Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatiana212

Ślub SIERPIEŃ 2013

Polecane posty

Gość jejku, biore slub
czesc dziewczyny. juz dawno mnie tu nie bylo, ale sie rozpisalyscie:D my dzisiaj zakonczylismy zapraszanie i wiecie co, nie moge patrzec na ciasto z truskawkami... wszedzie nas nim czestowano, bo to sezonowe ciasto i kazdy prosi - no chociaz kawaleczek;) jak juz chwalimy sie stazem to nam tydzien przed slubem minie 9 rocznica, a ja mam 25 lat(ale czuje sie na 18:D) a moj przyszly 28. co do protokolu to my mamy go za soba i to nic strasznego. balam sie, ze pojawia sie niewygodne pytania, bo przeczytalam gdzies, ze od tego roku ten protokol ma byc rozszerzony o pytania o mieszkanie przed slubem, wspolzycie, a nawet to jak sie ono uklada, ale nie bylo nic takiego. tylko to dosc dlugo trwa, my bylismy okolo 40 min, od razu dalismy na zapowiedzi - u mnie 2 niedziele - 100zl, w parafi mojego 1 niedziela - 50 zl. a tak w ogole podoba sie wam nowy wyglad kafeterii? mi niespecjalnie, ale moze sie opatrzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna jak widać jesteśmy "zacofane" ;) Byłam dziś na spisywaniu protokołu i tragedii nie było, tylko coś tam ksiądz psioczył że mieszkamy ze sobą i bla bla bla :) Zapowiedzi kosztowały nas 100 zł. Teraz tylko czekać na spisanie aktu kilka dni przed ślubem. jejku biore slub faktycznie wieki cię tu nie było, ale miło że zawitałaś :) Musisz uważać na ciasto żeby w boczki nie poszło przed ślubem :P Ja się już do wyglądu kafe przyzwyczaiłam, może dlatego że często tu zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przyszedł mój welon! Wygląda bardzo ładnie, jest delikatny i dłuuuuuuuugi :) Świadkowa będzie musiała się z nim trochę pomęczyć :P Niczym nie różni się od tego który oglądałam w salonie, no poza ceną :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku, biore slub
no to fajnie ..iii... ja rowniez zamawiam od sprzedawcy polecanego przez Yenne i tez jestem zadowolona. dobrze, ze Yenna znalazla takiego sprzedawce, bo pewnie sporo przeplacilybysmy za te welony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, cieszę się, że mogłam pomóc :) Najpierw zamówiłam u nich taki zwykły, krótki za parę groszy, żeby nie było szkoda, jak okaże się chińską tandetą, albo, co gorsza, w ogóle go nie dostanę. Ale kiedy wszystko było jak należy, stwierdziłam, ze zaryzykuję i zamówię u tego sprzedawcy już "właściwy" welon. Jak widać, nie tylko ja na tym skorzystałam :) Kochane, mam już wino, kupiłam Black Tower Riesling i Rose, baaardzo polecane na forach winiarskich. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję;) Jak Wam idą przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku, biore slub
Yenna w jakiej cenie kupilas te wina? My tez jeszcze nie mamy, niby trzeba nam ze 30 butelek, ale nie mamy czasu kupic. U nas przygotowania leza i kwicza - nie mamy nauk, garnituru, obu par butów, obraczek... nie moge sie zdecydowac na bukiet, bizuterie, fryzure. ale chociaz dobrze, ze sobie bielizne kupilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku - ty to masz nerwy ze stali :D kupiłam je na stronie winezja.pl, normalnie kosztuje 31,90, ale przy pierwszym zamówieniu masz rabat, więc płaciłam ok 22 złote za butelkę. I błyskawiczna dostawa gratis, zamówiłam w niedzielę, a we wtorek narzeczony już odebrał paczkę :) Niby są to wina półwytrawne, ale ludzie oceniają je w smaku jako bardzo dobre, słodkie. Jak wrócę do domu to od razu ich spróbuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku, biore slub
