Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola89k

odchudzanie-07.01.2013 ;-) zapraszam

Polecane posty

Gość mirkam77
Cześć Kochane, Wytrwałam juz 3 tygodnie a na wadze jest 4,5 kg mniej. Już czuję się dużo lepiej: połowa za mną. Miałam jeden kryzys woli (szarlotka mojej siostry - pycha;) ale nie poddałam się poczuciu winy. Zjadłam, byłam zadowolona a wieczorkiem zrobiłam dobry trening a waga spadła. Hej majka88kk u mnie podobne wyzwanie: jeszcze miesiąc i uda się, bo musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryvia88
Do odchudzania trzeba wziąć się z rozwagą, a nie chwytać się wszystkiego jak leci. Dlatego według mnie dobrą rzecz jest ustalić najpierw, do czego zdolny jest nasz organizm i my sami. A można to zrobić ustalając jaki styl zdrowia mamy: http://www.stworzonedlazdrowia.pl/stylezdrowia/ Powiedźcie, jak zrobicie test, bo jestem ciekawa, co wam powychodziło, mnie, że jestem 'indywidualistką'. Potem sporo rad można tam znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znaleść w sobie motywacje ? ehhh help..... po dwoch tyg zawsze sie poddaje ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpet92
Hej dziewczyny. Długo mnie nie było... Pisałam, że boli mnie stopa, kolano- poszłam w końcu do lekarza. Dowiedziałam się, że mam dnę moczanową jest to choroba bardziej facetów i po 40tce. Odziedziczyłam ją po tacie i tak czy tak bym ją miała. Trochę szybko, bo mam 21lat i jestem dziewczyną. Musiałam wykluczyć z mojej "diety" mięso, ryby, zupy na wywarach mięsnych... - tragedia. Gdybym się nie stosowała, wysiadły by mi stawy, woda w kolanach by mi się zbierała. Załamałam się. Ale nie to było najgorsze. Postanowiłam, że pójdę do dietetyka by ustaliła mi dietę ... No cóż po wejściu na "maszynę" wiek pokazywał mi 36lat, a w moim ciele znajdowało się ponad 40% tłuszczu. ;( pani dietetyk powiedziała, że to jest straszne. 8listopada się dowiedziałam o chorobie i już się oszczędzałam, nie jadłam tłusto, ani sosów... (wcześniej) 4 listopada ważyłam się miałam "na głodzie", bez rzeczy 95kg ;O 20listopada u dietetyczki (chyba ze stresów) miałam już 92.7kg. Dziś jest 25go i boję się zważyć - odchudzam się, ale się boję... Zważę się w czwartek (po 2tyg) ... Podzielę się z wami moimi sukcesami. Również za was trzymam kciuki. Mówiła, że trzeba ćwiczyć 3x po 40min. jeżdżę na moim rowerze stacjonarnym, zakupiłam już strój kąpielowy i będę chodzić na basen ;) Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, że do moich urodzin w marcu będę laska ;p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyska26
Hej dziewczyny, dzisiaj rano postanowiłam wziąć się za siebie bo ile można patrzeć na swoje odbicie w lustrze, mam 163 cm i niestety jakieś 65-66 kg chciałabym ważyć 55 kg. Chciałabym dołączyć do Was :) Dzisiaj ćwiczyłam z Ewą Chodakowską ale chyba te ćwiczenia są dla mnie za ciężkie do tego pokręciłam hula hopem, 3mam za Was kciuki !!! Mam nadzieje ze te forum pomoże mi, w styczniu mam wesele koleżanki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goddesKa
Mam dla Ciebie niesamowite szejki, składniki odżywcze (16x47, 2g) łatwo miesza się z 245 ml wody destylowanej, wspomaga twoją transformację. * Zalecane przez Chrisa i Heidi Powell, gwiazdy TV specjalistów transformacji. Bod • E karmi ciało doskonałą równowagą białek, węglowodanów i zdrowych tłuszczów, aby osiągnąć życie jakie nigdy nie było możliwe. Świetne na śniadanie i lunch, poza tym niesamowicie smakuje (mamy różne smaki :)). To nie wszystko. Bode Rest - jest to koncentrat który łatwo miesza się z 150 ml zimnej wody lub więcej, wspomaga spadek wagi podczas snu, bez kofeiny, zawiera mnóstwo witamin. Bode Burn - produkt polecany na dzień, "on-the-go". Również wspomaga kontrolowanie twojej wagi. Co jest w tym fajne? Jest to smaczny, zdrowy sposób na schudnięcie. Jeśli chcesz, pomogę c***odjąć wyzwanie 12 Week Transformation Plan i razem schudniemy, wzbogacimy nasze życia o nowe, cudowne doświadczenia (oraz witaminy) i będziemy się czuć szczęśliwsi! :) Jedyne co musisz robić, to odezwać się do mnie na karolinak.vemma.eu Jeśli chcesz po prostu kupić produkt, żeby go wypróbować - również wejdź na stronę i przekonaj się sam :) Miłego dnia, Karolina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakuje mi motywacji
Kurde! Ja to mam szczęście :P Co znajdę temat o odchudzaniu to okazuje się, że już dawno w toku;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakuje mi motywacji
tzn. nieszczęście ;p , bo już zaczęłyście ;] ja zamierzam dopiero od jutra...obym się zmusiła...dlatego szukam motywacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WODA DESTYLOWANA
Woda destylowana, jako pozbawiona mikroelementów i czysta, nie dostarcza do organizmu żadnych substancji, jak robi to woda mineralna czy nawet woda z kranu. W wyniku procesu osmozy może zaś zabierać z niego niektóre mikroelementy, co może być bardzo szkodliwe dla organizmu. Spożywanie jej wpływa także na, wydawałoby się paradoksalnie, odwodnienie organizmu i czasem jest w tym celu używana. Wypicie większej ilości wody destylowanej może być bardzo szkodliwe dla zdrowia, a nawet grozi śmiercią. Dlatego przede wszystkim używa się jej w przemyśle, maszynach, wytwórstwie i chemii, a nie w produkcji spożywczej !!! CO ZA GŁUPOTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyska26
