Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

Kredek ;) pokład gościnnością otwarty, przyjmie każdego ;) szczególnie tak znamienitego członka załogi jak Ty ;) wioślarz z takim doświadczeniem, zaszczytem dla załogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitanie widze ze I kadre oficerska masz pierwszego sortu;) sluzyc pod taka bandera to nie tylko zaszczyt a same przyjemnosci ! Hehe! Jaki ten swiat maly, kazdy widze lubi byc zamykany w dyby! Proponuje kupic galere gdzie kajdany beda dla kazdego a zagle dla tych co lubia podmuchac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten obcy,
Czyszcząc zachlapaną spermą klawiaturę, doszedłem do wniosku, że zawsze kręciły mnie charakterne baby ;) Nitz tak nie rusza, jak petarda z liścia na twarz, do parteru :D Z taką to do tańca i różańca, poskromiła by mnie na tyle ambitnie, że zwinąłbym jajtza po same uczy, łykając po kolei, jak głodne dziecię jajecznice na śniadanie ;) :P El przystojny na widok którego, baby mają mokro w tzipkach, wreszcie trafiłby na swoją, nie ukrywam, że chciałbym być jej dolną częścią bielizny :P a może łykać nawet coś więcej, jak rasowy tampon, kończąc w takich pozycjach ;) :D http://media-cache-ec5.pinterest.com/upload/199495458463958044_1czRgD9o_b.jpg http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2079urTLf1qcjqs1o1_500.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka ;) Oficerka zabawą kapitanowi zaszumiała, na tyle istotnie, że pauzowałem, z dłońmi tam gdzie trzeba zasłonić ;) 😘 Obiad na sali głównej wydany, zabawa uciechy, niech każdy rozrabia ;) Kredek cała przyjemność po mojej stronie ;) Z takim członkiem załogi sztormy nam niestraszne, damy wszystkie rozkochane ;) Galera już podpływa, jako eskorta, będziemy służyć, jak kiedyś wspierając bandery okrętu liniowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =[]=[]=[]=
heh, blondi nie jest dominą :P ma pełen zakres, jak rasowa kobieta ;) od uległej słodyczy po twardo lądującego na szczęce prawego, jak trzeba :D Miło się was czyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrealizowane facceto
Poznałem ją w klubie, Madzia jest zdrowa pupa ;) Już przy wejściu świeciła nią bez majtek, w mini spódniczce, klasa sama w sobie :P Wyrwałem ją na 600 zeta, które zainwestowałem przy barze. Flirt wyszukany, zawsze cellowałem w wyżyny, nie tylko intelektualne, ale również towarzyskie ;) Ona mój gest doceniła, szybko znaleźliśmy się w toalecie klubu, gdzie przyjęła do ust komunię św ;) Powiedziała co trzeba, całując mnie w oba sygnety, jak podjarana zakonnica, księdza biskupa. Cóż dziewczyna trzeba przyznać obyta w temacie. Religijna pani. Na moim pędzlu szminką, napisała mi swój nr telefonu, widać okazałem się inwestorem godnym zaufania :D Nie to co leszczyki, podpierające ściany :P Jakoś tak się złożyło, że po pijaku w Vegas wzięliśmy ślub. To rozsądna decyzja zważywszy na fakt, że wcześniej wyczyściliśmy majątki naszych starych. A co kurfa? O dzieci trzeba dbać, jak nie chcieli mogli się zabezpieczyć, stary chciał zrobić spust bez ogumienia, taka przyjemność jest kosztowna :D Teraz żyjemy sobie w hey hey ju es ej, ładnie na południu, mając gdzieś takie zimne kraje jak polska. :D Odpalamy starym co jakiś czas wałówki, co by nie zdechli z głodu. :O Pogrzeb wyjdzie mimo wszystko drożej :D Tak się kurfa jego mać żyje ;) Codziennie kąpię żonę przy pomocy prysznica i gorącej wody, przypieram ją do ściany, rozkręcając korek z ciepłą wodą. Robię to jak Józef Oleksy śliniący się, na widok biustu dziennikarki :D:D Zaczynam