Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Viccca

Wysokość alimentów

Polecane posty

Jakiej kablówki? napisałam woda, światło, gaz ... jacy wy tępi jesteście i nie będę się przeprowadzać do mniejszego mieszkania, bo jacyś ludzie o przeciętnej inteligencji uważają że MOJE dziecko może kosztować mnie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszty utrzymania samego domu, to jakby pol ty korzystasz pol dziecko, i ta polowe kosztow dziecka dzielisz na kolejne pol. np wynajm to 1000 zl pol twoich kosztow to 500 zl, wiec koszty na dziecko tez 500 i z tego po 250 ty i 250 ojciec, czyli 1/4 w sumie ,tak mi ostatnio adwokat powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka trójeczki.,.
aniolek93 A niby czemu ma szukać czegoś mniejszego? Może niech tatuś poszuka lepszej pracy. Skoro jako lekarz zarabia 1200zł to niech na budowę idzie . Tam zarobi 2000-2500zł. Czemu matka może zaiwaniać na dwa etaty, zajmować się dzieckiem, a tatuś bąki puszczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesnie pisalas o mediach to napisalam o telewizji a jeszcze internet tez pewnie policzylas co ciekawe jak niemowle z tego korzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, czyli 1300 + ok 80 zł rachunków z których korzysta dziecko to 1380 / pół czyli ja i dziecko to 690 i na pół czyli ja i ojciec to 345 zł, więc dlatego ja żądam 700 zł bo 345 idzie mi na samo mieszkanie dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmojego punktu widzenia..
Gdybyś czytała zrozumieniem to byś sie zamknęła. Generalnie powiem Ci płacisz 1300 zł za wynajem i jeszcze do tego media. Wzielabys kredyt na mieszkanie, placilabys około 800-900 zł raty i niski czynsz wraz z mediami ale bylabys na swoim. Starczyłoby Ci na ładne dwupokojowe i placilabys ale za swoje mieszkanie a nie komuś dajesz zarabiać. Tak bank też zarabia ale to mieszkanie jest Twoje a wynajmowane Twoje nie będzie nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna 1/4 , pradu 1/4 wody. 1/4 gazu, 1/7 czynszu, 1/7 wynajmu, jak dziecko starsze to i kablowke i internet tez sie dolicza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisząc media miałam na myśli wszystko oprócz czynszu, a jeżeli chodzi o dziecko (piszę po raz 3) to chodzi mi konkretnie o wodę, światło i gaz a nie o tv ani internet ani o telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
Viccca nie przejmuj się.tu zawsze bedzie krytyka,zarowno w temacie alimentów,jak i aborcji,kochanki zonatego,zdrady i wybacznia i jak dalej zyc itd...takie sa tu tematy i zawsze bedą 2 obozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz pisalam gdyby sie starala o alimenty to bym walczyla o jak najwiecej ale patrze relanie jak bym wiedziala ze mam mnie pieniedzy to na sile bym nie siedziala w mieszkaniu za takie pieniadze i tatusiowi dziecka kazala placic polowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka trójeczki.,.
aniolek93 Media to nie TV, czy kablówka. To prąd,woda, wywóz śmieci,ogrzewanie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiść - ja dostałam 300zł i jestem zadowolona więc jak ona chce 700zł to trzeba jej powrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viccca przy takich kosztach to ty powinnas wiecej chciec tych alimentow....napisz mi dokladnie ile cie wynosza wszystkie po kolei oplaty zwiazane z mieszkaniem..... a co do madrej osobki tak namawiajacej autorke na kredyt....hhhymmm samotna matka to nie jest uwielbiany kredytobiorca, poza tym zarobki samotnej matki musza byc rowne prawie dwom pensjom, bo jest jedynym zywicielem rodziny, a ma dwie osoby na utrzymaniu, i wymagane minimum dochodu dla osoby samotnej jest duzo nizsze niz w przypadku samotnej matki, wiec to nie takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmojego punktu widzenia..
