Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

Gość winia311
baklazany , cukinie dynie wszystko jest dostepne w marketach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie brałam, ale chętnie bym wzięła coś na cellulit jeśli tylko by się coś takiego znalazło, że działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny Ja na wiosnę 2012 zamówiłam na allegro ( bo tanio) tabletki deto cell, teraz też to reklamują. Zamówiłam odrazu 2 opakowania bo wiadomo jak po jednym... Jadłam je 2 X dziennie i smarowałam się balsamem anty cell... niestety nic nie pomogło... no skóra może był bardziej miła ale to chyba za sprawą balsamu... Więc nie wyrzucajcie pieniędzy w błoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co sobie pofolgowała
Hej :) drugi dzień bez kawy i słodyczy za mną! Myślałam, że będzie gorzej, ale jakoś sie trzymam. Mimo to czuję skutki odstawienia słodkości, boli mnie łeb i jestem wkurzona... Żeby aż tak za bardzo nie "zszokować" organizmu po tym objadaniu sie w świeta i nie rezygnować całkowicie z małych przyjemności, dosładzam lekko herbatę:) zeby nie zwariować do reszty :) Myślę, że gdyby nie ten topik, to pewnie bym teraz coś wcinała, a tak od 19tej zero żarcia! Ps. Ja na cellulit pare lat temu brałam Clarninol Cla, ze 3 miechy łykałam i żadnych efektów nie było:( Oczywiście piłam dużo wody i ruszałam się. Także te wszystkie tabletki to pic na wodę. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na cellulit jeszcze przed świętami kupiłam w aptece bańki chińske, Naczytałam sie o rezultatach... przez święta nie miałam czasu ale będę się nimi masować. Może cos pomoże, bo tez walcze z tym okropieństwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam słodycze... i tez mi jest cieżko jak juz się biorę za siebie... ale jak mi sie bardzo chce cos słodkiego to wypijam szklankę coli i juz jest o niebo lepiej. To jeszcze pozostałośc z diety dukana. Za to najgorzej mam przed @... wtedy to jak odkurzacz... masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam w pracy te suszone śiwki i miałam jeszcze zjeść jogurt naturalny, ale wróciłąm późno od lekarza i już odpuściłąm sobie, więc generalnie zjadłam dzisiaj mało. Na jutro mam w planie więcej. Zrobię sobie pizzę dukana, albo jakąś zapiekankę z warzyw, a może jedno i drugie? do końca tygodnia mam zamiar jeść białka z warzywami, później przez kilka dni same białka. Później zobaczy się Dziewczyny nie zapominajcie o wodzie, to najlepszy wypełniacz żołądka na diecie. Właśnie popijam drugą szklankę i myślę, że całą butelka stuknie zanim pójdę spać bo jestem bardzo bardzo głodna. Włąśnie kończą się piec bułeczki dukana, bo wiem, że jak będę się głodzić to szybko zacznę znowu jeść dużo. Na diecie jest jedna zasada. Nie wolno chodzić głodnym, bo zapał szybciej minie jak się pojawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodomorraaa
pizzerinka jak mozesz daj przepis na pizze i buleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułeczki kostka cvhudego sera białego, 10 łyżek otrąb 3 jajka, 1 łyżeczka proszku do pieczenia, sól (niekoniecznie), zioła Ja daję wszystko co mam (bazylia, oregano, tymianek, majeranek, zioła prowansalskie itd) Cebulka suszona (Prymat) nie smażona tylko suszona! Białka oddzielić od żółtek i ubić na sztywno (z odrobina soli) do sera dodać otręby, żółtka, proszek do pieczenia, cebulkę i żioła. Wymieszać dokłądnie. Dodać ubite białka i wymieszać delikatnie łyżką. Ja piekę w forekmach wyłożonych papierem do pieczenia w temp 180 st przez 40 min. Po upieczeniu wyjąć od razu i oddzielić bułeczki od papieru bo później ciężko schodzą i przykejają się do papieru. To jest porcja na 6 bułęczek. Kiedyś spróbowałąm bez foremek, tak że na piepr położyłąm takie placki. Też wyszło, ale bardziej jako kromeczkę to można potraktować. Wyjdą płaskie placki. Czasem do takiego ciasta, dodaję jeszcze przed pieczeniem tuńczyka i wychodzą takie bułeczki tuńczykowe, można jeść same bez dodatków. U mnie w mieście ciężko doasać tą cebulkę więc można robić bez niej. Ale jak ją gdzieś dorwę robie od razu zapasy :) x Na pizzę podam później albo jutro. x Dzieciaki nie chcą iść spać i musze je położyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczakii
