Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kryśkaa..

Szukam przepisu na łatwe i smaczne ciasto z brzoskwiniami.

Polecane posty

Gość Kryśkaa..

Znacie jakiś fajny przepis na pyszne ciasto z owocami (brzoskwiniami bądź jabłkami) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci dam na ciasto z jabłkami
to stary przepis gdzies kiedys znalazłam i jest b łatwuy i tani potrzebujesz -1kg jabłek kwaskowych -20 dag mąki -35 dag cukru -15 dag masla -4 duże jajka -cukier puder -cynamon -kokos - wiórki nastaw piekarnik niech sie grzeje -Roztop masło z 3 łyżkami cukru dosypując troche kokosu około 2-3 łyżek i odstaw -obierz jabłka pokrój w kawałki pokrop cytryną i też odstaw -teraz weż 4 jajka i zmiksuj z cukrem ktory pozostał na pulchna masę i powoli dosypuj mąkę wszystko dokładnie zmiksuj -potem weź formę najlepiej taką szeroką wyłóż papierem wlej ciasto do blachy na to ciasto wyłuż rownomiernie jabłka i masło które wcześniej roztopiłaś polej całe te ciasto w blaszce i wstaw od razu do pieca i piecz około 1 godziny nie otwierając pieca w trakcie pieczenia ciasto jest upieczone jak będzie zezłocone potem wyjmij z pieca niech stoi też z 1 godzine dopiero potem wyjimi z blachy i posyp go cukrem pudrem i cynamonem ciasto b dobre i napewno sie uda polecam i smacznego u mnie ciasto znika w ciagu 1 dnia bo naprawde smakowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryśkaa..
Dzięki za przepisy 👄 Biszkopt już piekłam,chcę coś innego szybkiego do kawy i herbaty . Piszcie jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz!
kupujesz ciasto francuskie (w Lidlu,),kroisz na 8 części .Na każdej kładziesz łyżkę zimnego budyniu,cząstkę brzoskwini z puszki.Dokładnie zlepiasz i pieczesz w 200st do zrumienienia (15 min).Zimne lukrujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najzwyklejszy w świecie biszkopt, na górę brzoskwinie i zalewasz galaretką :) jak chcesz jeszcze taniej, to w polo są brzoskwinki teraz na promocji mega tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najłatwiejsze ciasto jakie znam. Może być z każdym owocem. 3szklanki mąki 1,5szklanki cukru 1lyzeczka proszku do pieczenia 4jajka 8 łyżek wody 16łyżek oleju Jajka ubic z cukrem dodać mąke z proszkiem do pieczenia gdy uzyskasz gładką masę dodaj wodę a na końcu olej i dokladnie wymieszać. Wyjlej na blache i poukładaj owoce. Ja daje też kruszonke. Piecz 40 minut w 180 stopniach. Dobre, tanie i Dlugo utrzymuje świeżość. Więc spokojnie może stać 4 dni albo i dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×