chyba, ze tak. Ja robilabym jednak tak by za mieszkanie płacić jak najmniej bo wynajmowane to wynajmowane i nie warto inwestować. Ten arkusz kalkulacyjny jakiś dziwny. kojec, przewijalnik na trzy lata? Po pierwsze nie są to rzeczy niezbędne po drugie przewijalnik na 3 lata?idąc tokiem myślenia tego kto to stworzył trzeba wpisać jeszcze stojak na butelki, rowerek dwukołowy, rowerek czterokołowy, duży pluszowy mis różowy, zielony.. Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wam jest szkoda że ja chce alimentów za które moje dziecko będzie miało godne życie, że nie będę musiała pożyczać na chleb, że po urlopie macierzyńskim będę mogła wrócić do pracy bo stać mnie będzie na opiekę dla mojego dziecka? Przecież ja nie mam zamiaru tych pieniędzy przechlać czy przećpać, o co wam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmojego punktu widzenia..
O tym kredycie sie nie zgodzę. Aby miec zdolność wystarczy 2500 miesięcznego wpływu na konto i stała Praca. A bank nie interesuje sie tym czy sama dziecko chowasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np nie dostaje alimentow bo zyje z mezem i poprostu realnie wiem ile idzie na dziecko i naprawde nie tlumacz sie ze duzo mieszkanie cie wychodzi bo mnie leczenie dziecka tez duzo wychodzilo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przewijak na 3 lata tzn że wpisujesz że trzeba Ci 1 na 3 lata i jego cenę, co w tym dziwnego? a arkusz dzieli cenę na 36 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
2 [zgłoś do usunięcia]arpad17 Viccca, masz racje i nie przejmuj sie glupimi komentarzami.....moge ci podpowiedziec , abys nie dawala nazwiska ojca dziecka, bo to sam klopot.....paszportu nie wyrobisz bez zgody ojca, a ci tatusiowe to zawsze na zlosc ci robia i utrudniaja. akurat to nie ma znaczenia jakie dziecko ma nazwisko,moze miec nazwisko matki a jesli ojciec nie ma odebranych praw rodzicielskich to i tak trzeba go prosic o zgode na paszport. ANiolek czy ktos inny napisal ze autorka naopisala media czyli internet itd...haha,media sa tez w tym,znaczeniu-prad,woda,ogrzewanie,takie tez jest znaczenie " mediów" ,nie zawsze chodzi o tv i internet,chyba logiczne,ze niemowlak z tego nie korzysta.media to ogólnie rachunki-woda,prad,gaz itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka trójeczki.,.
Kinder jajko kosztuje 3,60. 30x 3,60 = 108 zł Soczek 30x 3,00 = 90,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikomu nie jest tu szkoda tylko jak ktos musi miec wszystko i zyc jak ksiezniczka to wtedy wchodza takie sumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmojego punktu widzenia..
No i tAK sie uzbiera.. 1400 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tej chwili mam 2 000 zł na rękę, po za tym wiem już że nie mam zdolności kredytowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viccca nie przejmuj sie masz 100% racji......jak dla mnie tez 700 zl to malo....wiec i tak jestes wyrozumiala....i nie bierz do serca zawistnych komentarzy....ja dziecku kupuje rozne rzeczy, bo czemu mam mu zalowac , to moje dziecko...i tez kiedys ktos mi zarzucil ,ze dalam synkowi na urodziny tel kom, za prawie tysiac zl, ale stac mnie , a na grosze od "pana tatusia WIDMO" nawet nie patrze, odkladam na konto i niech sobie czekaja , az maly podrosnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmojego punktu widzenia..
Masz 2000 na rękę, 1300+opłaty mieszkanie, 1400 dziecko.. Z czego Ty zyjes w takim razie? Z czego zrobiłaś remont? Za co jesz?..... Coś sciemniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie są po prostu zazdrośni, bo przecież dziecko według was nie ma być dobrze, wystarczy mu w miarę, a co do tych kinder jaj itd, moje dziecko nie je czekolady, aż do ukończenia 2 roku życia bo to nie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×