Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatiana212

Ślub SIERPIEŃ 2013

Polecane posty

Gość AriaHolloway
Mamy zamówionego kamerzystę i fotografa. Podaję link jeśli chciałybyście zobaczyc jak tworzy:) www.bfoto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... Kochana, przepraszam Cię bardzo, ale chyba musiało mi Twoje pytanie umknąć. Na razie siedzimy w Katowicach, bo załatwialiśmy papierkowe sprawy ( wszystko poszło gładko, zostało tylko odebrać kartkę z zapowiedzi po 28.07), ale na weekend już wracamy do domu, więc zacznę "tworzyć". Pochwalę się jak najszybciej ;) A ciasteczka są przesłodkie :) Aria - suknia cudna, fryzurka jak najbardziej do niej pasuje. Welon jak najprostszy, ja bym postawiła jednak na taki do ziemi, bo krótki może jeszcze dodatkowo skrócić sylwetkę przy takim fasonie sukni. Ale to już Twój wybór ;) Kolor przewodni świetny, popularny i twarzowy :) Bukiet widziałabym taki z "puchatych" kwiatów i luźniejszy, nie zbity uniquelymebridetobe.files.wordpress.com/2012/06/bouquetbelvedereflowers.jpg Z tymi linkami to niestety kafe przesadziła, wszystko bierze za spam :/ Makijażu nie udało mi się otworzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AriaHolloway suknia piękna, tak samo fryzura - taka romantyczna :) Fiolet też miał być moim kolorem przewodnim, więc zawsze będę za. Podobnie jak Yenna stawiam na długi welon. Wcześniej chciałam mieć krótki ale dziewczyny mi go tu wybiły z głowy i nie żałuję, jest śliczny :) Wydaje mi się że długi welon dodaje dostojności sukni i jest taki bardziej ślubny :P Co do bukietów to ja się niestety kiepsko znam, Yenna jest tu specjalistką ale ten który pokazała jako przykład średnio do mnie przemawia , ale to już kwestia gustu :) Yenna nic nie szkodzi, zdarza się :) My również mamy do odebrania kartkę bo już czeka, ale jeszcze mamy troszkę czasu. Czekam zatem na foto twoich dzieł jak już skończysz :) Wklejam zdjęcia krawatów do porównania - ten od kolegi i ten który my kupiliśmy. Nasz jest trochę ciemniejszy i bardziej mi się kolor podoba, ale same oceńcie. http://pokazywarka.pl/7lip8p/ Koszula robi tylko za tło, więc jej nie prasowałam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ! ;)) Mam do was pytanie ;) Jak rozwiazujecie problem polegajacy na kwiatach dla rodzicow jako podziekowanie? bo kiedy je odebrac zeby byly swieze i nie zwiedly zanim trafia w rece rodzicow? Macie juz jakies rozwiazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... Krawat "śledzik" rzeczywiście ma taki głębszy kolor, ale ja zawsze będę obstawiała szerokie krawaty. Śledzie kojarzą mi się ze studniówką i trampkami do garnituru. Jednak ślub jest wydarzeniem bardziej formalnym ;) Gosiu - ja Ci nie pomogę, my musieliśmy zrezygnować z kwiatów dla rodziców, bo teściowie od razu po ślubie wsiadają w samolot i wracają do domu. Nie mieliby co zrobić z takim bukietem, a szkoda go wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriaHolloway
Hej dziewczynki:) Szczerze powiedziawszy to ja w ogóle o długim welonie nie myślałam...ale skoro mówicie, że może skrócic moją sylwetkę to muszę się nad tym poważnie zastanowic, bo mam tylko 165 cm wzrostu;] Yenna776 te bukiety, które proponujesz są cudowne, choc bardziej podoba mi się ten pierwszy, jest bardziej wyrazisty:) ...iii... ten szerszy krawat wygląda o niebo lepiej, mój pięknis będzie miał fioletową muchę, która wygląda mniej więcej tak: allegro.pl/muszka-meska-fioletowa-mucha-59-i3382550662.html GosiaGosia91 My nie będziemy dawac rodzicom kwiatów, ale moja koleżanka dawała kwiaty w koszach i z tego co pamiętam umieszczone były w chłodni w lokalu, w którym robili wesele. Kwiaciarnia, w której zamawiali te kwiaty dostarczyła je do lokalu zanim przyjechali z kościoła i stały tam do 23:00, bo o tej godzinie były podziękowania dla rodziców. Nic się z nimi nie stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriaHolloway
Co Wy na taki welon?:) allegro.pl/atelier-luksusowy-dlugi-welon-300cm-swarovski-i3376046436.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriaHolloway
