Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatiana212

Ślub SIERPIEŃ 2013

Polecane posty

Gość dziewczynanglika
Dziekuje bardzo :) wybieralam ja krocej niz pade spodni :D zobaczylam w internecie, zamowili mi ja w salonie i od razu to byla ta jedyna :) Sale mamy bardzo elegacka wiec wszystko musi sie trzymac kupy, kolory w sali to beze i brazy... sukienka jest w kolorze ivory i ma krysztalki, nie chce miec za duzo bizuterii zeby nie wygladac jak klaun ale zupelnie nie wiem co do niej dobrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
dziewczynaanglika- mamy ślub tego samego dnia :) I mam podobną suknię:) tez koronkową rybkę:) tyle, że mam na "bazę nałożoną" warstwę tiulu dodatkowo :) Ja do niej czeszę się w niski kok upięty nad karkiem, do tego ta ozdoba i długi welon. A moim kolorem przewodnim jest fiolet więc bukiet będę miała w tym kolorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
hej :) ja tez wlasnie chcialam niski kok nad karkiem, najlepiej troszke z boku, ale musze o tym porozmawiac z fryzjerka. Chyba bedzie musiala mi doczepic troche wlosow bo mam bardzo rzadkie i tylko do ramion. Chociaz zaczelam pic drozdze (bleh) i pije pokrzywe caly czas to mam nadzieje ze jeszcze troche urosna :) o welonie tez za bardzo nie myslalam no i szukam bolerka, jakiegos ladnego, prostego. A o ktorej Wasz slub? My bedziemy slubowac o 17 :) a wogole to mi sie marzy miec dlugie loki/fale na slub i kok na wesele ale to chyba za duzo zamieszania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
dziewczynaanglika- my ślubujemy o 15:) Fale, loki będe sobie robiła na plener:) Mam blond włosy do pasa, i ogólnie są moją wielką ozdobą, wszystkie fryzjerki sobie chwalą bo są miękkie i mam ich dużo. Niedługo mam bal magisterski i też robię sobie fale na głowie, coś na styl "celebrytek":P bo często maja takie luźne loki:) Moja ciocia, która zawsze miała boskie włosy doradzała żeby je wzmocnić - szampon z czarnej rzepy:) A na porost włosów polecam - seboradin, sama nie próbowałam, ale słyszałam, że fantastyczny no i na studiach nam tak mówili :) A jak tam z Twoim kolorem przewodnim? wybrany?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
annielica, wlasnie wyczytalam ze jestes z Bialegostoku, ja z Bielska :D moze podpowiesz mi u kogo sie malujesz? Chociaz jak tego samego dnia mamy slub to moze niekoniecznie :D No wlasnie z tym kolorem mam problem bo tak jak pisalam, beze i brazy na sali, sukienka ivory, samochod wybralismy taki ciemno zloty wiec chyba cos w ten desen. a u Ciebie pod fiolet? Gdzie wesele? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
juz sobie odpowiedzialam na pytanie - Lipowy Most - pieknie! az dziwnie ze wczesniej tego nei widzialam, szukalam wlasnie takiego miejsca tylko niestety rodzina przyszlego Malzona musi do nas dojechac az 180km a tam byloby jeszcze dalej... moze orientujesz sie w cenach autokarow w naszym regionie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia jest przepiękna. A dodatki to maksymalnie to co widać na zdjęciu Twojej sukni, nic więcej. Naszyjnik + kolczyki srebrne w kolorze ozdób na sukience. Ewentualnie bransoletka na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianeczka87
Hej Dziewczyny:-) orientowałyście się już z bukietami, strojeniem Kościoła itp.? Ja dziś byłam z ciekawości, podpytalam i wszystko (wystrój Kościoła, 2xwiązanka, kwiaty do butonierek,ozdoby na samochód, kwiat we wlosy+płatki do sypania) 700zł i zastanawiam się jak ta cena ma się do innych hm.. Kurdee Wy już sobie wybieracie dodatki i takie tam, a ja jeszcze sukienki nie znalazłam;p Ide po świętach! Nie ma co odkładac, przynajmniej juz zaproszenia zamówiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
indianeczka nie zwlekaj z sukienka, ja, jak sie okazalo, musze czekac na swoja 6 miesiecy :( A cena 700zl... hmm wydaje mi sie ze to niezla cena, chociaz sama sie jeszcze nie orientowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
