Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slubomaniaczkaaaaaaa

slub w 2014

Polecane posty

Gość slubomaniaczkaaaaaaa

Wszystkie panny młode z 2014 roku, wspierajmy sie:) jak u was przygotowania itd piszemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiakoo
Mnie się uda może za dwa tygodnie zamówić kamerzystę:) szukam obecnie zespołu, najlepiej z terenu województwa łódzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiusxzkaaaa
ja juz mam sale i termin;p oraz alkochol;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiusxzkaaaa
ja juz mam sale i termin;p oraz alkochol;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drwine mam we krwi
A moze jest ktoś na 2044?? Cioo kochane? Wspierajmy się w tych trudnych chwilach i doradzajmy jakie suknie kupujemy i ile placimy za talerzyk moje kochane przyszłe panny młode Oh Ah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drwine mam we krwi
A moze jest ktoś na 2044?? Cioo kochane? Wspierajmy się w tych trudnych chwilach i doradzajmy jakie suknie kupujemy i ile placimy za talerzyk moje kochane przyszłe panny młode Oh Ah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sala, fotograf, kosciol tak pol na pol, bo jak bylismy 2 tygodnie temu u ksiedza to mowil, ze nie ma jeszcze ksiegi, wiec teraz w pon idziemy do niego. jutro spotkanie z dj, zobaczymy co zaprezentuje. jak juz dj i kosciol do konca zalatwimy, to dajemy sobie spokoj na rok ;) już się tym zmeczyłam :P i powiem Wam, że zawsze marzyłam o dużym weselu, ale teraz wszystko bym oddała, żeby zrobić małe, takie na maks 50osób. ostatnio dziewczyna kolegi mojego narzeczonego powiedziala, że jestesmy niedojrzali na malzenstwo- nie wiem skąd taki wniosek, kiedy laska w ogole nas nie zna... nie chcę takich osob ze sobą w takim dniu, a niestety musimy go zaprosić, mam nadzieje, ze wymieni dziewczyne na MĄDRZEJSZĄ do tego czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jajajajajajajaj
ja tez w 2014! ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaaaaa
weselnezapiskipm.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ-WODZIREJ
Pełna oprawa muzyczna jako dj wraz z jednoczesnym prowadzeniem przyjęć jako prezenter i wodzirej. Specjalizuje się w oprawie muzycznej i oświetleniowej. Oferuje: -wieloletnie doświadczenie,pasja muzyczna -markowypodejście do klienta -na życzenie wszelkiego rodzaju konkursy,zabawy karaoke,oczepiny sprzęt -indywidualne Szczegóły na stronie : www.masti.beepworld.pl Zapraszam do kontaktu telefonicznego: 783-830-424 Dj Masti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamioculcas
2014 i już alkohol kupujecie? Hahaha! Przeciez dopiero 2013 się zaczął:). Rany, jakbym miała mieć taką sraczkę przez dwa lata, to by mi się wszystkiego odechciało już do tego ślubu. Patrzcie lepiej, żeby z tymi przyszłymi mężami dobrze żyć, a nie zaprzątacie sobie głowę jakimiś pierdołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noname90
Ja też na 2014 dokładnie 02.08 mamy kamerzystę, fotografa salę i zespół, jeszcze umowy do podpisania z zespolem i fotografem i tez sobie odpuszczam narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka 2506
Jak ktoś robi wesele w remizie to faktycznie nie musi wcześniej nic rezerwowć :P Ja mam ślub i wesele w czerwcu 2014 roku. Jesteśmy na etapie podpisywania umów z restauracją, kamerzystą, fotografem i zespołem. (A i tak data była już zmianiana bo nie było wolnych terminów na 2014!!) Po podpisaniu można przypomnieć sobie o ślubie na początku przyszłeo roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeatheart
Ja też mam w czerwcu 2014. Na razie tylko sala wybrana i zespół. Ksiądz powiedział że jeszcze za wcześnie i że mamy przyjść dopiero we wrześniu, ale wiemy już że fajny nam się trafił ksiądz i że zgadza się na nasze wszelkie fanaberie odnośnie ceremonii. Wstępnie rozglądam się za różnymi pierdołami ale bez paniki i stresu. Może możecie dziewczyny polecić jakąś drukarnie która robi zaproszenia weselne według naszych oczekiwań, bo ja jak na razie znalazłam tylko te z gotowcami a one mi nie odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sweeatheart" nie chcę aby to wyglądało na jakąś reklamę, ale zapraszam do kontaktu na biuro@kolaczasu.pl i chętnie zrobimy dla ciebie Twoje wymarzone zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angekla2606
Ja również planuje ślub na Wrzesień 2014.Dokładnie na 20. września Co do przygotowań to mam już kamerzystę który jest zarówno fotografem oraz upatrzone zaproszenia., podpisaną wstępnie umowę z dekoratorką, Szukamy sali o sukience i innych rzeczach jeszcze nie myśle :) Pozdrawiam wszystkie panny młode z września 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzikalaaa
a ja mam ślub za pół roku i wszystko zaczęłam załatwiać równo rok przed. A właściwie tylko kamere, zespół i salę i wszyscy mieli wolny termin. Kamerzysta i zespół sprawdzeni bo oglądałam jego film a przy tym zespole bawiłam się nie raz. Fotografa załatwiłam w poprzednim miesiącu, tak samo jak dekoratorkę. Alkoholu i sukni jeszcze nie ma. I nie rozumiem jak można 1,5 roku wcześniej kupować alkohol...Dla mnie to trochę bez sensu. Gdybym miała się tak spinać własnym ślubem na 2 lata przed to by mi się odechciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesciara:)
Ja mam slub w sierpniu 2014. Sale kamerzyte i fotografa juz mam ale powiem ze bylo to nie lada zadanie bo wiekszosc miala juz pozajmowane terminy. W zwiazku z tym ten rok mam juz zglowy reszte zaczne zalatwiac w przyszlym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcddd
a ja w 20455