A to mój Ł. w garniaczku(koszula nie jest ślubna ;P) Upierniczył sobie, że będzie miał garnitur slim fit no i ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aria - buciki super, muchę bym odradzała, jeśli Pan Młody ma garnitur - mucha TYLKO do smokingu, przy garniturze powstaje stylistyczny zakalec ;) Welon też niezbyt, z cyrkoniami i długością bym nie przesadzała. No i mamy już sprawdzonego sprzedawcę z allegro, to ważne, bo ja raz zamówiłam welon i sprzedawca zwinął interes. Dobrze, że to było tylko 20 złotych, bo zamawiałam na próbę.http://allegro.pl/welon-ciety-klasyczny-200cm-hit-wysylka9zl-w24h-i3362767332.html może coś takiego? Musiałby być do ziemi, zawsze można zamówić dłuższy i przyciąć ( np. nożykiem do tapet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze,z ta mucha to mi dalas do myslenia:-) to musimy szukac cos innego,ale moj nie chce typowego krawatu:-/ pojde do salonu i poprzymierzam welony i postaram sie zamowic podobny,bo w salonach sa masakryczne ceny,a mam jeszcze troche czasu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriaHolloway
Ten wyzej to moj post;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam problem z tymi kwiatkami myslalam nad poczta kwiatowa czy by tam nie zamowic i by mi je przywiezli ok 23 wlasnie ;) Bo boje sie ze mi inaczej zwiedna ;(( AriaHolloway Moj tez ma garnitur slim fit bo to chudzielec i w innych wygladal okropnie :D a Twoj tez sie ladnie prezentuje w slim ;)) Buciki urocze z ta kokardka ;D ale Yenna z mucha ma troche racji nie za bardzo pasuje ;/ takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu my nie dajemy kwiatów rodzicom, ale ja bym je zostawiła wcześniej w chłodni na sali albo tak jak mówisz zamówiła z dowozem na 23. Aria buty śliczne, chociaż ja bym się w nich zabiła :P Z muchy zrezygnujcie tak jak doradzają dziewczyny, bo z garniturem się strasznie pogryzie...może fioletowy krawat? Narzeczony przystojnie wygląda w tym garniturze, więc dobrze że się na niego uparł :) Welon z ozdóbkami..hmm.. mówię mu kategoryczne nie ;) Ja mam welon od sprzedawcy Yenny 280 cm, ale jestem wysoka - w szpilkach 180 cm a welon powinien być dłuższy niż tren. Myślę że przy twoim wzroście i jeśli nie masz trenu to 200 cm by wystarczyło. Yenna stylistyczny zakalec mnie rozwalił, kocham te twoje określenia :P Zostaję więc przy szerszym krawacie...Kolor nie jest tak idealny, ale pewnie się przyzwyczaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam tutaj http://butterfly-dodatki-slubne.pl/welony-ciete welon przyszedl po 2 dnich ;) pieknie poskladany (po rozlozeniu nie potrzebowala nawet prostowania ;) Sa tam rozne modele i ceny takze ;) Dziewczyny został mi rowny miesiac do slubu wiec zaczelam intensywna kuracje nawilzajaco-odzywcza skory twarzy szyji i dekoltu ;D Zalecam wszystkim zaczac 2 razy w tyg peeling enzymatyczny by odswiezyc naskorek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj welon ktory zamowilam to taki : http: //butterfly-dodatkislubne.pl/welon-90cm65cm-zdobiony-merezka-i-krysztalkami-p-113.html ;)) Ahh ta kafeteria mnie denerwuje juz nawet dwoch linkow nie mozna dac bo pisze SPAM...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriaHolloway
Yenna chyba jednak zdecyduje się na ten welon, który mi podałaś w linku, ale najpierw muszę zmierzyc podobny w salonie, jak będę miała przymiarkę sukni:) Gosiu, jeśli w lokalu w którym masz wesele jest chłodnia możesz przywieźc kwiaty wcześniej, uwierz że nic im nie będzie:) Mi w ogóle nie podobają się te zwykłe garnitury, spodnie wyglądają jak worki na ziemniaki, porażka:P Co ja kobietki moje pocznę z tą muchą, jak ten pieron jaśnisty sobie upierniczył, że ma byc mucha i koniec. Nie wiem co robic. Może jakaś alternatywa(pomijając krawat)? Co do kuracji upiększających, to ja działam ostro i intensywnie:) peelingów enzymatyczny robiłam już kilka i będę robic dwa razy w tyg z czego ostatni dzien przed ślubem, żeby miec śliczną promienistą i oczyszczoną cerę:) Dodatkowo robię sobie peeling na całe ciało z fusów z kawy-mówię Wam dziewczynki-odlot na maxa! Mam takie gładkie i jędrne nóżki po nim jak po niczym innym! Koniecznie spróbujcie:) Jest fajna maseczka z Lirene, którą ja używam jako krem nawilżający i również daje super efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriaHolloway
