Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczupła duchem w czerni

Szczupłe do lata- Zapraszam :)

Polecane posty

no taaa,bo przecież grubaski to nie mogą mieć życia erotycznego, to przeczy naturze.Mają się biczowac za swoje prosięce obżarstwo i liczyć kalorie. :P smutne jest to, że pruderia i/lub złośliwośc się szerzy, zwłaszcza wśród ludzi młodych, bo jakoś trudno mi uwierzyć ze 60letnia babcia czyta to forum. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela To Twoja mama babcia jak sie patrzy. Pewnie bie jeden mysli, ze to jej dziecko anie wnuk. Ja tez rozmawiam z corka narazie ta starsza, bo ta duzo pyta o seksie otwarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana, a moze dla odmiany zaloz bielizne ;) i np odwiedz go w pracy w niej i w plaszczu tylko. Zaciagnij go do taoalety i cos tam mu milego zrob;) i pwoiedz- bedzie wiecej jak wrocisz, spotkajmy sie w grazu ;) hiehie ;) To chyba zadziala, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska a Ty koncz martini i idz balamuc meża, jak ja to lubie po alkoholu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam konta na nk i facebooku ale uwazam ze to kwestia indywidualnego wyboru czy takie konto zalozyc czy nie:) Asmana moj brat ma 6 lat no ale to tak jakos wyszlo ciesze sie ze Franek ma babcie mloda bo chociaz ma sile zeby sie z nim bawic;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupla hahahahaha oj sadze zeby zadzialalo, tyle ze bylby problem z zaciagnieciem do toalety....tak wszedzie monitoring jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mialam kont na portalach spolecznosciowych, ale na prosbe mojej mamy jedno zrobilam i czasem tam dla babci jakas fote zamieszcze. Ale wolalabym nie miec wcale i chyba skasuje niebawem. Wiecie, ze zamieszczajac foki na fejscie, zgadzacie sie na uzycie ich np w kampaniach reklamowych? Oczwiscie wy z tego nic nie macie. Mojej znajomej kolezanak aswojego dzieciala na opakowaniu z platkami zobaczyla! Oczwiscie nie mogla nic, bo gdzies tam, gleeeeboko jest aneks mini drukiem, ze wyrazasz na to zgode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj napilabym sie winka, ale jak dieta to dieta:-P. Dzisiaj w ciagu dnia zgrzeszylam, bopodjadlam jedna frytke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a próbowałaś po czymś innym niż alko? (pewnie mnie zaraz zjadą pomarańczki, ale mam w doopie - po ekstazie?) Ale mam na myśli czystą ekstazę, nie piguły, które są mieszankami.Raz spróbowałam. Pół nocy z plecy a rano poocierane narządy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska nie probowalam nigdy. Za czaso studenckich na imprezie palilismy trawe.....kazdy mial schizy jakies motyle widzieli itd a ja co???ja jic nie zadzialala na mnie. Jedynie posmialam sie ze znajomych:-P. To byl moj pierwszy i jedyny ra....poopcierane narzady oj musialo byc ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*** Martuska- ile juz wypilas tego martini? *** Trzecią czy czwartą lampkę kończę, ale rozcieńczam.Martini zawsze rozcieńczam trochę. Jednak nie powiem, po takim okresie abstynencji trochę trzepie. Co smieszne na forum dla mam też dziś na tapecie seks. :P Moze to faza siezyca tak wpływa? :P ***wszedzie monitoring jest*** w toalecie tez?A to jest legalne? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrawne wino chyba nie szkodzi tak bardzo diecie a jesli tak jest no to niestety bede rezygnowac z niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby bylo to legalne i nie mialo wplywu na zdrowie to ja bym mogla tak co tydzien! :P a trawe to nawet codzien ;) Dawne czasy, ale fajnie bylo :) Asmana- ja nie kumam jak ludzie moga miec zwidy palac ziolo- chyba jakies wkrety, takie rzeczy to po czyms mocniejszym ;) Po trawie wlasnie smieje sie fajnie, albo relaksuje, a nie zwidy ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trawa i zwidy to nie mozliwe niestety hehe dobry humor co najwyzej sie wkreca:) nic poza tym;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska no pewnie ze w toalecie nie ma, ale slad zostanie ze go tam wciagam....a po co potem ma miec problemy....u mnie w pracy nie byloby problemu z pojdziem do toalety na szybki numerek....no ale moj maż nie jest na tyle odwazny. Pela no ja jestem na dukanie wiec nici z alkholem...a poza tym nic nie szkodzi w zdrowych ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj laski, laski :) Ale was lubie :D Nasz topic to bedzie nawet fajniejszy od tamtego ;) No i kiedys moze zorganizujemy spotkanie, tylko nie wiem kiedy ja do PL zawitam. Ps. Mialam odwiedzic lopilo jak bede... :( Przykro mi, ze tak chooyowo wyszlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie znawczyni:-P. No nie wiem smiali sie tam jak glupi do sera, ale jedna laska mowila cos o motylach i ludziach w kapturach;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela- piona! :) :P Ziomalko ;) LOL Czerwone winko jest najbardziej ok na diecie ze wszystkich alko ;) Ja tez lubie, a reszty juz nie tykam.. Nie dosyc, ze po tym zawsze mam 2-3 kg na + to jeszcze czasem wali mi na dekiel i sie robie niegrzeczna... Bardzo.. :o Rozwalilam znajomym drzwi od lazienki i pare innych rzeczy ost... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela trzymalas sie jej restrykcyjnie???? Szczupla czesto bywasz w Polsce? Jak juz jestes to w jakich rejonach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś złapałam jednego bucha.Nic nie poczułam,a le mąz mówi (wtedy nie mąż), ze rechotałam jak głupia i gadałam głupoty do naszgo kociaka (teraz już nie kociaka tylko statecznego samca, choć bez jajec, bo wykastrowany :P ) Natomiast kiedys na imprezie audioriver spróbowałam tych "legalnych" (juz nie legalnych) piguł "kolekcjonerskich", które można było kupić w sklepach - najmocniejsze na mnie nie działały. No ale czysta ekstaza to odlot, amfetamina za to idealna do schudnięcia. W sieci można kupic nielegalne w PL tabletki robione na bazie amfy właśnie.Koleżanka mogła mi załatwić, odmówiłam.To świństwo daje kopa, pałera, do tego hamuje głód.Cały dzień można nie jeśc, wystarczy pić wodę.Schudnąć łatwo, ale jakim kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie kazdy schudnie, nie kazdy :P Na mnie to wylacznie duuuzo ruchu dziala i nic innego. Jak pisalam- byl okres dlugi, ze niemal nic nie jadalam( i to bez uzywek ;)) i nie chudlam. Moze ma to zwiazek z moja troche chora tarczyca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×