizycie u doktorka i sprawa przedstawia się tak: w ciąży jestem ale na Usg pęcherzyk jest tak mały jakby był to dopiero 3 tydzień, a ja OM miałam 19 listopada czyli powinien być 8:-( Troche to wszystko pokręcone. Ale jak robiłam test 29 grudnia to mi wyszedł ujemny. Jednak okresu nadal nie było i test powtórzyłam 4 i 6 stycznia no i te dwa pozytywne. Dziś jest 10 i tak logicznie myśląc owulacja się przesunęła i może to być dopiero 3 tydzień. Dodam że mam nieregularne miesiączki i bardzo krótkie bo 1 góra 2 dni. Doktor kazał przyjść za dwa tygodnie:-( Tą bete jak zrobie jutro to po ilu dniach powtórzyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZosiaMarysia - trzymam kciuki za usg za tydzień. należy wierzyć, ze jest tak jak mówisz. nie martw się, bo z tego co piszesz lekarz nie powiedział, ze coś jest źle, prawda? ja trzymam kciuki za Ciebie i koniecznie dawaj znać jak ta beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Dziewczyny po co Wy tak badacie tą betę bez zalecenia ze strony lekarza? Przecież Agnieszce też rosła beta... najwidoczniej to żaden wyznacznik, nie lepiej poczekać na wizytę u ginekologa żeby rozwiał wątpliwości? Ja jestem w ciąży z drugim dzieckiem i nigdy nie badałam bety - ani w pierwszej ciąży ani w tej. AGNIESZKA, jeśli za jakiś czas pojawisz się na innym forum zatytułowanym np. październik 2013 albo listopad/grudzień 2013 to koniecznie daj znać, odnajdziemy Cię tam i serdecznie pogratulujemy a póki co trzymaj się Kochana, głowa do góry, jeszcze będziesz szczęśliwą mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
hej. ja wyliczylam, ze mam termin na 7-8 wrzesnia... to dopiero poczatek, 6 tydzien. tydzien temu bylam u lekarza... na usg nic nie bylo widac. to chyba za wczesnie. nastepna wizyte mam 18 stycznia... tak strasznie sie boje zeby wszystko bylo ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj daga2307 - gratuluję i nie martw się na zapas. trzeba być dobrej myśli- czy oprócz testu masz jeszcze jakieś potwierdzenie/ objawy? wika-ma- ja zrobiłam betę z ciekawości i troszkę dla potwierdzenia czy rośnie. już nie robię, zrobiłam 2x i już. teraz mam zamiar zmolestować gina :) aby mi dał jeszcze skierowanie na USG przed tym genetycznym (ostatnio wyczaił u mnie torbiel na jajniku i sam stwierdził, że warto skontrolować) to będzie lepsze posunięcie niż ta beta.. a zmieniając nieco temat- jak wasze brzuszki? mi dziś maż nawet powiedział, że mi urósł już brzuszek :D hi hi ale tak jest moje panie. a jak to u was jest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Lekarz badal krew... 4.01 wynik 372 i potwierdzil ciaze ale ja sie tak strasznie boje bo jak mialam 19,5 roku chorowalam i lekarze powiedzieli, ze nie bede miala dzieci. a skoro jakims cudem jestem w ciazy to chcialabym ja donosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×