Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczupła duchem w czerni

Szczupłe do lata- Zapraszam :)

Polecane posty

Rany, ile tu spamu się namnożyło. Witam nowe koleżanki. :) Przepraszam, ze nie piszę, nie mam sił i weny. Jestem o krok od przetasowania swojego zycia, wróciły pewne dawne sprawy i nie dają mi spokoju.Może jak położę się w trumnie to odetchnę, bo póki co to tylko zawirowania i emocje. Ehhh... :/ PS. A pączki jadłam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam pączków nie dotknełam. Siostra zaczęła mi strasznie dokuczać bo ona schudła i czuje się niewiadomo kim. Wkurzyłam się,poszłam do zielarki po Lide. Od razu zapodałam sobie 2 tabletki i po 20 minutach już poczułam działanie. Nic nie zjadłam,jedynie wieczorem wmusiłam już w siebie pierś z kurczaka z kaszą bo mam zepsutą lodówke i do rana by ta pierś się zaśmierdziała a szkoda by było. Na mnie tam nie działają żadne diety typu 1000 kcal. Najgorzej ze słodyczami,ale już czuje do nich obojętność,napady gdzieś sobie znikły :D Moja waga 87,5 kg wzrost 168

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska a ja zero pączków, słodyczy, dziś kupię chrom żeby mnie całkiem nie kusiło. 🌼 Lateksowa ! u mnie od rana owsianka bez cukru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki, melduję, że przeżyłam wczorajszy dzień bez pączka:) Dziś się ważyłam i odnotowałam spadek - cieszę się bardzo , bo bałam się zastoju wagi, kolejne ważenie za 10 dni. start- faza I 13.12.2012- 81,1 faza II 20.12.2012- 78,1 30.12.2012- 77,2 09.01.2013- 73,4 19.01.2013- 72,4 29.01.2013- 69,8 08.02.2013- 68,8 18.02.2013-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o 6:00 tylko kawa i 2 grzanki i wiecie co? Nie czuje sie głodna :) Biore po 2 tabletki wiec starczy na 15 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Martuska- Mowisz o tym o czym nam pisalas>? Co sie stalo, przeciez juz dobrze bylo :( Trzymaj sie! :* xxx Lateksova- ja normalnie- bez niczego tez nie czuje sie glodna wiele, wiele godzin. Tylko problem w tym, ze jedzac czesto podkrecamy metabolizm i odwrotnie- nie jedzac zwalniasz go. Dlatego nalezy jesc czesto ale malo. xxx Co u reszty dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, dużo by gadać.Nie chodzi nawet o samego meża, tylko o mnie.Po prostu nie takiego życia chciałam.Są chwile - jak dziś - że nie mam sił na walkę i jestem gotowa poddać się rezygnacji, brać to co życie daje i się cieszyć udając szczęscie.Mąż się stara, ostatnio kwiatki mi kupił, przytula.Niestety chyba moje uczucie się wypaliło. Może on się za póxno zabrał na starania, a może o prostu - i ku temu się skłaniam - to nie była miłosć tylko chęć stabilizacji, zauroczenie i wypadki same poleciały - ślub, dziecko.To był chyba błąd. Pisze chyba, bo dziś akurat brak mi pałera na cokolwiek, na myślenie tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuśka ! {kwiatek] ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 lateksowa ! a co dobrego bierzesz bo ja kupiłam aplefit,i chrom. Sałatka zrobiona z makaronu pełnoziarnistego, marchew, kukurydza, groszek, jajka, por, kiełki ,NO i z jogurtem naturalnym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! dzisiaj wstalam wczesniej pomimo ze wczoraj a raczej dzisiaj polozylam sie bardzo pozno... mialam gosci tak z okazji ostatkow... i sie zlamalam... zjadlam jeden kawalek pizzy i wypilam dwa drinki... w czwartek zjadlam 2 paczki :/ chyba sie za slabo zmotywowalam do tej diety... ale cwiczen nie odpuscilam codziennie godzina steppera i zumba... do tego owinieta jestem pasem rozgrzewajacym i ubrana w bluze termoizolacyjna:) jak to sciagam to pot leje sie strumieniami ze mnie:) moze cm jednak troszke poleca w dol... bo niestety naleze do kobiet ktore sa w miare szczuple ale zmora jest brzuch... caly tluszcz odklada mi sie na brzuchu... wygladam jak bym znowu byla w ciazy :/ wieczorem ciag dalszy wizytacji... ciekawa jestem jak mi dzisiaj pojdzie... planuje 1 lampke czerwonego wina... tak przez cala impreze saczyc do towarzystwa... zeby nie namawiali... bo najgorsze w odchudzaniu jest to ciagle tlumaczenie ludziom ze sie jest na diecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki:) Cicho u nas jak makiem zasiał:) Zapracowane dziewczyny, czy słodko leniuchują?...