Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Gość daga2307
Kazda widzi pecherzyk... ja bylam u gina w 5 tyg i nic nie widzialam... ani ja ani on :( mam nadzieje,ze wszystko ze mna w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkusia no ja też mam lenia :) i nic mi się nie chce, ale nawet wstawiłam i powiesiłam pranie, ugotowałam zupę, ogarnęłam dom, bardzo pobieżnie i staram się pracować ( zrobiłam nawet 4 wyceny dziś :P ) a tak ogólnie to muszę ogarnąć chałupę bo jutro u nas ksiądz chodzi... alletif- cieszę się, że tu dołączyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga- co to za dziwne wieści? na kiedy się teraz umówiłaś? masz już datę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
alletif, leci mi 6 tydzień- masakra takie ciągłe zmęczenie i brak siły na cokolwiek daga, może skonsultuj też z innym lekarzem, może ten ma jakiś stary sprzęt do usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
daga ja w 5tym tyg tez nic nie widzialam (4 tyg i 2 dni) NIC PUSTKA. Po tygodniu byl pecherzyk z zarodkiem 1.5 mm, serca nie bylo slychac, po nastepnym tygodniu czyli w 7 tyg (6 tyg i 3 dni) piekne serduszko i dzidzia 1 cm!!! Dodam ze ciaze mi ocenili na 8 TYDZIEN!! 7 tydz i 1 dzien. wiec widzisz jak urusl:D nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alletif
Daga ale ten pecherzyk naprawde widac, zdrobil zdjecie z usg i.. jest! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
alletif, mi wyszła z morfologii anemia i stąd to mega osłabienie, ginekolog kazał mi brać prenatal a jak nie pomoże to mi zapisze żelazo na kolejnej wizycie, może u Ciebie jest podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alletif
na krew idę w pon o 8 rano i wtedy będę wiedzieć. bardzo możliwe, ponieważ często miałam problemy z anemią. Nawet z nią się urodzilam więc boję się, że to może być to co mowisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
dziewczyny a macie jakieś preferencje co do płci i czy myślicie już o imionach dla swoich pociech? - wiem że to wcześnie ale to jedno z fajniejszych zajęć w ciąży poza kupowaniem rzeczy dla dziecka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak: my mamy wybrane imię dla chłopaka ( bo już wcześniej było i przy nim zostajemy- Danelek :) co Do kobitki to chyba Amelia mamy już Oliwię więc będzie sie ładnie uzupełniać :) a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
moje typy to Filip dla chłopca (zawsze mi się podobały 2 imiona dla chłopaków, jedno już wykorzystałam dla mojego synka więc zostaje to drugie) a dla dziewczynki ..hmm nie jestem pewna - Lenka, Kinga, Iga, ... jest ich kilka ale jeszcze nic konkretnego. Mój synek czeka na brata a ja w tej chwili nie mam preferencji co do płci - wszystko mi jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
dołączy się któraś czy żadna już nie chce zdradzać się ze swoimi typami imion i płci?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alletif
dziewczynka - Julia albo Maja chłopczyk - ja chcę Piotr ale mój D. - Łukasz szczerze to jeszcze nie wiemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Jak sie uda to bedzie Nelly, a chlopczyk Nataneal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaMarysia
Hej Ja bym bardzo chciała córcie Lenkę albo Zuzię. Mamy już synka który chce koniecznie braciszka Piotrusia. Nie wiem skąd wymyślił to imię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
ZosiaMarysia - to całkiem ładnie wymyślił Twój synek, mojej koleżanki syn wymyślił żeby brat się nazywał Cristiano Ronaldo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alletif
hahahaha, Cristiano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
alletif, to nie jest śmieszne biorąc pod uwagę że rodzice omal nie ulegli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alletif
nie no, spoko :) w sumie może być Krystian, nie koniecznie od razu Christiano Ronaldo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alletif
przepraszam, Cristiano, bez "h" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
tak mu właśnie tłumaczyli :) ostatecznie z Xaviera został Ksawery (pomysł też od jakiegoś piłkarza ale nie znam się na piłce więc zapamiętałam tylko imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alletif
no i bardzo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
też tak uważam, ale chyba nie przekonałabym męża do Ksawerego, chyba że jako drugie imię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
A co powiecie na imie Nelly? Moja mama dzisiaj tez wypalila nie wiadomo skad, ze musze zaczac sukieneczki zbierac... a to dopiero poczatek ciazy i plci jeszcze nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Wczoraj się nie odezwałam,bo przespałam całe popołudnie:)U lekarza niestety nie byłam,bo zadzwonił,że jest chory i odwołał wszystkie wizyty:/Będzie dopiero 04.02:/I nie wiem co robić.Bo nie widziałam jeszcze serduszka...byłam w 5t6d to nie było jeszcze,ale mówił że zarodek jest i wszystko jest w porządeczku.I nawet kartę ciąży chciał już zakładać:)Następna wizyta przypadnie mi w 12t1d...to nie za późno?Może powinnam iść do innego lekarza?Chociaż mówił przez tel.,że jak mnie brzuch nie boli i nie ma plamień to wszytko ok:)Chyba poczekam. U nas jak będzie dziewczynka to Nel,Mia albo Sara:)Chyba losowanie będzie:) A jak synuś to Maks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alletif
a który to tydzień? ogólnie z natury nie jestem osobą przesądną, ale uważam, że jest jeszcze ogrom czasu i nie kupuje jeszcze nic, bo sam lekarz mi powiedział, że dla ostrożności, do 12 tc mam się cieszyć ale umiarkowanie, bo różnie bywa. to jest najtrudniejszy i najniebezpieczniejszy czas więc wolę nie zapeszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alletif
a który to tydzień? ogólnie z natury nie jestem osobą przesądną, ale uważam, że jest jeszcze ogrom czasu i nie kupuje jeszcze nic, bo sam lekarz mi powiedział, że dla ostrożności, do 12 tc mam się cieszyć ale umiarkowanie, bo różnie bywa. to jest najtrudniejszy i najniebezpieczniejszy czas więc wolę nie zapeszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Znam dziewczynę która dała swojej córce na imię Nela - zszokowało mnie to, zdecydowanie wolę Nelly, choć swojej córki bym tak nie nazwała ale to dobrze że mamy trochę inne gusta bo co by było gdyby wszystkim podobały się takie same imiona???? A Twoja mama chyba bardzo chce mieć wnusię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alletif
Kruszynka1990 - ja byłam wczoraj, czyli w 5 tc i 1 d i następną wizyte mam mieć dopiero w 12 tc, bo własnie tak jak Tobie lakarz mi powiedział, że jak nie ma plamień ani nic sie nie dzieje to nie ma takiej potrzeby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
uciekam bo mąż przywiózł synka z przedszkola:) pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×