Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

frida6 🌼 😘 kapitan czuwa ;) kapitan stoi, na wachcie też :D kapitan żyje :D Trochę rumu wpadło do gardła ;) Sama wiesz karnawał, beczułka za beczułką wśród kamratów :P Milaczki kochane 😍 kapitan i okręt wypływa w rejs miłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam pije, a drugim nie da... chytrus :) wyciągaj te swoje słodkości z tawerny, bo obcy marynarze juz cierpią nudności :) tylko tobie służą truskaweczki polewane czekoladą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawa w przelocie
Nowy masz racje jesteśmy fajansiarzami, a starzy userzy królami fajansiarzy ;) morzesz więc swoje jaja naznaczyć insygniami królerwskimi :D jak za starych dobrych lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida6 dla Ciebie mam wino, w czerwieni jak dobre alfa romeo ;) Słodki dream team wyjdzie z tawerny, będzie obiad, deser i kolacja, w kapitańskim stylu, w dobrej sali baletowej ;) Truskaweczki z czekoladą ;) mmmmmm widzę że doświadczona z Ciebie koneserka smaku ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błłłłłeeeee... tylko nie truskaweczki polane czekoladą takie słodycze, tylko dla twoich statkowych słodkości :) wolę zostać przy czerwonym wytrawnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze :P po tłustym czwartku jednak kapitanowi w jajtzach dynamitu nie zabrakło ;) Już się zacząłem obawiać, że kadra oficerska popiskuje damskim sopranem 💤 tego nie chcą panie i ich roześmiane pisdeczki ;) Na waszym miejscu zamienilbym cukinie i ogórki ;) na kapitańskie berło ;) :P:D Taka sugestia wraz z nadejściem weekendu :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kurfy nędzy uchlały się pisdeczki i pisdusie :D Miało być z kulturą będzie jak zwykle, bo w knajpie chlamy ;) :D Kiedy one się schlają, rznijcie je na żywca :P centralnie, i tak się nie poznają, nie mają waszych danych :D Więc pociskajcie w dziury jak myszy spragnione sera :D Na walentynki, dużo sera, dużo dziur :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezka cos ty
za jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki sobie jeden, a może z drugim, co na grzyby halucynogenne chodził. nie kojarzysz? ;) Im legend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezka cos ty
nie sciemniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaj jaj pomarańczko, gdybyś znała my history ległabyś na kolanach :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezka cos ty
opowiadaj😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko za górami za lasami :D Żył sobie czarnoksiężnik, co walił księżniczki, walił je z fantazją i procentami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezka cos ty
i co dalej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzeliłem księżniczce z palca ;) aby skurczy i przyjemności w usta nabrała ;) i tak się pobujaliśmy do białego rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezka cos ty
jeszcze nie leglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie rozkręciłem nawet 0,1 swojej mocy ;) wiedz, że ta moc porywa serca, potrafi wkręcić jak diabelski młyn w lunaparku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezka cos ty
eee tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezka cos ty
kolezka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogo moje zdziadziałe reflektory widzą?:D Koleżka :D Witaj stary towarzyszu ;) Ładnie wyprowadziłeś w pole srrać ;) Mimo upływu lat, jajtza masz ze stali :P nie wiem czy na walentynki wyprodukujesz wystarczająco dużo spermy, aby zrobić z niej wyjątkowy prezent, ale kiedy będzie jęczała zmówię za Ciebie zdrowaśkę ;) :D Alkohol w moich tętnicach sięgnął apogeum motzy, więc spocznę z jakąś pupencją robiąc jej za wtrysk paliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezka cos ty
przyszedl drugi 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×