dziewczynanglika - o proszę to jesteśmy "sąsiadeczkami" tak jakby ;P A jaką masz salę? Możesz pokazać? Jak pewnie zauważyłaś moja sala tez jest w beżach z domieszką delikatnego brązu, wybraliśmy fiolet żeby ja ożywić. Jak sobie wszystko wyobrażę to wszystko powinno pięknie grać bo ecru, kremy i beże się pięknie komponują z fioletem, może tez się zastanów nad takim kolorem:) Dokładnej ceny autokarów jeszcze nie znam, ale sama będę musiała wynająć i jest to jakieś 1000zł:/ to zalezy od odległości. będę się dowiadywać przy zapraszaniu gości, bo muszę się zorientować ilu gości jest chętnych na taka opcję bo jeśli chętnych będzie mało to wynajmiemy tylko busa. Do takiej sukni dobrałabym tylko kolczyki i bransoletkę bo sama tak będę robić, ale nic strojnego bo suknia sama w sobie jest ozdobą:) Dziewczyny przyszły moje zaproszenia są cuuuuudne :D już nie mogę się doczekać kiedy zaprosimy pierwszego gościa :D Wczoraj byliśmy na spotkaniu z firmą dekorująca i przerażają mnie koszta... minimalizuje koszta jak mogę bo części dekoracji robię sama ale i tak jestem przerażona:/ Jedziemy na dniach do parafii zdobyć kontakt do par, które pobierają się po nas, może ktoś się skusi na wspólną dekorację, zawsze to pare groszy do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
indianeczka - u nas sama dekoracja kościoła wyszła 600zł (bez wymyślania) więc to bardzo dobra cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
annielica a skad zamawialas zaproszenia? My juz kilka wzorow wybralismy i wlasnie tylko musimy zamowic. Co do dekoracji to tez probowalam cos znalezc w naszym regionie i nie mam pojecia na jakie koszty sie wogole nastawiac. http://regiofirma.pl/firma/czteryporyroku tu jest link do sali, tylko widze ze na zdjeciach sa przybrane stoly pod czyjes wesele i nie do konca mi sie podoba, ale to nasza sala :) a jaka bizuterie wybralas? Mysle ze fiolet piekne ozywi Ci wystroj sali. Co do autokaru to my musimy wynajac na 180km w jedna(!) strone az sie boje myslec ile to cale wesele bedzie kosztowalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
dziewczynaglika- jaka cudna ta Twoja sala:) Dużo płacicie za osobę? Ja zaproszenia znalazłam na internecie, teraz facet nie ma za bardzo nic wystawionego bo ponoć ma tyle zamówień, że nie jest w stanie się wyrobić. Ja na zaproszenia czekałam od końca lutego:/ U mnie koszty dekoracji wzrastają bo chcę wynająć pokrowce na krzesła. Sam koszt Kwiatów żywych na stoły (małe bukieciki) i stół młodych to 750 zł minimalnie:/ Sama będę robiła klipsy do serwetek z takiej taśmy http://moda.allegro.pl/tasma-z-cyrkoniami-do-dekoracji-2m-na-komunie-slub-i3077858712.html, plus muszę dokupić serwetki, sama zrobić winietki, upominki dla gości i plan stołów. Do tego dochodzi wynajem wazonów, ramek na numery stołów itp. A gdzie kościół, bukiety dla młodej i świadkowej itp... Biżuterię kupuję zwykłą ze srebra i cyrkonii wykonaną (kolekcja lśnienie z apartu). Mnie tez przerażają koszty tego wesela. Nie chcę robić czegoś byle jak, ale też nie robię mega wystawnej imprezy a koszta i tak mnie załamują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
Kurde to naprawde duzo strasznie ;/ u nas pokrowce na szczescie sa wliczone, sala jest wlasciwie taka ze nie trzeba jej zbytnio stroic, sa wazony, swieczniki, kwiaty (takie sztuczne kule ale wygladaja ok), ja jednak chce kwiaty na kazdy stol, no i na nasz stol rowniez, i tak jak mowisz ramki na nr stolow (ale to mam nadzieje ze za grosze gdzies znajde ciekawe), plakat usadzenia gosci mama mi zrobi i nr stolow tez wiec to odpada :) a za sale nie duzo placimy, 140zl od osoby, bez owocow i tortu (tego tez nie mam zamowionego!). Wlasnie sobie uswiadomilam ze jestem strasznie nie zorganizowana przyszla Panna Mloda :D Ja jednak wolalabym taka sale jak Twoja, bajkowa, gdzies daleko... pieknie to wyglada. A co do kosztow... ja sie boje myslec, wychodzi nam z lista w reku ponad 40tys zl.... w zyciu nie pomyslalabym ze tyle jedna noc moze kosztowac! A takie ramki sa fajne w ikei http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/30151035/ na projekt-slub takie widzialam, wlasnie oni chyba takich uzywaja i wyglada, jak nie ma ich w PL to daj znac jakbys chciala bo tu sa naprawde tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianeczka87