polewać ją od karku, rozlewając wodę po całym ciele, woda płynie po plecach, pupci, piersiach, udach, pipce ;) Kiedy ona mi jęczy z podjarania, drugą ręką sięgam do jej pipki, ocierając łechtaczkę, wreszcie bawiąc się palcem. Kiedy żona tryska mi na ręce, wchodzę moim minotaurem, to już robimy w dużym basenie naszej okazalej willi. Robię ją w wielu konfiguracjach, kiedy kończę, ona przyjmuję tradycyjnie komunię św ;) tańcząc tyłkiem sambę, jak przystało na prywatną brazylijską tancerkę erotyczną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka kochanieńka ;) Pokład tańczy ;) Kobiety bieliznę gubią ;) 😘 maszty załodze stoją, oj weekendy dobrze robią :P:D:P 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitanie widzę, że poślady zwarłeś jak Zawisza czarny pod Grunwaldem ;) Dobrze :P obawiałem się o Ciebie, czy aby Pani Mieczysława nie przykryła Ci mózgu resztkami zleżałego asfaltu 💤 Jednak pokazałeś jajtza ze stali ;) Urobiłeś Słodką ja trzeba,teraz ona jest Twoją nadworną tancerką na fiucie emocji :D Jesteś nowa gwiazda tego gówna :P Przyjdzie czas, że przekażę Ci wypełnioną cieczą prezerwatywę :D Wtedy poznasz, że mistrz dokonał zmiany pokoleniowej :P ;) Jeebcie się na ostro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitanie tylko mistrzowie wpisują się punktualnie o 00:00 :P kolejny rok ;) Bierz przykład z klasowego przegrywu ;) :D Tylko uważaj na czystość majtek i pamiętaj ona jest Twoja, tańczy dla Ciebie http://www.youtube.com/watch?v=BkhVK8bjLz4 Ze sztywnym fiutem podejdź do zadania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtek pokładowy ;)
Obudziłam się, pobudzona roztrzęsiona wilgotna Pożądam, pragnę mężczyzny, a to wszystko przez ten sen. Miałam sen, ale o nim później. Wpierw, chcę się wytłumaczyć. Sen był perwersyjny, na tyle bardzo, że do tej pory czuję podniecenie. Gdybym ja teraz miała pod ręką faceta Często miewam sny erotyczne, ale nigdy wcześniej żaden nie był tak realistyczny z jednej strony, z drugiej tak perwersyjny. Nie pragnę tego, nie chciałabym zrobić naprawdę, ale myśl o tym, śnienie wywołuje tak silne pożądanie Kiedy moje sny dotyczą seksu, zawsze budzę się bardzo podniecona i nie mogę zasnąć. Teraz postanowiłam, że będę o nich pisała - o nich, to znaczy o moich snach. Może mnie to jakoś rozładuje, uspokoi? Mam przynajmniej taką nadzieję. Powracając do dzisiejszego snu. Nie wiem skąd, nie pamiętam przynajmniej znalazłam się z Dominiką - moją przyjaciółką w jakimś domku. Domek stał nad jeziorem, jedna jego ściana była cała oszklona, z widokiem na jezioro. Siedziałyśmy i plotkowałyśmy: Co, gdzie i jak ;) Nagle do domku weszło kilkunastu facetów, wysokich, dobrze zbudowanych i mocno opalonych. Takich co to podobają mi się najbardziej. Początkowo coś zaczęli do nas mówić, ale szybko skończyli i zaczęli się rozbierać. Dominika powiedziała do mnie: - Skarbie, Ty także się rozbierz. - Co? - wybełkotałam, przestraszona. I chyba tylko udawałam, że nie wiem co się święci, protestując i mówiąc, że ja z innej bajki. Jeden z kolesi, który pierwszy zrzucił wszystkie łaszki podszedł do mnie i bezczelnie chciał mi wepchać swoją fujarkę do ust. Odwróciłam głowę. Ale zaraz, Dominika przyszła z pomocą mojemu oprawcy. Unieruchomiła moje ręce z tyłu i przytrzymała głowę. Mężczyzna zaczął wsuwać mi penisa do ust. Nie potrafiłam ich zamknąć. Zaraz, podeszli pozostali i obłapiali mnie za piersi, za pośladki. Niektóre dłonie wsunęły się pomiędzy uda. Jeden z nowo-przybyłych poszedł w ślady poprzednika i także wsunął mi swoją maczugę do ust. Pozostali