Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

Gość hytrta2
ja w swieta 6 kg nie wiem skad sie to wzielo? chyba z picia wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że nikogo nie obchodzi ile masz lat. Jedno jest pewne, za mądra (mądry) to nie jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramny julek
mam wrazenie ze obchodzi skoro pytaja i nie mow mi na ty bo masz za malo lat :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramny julek
ide z tego topiku bo same malolaty tu s:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli dla Ciebie 30 lat (właściwie już 31) to małolaty to lepiej idź bo oprócz wieku nie masz nic, rozumu brak zupełnie. A na Ty będę Ci mówić skoro tu piszesz. Jeżeli sobie tego nie życzysz to nie pisz tu. Ty też piszesz do wszystkich tu na Ty, jeśli nie zauważyłaś. Zresztą nie mam ochoty sprzeczać się. Po prostu zakończmy ten bezsensowny temat i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzatka2102
ja tez chetnie dołacze .. wiosna tuz tuz :) 170 / 60kg od jutra :) mż i cwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chudne oj oj
masz 60? czy chcesz miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy wzroście 170 cm, 60 kg, to chyba ok. Chociaż wiadomo, że każda budowa inna. Ja bym chciała ważyć 55 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta???
myslalam o dukanie ale chyba skoncze na mż frustruje mnie brak warzyw dolaczam od jutra , musze zgubic 5 kg, niegy nie bylam na zadnej diecie i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 18 kg schudłam na dukanie a warzywa jadłam cały czas. Ja mam problem z nogami, są zdecydowanie za grube do całej reszty, ale mam zamiar chodzić częściej na basen i jak zrobi się ciepło to wracam do chodzenia z kijkami no i oczywiście dieta bo ani same ćwiczenia ani sama dieta nie wiele da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloklk
caly czas warzywa na duaknie? ni na 1 fazie nie jesz warzyw a na 2 masz dni p i pw wiec caly czas ich nie jadłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarcia1
a co myslisz o tym proszku zasadowym dobry jest ? przy biakowej diecie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarcia1
ponoc od 2 fazy jest dobrze wziasc pytalam kiedys na forum dukana i tam mi zielona cos pisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też planuję MŻ i RD. 28 lat 166cm wzrostu, 75 kg (po dwóch ciążach...). Chciała bym tak do 60 ale jak będzie 65 to już będę mogla na siebie spojrzeć w lustrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deretka
ja mam taki i pije dam wam opis to sa witaminy i dobre na białkowej diecie Organizm człowieka sam nie produkuje minerałów trzeba mu ich dostarczyć z pożywieniem. Dla właściwego funkcjonowania procesów metabolicznych niezbędna jest równowaga pomiędzy kwasami i zasadami w organiźmie. Niestety błędy żywieniowe często powodują, że nasz organizm jest zbyt kwaśny - równowaga kwasowo-zasadowa jest zaburzona. Proszek Zasadowy zawiera minerały umożliwiające przywrócenie tej równowagi. Dodatkowym, cennym składnikiem jest pierwiastek śladowy selen oraz oligofruktoza. Oligofruktoza jest naturalną substancją balastową częściowo trawioną, o działaniu prebiotycznym. Pobudza układ pokarmowy do pracy, stymuluje rozwój bifidobakterii w jelicie grubym. Ma korzystny wpływ na florę jelitową. Proszek Zasadowy, dzięki odpowiednio dobranym składnikom, przywraca i utrzymuje równowagę kwasowo-zasadową organizmu. Długotrwałe zakwaszenie organizmu może prowadzić do rozwoju poważnych chorób takich jak osteoporoza i artretyzm, a także być przyczyną wielu dolegliwości np. ogólnego zmęczenia, zaburzeń snu, napięć nerwowych, depresji, częstych infekcji, zaparć. Działanie: Proszek Zasadowy został specjalnie opracowany w celu utrzymania równowagi kwasowo-zasadowej. Do jego produkcji używa się starannie wyselekcjonowanych surowców. Zawiera on specjalnie dobrane substancje alkalizujące, przywracające i utrzymujące równowagę kwasowo-zasadową w organiźmie. W Proszku Zasadowym celowo pominięto wszelkie sztuczne substancje smakowe, by nie stracić nic z jego efektywności. Dodatkowo zaletą Proszku Zasadowego jest dodatek substancji o bardzo skutecznych właściwościach oczyszczających przewód pokarmowy. Ponadto preparat został wzbogacony selenem. Niedobór tego pierwiastka śladowego występuje u około 80% populacji. Wskazania i przeciwwskazania: Proszek zasadowy neutralizuje nadmiar kwasów oraz pomaga utrzymać prawidłową równowagę kwasowo-zasadową organizmu. Poprawia perystaltykę jelit, łagodzi zgagę, wspomaga odchudzanie, oczyszcza organizm, dodaje sił witalnych. Jak dotąd nie stwierdzono żadnych skutków niepożądanych działania Proszku Zasadowego. Mogą go bez obawy przyjmować nawet kobiety ciężarne. Zwłaszcza podczas ostatnich trzech miesięcy ciąży wiele kobiet cierpi z powodu zgagi. Nie mogą one jednak stosować leków konwencjonalnych, gdyż w okresie ciąży są one niedozwolone. Dawkowanie: Dorośli - 1 raz dziennie - najlepiej przed snem - 8 g (czubata łyżeczka do herbaty) rozpuścić w 250 ml płynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deretka
nawet w cizay mozna stosowac wiec nie jest zły a na diecie białkowej organizm sie zakwasza jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki_Łakomczuch
Przez święta przybrałam 3 kg, ale wcześniej też miałam jakieś 4 kg. Odnośnie proszku zasadowego, kupiłam, używałam. Na początku wypróżniałam się częściej, potem normalnie. Cera nie poprawiła się.Teraz mam jedną puszkę, zużyję, ale spodziewałam się większych rewelacji. Zamiast proszku można zmielić skorupki jajek. :D Trzeba dużo jeść warzyw i pić dużo wody, to obniża kwasowość organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deretka
jaka reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deretka
ja tez sie na poczatku balam tego jesc tym bardziej ze waptece mi powiedziala ze juz sie tego nie pije a w 2 i 3 powiedxiala zenie zaszkodzi ja jestem dopiero w polowie opakowania a kupilam bo mnie straszyli ze nerki z e to i tamto ale zanim zaczelam to lezal w szafce dlugo , chyba od tego nie umre '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deretka
ale nie wiem czy mozna cos zjesc po wypiciu proszku? bo wyczytalam ze na wieczor sie go pije a zcasem cos zjem jeszcze po mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×