wlasnie polwytrawne najbardziej schodza. wytrawne to juz dla prawdziwych smakoszy;) wlascicelka sali nam powiedziala, zeby wcale nie brac wytrawnych, ale wezmiemy ze 4 butelki, bo mamy pare, ktora wlasnie pije tylko takie. jeszcze sa wina polslodkie, ale ja nie widze roznicy miedzy nimi a polwytrawnymi;) jak narazie nie ma nerwow u nas;) w sumie to moj wprowadza taka luzna atmosfere, bo on ma jeszcze tyle czasu...:D niecale 2 miesiace;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, ale u nas ciuchutko... Nasze przygotowania na razie idą w dobrym kierunku, ogarnięte to co najważniejsze i reszta czeka na sierpień :) Czyli alkohole, napoje, dopłata do sali i ciast, odbiór kiecki itp. 17 lipca mam fryzurkę próbną i boję się co to wyjdzie... Muszę jeszcze zamówić kilka rzeczy np. drzewko ślubne :) Dziewczyny robicie sobie francuski manicure? Ja zdecydowałam się na bordowe paznokcie, bo źle się czuję w jasnych jakby mi czegoś brakowało :P Chyba to nie będzie straszna wtopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... Ja też powoli idę do przodu z przygotowaniami, w przyszłym tygodniu mam fryzurę próbną, przymiarkę sukni, spisujemy protokół i umowę z salą. Co do paznokci to chyba nie zdecyduję się na klasyczny french, ale mimo wszystko coś równie delikatnego ( nie chcę przesadzić, koronka jest wymagająca). Ale moim zdaniem kolorowe paznokcie to hicior, nie musisz się bać ;) Kiedyś było nie do pomyślenia, żeby pani młoda miała np. smokey eye albo sukienkę inną niż białą. Teraz wszystko się zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku, biore slub
nie moge wrzucic linka, ale co sadzicie o paznokciach ombre? niby french, ale jednak inaczej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę coś takiego. Co myślicie? cdn.followpics.com/show/162622236515079323_MyG5MKls_c.jpg ...iii... masz na myśli taki? estyl.pl/blog/wp-content/uploads/2011/10/ombre-nails-gradient2.jpg Dla mnie BOMBA. (skopiujcie sobie linki do okna przeglądarki, kafe mnie wkurza z tymi zabezpieczeniami :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku, biore slub
Yenna - Twoje to taka szydelkowa robota, az ciezko uwierzyc, ze to nie naklejki;) a te bordowe sa boskie, ale jak dla mnie na slub za ciezkie, moze to tez kwestia ciemnego zdjecia i w dziennym swietle nie wygladaja na takie ciezkie. Ale jezeli ...iii... czuje sie w takich najlepiej to jak najbardziej, wazne, zeby czuc sie w tym dniu soba, a nie jak przebrana lalka;) ja pewnie wybiore takie -http://3.bp.blogspot.com /-ETp00EhXYVA/UJai5xfHBxI/AAAAAAAAGIo/ELU4OB_ZTts/s1600/ombre%2Bna%2Bpaznokciach2.jpg (usuncie spacje przed com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Ja też chcę mieć kolorowe fioletowe pazurki (te na nogach też):) iii - super wyglądają te bordowe:) ogólnie wszystkie bardzo mi się podobają:) Ja chcę mieć w ładnym fiolecie może tez ombre:) Dziś dogadaliśmy się z firmą dekorująca odnośnie dekoracji sali... sporo nam wyszło ale warto bo będzie wyglądać fantastycznie:) Dużo mam teraz na głowie... sama robię winietki itp, poduszkę pod obrączki, pudełko na koperty i obrączki na serwetki... Matko jak ja bym chciała być już w podróży poślubnej, odpoczywać na plaży i cieszyć się sobą ahh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - dobrze, że ja poduszkę na obrączki i inne drobiazgi mam już za sobą... teraz zostały nam winietki, pudełeczka na przypinki dla gości ( składamy ręcznie! :D ), chcę też zrobić rożki na płatki róż do sypania i parę innych rzeczy. Świadkowa ze swoim facetem przyjadą do nas w któryś weekend to pomogą, bo nie wiem, czy z narzeczonym dalibyśmy radę :P Jak skończymy, oczywiście pochwalę się zdjęciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Jeśli chodzi o płatki róż to zamówiłam armaty do wystrzeliwania płatków:) Pudełeczka na podziękowania dla gości (u mnie długopisy z nasza data ślubu i imionami) też samodzielnie składamy, do tego dopinam taka kokardkę jak na winietce. Plan stołów i menu tez robię sama... nie wiem kiedy ja się ze wszystkim wyrobię:p ostatecznie będę robiła po nocach :P Tez jak już będę miała wszystko zrobione pokażę fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - to