Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatiana212

Ślub SIERPIEŃ 2013

Polecane posty

Gość Indianeczka87
Do ..iii.. : Pewnie masz rację w takim razie chyba w przyszłym tygodniu zaplanuję kilka wizyt. A powiedzcie to jakąs zaliczke trzeba zaplacic jak sie juz wybierze suknie, czy to dopiero po przymiarkach? Nie wiem czy brac pieniadze i wogóle ;/ Cholibka jeszcze znając mnie to nic mi sie na sobie nie bedzie podobalo;/ Do Annielica: Planujemy tak na ok.100osób zapraszamy gdzies 120 ale mysle ze blizej 100 będzie :-) Tak wsam raz. Jak to tak Ksiądz za free? :O w tych czasach? Ja to myslę ze kolo tysiąca się zakręci, skoro za Pogrzeb 800zł bierze ;/ Ja jestem z Parafii Św.Floriana to taka mała kapliczka przy ul.Wierzbowej. Bo obok sie buduje normalny juz:P Także nie będzie takich och i ach zdjęc ze ślubu ale to nic:-) Oby wszystko poszło cacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica to jeszcze pozostałość po lepszych czasach :P Będziemy go jesienią sprzedawać, bo strasznie duże koszty utrzymania są :/ Yenna śliczności ta twoja podwiązka! Moja wygląda tak -> http://zapodaj.net/262b5d4b4600e.jpg.html indianeczka jeśli zdecydujesz się na suknię, to musisz wpłacić zadatek od razu i podpisać umowę, chyba że zapłacisz całość, ale lepiej tak nie robić. I nie martw się na zapas, bo na pewno znajdzie się taka w której się zakochasz. Grunt żeby pasowała do twojej figury, urody no i osobowości, ale ty sama będziesz wiedziała że to ta jedyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Indianeczka87 - a ja zapłaciłam za swoja suknię całą kwotę i dostałam 20% rabat, więc może to jednak jest dobre rozwiązanie? Ogólnie słyszałam tylko o 1000zł zadatku za suknię:) U nas też będzie ok 100 osób, taki mamy wymóg bo inaczej byśmy sali nie wynajęli bo jest na 180 osób;P zapraszamy 100osób a jak ktoś odmówi to "podopraszamy":) My bierzemy w parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego to ten duży biały kościół przy wylocie na Warszawę:) nie jest to ani moja ani narzeczonego parafia, podoba nam się kościół i tyle:) No o dziwo nam ksiądz udzieli ślubu za darmo, tylko tyle co dla parafii musimy dać - to dlatego, że uczył kiedyś narzeczonego religii:)Co ciekawe jest z Sokółki, musi zostawić swoją parafie w której jest proboszczem i przyjechać tu a nic nie chce - aż dziw bierze, że są jeszcze tacy na świecie:) Wydaje sie być naprawdę super człowiekiem:) ...iii...-No fakt taki samochód musi duuużo palić:) Podwiązki macie śliczne, ostatnio tez szukałam ale tak ładnych jak wasze nie widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a tak przeskakując na inny temat:) Do jakiej piosenki tańczycie pierwszy taniec ? Mi marzy się walc wiedeński, trochę nawet zaczęłam ćwiczyć z narzeczonym, ale można dostać jakiegoś zawrotu głowy od tych obrotów :) Nie wiem czy podołam wyzwaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... Widzę, że mamy podobny gust :P ewelajna4 - my jeszcze nie mamy piosenki wybranej, a sierpień zbliża się ogromnymi krokami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianeczka87
Do Ewelajna 24 : U Nas chyba się zacznie 'Niebieska Piosenka" a dalej zaangażujemy paru kawalerow do malego You Can dance :-P nie wiem co z tego wyjdzie, ale przynajmniej odciągniemy uwagę od tego ze nie potrafimy "przytulańca" tańczyc;p Podwiązka prześliczna :-) Taka delikatna :-) A myślicie ze szycie sukni ze zdjęcia to dobre wyjście? Ja chcialabym taką: http://www.kaprys.org.pl/images/dresspage-img9.jpg dokladnie taką:-) I ten salon jest u mnie w mieście, ale nie wiem czy suknia także ;/ to lepiej szukac dalej czy prosic zeby mi taka uszyli? Hm.. zastanawiam sie jak to cenowo