razem z Dominiką zaczęli mnie rozbierać. Rozpinali guziczek po guziczku aż do końca. Zostałam w samym staniku, nie na długo - bo i ten zdjęli. Moje piersi ukazały się zgromadzonej publiczności. Kilku facetów, zaczęło je miętosić, inni całować i przygryzać sutki. Poczułam narastające podniecenie. Brodawki zrobiły się twarde i napięte. Zdjęli mnie z fotela i położyli na kanapie, wcześniej zdejmując jeansy i figi. Ułożyli w pozycji ginekologicznej Unieruchomili, choć nie musieli - już i tak nie stawiałabym oporu. Dominika stała z boku i przyglądała się. A oni podchodzili kolejno do mnie i ruchali. Ktoś stał z tyłu i trzymał moje ręce, mocno wyciągnięte w tył. Pierwszy koleś spuścił się na mój brzuch i podszedł następny. Wszystko zaczęło się od początku. Wsuwał i wysuwał penisa w moją mokrą cipkę, najpierw powoli Coraz szybciej Wbijał się w moje maleństwo rozpychał, aż sperma trysnęła na mój brzuch, piersi i twarz. Kolejny - dokładnie ta sama scena, jak automaty odtwarzali jeden po drugim tę samą sytuacje. Sperma każdego z nich lądowała na moich piersiach i twarzy Czułam, że zalewa mnie całą. Następny te same ruchy frykcyjne i kolejna porcja nasienia ląduje na mnie. Zaczynam sobie zdawać sprawę, że jest ich coraz więcej. Na miejsce spełnionego pojawia się dwóch kolejnych a sperma mnie całą zalewa. Nasienie przykrywa mnie całą sperma wlewa się do ust, zalewa oczy. Już nic nie widzę, czuję tylko zapach spermy i że ta wlewa się do nosa zaczynam się dusić, brakuje mi powietrza Budzę się zalana potem I jak ja mogę dalej spać, zwłaszcza, że podobało mi się to? Nie wiem czy chciałabym i potrafiła zrobić coś takiego na jawie, ale taki sen podniecił mnie na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne opowiadanie ;) jak w sam raz na skacowane kapitańskie podniebienie :D Połowa weekendu a beczułki rumu schodzą jak szalone :D:P:D Milaczki 🌼 😘 kapitan na 75% wstaje masztem :D:D z tendencją wzrostową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do majtek pokładowy ;)
masz ładne sny :P jeśli chciałabyś towarzystwa, zapraszam przystojny brunet ok 175 cm wzrostu milo się zabawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna S.
Podzielę się z Wami piątkową przygodą. Jestem 29 letnią zadbaną kobietą, prowadzę własną firmę, interes rozwija się bez przeszkód. Jestem niezależna finansowo, co uważam za atut w dzisiejszej dobie. Nie dawno rozstałam się z moim facetem. Byliśmy ze sobą osiem lat, przyłapałam go na zdradzie z moją pracownicą. Byłam mu wierna, pomimo że nie raz dostawałam propozycje od Panów. Na brak męskiego zainteresowania nie narzekam. Zachował się bardzo brzydko względem mnie, nie toleruję takich zachowań. Pożegnaliśmy się. Koleżanka w piątek zaproponowała wypad na imprezę, karnawał trzeba się odprężyć. Ja jestem otwartą osobą, lubię emocje i życie na luzie, z chęcią skorzystałam. Na imprezie po pewnym czasie, zauważyłam dwóch młodych atrakcyjnych facetów. Na oko mieli po 22-24 lata, więc byli ode mnie młodsi. Zauważyłam też, że i ja wpadłam im w oko ;) Szybko zaczęliśmy rozmawiać, nie mam kompleksów ani obaw przed poznawaniem ludzi, oni też byli wyluzowani. Po jakimś czasie miłej rozmowy przy drinkach, jakoś wyszło, że z imprezy przenieśliśmy się do pobliskiego hotelu. Zawsze chciałam to zrobić z dwoma młodszymi napalonymi facetami, im ten scenariusz pasował. Kiedy znaleźliśmy się w hotelu zaczęłam się całować z jednym z nich, drugi zaczął mnie dotykać. Zrobiło mi się wilgotno, uklękłam na kolana, wyjęłam ich twarde pałki, i zaczęłam je ssać. Robiłam Panom