Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Gość daga2307
Moja mama ma juz 4 wnuczat ( Gabriela, Nikol, Oliwier i Filip ) wiec jakos jej na plci specjalnie nie zalezy... Jestem najmlodsza z rodzenstwa ( siostra 35 lat, brat 34 ). Mi sie podobaly 2 imiona... jedno to Nel ( ale ladniej slychac Nelly) a drurie to Nadia (ale chlopaka siostra ma na imie Nadin wiec takiego nie dam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poczekam:)Wszyscy mówią żebym czekała,bo nie ma sensu chodzić do różnych lekarzy,bo każdy ma inny sprzęt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
W dodatku bylam u lekarza w 5 tyg... nic na USG nie widzial (zadnego pecherzyka) ale powiedzial ze mam sie nie martwic. ciaze potwierdzilo badanie z krwi. tak bardzo sie boje zeby wszystko bylo w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alletif
daga, wszystko będzie w ok! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie tak, że teraz bierze was na.. przemyślenia.. życiowe? bardzo się cieszę, że zostanę mamą ale tak jakby to do mnie.. nie docierało.. nie wiem, ciężko mi wymówić "jestem w ciąży".. nie umiem tego określić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie tak, że teraz bierze was na.. przemyślenia.. życiowe? bardzo się cieszę, że zostanę mamą ale tak jakby to do mnie.. nie docierało.. nie wiem, ciężko mi wymówić "jestem w ciąży".. nie umiem tego określić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
Kurde martwie sie:( wczoraj jak wyszlismy od gina maz zabral mnie do knajpy- zjadlam przystawke ALE ZJADLAM i mi bylo lepiej:o dzisiaj zjadlam w lozku pol bulki i pozniej lunch i obiad i mdlosci prawie nie mam!! MAM NADZIEJE ZE NIC SIE NIE DZIEJE Z DZIECKIEM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
bo sie naczytalam w necie ze komus zniknely objawy i bylo to rownoznaczne z poronieniem:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi, a macie coś już dla.. malucha? Pytam dziewczyn, które są w pierwszej ciąży, bo te, które są w kolejnej domyślam się, że mają Ja żeby powiedzieć swojemu to chciałam kupić malutkie buciki jednak.. jak weszłam do H&M.. tam są teraz takie promocje.. kupiłam zestawik z takiego jakby misia, cały biały, spodenki (ze stópkami razem) a do tego zasuwana bluza z kapturkiem z mini uszkami - przecudne. Było jedyne na sklepie, przecenione o połowę.. I rozmiar 0-1 m-cy.. więc.. nie mogłam nie wziąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka nie nakręcaj się, spokojnie. ciesz się, że objawy nie są aż tak uciążliwe :) miałaś jakieś plamienia, krwawienia? jeśli nie, to w szystko ok :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
no nie mialam. W dodatku wczoraj wyszlam z USG na ktorym bylo widac bijace serduszko i zaraz potem sie najadlam i zaczelo przechodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
W tym internecie tyle pisze, że lepiej nie czytać. Mi też objawy ustąpiły, ale ponoć to normalne ustępują i znów wracają i znów ustępują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
wszystkie Ci ustapily?? USG chyba jest na tyle bezpieczne ze sie nic nie moglo stac podczas badania. Polozna mi gadala ze mam jesc i przegryzac caly dzien i moze mi sie polepszyc. Moze to i prawda ze jak nic nie jadlam(bo nie moglam) tym bylo gorzej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo możliwe. ja tez mam tak, że np. wczoraj czułam sie fatalnie, nie mogłam nic jeść, wymiotowałam.. dziś do południa to samo.. po czym zjadłam trochę zupy, później trochę serka i czuję się o wiele lepiej, wręcz dobrze.. wysprzątałam całe mieszkanie więc.. :):) spokojnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