wyglada.. Najwyzej wypozycze;) A i mam pytanko:) A wasi Przyszli Mężowie też sie trochę angażują?:P Czy Wy im pokazujecie: 'zobacz Kochanie jakie sliczne zaproszenia znalazlam? Albo te? Ktore wolisz?" , a On: 'Przeciez one sa takie same" :P Ja sama wszystko ogarniam, od zaproszen przez fotografow, az po wódke bo Moj Przyszły za granicą siedzi i tylko linki dostaje na mailu ode mnie :)) No co też musi miec jakis udzial:P pieniądze to nie wsystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica ja jakoś przez przypadek trafiłam na nią w necie, kosztowała niewiele ponad 20 zł :) W naszym kościele księża też nie mają cennika, nawet mówią że nie chcą kasy bo to ich obowiązek, ale my damy bo to rewelacyjni księża, którzy przekazują te pieniądze na różne fajne rzeczy np. ostatnio organizowali karnawał dla dzieciaków w podziemiach katedry :) ewelajna my tańczymy do tej zwykłego przytulańca, tylko ja jestem kiepską tancerką dlatego idziemy na kurs jakoś w czerwcu, żebym nie podeptała mojego :P https://www.youtube.com/watch?v=7uHvGtoDOfk Walc jest piękny, ale dla mnie zbyt trudny... Jednak jeśli macie ochotę, to warto poćwiczyć :) Yenna uznaję to za komplement :P indianeczka ja osobiście bałabym się szyć ze zdjęcia, a jeśli już bym się zdecydowała to tylko u jakiejś sprawdzonej i bardzo dobrej krawcowej. Zadzwoń do salonu, jeśli znasz nazwę modelu i zapytaj o dostępność, a najlepiej się tam wybierz, to przymierzysz też inne :) Hehehehe :) :) Jakbym mojego słyszała "przecież one są takie same" Mężczyźni mają swój sposób myślenia i patrzenia ;) Ja wyszukuję większość rzeczy, a mój tylko na koniec wyraża swoje zdanie. Najczęściej wszystko mu pasuje, więc o tyle jest z nim dobrze ;P Właśnie mi wyskoczyło (mam na pulpicie taką ikonkę), że do naszego ślubu zostało 162 dni!!!! Juuuuupi!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
indianeczka87 - ja osobiście bym się bała... Nigdy sukienka uszyta przez krawcową, nie będzie wyglądała tak, jak na zdjęciu, z tym musisz się liczyć. Poza tym nie przymierzysz jej do momentu, aż będzie gotowa. A może się okazać, że np. materiał Cię drapie czy krój nie pasuje do Twojej figury. Z kolei znajoma szyła u krawcowej i kobitka dała jej inną koronkę na dekolt, zmieniła krój ramiączek, a na dodatek zamiast wiązania gorsetowego wszyła zamek. A reklamacji niestety nie uwzględniają :P ...iii... To miał być komplement :D annielica - jest parę naprawdę ładnych podwiązek na allegro, Pakamerze czy na Etsy.com Ja miałam problem się zdecydować ;) A mój men bardzo się angażuje. Z zaproszeniami było tak, że wybrałam trzy wzory, a on z tego miał wybrać jeden. I wybrał :) Z księgą gości to samo, z poduszką na obrączki, z samymi obrączkami też, ba! nawet welon mi wybrał! Za to z kolorów to on jest noga :P Dla niego brudny róż to beżowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Dziewczyny ostatecznie jak nic nie znajde kupie zwykla podwiazke i sama ja ozdobie;P Moj tez jak na faceta sie angazuje, jak tylko powiem zadzwon tu i zalatw to czy tamto to dzwoni i zalatwia. Jesli chodzi o zaproszenia itp. to owszem oglada to co znajde i wybiera ale ostateczny wybor nalezy do mnie bo jak to on mowi "ten dzien bedzie nalezal do Ciebie i to Ty masz byc szczesliwa,a jak Ty bedziesz szczesliwa to ja tez".Mamy bardzo podobne gusta wiec wiekszosc wyborow to wspolna decyzja;) Kolor przewodni o dziwo wybral ukochany;P Martwie sie o sierpniowa pogode;( bywa taka kaprysna;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianeczka87
