Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Ja juz po obiedzie zupa pomidorowa ugotowana z soku pomidorowego i makaron ciemny. Wczoraj na kolację zjadłam tuńczyka w sosie własnym, muszę poszperać i poszukać przepisów na tuńczyka bo sam to tak nie za bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeżdzę na rowerku ale max 20 min. Po 45 min chyba bym padła. Ale zauważyłam, że celulit się zmniejszył, praktycznie został tylko na pupie:)Nie wiem czy to dzięki jeździe na rowerze czy skalpel pomógł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wczoraj wieczorem chwilę załamania, myślałam o zaprzestaniu diety, ale dziś oglądałam zdjęcia z wakacji. Masakra. Hipopotam:) Muszę się wziąść za siebie, koniec z podjadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że bardziej cwiczeń, ja schudłam dopiero 3 kg :) Zresztą nieważne, ważne że jest mniej tego wstrętnego celulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ;) miałam nadzieję, że mnie dziś słońce powita, no ale niestety.... strasznie dużo ruchu tu mam, 10km dziennie, narty zjazdowe, biegowe, nawet nie wiedziałam, że sport daje tyle radości ;) niestety nie idzie to w parze z dietą, ale obiecuje że wrócę do niej po powrocie iwonka jak gotujesz zupę z soku?pierwsze słysze, dobra wychodzi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałam o "oczyszczeniu " organizmu czyli przez cały dzien tylko woda czytałam ze co jakiś czas powinno się tak robić - moze czas zacząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniucha kupuję duzy karton soku pomidorowego, wlewam do garnka, dodaję kostkę drobiową, wsypuję trochę włoszczyzny pociętej w słupki i trochę wody bo sok jest dość gęsty. Jak się zagotuje dodaję trochę pieprzu i natki pietruszki. Zupa gotowa w 5 minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja na samej wodzie to bym nie dała rady; wieczorem rzuciłabym się na jedzenie:) wczoraj przypilnowałam diety, po obiedzie koło 17 zjadłam tylko jogurt 0% i do końca dnia nic nie tknęłam. Dzisiaj na obiad mam gołąbki, więc nie za bardzo dietetycznie, ale postaram się zjeść najmniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam 2 jajeczka ;p wiec też o wodzie nie jestem ;/ ale planuje już nic więcej nie jeść - a teraz ide na spacerek ;p (sama :( mój M znowu do póżna w pracy:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz bylam z maluchem moim godzine na spacerze bo u mnie wiosna dzisiaj jest :) na sn zjadłam serek pełn 150g z cwiartka papryki a na obiad rybka na parze z ziemn i marchewka :) ja tez pewnie poo dniu na samej wodzie bym sie rzucila na jedzenie ale taki dzien to moje marzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh mam ochote kogoś zamordować ;/ zostawić w moim pokoju delicje,chipsy plus mieszankę wedlowską ;/ ktoś chce torturować mnie ;/ aaa. no i wam nie powiedziałam ;p w poniedziałek będę miała sesje zdjęciową :D ,mój znajomy fotograf- u którego kiedyś pracowałam zrobił promocje , postanowiłam ze póki jestem młoda i "ładna" zrobi mi zdjęcie :) i chyba jest to jedyny powód dla którego nie zjem całej mieszanki wedlowskiej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msdakan super rób rób foty! ja tez chcialam chiclam i jakos tak czas leci, moze jak schudne ;) jestem juz w PL. Wczoraj zgrzeszylam donerem, ale taki pyszny z cieleciny, w zyciu lepszego nie jadlam. Dzis salatka po drodze do domu, ehh nareszcie w domu, wczoraj i dzisiaj przejechalismy prawie 1500 km mam dosc autostrad! Jutro sie waze i jestem ciekawa czy wyjazd cos zmienil czy na + czy - I oczywiascie dietka nadal,m choc troche sie zle czuje, gardlo mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to wszystkie jeszcze śpią ?? ;p u mnie śniadanko składało się z bułeczki z serkiem i wędliną do tego pomidor a na 2 miałam grejpfruta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nic nie jadlam, zaraz bedziemy szykowac sie na spacer bo wiosna u nas :) dostalam @ dzisiaj :o mialo byc w sobote. pigulki zaczynam dzisiaj brac mam nadzieje ze nie wplyna zbytnio na odchudzanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem ciekawa jutrzejszego ważenia. Żeby tylko nie było dużo więcej:) Wiosna się zbliża wielkimi krokami a ja nawet połowy jeszcze nie zgubiłam. Ale pochwalę się przymierzałam garnitur (r. 38) i dobry:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba muszę zacząć się ważyć gdzieś indziej bo dzisiaj się ważyłam i niby schudłam 1,5 kg. nie ze nie cieszę się tylko jakoś nie wierze w to tym bardziej jak we wtorek się ważyłam i waga stała w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Msdakan wahania 1-2 kg nawet w ciagu dnia sa normalne, nieraz mialam 1 dnia 55 a na drugi 53,8 np.. ja tez przed @, wazylam sie rano jest 55..ehh no coz niech minie @ moje przeziebienie wiosna zapuka i obiecuje ze bede sie trzymac dietki i cwiczen wzorcowo. dzis mam taki apetyt a to wszystko przez bol glowy z jakim sie zmagam od ranka :( plus moj katar i bol gardla.. najgorsze to ze w sumie to trzymam jakis tam rezim dietkowy juz ponad 3 tyg a efekty takie slabe ze plakac sie chce :( tak trudno jest schudnac jak organizm sie broni,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) drogie panie->życzę powodzenia jutro z ważeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tak jak myślałam jest więcej 66,5 kg; stopki nie zmieniam, zmienię w poniedziałek myślę, że będzie lepiej. Mam nadzieję że u was lepsze wyniki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dziewczyny nie mam sie czym pochwalic.. czekam na @, czekam na zdrówko i zaczynam na nowo tym razem bardzo ostro tzn nie ze nie bede jesc, ale chce duzo cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×