widzę, że ty taka sama "artystyczna dusza" jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Oj tak :D uwielbiam takie robótki :D pudełko na koperty robię techniką decoupage - jeszcze nigdy tego nie robiłam, ale myślę, że sobie poradzę:P pudełko będzie białe z motywem lawendy (żeby wszystko miało fioletowy element) dzięki temu potem świetnie się sprawdzi jak ozdoba :) Do tego zamówiłam drewniane litery "love" które pomaluję i wykorzystam przy sesji plenerowej :P a poduszkę pod obrączki zrobię tak żeby umieścić na niej pudełeczko na obrączki (boję się żeby nie spadły) :) na razie jeszcze lepię kokardki na winietki i podziękowania... ehh mozolnie to idzie ale to dlatego, że staram się być dokładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę pisać ogólnie, bo miesza mi się która z was co wklejała :) Koronkowe paznokcie bardzo ładne, ale do sukni gdzie jest koronka chyba bym ich nie dała... Link z bordowymi mimo skopiowania mi się nie otwiera, to samo dotyczy linku od jejku biore slub :( No ale ja i tak stawiam na ciemny manicure, bo w innym będę się źle czuła. Dziewczyny ale wy macie pracy z tymi wszystkimi dodatkami i fajnie mieć takie artystyczne zdolności, zazdroszczę:) My nie będziemy mieć poduszki na obrączki - chce je mieć na klasycznej złotej tacce. Winietki zamawiamy przez internet, kwiatów nie można sypać w kościele i przed nim więc różki też nam odpadają... Nie wiem tylko jak rozwiązać sprawę kopert, bo sama na pewno nic nie stworzę :P Z niecierpliwością będę czekać na efekty waszych robótek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się gdzie założyć bloga, bloog.pl wygląda ciekawie, ale sama nie wiem... gdzie macie swoje blogi? http://bloog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, co tak ucichło? Nic się u Was nie dzieje? My już jesteśmy po protokole, proboszcz jest świetnym człowiekiem, zagadywał nas ciągle, opowiadał różne anegdotki... Zero stresu :) Przyznaliśmy się, że mieszkamy razem, nawet okiem nie mrugnął. Dał nam tylko karteczki na jedną spowiedź i tyle :) Dzisiaj byłam na fryzurze próbnej, ale nie mam zdjęcia niestety, bo to było upięcie "poglądowe", więc spięte tylko żeby było. Ale podobało mi się bardzo. Wszystkie potrzebne rzeczy powoli kończę kompletować :) Dzisiaj damy na zapowiedzi i załatwimy USC. W poniedziałek idę na przymiarkę sukni, tym razem zdjęcia sobie nie odpuszczę :) Co u Was, kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, Yenna u nas spokojnie póki co, zaczęło się wielkie odliczanie :) Fajnie że już prawie wszystko macie ogarnięte, te papierkowe sprawy chyba są w tym wszystkim najgorsze... Kiedy pochwalisz się swoimi robótkami? :) Ja dziś kupiłam sobie włosy clip in i są przepiękne! Już się nie mogę doczekać aż ich użyję :] Poza tym kupiłam buty baletki w kolorze kości słoniowej tak na wszelki wypadek gdybym nie wytrzymała na obcasach całą noc, najwyżej trochę będę suknią szorowała ale cały czas na parkiecie :) I jednak zdecydowałam się na taki stanik do sukni http://www.ladysplace.pl/freya-deco-shape-longline-ivory-p-1115.html?osCsid=3ffa716cae464bbaa09e710d73871073 . Mam spory biust i żaden nie chciał go trzymać w ryzach, cóż siła grawitacji hehe :P Staniki Ewki Michalak które były głęboko wycięte robiły mi z piersi naleśniki, a muszę mieć taki żeby nie było go widać z głębokiego dekoltu... Także zostaje ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, co z Wami? Aż tak Was pochłonęły przygotowania? ;) My byliśmy ustalać menu, same pyszności i aż 3 ciepłe kolacje. Tort będzie śmietankowy z musem malinowym i kakaowym biszkoptem. Niestety ze strony jednej z cioć pojawił się problem w postaci focha, bo "jej nikt nie będzie mówił gdzie ona ma siąść ( mamy winietki, bo na sali są okrągłe stoły) i ona nie życzy sobie siedzieć z obcymi ( czyli rodziną narzeczonego)". Tak mnie zdenerwowała tymi swoimi