Hej Annielica nie martw się:) Pogoda napewno będzie piękna, a dokladnie ktorego macie datę? Z pogodą jest jak z loterią tak naprawde:-) Nigdy nie wiesz na co trafisz:P moja znajoma robila w pod koniec października zeszlego roku i miala takaaa piekne pogode.. zero chmur.. Sloneczko swiecilo i bylo cieplutko:) a ja tydzien wczesniej obslugiwalam wesele (jestem kelnerką) to byla masakryczna pogoda!! Lalo, wialo.. wszędzie blocko.. suknia Mlodej od dolu uwalona szok.. Przynajmniej wiesz że będzie cieplo:) w sierpniu to raczej temp 20-30 stopni to chyba norma:) Do Yenna776 masz rację z tym szyciem, poprostu gdzies przeczytalam ze jest taka mozliwosc. Oczywiscie wolalabym zobaczyc za pierwszym podejściem na jakims manekinku ta jedyna, zalozyc, zmierzyc.. i jeszcze zeby idealnie pasowala bez poprawek:P:P eee.. za duzo wymagam co?:P ...iii... to macie super jeśli chodzi o kwestie ślubu:-) zawsze się troszkę zaoszczędzi bo to jednak jest wydatek:( Pewnie co od Nas Księża dostaną to pujdzie na Nowo budujący się obok Kościół. Tez szczytny cel:) przynajmniej wiem ze nie kupią sobie samochodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wszytkie sierpniowe panny młode:) troche naczytałałam sie waszej dyskusji ale i tak wszyskiego nie doczytałam:) która kolezanka planuje slub w pierwsza sobotę sierpnia tzn 3sierpnia?? chciałam sie dowiedzieć o której macie slub w kościele bo ja mam o 13 i boje sie ze to troche za wczesnie... :/ no ale cóz zrobic innegow yboru nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica nie ma co sobie głowy zaprzątać pogodą, bo jak napisała indianeczka może być bardzo różnie. Ja zaklinałam żeby sierpień był piękny, zobaczymy co z tego wyjdzie :) Chociaż pamiętam że 10 sierpnia zeszłego roku było bardzo zimno, około 10C i lał deszcz :/ Tydzień później w weekend się poprawiło, bo było koło 20C, ale czuć było delikatny chłodek. Powiem wam że ja zimno zniosę, byle nie padało :) gusia witaj! My swój ślub mamy o 17:00, tak jak chcieliśmy. Według mnie nie masz co się przejmować, tym bardziej jeśli nie mieliście wyboru. Zanim się skończy msza to będzie już14:00, potem życzenia, droga na salę, sto lat itd więc czas będzie leciał :) Wszystko na pewno będzie pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... dzieki za pocieszenie jezeli chodzi o godzine slubu. tylko problem w tym ze z kościoła na sale weselna mamy 5 min drogi pieszo... niestety tak to czasem jest nie zawsze sie ma to co chce... ja tez obawiam sie o pogode i to bardzo. nie chcaiłabym upału ale bardzo bym chciała żeby nie padało. ale jak bedzie to sie okaże dopiero po weselu... dziewczyny mam do Was pytanie macie białe buty do ślubu czy zdecydowałyście sie na jakiś kolor?? bo ja kupiłam sobie seledynowe ale mama mi odradza zebym zsiebie nie robiła "tandety" i sama nie wiem co mam robic...mi osobiscie podobają sie kolorowe buciki do slubu do tego bukiet wtym samym kolorze i cos we włosach seledynowego i mysle ze bedzie ok:) a co Wy myslicie?? z tego co mi sie wydaje to teraz modne sa kolory bardziej żywe takie jak różowy, fioletowy czy czerwony ale mi sie podoba zieleń i nic na nie poradzę. chyba ze wy mi cos doradzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżlei chodzi o pierwszy taniec to bardzo podoba mi sie walc ale ja zdecyduje sie na piosenke boys nasz pierwszy taniec. pewnie nie które z Was mnie skrytykuja ale mi sie podoba. bardzo fajne ma słowa i wogóle mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indianeczka87
