Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnyAlbert

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WPADLIŚMY POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

nie będę tutaj ściemniać że mam piątkę dzieci , chorą matkę i ojca inwalidę ,że pracy nie ma ,że mnie okradli i nie mam co jeść. Nie umiem bajerować ale mam spory kłopot,może to i śmieszne ,ale muszę sie oświadczyć ,tzn też chcę tylko czas nie ten ,ale muszę rozumiecie :) Kłopot polega na tym że moja ukochana musi natychmiast wynieść się z domu,bo brzuch i to panieński to ogromny wstyd i wcale nie mieszka na wsi o nie ! miasto powiatowe,obrzeża co prawda ,a mentalność przyszłych teściów niczym za wczesnej komuny na pgr-owskiej wsi. Do mnie wprowadzić się nie mozemy bo mieszkam z ojcem który do spokojnych i gardzących % nie należy,no i kawalerka. Ja pracuję i koncze technikum wieczorowe ,ona robi studium policealne i nie pracuje,oboje mamy po 20 lat. Kocham moją dziewczynę i zaakceptowałem fakt ze zostanę tatą ,narazie jeszcze nie widać brzuszka bo to 4 mc a mamy zimę ,ale ona non stop ryczy bo jej rodzice trują że życie zmarnowała ,że jest puszczalska,że wstydu im narobiła i że oni ręki do wychowywania bachora nie przyłożą ,że ludzie będą gadać i żeby zeszła im z oczu . Nawet już do szkoły nie chce chodzić ,wpadła w jakąmś depreche ,całe paznokcie ma oskubane ,bez uśmiechu ,twarz zapadła,dziś z płaczem mi wyznała że mogliśmy usunąć ,chyba zaczyna wierzyć rodzicom że już przegrała całe życie.Nie mogę juz patrzeć na tę sytuację i obiecałem jej że wynajmę coś i zamieszkamy razem i wezmiemy narazie cywilny ,a może jak urodzi to rodzicom serce zmięknie i nam pomogą chociażby przypilnują jakby ona poszła do pracy.Mam do Was taką serdeczną prośbę ,pomóżcie mi chociaż troche , dziś dostałem wypłate ,dałem co miałem dać swojemu ojcu ( część czynszu i rachunków) i akuratnie zostało mi na wynajem kawalerki ,ale na kaucje już nie,a bez tej cholernej kaucji ani rusz ! zwłaszcza że ja mam w DO brak meldunku stałego bo mnie ojciec po śmierci mamy wymeldował cobym przypadkiem ja pierwszy tego nie zrobił.No i chyba wynajmujący mają cykora że się zagnieżdzę bez płacenia.Prosze was bardzo o małą malutka wpłate ,dla was kilka zł to nic , a mnie ,nam pozwoli powolutku stanąć na nogi ,pewno posypią sie komentarze że dzieci jesteśmy itp ,że sobie nie poradzimy ,ale moze i narobiliśmy kwasu jednak chcemy tego dzidziusia wychować i być razem mimo wszystko,ja napewno będę sie starał by było jak najlepiej. Bardzo was proszę o pomoc , kilka zł dla niektórych to nic ,a nam pomoże , ziarnko do ziarnka i zapłacę te pieprzoną kaucje. Z góry dziękówa dobrym człowiekom . 56 1600 1462 0008 4535 4506 8011 mam na imie Albert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś się rozpisał
chaotycznie jak hooj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po jasnego czorta
gumeczka nie pasiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwięziona w domu
a do mopsu ? o mieszkanie napiszcie socjalne czy jak to się zwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie nazywa wyłudzanie
i podlega pod paragraf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój nie miał kolek
mops i to szybko ,ale na mieszkanie to czekać będziecie latami ,współczuję ,ale i gratuluję podejścia , bieda u mnie więc piątka tylko 4you ,zdrowia dla maleństwa życzę ,niech dziewczyna się nie denerwuje bo zaszkodzi maleństwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zerem dnem mulistym
jak słusznie zauważyłeś narobiliście kwasu to cierpcie , nienawidze bachorów brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój nie miał kolek
jak słusznie zauważyłeś /aś jesteś zerem dnem mulistym :D:D można nie lubić dzieci zgoda ,ale nienawidzący bachorów to istotnie zera dna muliste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To już ksiądz bardziej
uczciwy bo wiadomo za co tackę nadstawia a tu konto i opowiastka ....hmmm. Albert , podaj miasto w którym mieszkacie, będzie chciał wam ktoś pomóc to weźmie ze sobą gotówkę a twoja dziewczyna musi wziąć akualny dowód na to że jest w ciąży (od ginekologa karta ciąży). Życie jest twarde ale jak się chce pomocy to nie można oczekiwać że na ślepo w tych czasach gdzie każdy złoty jest ważny ktoś podsyci wam konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywe jedynki help
a nie myśleliście by zaopiekować się starszą osobą w zamian za lokum? to jest jakieś rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antos.