wrzaskami, że puściły mi nerwy i rozpłakałam się z tego wszystkiego. Człowiek się stara, do tyłka za przeproszeniem wszystkim wchodzi, a i tak go opierniczą z góry na dół... Na szczęście dzisiaj miałam przymiarkę sukni, więc humor natychmiast mi się poprawił :) Jestem nadal tak mocno zachwycona suknią, jak wtedy, kiedy pierwszy raz ją przymierzyłam ;) Niestety zdjęć robić nadal nie można, nie wiem dlaczego, ale uzgodniłam już z panią w salonie, że przy odbiorze ( 31.07) strzeli mi fotkę. I to chyba tyle z nowych rzeczy u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriaHolloway
Hej kochane!:) Ja też mam swój ślub w sierpniu,a dokładnie 31 ii...stres mnie chyba wykończy! Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aria - witaj! Spokojnie, bez nerwów, jeszcze sporo czasu zostało ;) Pochwalisz się sukienką, dodatkami, salą etc.?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna ja pisałam, ale cisza była po moim poście więc nie chciałam się wychylać... Pytałam nawet kiedy pokażesz swoje cudeńka które miałaś tworzyć :) Szkoda że nie masz zdjęć w sukni, no ale i tak prędzej czy później cię w niej zobaczymy :) Ciotką się nie przyjmuj...u nas był problem z wujkiem bo wymyślił sobie że on chce wracać po weselu prosto do domu 300 km i żebyśmy mu transport załatwili, normalnie nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać :] Powiedziałam co o tym sądzę i się uspokoił... Dziś miałam mieć próbną fryzurkę ale niestety nabawiłam się kontuzji nogi i nie mogę chodzić, więc przełożyłam to na 30 lipca. Z nowości to zdecydowaliśmy na na takie ciasteczka w ramach podziękowania gościom za przybycie (z bordową wstążką), położymy je na talerzykach. Wstępnie miało nic nie być ale jak je zobaczyłam to stwierdziłam czemu by nie :) Co sądzicie? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b751cee95c1ac30a.html I witam nową koleżankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriaHolloway
Cześc dziewczyny:) A pewnie, że się pochwalę:) Suknia zamówiona, miałam już dwie przymiarki i czekają mnie jeszcze dwie...nie mam pojęcia czemu tyle tych przymiarek musi byc, bo gdy byłam w tamtym roku świadkową u koleżanki miała tylko dwie. No mniejsza z tym:) Oto moja wymarzona, wyśniona suknia:D http://www.morilee.com/Bridals/bridal/1959 Nie wiem dlaczego na zdjęciach wygląda jak pudrowy róż. Moja będzie całkiem bieluśka:) Hmm...co więcej mogę Wam kobietki powiedziec? Ja ogólnie mam 22 lata, mój przyszły 26:) Wesele organizujemy sobie sami w 90% na co ciężko zapierdzielaliśmy przez prawie dwa lata za granicą. Kiedyś powiedziałam sobie, że moje wesele będzie takie jak sobie wymarzyłam i zapowiada się, że dopnę wszystko na ostatni guzik:) ...iii... te ciasteczka są przesłodkie! Szczerze powiedziawszy u nas nie ma takiej tradycji podziękowań dla gości. Chociaż może pora aby ją zapoczątkowac w moim regionie?;P Muszę się poważnie nad tym zastanowic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriaHolloway
Nie wiem kobietki co się dzieje, bo cholercia jak chcę napisac post,w którym jest kilka linków, to nie chce się opublikowac, bo wyskakuje, że to jest SPAM. Porażka:/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriaHolloway
Co do dodatków, to nie mam ani biżuterii, ani welonu, bo kurczę nie wiem jaki wybrac. Oglądałam weloniki na allegro od tego sprzedawcy, od którego Wy kupowałyście i chyba zdecyduję się na któryś z nich. Ale myślę nad czymś prostym za ramiona, żeby nie przesadzic:) Ogólnie moje wesele będzie miało swój przewodni kolor-fioletowy. Co myślicie o fioletowej wiązance, butach i biżuterii? Ja się poważnie nad tym zastanawiam, ale boję się, że mojemu facetowi to do gustu nie przypadnie:/ Myślę o takim makijażu...na zdjęciach wygląda cudnie!: http://torebunia.pl/19976,To_nie_makijaz_-_to_zjawiskooo_Zobacz_koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×