Do Gusia 223: W takim razie ja tez wybieram tandete bo moje butki będą fioletowe:-) To Twój ślub i Twój wybór ważne żeby Tobie sie podobało i żebys sie dobrze czulla:) a mamuski juz takie są, moja tez oczy zrobila jak jej powiedzialam o moim wyborze:P myslala ze zartuje:D:D To sie zdziwi:) Ja to mam termin 13 września ale dobrze mi tu z Wami sierpniówkami:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusiu nie ma za co, nie godzina jest w tym dniu najważniejsza :) Ja mam buty śmietankowe, czyli takie jak sukienka. Bardzo podobają mi się kolorowe, ale u kogoś - sama nie mam tyle odwagi :) Według mnie seledyn do bardzo ładny kolor, a makijaż jaki planujesz do tego koloru? Piosenki krytykować nie zamierzam, każda z nas ma swój gust, coś co lubi, ludzie są różni a piosenka ma być dla was :) indianeczka oj wrzesień to prawie jak sierpień, taka mała przedłużka :P A jaki ty będziesz miała makijaż? Bo mój kolor to też fiolet i makijaż w fioletowej tonacji planuję. Piekę właśnie ciasto i takie się zapachy rozchodzą, że szok! A miałam się odchudzać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Macie racje pogoda jak kobieta-przewidzieć się jej nie da. Doskonale pamiętam 10 sierpnia od kilku lat niezbyt ciekawy a rok temu tragedia (10 sierpnia jest nasza rocznica -mija 5 lat i wtedy się też pobieramy) pojechaliśmy na mazury z naszym pieskiem wynajęliśmy domek mieliśmy się opalać, wędkować i się przytulać i pozostało nam jedynie się przytulać bo 3 dni lało... z kolei 2 lata temu pojechaliśmy nad zalew Sulejowski i 3 dni siedzieliśmy w hotelu bomba... mam nadzieje, że w tym roku zła passa się odwróci:) Ale upału też nie chcę bo cała się "rozpłynę":P Co do tańca to w następnym tygodniu zaczynamy kurs tańca:)Na początek normalny towarzyski żeby załapać podstawy a na sam koniec lekcje indywidualne bo marzy się nam walc do http://www.youtube.com/watch?v=aJxrX42WcjQ (przewinąć trzeba trochę po początek strasznie smęci) :) My też mamy wcześnie ślub bo o 15 :(nasza wina bo wcześniej nie zaklepaliśmy terminu to i mamy jak mamy;P nasza sala jest 30 km oddalona od miasta więc myślę, że na 18 będziemy na sali:) I ja też jestem za kolorowymi butami, ja będę miała tylko fioletowy dodatek na butach ale to tez zawsze kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to mój zestaw biżuterii do ślubu, co sądzicie? Yenna trochę się ze mną pomęczyłaś zanim wybrałam :P To nie ja jestem na zdjęciu, ale nie wiem czy można tak wstawiać zdjęcia bez czyjejś zgody, więc wycięłam oczęta :) http://zapodaj.net/aeb841e06a81f.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianeczka87 czyli wszytkie mamy są takie same ale przynajmniej nasze są podobne:) mlse ze zostane przy moich seledynowych bucikach :) ..iii... co do makijazu to ostatnio byłam u kosmetyczki i doradzała mi jakies babananowe cienie... mówiła ze są delikatne i ze bedzie mi w nich łądnie gdyz jestem brunetka i mam ciemne oczy. zobaczymy jak to wyjdzie okaze sie po próbnym makijażu... myślałam o seledynowych ceiniach ale chyba zrezygnuję. annielica mi walc tez bardzo sie podoba ale chyba bym osobiscie nie odwazyłam sie go zatańczyc bo bałabym sie z e cos nie wyjdzie. bardzo fajna bizuteria . taka orginalna.i powiem szczerze ze jescze takiej nie widziałam super:) dziewczynya co mlicie o takim bukieciku do moich bucików http://koktajl.fakt.pl/Agnieszka-Wlodarczyk-w-sukni-slubnej-Agnieszka-Wlodarczyk-slub,galeria-artykulu,117572,6.html zdjecie 4 i 6 bo tylko tam wiadać bukiet :P dziwczyny powiedzcie mi czy wy dopasowywujecie wszytko zeby miało identyczny kolor. chodzi mi czy jak np macie fioletowe buciki to identyczny odcień bedziecie miec bukiet?? czy tylko podobny tzn w tej samej tonacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia223 - Witaj :) I nie przejmuj się mamusiami/ciociami/babciami. Już tutaj była o tym rozmowa, moja była zdziwiona, ze nie robię tipsów do ślubu :P Moda się zmienia, najważniejsze, że takie buty podobają się Tobie i Ty masz się w nich dobrze czuć :) A ślub my mamy o 14:00 i uważam, że godzina nie ma tutaj nic do rzeczy :) ...iii... Przecudowny ten Twój komplecik! Ale wybrałyśmy, co nie? ;) indianeczka87 - cieszymy się, że tak dobrze się czujesz w naszym towarzystwie, to miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianeczka87
