Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola89k

odchudzanie-07.01.2013 ;-) zapraszam

Polecane posty

Gość majka88kk
hej!!! u mnie waga spada 1 kg na tydzień:P na dzień dzisiejszy 77kg:P jestem szczęśliwa że mi się udaje tracić na wadze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka to super!! To bardzo racjonalna utrata wagi :) Zazdroszczę, u mnie waga jak stanęła tak stoi, pochwal się jakie ćwiczenia i dietka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie również kolejny postęp już prawie pozegnałam się z 8 z przodu, dzis waga pokazala 79,6. No u mnie kilogramy to ok 3-4 na miesiać wiec podobnie do reszty dziewczyn. A co do aktywnosci na forum to rzezywiscie poupada, he ale chociaz wynikami sie tutaj chwalimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pomocy musze schudnac 22 kg do maja 2014 roku co robic 165 i 80 kg pomocy brzuch i uda to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, masz 8 miesięcy, kawał czasu :) Chudnij sobie tak 1 kg na tydzień, żeby skóra dała radę się zregenerować i nie była potem obwisła. Zafunduj sobie dietę 1600 kcal bo masz dużo czasu, zażywaj ruchu, spacery itd, ni pij nic co zawiera cukier (w tym soki) i nawet nie zauważysz jak waga spadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, nie no, nie no, nie!!! Mam moment załamania! Wczoraj obżarłam się oczywiście na kolacje... Cały dzień mogę nic nie żreć, a wieczorem mam ochotę na wszystko! Miałam jeść regularnie co 3 godziny, ale to jakoś nie idzie. Czy ja się pozbędę tej 7 z przodu :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20letniaAgonia *też tak mam że cały dzień nic nie jem a wieczorem zeżarłabym wszystko :/ * podoba mi się to wyzwanie- ja podejmuję!!!! to od kiedy zaczynamy dziewczynki ? DAMY RADĘ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88kk
witam! ja ćwiczę co 2 dzień na stepperze po 40 minut jem normalnie na co mam ochotę oprócz słodyczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matramis
Ja również właśnie zaczynam, z zieloną kawą. Dużo czytałam, m.in. to - http://ezielonakawa.pl/artykuly.php Wychodzi na to, że jedyny przyśpieszacz odchudzania, który ma naturalny skład i nie szkodzi. O wszystkich pozostałych raczej tego powiedzieć nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oska11
Koniec z pobłażaniem sobie - decyzja zapadła i zaczynam ćwiczyć, żeby poprawić kondycję i sylwetkę. Robię to według tego programu: Jednym ze sposobów, w jaki ten system działa, to wsparcie społeczności internetowej. Okazuje się, że kiedy ludzie otrzymują zachętę i pomoc od osób, których szanują i cenią, zwiększa się znacznie szansa powodzenia! Ten program fitness jest niezwykły i ludzie mają z nim niesamowite rezultaty. Zresztą zobacz na własne oczy! Na tej stronie są wypowiedzi ludzi, którzy już z tego korzystają i widzą wymierne efekty: Okazuje się, że można nabyć super kondycję i extra sylwetkę ćwicząc TYLKO 7 MINUT trzy raz w tygodniu… Wiem - aż się wierzyć nie chce, ale jednak… Serdecznie Cię pozdrawiam! --Mateusz Zgajewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oska, ale nie ma żadnych konkretów w tym co napisałaś. Opisz dokładnie te ćwiczenia. W necie jest mnóstwo naciągaczy, fenomenalne ćwiczenia tylko najpierw zapłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka42
Jak tylko kregoslup mi na te ekscesy pozwoli to zaczynam razem z wami! Oczywiscie od poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Czesc dziewczyny:) Jestem tu nowa i chcialabym dolaczyc do Was. Od 33 dni sie odchudzam. Stosuje zdrowe odzywianie, 5 posilkow i ostatni do 18stej max. Przez pierwsze dwa tygodnie schudlam 5 kg ale od tego czasu waga stoji ale nie poddaje sie. U mnie problem tkwi w braku ruchu. Bardzo mi sie nie chce, czasami z dwa razy w tygodniu pojde na silownie i saune ale to pewnie za malo. Musze sie zmobilizowac do cwiczen bo zostalo mi jeszcze 5 kg do zrzuzenia i musze to zrobic! Jestem z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Do Agazgaga: jezeli jeszcze zagladasz na te forum to chcialabym ci doradzic cos na celulit, bo pisalas jakis czas temu, ze masz taki problem. Wiec dobre sa maseczki z kawy i olejkow albo piling z kawy, zimny i cieply prysznic na przemian no i przedewszystkim dieta uboga w sol, bo sol zatrzymuje wode w organizmie. Znalazlam kiedys taka fajna stronke o pozbyciu sie i zapobieganiu celulitu. Zaraz poszukam link i napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Do Mariola89: a czy mozna wiedziec, ktora to bedzie Twoja sprawa rozwodowa? zycze Tobie powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malarka6 * fajnie że zaczniemy razem * a to zależy w jakim kontekście pytasz :)- to mój pierwszy mąż i pierwszy rozwód, a sprawa rozwodowa była już 3 i jeszcze nie koniec,bo została odroczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Przynajmniej byly to zdrowe szprotki a nie paczka chipsow, wiec nie jest tak zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88kk
