Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

Gość popycham naprzód
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =[]=[]=[]=
hahahah majtek :D najebiste masz projekty b ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popycham ;)
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romełło
Mówią na mnie młody milioner tak to ja , Xavi Juan Roochnaldes, mam na koncie kilka milionów, jest ich więcej niż gwiazd na niebie, wiem skromny jestem pan. Jestem spadkobiercą fortuny słynnego macho, prezesa Realu Madryt. To jest gość, i ja jestem gość. Nasza mafia kasę wymiata, i my wymiatamy. Mamy hobby, wyszukujemy ładne bizneswoman, wspieramy je, nie tylko finansowo, ale i duchowo ;) Niedawno jednej senioricie podarowałem czerwone Ferrari, Ferrari było czerwone, i pasowało do jej czerwonych szpilek ;) Trzeba mieć gest, jeśli chce się macać najlepsze pipencje tego świata. :D Lala się spodobała więc sprawdziłem, jak jęczy w łóżku. Okazało się, że przyjemnie.;) Sama poprosiła, nie moglem odmówić ;) Jest jednak taka jedna niedostępna, ona jest tu, patrzy na Was codziennie, kuszącym wzrokiem, zalotnym uśmiechem, jest ubrana w czerwoną sukienkę ;) 😘 To brunetka, Zakochałem się w niej, aby ją rozebrać, wykupię wszystkie czerwone sukienki ze sklepu, a potem bieliznę w której jest ubrana :P Wtedy zobaczę ją, w pełnej krasie, na moim pulpicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pulpicie lepiej sie prezentuje czerwone ferrari :) takie gorace i rozpalone..... chyba dziala lepiej na meska wyobraznie, niz jakas tam laseczka-laleczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełło
Widziałbym na pulpicie, zarezerwowany stolik, ze specjałami i świecami, abyśmy mogli dogłębnie przedyskutować, co lepiej, wrzucić na pulpicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stolik nie wyglada za najlepiej na pulpicie :) za to swiece owszem.... szczegolnie zapalone. jak nie pasuja, to zawsze moze byc ferrari.... albo alfa romeo giulietta, z blyszczacymi oczami, w krwistoczerwonej sukience i czarnych bucikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romełłe
Sukienka wygląda zachęcająco, buciki również, widzę pod spojlerami jest jakieś zapięcie...Nie wiem co się stanie jak poruszę za dzyndzel, ale jestem zdecydowany, do odważnych świat należy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriany głupek
❤️ [ kwiat] 👄 ❤️ [ kwiat] 👄 ❤️ [ kwiat] 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnet rozbiję beczułkę rumu, niewiasty przysiądą ;) Dłonie załogi powędrują pod damskie majteczki ;) Czym więcej rumu ;) tym gra wstępna ambitniejsza ;) 😘 😍 😘 🌼 Jeśli chodzi mnie, to na polskim nie brylowałem, choć w śród załogi, są szermierze, nie tylko słowem ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×