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również 20 Wrzesień 2014. Mamy zamówioną salę, Dekoracja sali w cenie talerzyków.( wybieramy sobie kolorystykę,kwiaty,) Tort również w cenie talerzyków . Również wszystko do uzgodnienia. Mamy też zamówionego dj.Problem mamy z kamerzystą . Nie powala mnie żaden film z wesela. Zaproszenia mam już tez wybrane. Wydaję się, że jeszcze tak dużo czasu, a szybko zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yło
;o! Gratulujemy szybkiej decyzji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartinka
Rozumie zarezerowanie sali, zepolu wczesniej ale kurwa wybierac zaproszenia 1,5 roku przed slubem? Pojebalo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszenia mam wybrane, a nie kupione, więc chyba jest różnica prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartinka
Owszem roznica jest, tylko ze przez te prawie dwa lata ci sie dziewczyno sto razy odwidza te zaproszenia i inne rzeczy zwiazane ze slubem. Gust sie zmienia, wyobrazenie itp wiec po jaka cholere sobie tylek zawracac i wybierac takie rzeczy tyle czasu wczesniej. Zajmij sie czyms pozytecznym, poczytaj ksiazki, poucz sie a nie... Sama bylam panna mloda i nigdy tak nie glupiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem po co w ogole się sie wypowiadasz skoro ślub już brałaś. I zresztą nie spinaj się tak. Moja sprawa co i jak planuje i po prostu nie wnikaj. :) Nie każdy bierze 40 tys kredytu i kupuje wszystko na raz. Są ludzie co kupują wszystko wcześniej, aby później nie odczuwać tych kosztów, Mogę sobie kupić i te zaproszenia i wódkę, i resztę potrzebnych rzeczy a Tobie nic do tego. A książkę polecam Tobie, abyś nie musiała wcinać się w tematy na które normalnie nie potrafisz odpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka2506
OnaE.22 Popieram Cię!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś nie ma jeszcze zakupionego alkoholu na wesele to służę pomocą, zainteresowanych proszę o kontakt to wyślę cennik weselny wódek czystych c. Co do innych alkoholi pomogę i dopasuję indywidualną propozycję. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slub2014
Nie rozumiem czemu ktoś uważa, że rozpoczęcie przygotowań z tak sporym wyprzedzeniem jest czymś złym. Warto sobie wszystko rozłożyć niż później nagle mieć urwanie głowy, ze wszystkim na raz. Ja już mam zarezerwowaną salę, fotograf wstępnie ugadany, ale to akurat znajomy, więc termin i tak pewnie dostosuje chociażby miał stanąć na głowie. Teraz myślę nad zakupem wódki. I wydaje mi się, że warto to zrobić wcześniej, bo jakoś nie wydaje mi się, żeby ceny miały nagle spaść, a przecież wódka się tak łatwo nie przeterminuje :P Co myślicie o Panu Tadeuszu? Znalazłam niezłą promocję i zastanawiam się jaka jest jeśli chodzi o smak? http://www.pantadeuszwodka.pl/promocje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codaband
Witam! Jeśli któraś z Was jest zainteresowana niedrogim, a dobrym zespołem, to zapraszam na naszą stronę www.codaband.pl Działamy głównie na terenie woj. łódzkiego i woj. wielkopolskiego, ale jak trzeba dojedziemy wszędzie. Na 2014 rok przewidujemy rabaty:) W razie jakichkolwiek pytań GG: 15757972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×