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem !!! Kupiłam coś fajnego : Płatki owsiane pełnoziarniste ,żytnie !!! Otręby granulowane śliwkowe i porzeczkowe , Makaron pełnoziarnisty żytni Bardzo się z tego cieszę .Teraz herbatka zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupla, jakis czas temu pisalyscie, ze swego czasu goscilyscie na innym topicu. Jaki to byl? Pytam sie, bo DuzaMi tu zniknela, a wiem ze jedzie teraz z dąbrowska. potrzebuje informatora radziciela :/ moze tam sie udziela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skubi ja mam otręby granulowane jabłkowe. :) Nawet niezłe jako dodatek do jogurtu czy musli. Blossom, na tamtym topiku na pewno Duża Mi się nie udziela, bo tam nikt się nie udziela. ;) Tylko pomarańczki jakieś. A ja zdziwiona jestem, bo ostatnio z dietą na bakier, nawet się nie wazyłam, w tłusty czwartek żywiłam się tylko pączkami, a dziś na wadze zobaczyłam mniej niż najniższa moja waga przed zarzuceniem diety. o.O Może to dlatego, ze głowe mam zapchaną myślami o problemach, o życiu, o małżeństwie i nocami siedzę przy kompie, gram w kulki, słucham muzy i myślę, a w dzień odsypiam.Wczoraj i dziś przy kompie do rana i spałam do 14-15, oczywiście jak spie to nie jem, w nocy przy kompie tez nie jem, może stąd spadek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaahaaa! no to nie wiem gdzie ona sie podziewa :( zaczelam 3 dni temu diete dabrowskiej, ale codziennie skusilam sie na cos niedozwolonego :/ i to pod wieczor, ok.19, wiec na koniec dnia ktory mogl byc dla mnie zwycieski (kuszenia byly naprawde male, ale zawsze cos, np wczoraj 1delicja, a dzis kulka mozarelli w misie salaty z zielenina i jedno zeberko bo ugotowalam dla chlopaka zupe szczawiowa), wiec moge tez powiedziec, ze na zadnej diecie dabrowskiej nie jestem i musze zaczynac od poczatku. ale warzywa wpierdzielam jak szalona!!ciekawi mnie jak DuzaMi, bo zaczela ta diete rowniez, pare dni wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lateksowa ! a apteki czy duktur ci zapisał :))) Bo ja chrom i aplefit sama se zadawkowałam :))) Kochane kobiety! Dziś też wyjazd więc już krążę gotuje owsiankę z żytnich płatków... Kanapki na drogę , jogutr naturalny, oaoce, warzywa i sałatka, Miłego dzionka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida to tabletki nielegalnie sprowadzane do Polski. Ale można je kupić przez internet choć ciężko trafić na orginał. Można też pytać w sklepie zielarskim,niektóre sprzedają spod lady. Ale przy nadciśnieniu i chorobach serca nie wolno ich brać. Wczoraj trochę sobie pofolgowałam u ciotki. Ona to zawsze mi coś wciśnie. A to rybe,a to kromke z pasztetem. No ale dzisiaj jest 86,5 kg. Jakiś tydzień temu to nawet dobijałam do 89 więc nie jest źle. Znalazłam fajne ćwiczenia na necie. Polecam jeszcze raz. Wpiszcie sobie w youtube "aerobik morąg". Jedna taka lekcja to ok 15 min. Komentarze pod filmikami są zachęcające.Sporo osób schudło ćwicząc tylko te 15 min dziennie.Jak ktoś chce to może więcej. Ja tam wole po 2-3 odcinki zrobić. Za pierwszym razem przez 5 dni chodzić nie mogłam takie zakwasy miałam. A teraz zupełnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, hello :) To dlatego, ze poprawilas kondycje juz ;) Super, tak trzymaj! Ja wlasnie skonczylam ponad godz tening i smigam z moimi piesami na spacer, potem wizyta w schronisku i w gory! :) Wstalam wczesniej zeby pocwiczyc, bo wczoraj sie nie wyrobilam- a ja musze miec duuuzo ruchu :) Jak tam dzieewczyny? Blossom- poszukaj w tematach tego z dieta dabrowskiej, pewnie Duza jest tam. Mam nadzieje, ze bedzie tu tez zagladala- im mniej piszecie tym mi tez mniej sie chce tu pisac. Martuska- moze to taki okres- wiesz kobieta zmienna jest, a jak nie- to moze faktycznie rozstanncie sie, jesli tak sie meczysz. Czy bedziesz szczesliwsza gdy bedziesz sama? Wszystich spadkow gratuluje i pozdrawiam! Buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z treningow na yt ja polecam wam kanal fitappy- laska jest super pozytywna i ma doswiadczenie - a wiec i swietne treningi. Sprawdzone na mnie ;) Wiekszosc moich trenigow porzez ost rok cwiczylam wlasne z nia. Zoowocowalo to utrata jakichs 15kg ;) A wiec dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki w niedzielne popołudnie właśnie zjadłam obiadek- dziś była rybka zapiekana i mizeria a na deser dukanowski serniczek-pycha :) start- faza I 13.12.2012- 81,1 faza II 20.12.2012- 78,1 30.12.2012- 77,2 09.01.2013- 73,4 19.01.2013- 72,4 29.01.2013- 69,8 08.02.2013- 68,8 18.02.2013-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! U mnie dietkowo się trzymam . Kupiłam siemię lniane do jogurtów i migdały do pogryzienia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elya
Witam Was wszystkie kobietki.;) Czy mogłabym się do waszego topiku dołączyć? ;P Też podjęłam postanowienie noworoczne, aby do wakacji schudnąć ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elya
sama nie wiem xD nie posiadam wagi :D waże jakos 60kg ;P ale chciałabym zrzucic boczki i tłuszczyk z brzuszka :P reszta jest wporządku;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elya
nie mogę tylko sobie jakoś dobrać dobrej diety ;/ bo w sumie to tez różnie wstaje i różnie jem :) małe kalorie i mało posiłków i dodatkowo biore taki suplement diety Novoslim ;) muszę się jeszcze za ćwiczenia wziąść bo narazie sie opuściłam ;// ciężko mi się zmotywowac..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×