Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola89k

odchudzanie-07.01.2013 ;-) zapraszam

Polecane posty

Gość gość
Załamana ;( 49zł. "urządzenie do treningu mięśni brzucha" Z lidla wczoraj kupiłam . to jest naprawdę dobre. musicie zobaczyć czy wgl jeszcze są. są jeszcze fajne biustonosze sportowe-24.99. też go sobie kupiłam . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88kk
witam! ja mam 88 kilo i chce schudnąć do 70:P jem 3 posiłki dziennie i ćwiczę rano i wieczór po 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azkas
Jestem dzisiaj po 11 dniu a6w. Narazie daje radę, jakoś ;p Ale dzisiaj nie zrobiłam nic więcej... rozleniwiłam się. Może potem pokręce hula hoop. Z biegania nici, bo mokro i pada. Buu... A, no i najwyższy czas pomysleć o jakiejś dietce, bo wczoraj wieczorem pożarłam paczkę prażynek i męczy mnie takie poczucie winy że szok , żałuję tego czynu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
majka stanowczo trzy posiłki to za mało powinnaś jeść 5 małych posiłków jeżeli ćwiczysz to twoje zapotrzebowanie na kalorie wzrasta jeżeli będziesz jeść za mało to nie schudniesz bo organizm będzie się bronił możesz co najwyżej spalić mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ciesze się, ze trafiłam na takie forum. Po przeczytaniu wiem, że nie jestem sama. Dwa lata temu byłam na Dukanie i zrzuciłam 15 kg. niestety wróciło 10 kg. Kilogramy wchodziły na mnie z dnia na dzień, okropne uczucie! Przemyślałam wszystko i postanowiłam walczyć mądrze. 5 posiłków, dużo ruchu! Trzymam za Was i za siebie kciuki! Ale naprawdę warto walczyć nigdy nie zapomnę uczucia wejścia do sklepu i możliwości kupienia sobie ciucha, który się podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam, oddzisidealna7.pinger.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli chodzi o skuteczne odchudznie to ja kiedys znalazlam te strone w internecie http://dla-kobiet.jimdo.com/ sa tam artykuly ciekawe i prepraty, ktore pomogly mi schudnac i oczyscic orgtanizm , ja polecam goraco, mialam kiedys straszny problem ze swoja waga, po zakonczonej diecie dopadal mnie efekt jojo i tak w kolko, nie moglam wgl ustabilizowac wagi, miesiaczka mi sie zatrzymala, ale od pewnego czasu stosuje tabletki, jem zdrowiej i udalo mi sie schudnac 6 kg, teraz moja waga jest idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exotic_
Witajcie serdecznie wszystkie forumowiczki ;) Postanowiłam także dołączyć do grona wspierających się w trakcie tego truudnego maratonu jakim jest odchudzanie. Bardzo chciałabym schudnąć 5 kg do mojej wymarzonej wagi .Zawsze byłam bardzo szczupła a po ciąży zostało mi troszkę zbędnych kg .Postanowiłam , że będe z tym walczyła.Na początek zdecydowałam się na MZ .Myślałam też nad suplementem diety .Może któraś poleci mi coś skutecznego ?Moja słabościa sa tez słodycze( niestety czasami nie potrafie sie powstrzymac by ich nie jesc ) Pozdrawiam wszystkie wytrwałe !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka666
Też miałam problem z kg , pomogło mi Acai Berry i oczywiscie specjalnie dopasowana dieta sam preparat niestety nie pomoze:(( Wszystko dziewczyny macie na tej stronie (diety,preparaty wspomagajace) ; www.dla-kobiet.jimdo.com Uwazajcie na podrobki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88kk
hej! dzięki za rade. będę jadła więcej. tylko proszę o rade co... śniadanie kanapka ze serkiem obiad (różne) kolacja jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka najlepiej rozłóz sobie na pięc posiłków do południa węglowodany po południu białka. na kolację najlepiej białkowy posiłek np jakiś serek wiejski, jajka. Sniadanie może byś jakieś musli lub kanapki, później drugie sniadanie, może być kanapka albo jakiś np koktajl owocowy no sama wiesz co lubisz najważniejsze aby nie było tłusto i niezdrowo. Jedz np co 3 godziny ale małe porcje i będzie ok. ja jem obiady własciwie normalne no może unikam ociekających tłuszczem ale jem na małym talerzu i to wygląda jakby było bardzo dużo jedz dużo warzyw, owoców. Jeżeli ćwiczysz intensywnie to potzrebujesz ok 1500 kcal ( ale zdrowych kalorii :-)) i najważniejsze po treningu należy coś zjeść żeby uzupełnić niedobory glikogenu w mięsniach najlepiej jakiś owoc. Ogranicz do max słodycze i fast foody ale pamiętaj że od czasu do czasu małe grzeszki nie zaszkodzą ja np uwielbiam lody śmietankowe w cale nie maja tak dużo kalorii ale jak już je jem to zamiast jakiegoś posiłku np podwieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś tu był jeden rodzynek ale chyba się wykruszył, może już mu się udało osiągnąć cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88kk