Dziewczyny, czy któraś z Was ma więcej niż jedną świadkową? Bo ja mam 4 druhny i mały problem, bo zamówiłam wszystkim takie same sukienki, rozmawiałyśmy o tym miesiąc temu i wszystkie się zgodziły na taki wzór jaki zaproponowałam: edsuknie.pl/marina,id525.html Z tej samej strony zamawiałam sobie sukienkę na poprawiny i zarówno wykonanie jak i jakosc jest świetna. Wczoraj przyszły wszystkie cztery sukienki i oczywiście to ja za nie płacę. Ale...gdy dziewczyny przyjechały na przymiarkę, to jedna stwierdziła, że w tej sukience nie pójdzie bo przestała jej się podobac. Reszta dziewczyn jest zachwycona, dodam, że wszystkie są szczupłe i zgrabne i wyglądają pięknie w tych kreacjach, a tej coś odbiło i się zbuntowała, choc tak jak wspominałam zgodziła się na ten wzór sukienki, co więcej była najbardziej rozentuzjazmowana na jej widok! Co ja mam robic? Pokłóciłyśmy się i w nerwach powiedziałam jej, że jeśli jej nie odpowiada to nie musi robic mi łaski i isc za mną do ołtarza. Co Wy byście zrobiły w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AriaHolloway Ja mam jedna swiadkowa ;) Na twoim miejscu porozmawaila bym z nia jeszcze raz a jesli sie nie zgodzi to trudno nie zmusisz jej choc szkoda Twoijej wydanej kasy za to ;) Dziwne ze zmienila tak nagle zdanie moze tkwi cos w tym niestety link nie dziala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriaHolloway
No muszę się z nią umówic, usiasc przy kawie i poważnie porozmawiac, po prostu jestem w szoku, wciąz zastanawiam się dlaczego tak się zachowała:/ Żeby link się otworzył musisz skopiowac go do paska adresowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Hejo:) Ja wczoraj miałam przymiarkę sukni:) zamówiłam też ten sam welon co ...iii... ale jeszcze nie przyszedł:) Jakoś niezbyt cieszą mnie te przygotowania, może tez dlatego, że wczoraj baaardzo się pokłóciliśmy... chciałabym żeby już wszystko wróciło do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalala88-1
AriaHolloway gdzie kupowaliście garnitur bo jest b.ladny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriaHolloway
alalalala88-1 garnitur kupowaliśmy w Zarze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku, biore slub
annielica - nie przejmuj sie, gdy minie caly ten stres przygotowan bedzie jak dawniej albo i lepiej:) Aria Holloway - witam, mamy tego samego dnia slub:) na ktora masz? bo my na 16. wczoraj szukalismy garnituru, na mojego naprawde ciezko cos dostac :( wszystkie taliowane mialy spodnie prawie ze rurki, a w takich wlasnie wyglada okropnie, szukamy wiec taliowanej marynarki i lekko zwezanych spodni. Obraczek tez jeszcze nie ogladalismy, ale to juz pytalam - w wiekszosci sklepow 14 dni roboczych, wiec musimy zamowic do konca tygodnia. A dzisiaj kupilam sobie buty:D proste, z migdalowym noskiem i mala platforma, 10 cm obcas:D - ale lekko mi sie w nich chodzi (od razu zakupilam zelowe wkladki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
jejku biorę ślub - obyś miała rację. Z jednej strony wszystko mi wisi a z drugiej zaczynam się obawiać że z powodu małej liczby gości wesele nie będzie aż tak udane..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - kochana, większa ilość gości wcale nie gwarantuje udanej zabawy. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz :) ...iii... Z tymi moimi porównaniami to i mój narzeczony ma niezły ubaw. Kiedyś stwierdził, że będzie je sobie zapisywał - ponoć jak się zdenerwuję mam najlepsze :P Aria - jak bardzo się uparł na muchę to niech zostanie, ale przykryjcie "nadmiar" koszuli jakąś kamizelką czy coś... Może uda Wam się dokupić jakąś do kompletu ( w kolorze garnituru).. Ale ja bym jednak nie kombinowała, spróbuj jakoś przekonać narzeczonego do krawata. Bo garnitur + mucha to nie jest udane połączenie... Peeling z kawy też robię, ale... na skórę głowy :D Trzeba się trochę pomęczyć z wypłukaniem fusów z włosów, ale uczucie po jest cudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Yenna - mam nadzieję że mimo wszystko zabawa będzie udana. A ile u was będzie gości dziewczyny? Wydawało mi się że mniej gości to mniejszy koszt wesela a jak na razie to wcale nie prawda - wychodzi tyle ile z szacunków na 100 osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×