tez bym chciala taka prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczakii
ze zamiast robic to tu siedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co trzeba to robię już Ty się o to nie martw. Załóż swoją firmę, tyraj po 16-18 godzin to po jakimś czasie znajdziesz czas, żeby siedzieć na kafe. Rozumiem, że Ty bezrobotna i sfrustrowana skoro tu siedzisz i myślisz, że każdy tak jak Ty ma czas tylko dlatego, że nie pracuje. Smutne, ale chyba prawdziwe. Na początek polecam wizytę w UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczakii
jest wlasnie tak jak mowisz. A w up nic nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie macie dzisiaj menu? Ja rano zjadłam te bułeczki dukana z plasterkiem zera żółtego (light o zawartości tłuszczu 16%) ale 1 plasterek tylko, do tego polędwice z piersi kurczaka, pomidor, kilka paseczków papryki zielonej i 1 jajko na twardo. Na obiadek chyba suszę się na zapiekankę warzywną z mozzarellą (oraz niestety sos beszamelowy taki z torebki - muszę go zużyć bo korci mnie za każdym razem jak otwieram szafkę, a że nie ma aż tak dużo kcal to go teraz zjem, bo od poniedziałku ściśle dukan i wtedy już nie będę mogła) Do tej pory tylko te bułeczki i w pracy zjadłam 4 suszone śliwki i wielka kawa bez mleka. Cholerka mam ogromną słabość do suszonych owoców. Nie mogę ich mieć pod ręką bo nie wytrzymuje i wciągam wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up grubaski
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny topikk
i fajne przepisy! Babeczki pycha pizerika jak masz jakies jeszcze fajnie by bylo jakbys napisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne ale niewiadomo
aaa juz nikt tu niezaglonda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z basenu. Mam zamiar zapisać dziecko na szkółkę a sama w tym czasie też będę mogła popływać :) Takie postanowienie noworoczne. Zaraz poszukam tego przepisu na pizze, któy wczoraj obiecałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizza z patelni 4 łtżki otrąb, 1 łtyzka kefiru, 1 łyżeczka proszku do pieczenia, 2 jajka, przecier pomidorowy lub ketchub bez cukru, 1 małą cebulka, ulubione warzywa, żółty ser light, oregano, wędlina drobiowa.. tręby wymieszać z fefirem, proszkiem i jajkami. Wylać masę na porządnie rozgrzany teflon. Zmniejszyć gaz i smażyć pod przkryciem. Gdy jedna strona się przyrumieni obrucić na drugą. Placek posmarować ketuchpem, dać ser, oregano, wędlinę i warzywa. Można podlewać wodą, żeby się nie przypaliło, ale bardzo delikatnie, to zależy od patelni, jak dobra patelnia to nie trzeba wody. Smażyć aż ser sie rozpuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubajula
witam, tez chcę się przyłączyc .mam duuuzo do zżucenia więc mam nadzieję że z wami w końcu dam radę. pisałam juz kiedyś w jakimś temacie ale zostałam zwyzywana i wyśmiana jakbym była z marsa z taka wielką wagą. okropnie się zraziłam do pisania mam nadzieje że wy tu inne jesteście i będziemy sie wzajemnie wspierac i dążyc do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dluga zima i zła
Grubajula zapraszamy ! Gdzie moge kupic otreby ? U mnie w spozywczaku nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubajula
w zwykłych spożywczakach powinny byc zapytaj w innym a w marketach to juz napewno kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. Przylaczam sie. Przy wzroscie 173 waze 62 kg- marze o wadze 58/57 kg. Niby tylko 4 kg do stracenia ale od roku sie nie udawalo, a niestety mam typowa figure gruszki: male piersi, drobna w ramionach i wszystko odklada sie na biodrach i kolanach. Plan jest taki- na sniadanie kawa, obiad- normalny ale bede probowac jesc wiecej warzyw, salatek niz ziemniakow i miesa, na kolacje - opcjonalnie gotowane warzywa lub szklanka kefiru. Zero slodyczy, ciastek i podjadania. pozdrawiam serdecznie. Bede wpadac tutaj co drugi dzien i informowac o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×