dziewczynanglika aleee sala:-) śliczna, ale jaka przestronna, albo sie tylko na zdjęciach wydaje taka duża:) No ja pierdziuu odrazu po świętach lece szukac sukni.. bo w tyle ostro zostaje ;P Myślicie że w takich sklepach jak auchan i carrefour bedę mogła kupic hurtem wódkę? Tak z 10 kartonów czy w grę wchodzi tylko hurtownia? Bo był krupniczek i soplica w dobrej cenie i się zastanawiam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
dziewczynanglika - oj dziewczyno nie grzesz bo masz naprawdę śliczną salę :) Jest taka inna, niebanalna:) Ja tez chciałam mieć salę, która nie będzie przez wszystkich znana, położona w pięknym otoczeniu przyrody:) A ta akurat wybudowali "jakby dla nas", jest ona bardzo blisko miejsca pierwszej randki i zaręczyn ( w sumie na pierwszej randce tez zajechaliśmy do golf parku):) W dniu zaręczyn narzeczony pokazał mi co wybudowano niedaleko i już tego samego dnia tam byliśmy oglądać salę - nie było opcji musiała być nasza:) My płacimy 160 zł od osoby, w tym roku ceny spadły (na umowie mieliśmy wpisane, że cena nie przekroczy 200zł) i tez nie mamy owoców, tortu itp w cenie :) W sumie wynajęcie ramek itp to nie jest majątek, ale wiesz tu 30zł tam 50zł a tam 100 i zbiera się ładna sumka. Jak sobie rozpisuje mniej więcej ile co wyniesie to wychodzi jakieś 46tys zł:/ nie chcę myśleć o kosztach ukrytych... Ale taki dzień zdarza się tyko raz i będziemy go wspominać całe życie, a pieniądze raz są, raz ich nie ma. Wspomnień nikt nam nie odbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
Fajnie, ze tak wszystko macie prawie w jednym miejscu, na pewno pieknie Wam sie kojarzy no i wspomnienia beda super :) Dokladnie wiem, koszty to co chwile cos dochodzi, a ile jeszcze jest ukrytych z ktorych nawet sobie nie zdaje sprawy to az boje sie myslec. No ale coz, raz w zyciu, niech bedzie najpieknie :) Obejrzalam ta kolekcje z Apartu i jest naprawde sliczna. Indianeczka, mysle ze bedziesz mogla kupic w supermarkecie, oby mieli tyle. Ale sprawdz w hurtowni, nam kolega zalatwil wlasnie z jakiejs hurtowni i wyszlo taniej bo 30zl za butelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
indianeczka - szukaj sukni dziewczyno szukaj, bo jest bardzo mało czasu, a niektóre salony nie przyjmują zamówień na okres krótszy niż 4 miesiące. My jedziemy kupić wódeczkę do makro, jest promocja na Finlandię w butelkach 0,7l i w przeliczeniu na 0,5l wychodzi ok 25 zł za 0,5l. W Carrefourze tez jest niedrogo bo 0,5 Finlandii kosztuje 26,50 czyli 1,50 więcej tylko :) Myślę, że z innymi wódeczkami jest podobnie:) I wydaje mi się, że nie powinno byc problemu z zakupem takiej ilości alkoholu - w końcu zarabiają na tym, to jak mogą zabronić Ci zakupów. Oby mieli tylko tyle jej na stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową sierpnióweczkę :) Czytam sobie was ciągle, także żyję :P annielica promocja finlandii jest też w cash and carry i selgrosie po 21 zł za 0,5 l. Mój nie chce finlandii , ale może komuś to info się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
...iii... piekna suknia, i fajnie sie kreci przy obrocie :) Podoba sie Wam taniec tej pary z filmiku? Mi wydaje sie troche sztuczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
...iii...- a to cena z podatkiem czy bez?? Bo bylabym zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynaanglika dziękuję :) Mnie się nie podoba ten taniec, zwłaszcza to nieporadne uniesienie panny młodej :] Dalsza część ich tańca mi się o wiele bardziej podoba -> https://www.youtube.com/watch?v=bqXKI7WARZM annielica dopiero zwróciłam uwagę że to niestety bez podatku... Z podatkiem wychodzi 26 zł z kawałkiem, więc za tyle widziałam sama znalazłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