Hej dziewczyny:-) Miala byc swiosna a tu znowu zima;/ Do ...iii... makijaż chcę w odcieniu fioletu, gdzieś miałam b.fajną stronkę zapisaną.. http://fioletowe-inspiracje-slubne.blogspot.com/2011/05/makijaz-slubny.html coś w ten deseń :) nie lubie czerwonych ust więc będzie tylko blyszczyk:) Co do bizuterii,podwiązek i takich tam to się nie będę wypowiadac bo nawet sukni jeszcze nie mam:P ale jak coś fajnego ogarnę to skonsultuję to z Wami:D:D Gusia223 Takie odmienne kolory butow ciekawie wyglądają na zdjęciach potem:) taki fajny kontrast jest:) poza tym nie chce bialych ponieważ nie noszę butow w takim kolorze i co z nimi potem zrobic? Szkoda zeby sie zmarnowaly:) Bukiecik bardzo ladny taki skromniutki:) Grunt że nie pomaranczowy-nie trawie jakos tego koloru.. O malo sie nie rozplakalam jak poraz drugi poszlam sale ogladac/zaliczke wplacic, a tam Pomaranczowe zaslony na wielkich oknach. Zrobilam oczy:O i myslałam ze zwątpie, a moj przyszly zaczął sie trząśc ze śmiechu bo wie że nie znosze pomaranczu;p Dzieki Bogu wlascicielka uszyla je specjalnie dla jakiejs P.Mlodej na specjalne zyczenie i juz po miesiącu ich nie będzie:)) Annielica a Twoj Przyszly to dobrze tancuje? Bo Moj to taki świrek na parkiecie, szybkie to wywija, a jak przyjdzie do wolnego to #$%@&!! Szok;p Chyba trzeba będzie pocwiczyc pląsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, dziewczyny, właśnie wróciłam z pierwszej przebieżki po zimie. Umieram, już kondycja nie ta :P Oficjalnie rozpoczęłam dbanie o kondycje do ślubu :D Trzymajcie kciuki, żebym nie zwątpiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPuję, bo spadniemy na drugą stronę. Byliśmy dzisiaj na Targach ślubnych i trochę się rozczarowałam - liczyłam, że uda mi się dorwać pierdółki typu spinki do mankietów czy poduszka na obrączki, a tu same restauracje, fotografia i szkoły tańca. No nic, przynajmniej mam tulipanka w wazonie i kilogram ulotek ;) A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Z kolei mój ukochany w dzień kobiet wyszedł na chwilę do sklepu i wrócił z ogromnym bukietem tulipanów i pysznym winkiem:) A dziś w dzień mężczyzn ja się zrewanżowałam i byliśmy w czeskim pubie na piwku i żarełku :) Na targi już nie chodzę bo wszystko prawie mam ;P wolę wejść na kafe do sympatycznych dziewczyn z forum które zawsze doradzą i coś pomogą wybrać:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - ja dostałam fiołka w doniczce, bo je uwielbiam :D A Twój to się postarał, no no ;) Skoro wszystko masz, to pochwal się! Dawaj jakieś foty :) Też Cię kochamy :* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia bukiet bardzo ładny, oryginalny :) Ja dopasowuje kolor krawata do mojej biżuterii, bukiet będę miała w mieszanych odcieniach fioletu i bieli. Yenna no ba, dzięki taki doradczyniom mam swoją wymarzoną biżuterię :) Co do kondycji, to kilka razy i będzie lepiej - wiem po sobie, chociaż ja ćwiczę regularnie na siłowni :) Ja będę trzymać kciuki za twoje bieganie, a ty za moją dietę bo od jutra ostro zaczynam :P annielica miło ze strony narzeczonego, mój niestety znów miał dyżur w dzień kobiet :/ Ale wrócił do domu z czekoladkami,a rano złożył mi słodkie życzenia :) Wiecie co, już nie mogę się doczekać kiedy wszystkie będziemy po ślubie i pochwalimy się fotami z efektu końcowego, jestem strasznie ciekawa nas wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Yenna - wszystko