Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

Gość deretka
to pytanie do łakomczucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki_Łakomczuch
Wiesz co, ja piłam wieczorem. Proszek mam rok, zużyję go, ale następnego nie kupię. Najwyżej skorupki będę jadła. W ogóle to jutro muszę zrobić zakupy,bo w lodówce czekają na mnie same kaloryczne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deretka
ja tez juz nastepnego nie kupie ,bylam na dukanie juz ( mam inny nik ale nei moge na niego wejsc) moj nik to lilka208 i nie bralam tego srodka ale teraz za drugim razem mysle ze lepiej by go wziasc i dlatego kupiłam ale mialam opory jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deretka
jestem na 2 fazie teraz , 1 faza trwala 2 dni ( nie mam duzo ale jak dieta to dukan i juz ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki_Łakomczuch
Chcę spróbować na SB, a jak nie dam rady to będzie zwykłe MŻ. Przyznam się, że od świąt stale się objadam. Boję się jutro stanąć na wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta, co sobie pofolgowała
Hejka, można sie przyłączyć? Ja zaczęłam już dzisiaj. Ciężko jak cholera, zwłaszcza bez słodyczy, tym bardziej, że w święta żarłam je bez opamiętania... No i to mój pierwszy dzień bez kawy, a jeszcze do wczoraj wypijałam do 3 dziennie. Także jest nieciekawie, ale byle zacząć... Ps. Autorko, 5teczka za Comusię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... ja takze dołączę :) niedawno rzuciłam palenie, cięzko było.... zaczęłam szukać papierosa w lodówce, pocieszałam sie słodyczami i cóż.....waga z 68kg skoczyła na 77 kg przy wzroście 175 :/ czyli trochę się nazbierało niestety, ale cóż tylko i wyłącznie moja wina , postanowiłam zatem zacząc walkę z kilogramami i ją wygrać :) od jutra Start :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąteczka ze sliwką
Ja do Was dołącze, co prawda bananową zaczęłam, ale to w sumie też MZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia olinusi5
Witam:)) Chetnie sie dolacze, diete zaczełam od wczoraj, chce ja kontynuowac do czerwca:) mam do zrzucenia 15 kilo. Na poczatku postanowiłam sie zajac moijm brzuchem, to jest masaze, rozne cwiczenia na brzuch i pic duzo kefiru:)) waga start 75 kilo 1 wazenie- 9.01.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki_Łakomczuch
Moje odchudzanie rozpoczęłam od ważenia i od zmierzenia. Startuję z wagi 67,3 kg; ale to nie jest najgorsze. Najgorsze jest to, że mam w biodrach 107 cm. A Panu, który schudł i wyrzeźbił swój brzuch w ciągu 3,5 miesiąca, serdecznie dziękujemy za nic nie wartą reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj na śniadanie zjadłam serek wiejski z rzodkiewką i kawa, ale już jestem głodna. Zaraz skoczę po jakiś kefir. Od dzisiaj już w pracy, więc zdecydowanie mniej pokus. Zaraz uaktualnię stopkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, czy i ja moge przyłaczyc sie? wlasnie postanowilam wziac sie za siebie bo ostatnio waga poleciala w gore mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was można się przyłączyc?, zostało mi ze 4 kg jeszcze i nadal mz , przed swietami moja waga byla 58 kg :( teraz juz 59 i aby nie rosla zaczynam od dzis mz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny... No własnie szukałam takiego topiku.. Też postanowiłam się zabrać za odchudzanie od dziś... Chcę zrzucić ok 15 kg... Mogę się przyłączyć ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na diecie moze zle napisalam staram sie jesc zdrowo bez tluszczu, slodyczy i czipsow ktore uwieelbiam. Stawiam na bialko czyli duzo serkow wiejskich, maslanek, kefirow, jogurtow nat, jajek, gotowanych warzyw i mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała zrzucić ok 10 kg, wiec trochę pobędę, póki co zaczęłam od bananowej, chociaż nie czuję, żebym dietowała, owsianka jest smaczna i syta, na razie czuje sie jak w każdy inny dzień, bo od dawna jem owsianke na śniadanie, tylko dosypuje orzechów i rodzynków, a dzisiaj wersja uboga, :) ale za to z miodkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wladnie myslalam o takim topicu. Ja musze schudnac do 68 kg do konca marca. Teraz waze 76kg a wzrost 177cm. Juz wczoraj od niejedzenua kolacji zaczelam. Moge sie przylaczyc? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzella11!
Hejka:) Ja też od dzisiaj zaczynam:) Dieta MŻ:) Rano 07:00 kawka:) 07:30-pomarańcza 10:00 : dwie szklanki wody i kromkę chlebka razowego z pomodorkiem bez masła i troche sałatki ziemiaczanej z ogórkiem kiszonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam 35 lat i chciałabym dołaczyc do odchudzających się. chce schudnac ok 10 kg. chetnych do przyłaczenia prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×