...iii... - no nic i tak dziękuję za informację :) Zaczął już ktoś rozwozić zaproszenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, ale się informacji nazbierało :) Ale przeczytałam wszyściutko dokładnie:) dziewczynanglika - Ty, ja i annielica mamy dużo wspólnego, bo podobne sukienki i włosy w niski kok :) Co do kolorów to ja bym jakoś ożywiła te beże - np. jasnym różem albo miętą lub poszłabym właśnie w takie tony, ale odważniejsze - złoto, gorzka czekolada. Tutaj masz kilka inspiracji: http://www.theperfectpalette.com/search/label/Ivory Z biżuterią się nie bój, wystarczą kolczyki, bransoletka i delikatna ozdoba do włosów a będzie cud miód :) Kolczyki coś w stylu gwiazd Hollywood: http://img3.etsystatic.com/000/0/5132181/il_fullxfull.336203743.jpg http://www.crystalbridalaccessories.co.uk/blog/wp-content/uploads/2010/07/Statement_Earrings.jpg http://4.bp.blogspot.com/_vX2JZHFno7o/TA4rApJV0VI/AAAAAAAAiHM/tRYW47Ows4g/s1600/bijoux+heart+-+24-karat+gold-plated+turquoise+earrings.bmp http://www.tejani.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/b/1/b1311-openable-vintage-bracelet_1.jpg http://www.libertyinlove.co.uk/media/catalog/product/cache/1/image/456x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/o/l/olga-vintage-bracelet-2.jpg http://www.kerryblu.co.uk/ekmps/shops/kerryblu/images/victoria-vintage-pearl-bracelet-1340-p.jpg http://i.b5z.net/i/u/1287671/i/yhst-42929299039964_2167_415602655.jpg http://img3.etsystatic.com/008/0/5601809/il_fullxfull.374205231_6v58.jpg http://www.so-jewellery.co.uk/vintage_diamond_hair_comb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy Yenna prosze pomoz ;)
podczytuję Was dziewczyny chociaż ja nie sierpniówka ;) ale zdolnosci Yenny do dobierania dodatkow sprawiają że zaglądam tu regularnie. I stąd prośba: Yenna, pomóż znaleźć fryzurkę - nie koka, coś z podpiętymi delikatnie włosami, może na jeden bok, może coś nieco do tyłu zebrane, ale z welonem, delikatnym, dosłownie mgiełka. Nie lubię spiętych całkiem włosów a chciałabym z welonem... i tak szukam inspiracji ale ciężko :( Włosy mam mniej więcej do łopatek. Pomóż Yenna proszę, a może inne dziewczyny Wy macie jakies pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja również o pomoc:)
Ja tak jak poprzedniczka czytam was regularnie i widzę że można u Was dziewczyny uzyskać miłą i fachową poradę :) Mam problem z dobrem biżuterii do sukni. bardzo spodobał mi się ten komplet http://www.arteobijou.com/pl/p/Komplet-slubny-Swarovski-Perly-605/830 tylko nie wiem czy jest odpowiedni przy mojej sukni. a moja suknia to http://www.elizabethpassion.com/kolekcje/collection-2011/e-2227t Bardzo proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianeczka87
śliczna suknia:-)) mam bardzo podobna biżuterię, też po jednej kuleczce takiej delikatnej:) nie lubię byc obwieszona jak choinka. Annielica a wiesz już z jakich kwiatów chciałabys bukiet? Bo ja też idę w fiolet i troszkę podpytalam babeczke w kwiaciarni.. Zastanawiam się między storczykiem fiolet-biel, albo eustoma fiolet-biel. Z tym że chcialabym tez kwiat wpiąc we wlosy no i oczywiscie do butonierek. Nie moge sie zdecydowac, a niby taka pierdułka ;/ Jednak zrezygnowałam z fioletowych butów, będzie klasycznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica my pierwsze rozwieziemy w Wielkanoc jak będziemy u rodziny narzeczonego, bo potem ja nie bardzo będę miała czas żeby jechać w jego rodzinne strony... Kilka też wyślę na dniach pocztą za granicę, bo tam na pewno osobiście nie pojadę :) Ja z dodatkami nie pomogę, bo sama korzystałam z rad Yenny i uważam, że bardzo dobrze na tym wyszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś znów miałam koszmar przedślubny :) Śniło mi się, że zapomniałam jaki jest dzień i obudziłam się 17go i dopiero się zorientowałam, że dziś jest ślub a ja w proszku, nic nie przygotowane jak trzeba - masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×