tak tylko od czasu do czasu trochę piersi zabolą a tak nie mam żadnych objawów. Ja idę dopiero w piątek do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackBlack20 w piątek, czyli dokładnie za tydzień? to daj znać jak tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny właśnie znalazłam coś takiego w internecie!!!! co wy na to " Już w tym tygodniu nie powinnaś zmieniać żwirku w kuwecie, zwłaszcza jeśli kot bywa poza domem. Toksoplazmoza, choroba, którą można się zarazić poprzez kontakt z odchodami zainfekowanych kotów, może przenosząc się z matki na dziecko spowodować wady okołoporodowe. Jeśli musisz zmieniać żwirek, rób to w gumowych rękawiczkach, poddaj kota badaniom na obecność tej choroby i trzymaj zwierzę w domu przez cały czas trwania ciąży."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alletif ja o tym wiem...bardzo się boję toksoplazmozy:/Miałam dzisiaj odebrać wyniki,ale nie miałam jak się do miasta dostać i odbiorę w poniedziałek:/Mam nadzieję,że wyjdą ok:)W domu mam kota od zawsze,ale odkąd zaczęliśmy się starać o dziecko,to mój sprząta kuwetę.Z kotem oczywiście cały czas mam wspaniały kontakt,ale nie sprzątam po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Powiem wam szczerze co do imion dla chłopca nie mam i niech się o to martwi mój partner :) bo ja już mam 2 chłopców z 1 małżeństwa,a jeśli chodzi o dziewczynkę to chciała bym żeby była Alicja,ale nie zgadza się z tym bo to moja była św pamięci teściowa.Chłopcy bardzo by się cieszyli bo tęsknią za babcią a mnie to imię bardzo się podoba i nie patrzę na to co kiedyś było,chociaż teściowa była bardzo dobrym człowiekiem i ładną kobietą. Co do ubranek i rzeczy dla dziecka.... nic nie kupuję i nic nie znoszę dla malucha-zabobon lub nie-ale jak tylko kupiłam maluśkie ubranka to był konec ciąży. Moja gin nawet mnie nie badała bo sama się bała żeby mi nic nie narobić w tak wczesnym tyg.(5tyg) tym bardziej że 2 razy poroniłam w 6 tyg.(sama się bałam że jak mnie będzie badała to znów historia się powtórzy,ale sama powiedziała że to a wcześnie.Dostałam zwolnienie do 24.01 luteinę pod język i kwas foliowy,nie mam nudności i staram sie jak najwięcej odpoczywać,nic nie dzwigać,itd.,itp. Serdecznie was pozdrawiam trzymam za wszystkie kciuki. P.S. dziewczyny podobno przy zajściu w ciążę pomaga olejek z wiesiołka - poczytajcie o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alletif ja o tym wiem...bardzo się boję toksoplazmozy:/Miałam dzisiaj odebrać wyniki,ale nie miałam jak się do miasta dostać i odbiorę w poniedziałek:/Mam nadzieję,że wyjdą ok:) W domu mam kota od zawsze,ale odkąd zaczęliśmy się starać o dziecko,to mój sprząta kuwetę.Z kotem oczywiście cały czas mam wspaniały kontakt,ale nie sprzątam po nim. A Ty masz kota?Bo jak tak,to lekarz pewnie zlecił Ci badanie toxo?Najlepiej do 8 tc zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
Zastanawia mnie jedno: czemu KAZDY doslownie KAZDY ginekolog w pl przepisuje KAZDEJ kobiecie luteine jak tylko sie dowiaduje o ciazy? Pozniej efekt jest taki ze puste jajo plodowe zamiast sie naturalnie usunac zalega do 10-11 tygodnia i trzeba skrobac. Mi badali poziom progesteronu, pewnie jakbym miala niedobor to by mi dali. Ale nikomu nie daja tego w ciemno bez badania. Nie kumam tego. Tak samo jak nie kumam czemu na wszystko w pl daja antybiotyki. Wiecie ile zachodu tutaj jest zeby dostac antybiotyk?? przede wszystkim robia test ELISA- czyli taki jak ciazowy wymaz z gardla i dopiero jak jest pozytywny i sa bakterie to daja antybiotyk. Nie wierze ze jest to kwestia ceny bo taki test kosztuje grosze, a faszerujac ludzi antybiotykami na kazdym kroku rujnuja im zdrowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mnie lekarz przepisał Matruelle. powiedział, że tam jest kompleks witamin. No i nie odrzuca mnie od nich, mają piękny, czekoladowy zapach.. A ostatnio z jedzeniem u mnie kiepsko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka - nie każdy przepisuje :) Gdyby nie to, że miałam bóle pobdbrzusza wyszłabym bez zadnej recepty, a tak duphaston dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
kasiula tez mialam i miewam bole podbrzusza- ale nie sa one zwiazane z niedoborem progesteronu. Stawianie diagnozy ''na pale'' nie jest moim zdaniem dobre!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina88w
Dziewczyny ja ostatnio @ mialam 1 grudnia w poniedzialek ide do lekarza mam nadzieje ze bedzie wszystko ok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina88w
napewno dam znac juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
tez macie tone sniegu dzisiaj:D?? Taka piekna zima chyba pojde na kilkukilometrowy spacer. Niestety na jogging za slisko:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×