brak mi motywacji ---> ja też dopiero zaczęłam od poniedziałku i jak na razie nie narzekam ale brakuje mi chęci do ćwiczeń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary 79k
Witam wszystkich od jutra zaczynam dietę 1000kalorii zdrowo czyli 5 posiłków dziennie i minimum poltora litra wody do tego 1500 podskoków na trampolinie dziennie zaczynam od 79kg a mój cel to 64 czyli tyle ile bylo przed ciążą :-) mam nadzieję że będziecie mi kibicować co tydzień będę was informować o tym ile udało mi się zrzucić pozdrawiam wszystkich:-) trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćrt4
Oponka? ;) moze p[omoge, kiedys testowałem to co bylo na tej stronce, tam sie uzupelnia swoje dane i wychodzi dieta specjalnie dla ciebie. u mnie niby zadzialalo ale teraz pojadłem sobie. sprobuj warto. www.10-sposobow-by-schudnac.osobie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpet92
Hej dziewczynki ;) jutro jest miesiąc kiedy się ostatnio ważyłam... także jutro się zważę- trochę się boję... teraz będę się ważyć co tydzień ... jutro podzielę się moimi wynikami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik547
witam wszystkich ja zaczynam dziś z dietą Korżawskiej mam nadzieję że mi się uda mam ogromną nadwagę i wiem że będzie ciężko pozdrawiam wszystkich odchudzających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co PULPET92 jaka waga?ile schudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeśli chodzi o odchudzanie to upadłam na samo dno, tak nisko że pomocy musiałam szukać u specjalisty, coacha który codziennie musiał mnie motywować do walki ze swoimi słabościami. Walczę już drugi miesiąc i w końcu widzę jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asgad
Witam, Jestem tutaj nowa... od września przytyłam na pewno z 5kg :( nie mogę patrzeć się na siebie w lustrze... Najgorsze jest to, że jem tak jak zawsze a czuje, że coś nie tak. na wagę wolę nie wchodzić... Mój wzrost to 164cm waga teraz pewnie 64kg... Jutro chcę się umówić do lekarza, żeby dał mi skierowanie do dietetyka... żeby iść na NFZ. Jakie diety macie?? Co jecie?? Ktoś pisał, że ma diete 1000kcal. Nie za mało?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Dzis 99 dzien diety i jeszcze 2 kg do ustalonej wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej MALARKA6 ile schudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
W ok dwa miesiace 10 kg schudlam a od ponad miesiaca utrzymuje wage zdrowa dieta.. I zamierzam kontynuowac taki sposob odzywiania jak najdluzej.., chcialabym 2 kg jeszcze zgubic ale nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do MALARKA-No to ładnie schudłaś podobnie do mnie ja od końca września schudłam 14 kg dodam tylko ze startowałam z wagi 107 masakra co nie?do celu pozostalo mi 23kg aż 23 ale mysle ze dam rade.trzymajcie się dziewuszki...powodzenia i wytrwałości życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiiiii5
Hej ;) Mam pytanie, bo ostatnio usłyszałam gdzieś, że jędrne pośladki (na pewno wiecie o co mi chodzi, takie fajne :D ) to można wypracować jedynie na siłowni, na tych specjalnych maszynach, na których podnosi się ciężarki na tyłek itp. To prawda? Bo marzę o takich, przedemną jeszcze dłuuuuuga droga ale jestem już ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpet92
Hej laski ;)) U mnie - 4.7kg mniej ;)) 90.3kg ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Do pulpet: gratuluje:) trzymam kciuki za dalsze postepy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam zgrzeszyłam zeżarłam dziś 3 cukierki czekoladowe,spagetti jestem na siebie wsciekła ze tyle wyrzeczeń tyle wszystkiego a popłynęłam na rzeczach za którymi nawet nie przepadam....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewww
Dziewczyny, Ja się przerzuciłam na ekologiczne jedzonko, słodzę ksylitolem lub w ogóle, raz na 2 miesiące jem ekologiczną gorzką czekoladę i udało się w końcu zgubić 6kg! Zakupy robię na www.bioekologiczny.pl. Poleciła mi koleżanka, która robi u nich zakupy w sklepiku stacjonarnym. Warto spróbować. A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkam77
Cześć, Wracam po kolejnych ponad już 2 tygodniach nieobecności i dalszych zmagań. Malarka6 gratuluję wytrwałości. Mi do zakładanej wagi zostały jeszcze 2kg, chociaż widzę, że mogłabym stracić jeszcze trochę jak się uda. Ale już jest dobrze i mam nadzieję, że ćwiczenia wymodelują sylwetkę, bo spadek wagi w pewnym wieku to nie wszystko. Stosuję nadal lekko zmodyfikowany plan żywieniowy z instrukcji DrSlym i obecnie zastępuję 2 posiłki napojem. Reasumując moje samopoczucie jest dobre i efekty są jak dla mnie zadawalające. Moja sukienka na ślub siostry już kwalifikuje się do założenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinkaZ
Hej, mirkam77 i zuzanek, dietujecie według zaleceń klinicznych z instrukcji DrSlym na stronie, czy modyfikujecie do swoich potrzeb? Widzę, że efekty macie swietne - po ponad miesiącu nadal waga spada... Na facebooku DrSlym sa fajne rady na temat odzywiania, odchudzania i motywacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×