Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mutantex

Co ja wchodze , czyli pogaduchy mutancie...

Polecane posty

"W poniedziałki czujesz się jak bomba Która tykała zbyt długi czas... Ty krwawisz... Są dni które nie przynoszą nic , Jesteś w miejscu z którego już Nie wrócisz... ᠋ Hej hej zbawiłam dzisiaj świat..." ᠋ http://www.youtube.com/watch?&v=Zf052uxFF58 ♫♩♪ ᠋ Ps. Na chomiku który dzisiaj wrzucę jest kilka knig które się przydadzą wam na tym drugim forum. Transfer jest za free , ale to nie oznacza , że on nieskończony jest...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ "..które się przydadzą wam na tym drugim forum." \I Jakoś nie mam ostatnio zapału,do żadnego forum....choć poza tym normalnie jest:);może to wiosna ...ciągnie wilka do lasu,a nie do kompa:P;nie mam pojęcia o co chodzi,ale trochę się obawiam,że coś ze mną nie tak;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Muti,jak przeczytałam słowo "knig" ;)to mi się przypomniało: Smotrit w knigu,widit figu.... Tak mawiała moja pani od rosyjskiego...No i zebrało mi się na wspominanie....Koniec końców,wyszło że 3 "najważniejsze panie" z mojej podstawówki,to były żony alkoholików:(;czwarta-była wtedy jeszcze wolna:)na dzień dzisiejszy,jest żoną alkoholika:(Wniosek z tego nie wyszedł mi żaden,ale statystyka raczej smutna...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jakoś nie mam ostatnio zapału,do żadnego forum..." ᠋ No to odpocznij od forów sobie. :-) Real jest też ciekawy. Podobno...;-):-D:-D:-D ᠋ "Wniosek z tego nie wyszedł mi żaden" ᠋ A mnie wyszedł taki , że dobrze jest przestać milczeć. :-) Bo im więcej się na jakieś sprawy uwagi zwraca , tym większa świadomość jest i tym samym mniejsze ryzyko powielania schematów. :-) Czyli im więcej się o czymś mówi tym lepiej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kolega z wojska,to najgorszy koszmar każdej żony....:O:D:D:D(miałam to niebywałe szczęście,że "moi" byli daaaaaleeeeeeko);a poza tym,jak zwykle zrąbisty kawałek :)no i pośmiałam się z samego rana ...:D:D:DDzięki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Music , music : ᠋ http://www.youtube.com/watch?v=VZt7J0iaUD0 ᠋ "Nazywam się Luka Mieszkam na drugim piętrze Mieszkam nad tobą Tak, myślę, że mnie już kiedyś widziałeś ᠋ Jeśli coś usłyszysz późno w nocy Jakieś problemy, jakąś bójkę Nie pytaj mnie co to było ᠋ Myślę, że to dlatego, że jestem niezdarą Staram się nie mówić zbyt głośno Może to dlatego, że jestem szalona Próbuję nie okazywać dumy ᠋ Oni biją tylko aż zaczniesz płakać A po tym nie pytasz dlaczego Już więcej nie dyskutujesz" ᠋ Ciekawe , że wszyscy swego czasu lubili tą piosenkę , a niewielu wie o czym była... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ciekawe , że wszyscy swego czasu lubili tą piosenkę , a niewielu wie o czym była... " \I Tamtego języka się nie znało:P....a teledysków też się nie oglądało....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko dlaczego znów wersja wyłącznie dla facetów?" ᠋ Bo wy byście paznokciami ekran porysowały... :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×