znowu dzieci majom dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antos.
i wypierd... z takimi tematami zrobiłeś dzieciaka to pracuj 24/24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam chyba rogi :(
a mnie szkoda chłopa no dobra internet anonimowość ale dyszka mnie nie zbawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antos.
głupi jak i nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj albert albert...
hehe dobre opowiadanie:D ja tez podam imie i konto - poratujecie?:P wpadke zaliczylam 20 lat temu i do tej pory z ojcem dziecka sie męczę. na rozwód potrzebuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysięczna prośba
bez kitu , ileż jeszcze tych potrzebujących ,dziś kupiłem fajki i żarcie za 4 dychy bezdomnemu na pkp w gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam chyba rogi :(
głupi nie głupi nie twój zasrany interes co ja w głowie mam ,życie znam troche przeżyłem jak mi trójka dzieci naraz oskrzela złapała żone wylali z pracy to ledwo co jeść mieliśmy ignorant jesteś i młokos antosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez żartów
Ojciec go wymeldował a ten jeszcze mu na czynsz i jakieś rachunki daje pieniądze??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antos.
następny matoł bezdomnemu szlugi kupuje puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez żartów
Poza tym idzie na łatwiznę! Konto podał i sprawa załatwiona. Nie no,.....brak słów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titru
A co ma zrobić? USG pokazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echechech
moją znajomą też rodzice wymeldowali a mimo to mieszkała z nimi bo nie miała gdzie sie podziać z dziećmi ,więc nie generalizuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oceniajcie bo nie jestem złym człowiekiem , zwyczajnie życie mi się zakręciło i chciałbym je naprostować , ja nic nie żądam ,ja po prostu proszę ,nie nakazuję ,nie piszę bajek i nie wyłudzam , to jest osobista decyzja każdego z osobna co zrobi i osobista opinia jak skomentuje temat. Pzdr muszę iść w pierze bo wstaję o 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszcze twojej lasce
że bierzesz odpowiedzialność za swoje czyny ,mój był tchórzem i dzieciakiem chociaż nie miał 20 a 29 lat !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaakkkkkkkk111111
jeleni szukasz? moze i jestes dobrym czlowiekiem ale nikt normalny ci na konto kasy nie przeleje, owszem czasem siada tu debile ale chyba nie az tacy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię pomarańcze i mandarynki
nawet jeśli to bajka to ładna masz ode mnie 7 zł bo tyle mam wolnych środków ,u mnie skurwiele wypłacają po 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie kupie 14 cm szpile
jeśli bajka to debiut na pewno , historia w googlach czysta niech będzie że jestem głupia ale kilka zł ci przeleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autora.....
cóż, jak historia prawdziwa to masz szczęście że są tu tacy co zaryzykują ale jeżeli nakłamałeś to straty finansowe będą podwojone bo los się mści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhehuhei
Po pierwsze jeżeli byłeś zameldowany w domu OJCIEC NIE MOŻE CIEBIE WYMELDOWAĆ, sam tylko możesz siebie wymeldować I na tej podstawie sądzę że to Ściema nie dajcie się oszukać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze przykro mi
ale niestety nacięłam się raz i to bardzo , nie piję do ciebie ,może i jesteś ok jednak ja od tamtej chwili pomagam tylko osobiście osobom które znam lub zwierzakom nawet fundacja mnie okłamała dziwny jest ten świat dziwny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×