mam w sensie tych najważniejszych rzeczy;P w sumie wszystko chyba pokazywałam albo pomagałyście mi wybrać, ale ok mogę zebrać do kupy :P suknia: http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/san-patrick-kolekcja-2011/suknia-slubna-san-patrick-clamor.html sala :http://www.lipowymost.pl/galeria/restauracja bukiet: http://pokazywarka.pl/r89x7z/ buty: http://pokazywarka.pl/arez4p/ fryzura: (mniej więcej) : http://pokazywarka.pl/ zaproszenia : (te mniejsze zgodnie z waszą radą) : http://pokazywarka.pl/l24shm/ samochód : http://www.czajka-quad.pl/galerie,36.html obrączki i kolczyki jeszcze do rozważenia, jednym słowem zobaczę na żywo :) barmana i fontanny czekoladowej chyba pokazywać nie muszę ;P a ja obiecuję sobie dietę i ćwiczenia codziennie od stycznia:P taaak kocham jeść że nie mogę się powstrzymać:( ale może w końcu się zbiorę, w sumie chcę schudnąć tylko 3 kg może się uda ;P dziś mija nasze 55 miesięcy razem:) a ślub weźmiemy akurat w 60 miesięcy :) Tez nie moge się doczekać naszych efektów końcowych ( w końcu zobaczymy jak wyglądamy;P i jak wszystko wyglądało zebrane w całość - suknie, bukiety, fryzury;P) tylko czy nie będzie nam żal, że już po??....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!! Jej jak mnie tu dłuuuugo nie było, starałam się co jakiś czas tu zaglądać żeby być z Wami na bieżąco, ale jakoś nie było czasu żeby dać znać że żyję, miałam tyle na głowie.... między innymi zmieniłam pracę, nareszcie coś stałego, co prawda nadal przez agencję, ale praca bardzo lekka i przyjemna, na początku miałam bardzo nieciekawe zmiany, ale już zaczynam pracować od 8 do 17 od pn. do pt. więc będzie ok. Mamy już bilety do Polski na 30 kwietnia, tak się cieszę :D mało tego udało nam się wykombinować aż tydzień wolnego a nie tylko 4 dni więc będzie cudowna majóweczka w pl, oczywiście nie zapominam w jakim celu tam lecimy, przede wszystkim muszę kupić suknię, jestem umówiona z koleżanką na przymiarkę, mam fotki na mejlu jak znajdę chwilę to wyślę na naszego mejla to podzielicie się swoją opinią, kontaktowałam się z pracownią złotniczą żeby zamówić obrączki, już mam wszystko obgadane, no i pozostanie zakupić alkohol i zaprosić najważniejszych gości czyli najbliższą rodzinę i przyjaciół, niestety nie będziemy mieć tyle czasu żeby osobiście odwiedzić wszystkich dlatego część zaproszeń wyślemy pocztą. Dosyć o mnie widzę że mamy kilka nowych panien młodych :) w tym kolejną z Białegostoku, witam serdecznie wszystkie nowe sierpnióweczki i wrześnióweczki :) Jej nawet nie ma opcji że skomentuje wszystkie zaległe posty, ale jedno pytanie przede wszystkim przychodzi mi do głowy, mianowicie czy u Was nie ma tradycji że to starsza kupuje podwiązkę dla panny młodej? Jej, ale nabazgroliłam hehe mam nadzieję że teraz znowu będę z Wami za bieżąco, tak bardzo się stęskniłam heheh pozdrowienia i buziaczki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej zapomniałam o najważniejszym, dziewczyny miałam dziś swój pierwszy ślubny koszmar senny!!!! to było straszne obudziłam się cała zlana potem, a śniło mi się że zapomnieliśmy zamówić wiązanek przez co nie zdążyłam jechać do fryzjera i na makijaż i miałam tak tylko lokówką włosy beznadziejnie nakręcone, dodatkowo były takie korki w centrum że ledwie zdążyliśmy do urzędu, a na koniec okazało się że z kuchnią na sali jest coś nie tak i wesele musi się odbyć w moim domku na wsi :o masakra jedna wielka, jak się obudziłam to pocieszałam się jedynie tym że moja mama mówiła że sny trzeba traktować na odwrót więc mam nadzieję, że nic z tego snu się nie spełni, czy Wam już też zdarzają się sny dotyczące ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×