hej!!! ja dalej trzymam dietę ale nadal mam duży brzuch:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malarka nie wiem czy szproty w oleju są zdrowe, ale tego się trzymajmy :D Dziś w nocy byłam ze swoim facetem, ja na górze, pochyliłam się nad nim i zobaczyłam mój wielki, wiszący nad nim brzuchol :( Jak stoję to jest płaski w miarę, a tak... Eeeech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
20letniaAgonia: nie wiedzialam, ze sa w oleju;), ja uwielbiam w sosie pomidorowym, sa mniej tuczace i lubie wszystko na bazie pomidorow, szczegolnie koncentrat. Moja dietetyczka kiedys mi powiedziala, ze od czasu do czasu szprotki lub sardynki w sosie pomidorowym sa wskazane, bo zawieraja duzo przyswajalnego białka, dobroczynnych kwasów tłuszczowych omega 3, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach (ADEK), witamin z grupy B oraz innych składników mineralnych. Je sie w calosci razem ze szkieletem, wiec sa bogate w wapn. Wiec smialo mozesz stwierdzic, ze nie byl to grzeszek, nie liczac tylko tej poznej pory ale to wszyscy chyba maja chwile slabosci a Ty akurat wybralas calkiem zdrowo:) Aaa i najpyszniejsze i bez konserwatow i tych wszystkich niepotrzebnych skladnikow maja szprotki firmy neptun, nazywaja sie chyba gdynskie, sa pyszne:) i nie bardzo kaloryczne. Sprawdzalam kiedys posrod paru innych firm, ktore lezaly na polce w sklepie i te mialy najmniej skladnikow:) A co do brzucha to tez mam ten problem ale od jutra obiecalam sobie i tu na forum, ze zaczynam cwiczyc. Sprobuje i zaczne rano od tej Chodakowskiej o ktorej pisalyscie tu na forum. Wydrukuje sobie chyba taki kalendarz cwiczen i powiesze go na scianie w sypialni i bede skreslac treningi to mnie moze bardziej zmobilizuje, bo odkad zaczelam ponad 30 dni temu pisac co jadlam w dzien i pisac jadlospis mniejwiecej na pare dni do przodu to latwiej kontroluje swoje napadu obzarstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Hmmmm a moze macie dziewczyny jakies linki do fajnych stron, artykulow, filmikow o odchudzaniu, cwiczeniach, zdrowiu..itp. to sie podzielmy nimi na forum. Ja w sumie mam pare, ktore mnie zainteresowaly i lubie sobie czasami w wolnej chwili poczytac o odchudzaniu, to mi nawet pomaga i mobilizuje. Ja napewno poprosilabym kogos, zeby zamiescil na forum, jakies fajne filmiki z cwiczeniami, najlepij energicznymi; czytalam, ze polecalyscie mel b( tak sie chyba pisze;)) i sprobuje jutro tez z nia pocwiczyc:). Jezeli ktos jest zainteresowany jakims linkiem do ciekawego artykulu to moge oczywiscie tez zamiescic. Zacznijmy wszystkie od jutra z jeszcze wieksza moca nasza walke z tluszczykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Dzis poniedzialek i juz wieczor a ja jeszcze nie cwiczylam:( I baaardzo mi sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoradcaNowaFarmacja_pl
Jeśli waga stoi w miejscu mimo stosowania diety, może warto zmienić sposób odżywiania i spróbować innowacyjnej metody Allevo, którą można łączyć z łagodną aktywnością fizyczną. Trójfazowa metoda Allevo oparta jest na spożywaniu 5-6 posiłków dziennie, całkowicie (faza I) lub częściowo (faza II i III) zastąpionych produktami Allevo. Wysokiej jakości niskokaloryczne, gotowe, bądź łatwe w przygotowaniu produkty spożywcze Allevo (zupy, shake, batony, koktajle) http://www.nowafarmacja.pl/allevo dostarczą organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i witamin. Metoda Allevo to doskonały sposób na zdrowe i urozmaicone posiłki, bez konieczności głodzenia się, czy całkowitej eliminacji słodyczy. Więcej informacji o produktach oraz metodzie Allevo znajdziesz na stronie internetowej www.nowafarmacja.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ćwiczyłam tak jak obiecałam, fakt, że rano ciężko było wstać, ale jest ok. Zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×