loda na przemian, oni chwytali mnie za włosy, dociskając moją głowę, a ja chciałam mieć ich jak najgłębiej w sobie. Kiedy spodnie im opadały zaczęłam lizać ich jądra, patrzyłam się grzecznie w oczy każdemu z nich. Na co dzień jestem szefową, ale wtedy czułam, że chcę po prostu, aby zrobili ze mną co chcą. Zaczęli przyspieszać, na przemian rżnąc mnie w usta, czułam że ich pałki są gotowe. Kiedy jeden rżnął mnie w usta, drugi podwinął spódniczkę, zaczął dotykać mój jędrny tyłek, ugniatając go dłońmi, ocierając się o rozgrzaną cipkę. Ułożyłam się na czworakach. Wypielam tyłeczek Jeden z panów zaczął mnie posuwać od tyłu, drugi kochał się ze mną oralnie, penetrując moje gardło. Tego chciałam, rżnęli mnie na ostro. Wymieniali się rolami, Pan który przedtem rżnął mnie w cipkę, zmieniał otwór na moje usta. Bardzo mnie to podniecało. Spędziliśmy miłą noc. Panowie skończyli w moich ustach. Wymieniliśmy się numerami, jak sądzę spotkamy się jeszcze nie raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na sztuczną pochwę, dla wszystkich mężczyzn, którzy z jakiegoś powodu zrezygnowali z kontaktów z naturalną pochwą. ;) Przepis przyda się każdemu dobrze zorganizowanemu looserowi, z uwagi na fakt, że czasami ręce odmawiają posłuszeństwa. Ciężko jest masturbować z odciskami na dłoni, od wielokrotności tej czynności :D Poza tym pochwa wykonana z elastycznego ciasta, może być dopasowana pod indywidualne preferencje użytkownika. ;) Całość jest prosta w wykonaniu, tak więc zaczynamy, celem będzie ulepienie sztuczniej pochwy z elastycznego ciasta ;) Będzie nam potrzebne: - ok czterech szklanek mąki tortowej - jedno jajko (od kury :D ) - troche soli - cztery łyżki oleju - jedna szklanka ciepłej wody Jak widzicie nie są to skomplikowane zakupy, każdy mężczyzna poradzi sobie. Tak więc zaczynamy tworzyć przyjemność ;) Co do zasady ciasto musi być elastyczne, zachowujące odpowiednią wilgotność i konsystencje. - Mąkę wsypujemy do miski, następnie formujemy kopiec. Na środku kopca tworzymy wgłębienie. - Sól rozpuszczamy w wodzie - Do wgłębienia kopca z mąki, umieszczamy zawartość jajka. - Cyklicznie dolewamy wody, cały czas wyrabiając ciasto, przenosząc suchą mąkę z boków kopca do wilgotnego środka. - Kiedy woda zostanie wchłonięta, do ciasta dodajemy olej, po czym kontynuujemy wyrabianie. Produkt końcowy powinien być miękki i elastyczny. Konsystencję ciasta należy kształtować dosypując określone ilości mąki lub dolewając wody. Wszystko w zależności od preferencji przyszłego użytkownika ciasta. Z doświadczenie powiem, że do uzyskania pożądanej konsystencji ciasta potrzeba jest ok dziesięciu minut wyrabiania. ;) Po otrzymaniu ciasta o wymarzonej konsystencji, formujemy sztuczną pochwę, może być to wzór bułeczki, motyla, w zależności od preferencji. Palcami tworzymy łechtaczkę, a także otwór o indywidualnych rozmiarach, w którym nasze penisy będą czuły się dobrze ;) Aby wzbogacić doznania podczas używania sztucznej pochwy, możemy włożyć w otwór trochę ubitego miąższu z awokado ;) Wszystko ekologiczne i w zgodzie z panującymi trendami :P Miłego użytkowania, obfitych wytrysków :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popszli
wszyscy Panowie poszli ugniatać ciasto.Kapitanie chyba oprócz Ciebie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na służbie, przepis był na tyle frapujący :P że poszedłem do pokładowej kuchni ;) Już miałem w dłoniach mąkę i jajko, jednak przeszła korytarzem kochaneczka bez sukienki, wachtę czas rozpocząć :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×