witam!!! dzięki za rade :P postaram się jeść więcej... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska3232
Dziewczyny, opisałam swoją histrorie na blogu psycholog, może słyszałyście... PSYCHODIETETYKA Z CZERWIENIĄ NA USTACH Mi się ja świetnie czyta. I przepisy i podpowiedzi i motywuje mnie też. Zobaczcie sobie jak chcecie. Uderzył mnie list jednej z czytelniczek - obżarstwo Kobieta opisuje swoje zmagaia z obżarstwem. Widzę tam siebie... może wpiszcie sobie w psychodietetyka na ustach obżarstwo, to powinno wyskoczyć, bo nie mogę spamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88kk
naprawdę fajny artykuł daje do myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny ja zaczęłam ćwiczyć z Mel B faktycznie jak się ogląda to spoko, ale przy wykonywaniu z początku można skonać.Brak kondycji!!! Przyjęłam taka zasadę, że pierwszy tydzień będę robić tylko rozgrzewkę, a później jeszcze dla przyjemności 4-6 km. rowerem. Co tydzień będę zwiększać ilość ćwiczeń. I trzymam się zasady 5 posiłków dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożenka19
a ja jestem w super nastroju, bo naprawdę widzę, że ćwiczenia z Mel działają ! :) minęły 3 tygodnie od mojego startu i już widzę efekty: kształt pośladków uległ znacznej poprawie, podniosły się nieco; zrzuciłam 4kg i co dla mnie najważniejsze: zgubiłam tłuszczyk z brzucha !! :) wiadomo, że jeszcze nie całkiem, ale porównując zdjęcia z przed i z np dzisiaj jestem mega szczęśliwa widząc, że jest zdecydowanie mniejszy ! :) super uczucie kiedy widzę że to co robię naprawdę działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożenka19
btw, Azkas jak Ci idzie a6w? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azkas
Dzisiaj zaliczyłam 16 dzień :p jakoś idzie. Tylko coraz więcej czasu zaczyna to zajmować. Trochę nudne :p ale w sumie to nawet polubiłam te ćwiczenia, brzuch boli masakrycznie, ale lubię ten ból... wiem jestem dziwna :p ale czuję wtedy że te mięśnie w brzuchu mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azkas
Coś tu cicho... Wszyscy tak zajęci odchudzaniem? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bożenka19. jak często dziennie ćwiczysz? i jak długo ( ile min. czy godz.),że takie efekty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia w odchudzaniu to jest naprawdę tylko maksimum 20% rezultatu, a co najmniej 80% to dieta. Tutaj jest wyjaśnionych wiele mitów dotyczących odchudzania http://jakschudnacc.pl/ i tycia. Trzeba zrozumieć na czym chemicznie polega tycie - i wtedy schudnięcie nie jest ani trudne ani tym bardziej nie jest traumatycznym przeżyciem po którym trzeba iść do psychoterapeuty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożenka19
mańka42 staram się 3 razy w tygodniu raz dziennie - co drugi dzień więc weekendy mam wolne :) a jeśli chodzi o intensywność to co najmniej 30 minut (jak wiadomo zbędne kalorie spalamy dopiero po 20min ćwiczeń), czasem 45, maksymalnie godzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dawno mnie nie było ale musiałam się zregenerować psychicznie i fizycznie... widzę dużo nowych osób ale są też i stare bywalczynie :) powracam do Was od przyszłego wtorku mam zamiar zacząć walkę od nowa :) z dietą i ćwiczeniami:) wagę trzymam więc będę startowała z 60kg :) pozdrawiam Wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azkas
Robi któraś z was treningi na brzuch mel b? Daje to coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88kk
warze dziś 83 kg:P cieczy mnie to 5 kilo w 4 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewolucja w odchudzaniu!!! Tysiące zadowolonych klientów!!! Masz dosyć nieskutecznych det i środków odchudzających? Waga ciągle stoi w miejscu lub przybierasz nadal na wadze? Green Coffee zielona kawa 1000 w kapsułkach -Hit z USA. Dostępna już w Polsce! Tysiące zadowolonych klientów.Najskuteczniejsza kuracja odchudzająca- ogranicz apetyt. Najskuteczniesze odchudzanie wejdź i sprawdź sama na : www.sklep-vitality.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej majka88kk jak pozbyłaś się tych kilogramów?Chcę zrzucić parę kilo ale każdego dnia mówię(zaczynam od jutra).:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×