Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

aasiula musisz sobie ja skopiowac i wpisac sie a pozniej dodac post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
MAMUSIE:...........WIEK:..DZIECI: .......@Miast o............TERMIN P: Aasiula28............28....synek 3 latka...USA..................25.09.2013 Laura*****............28.......................Gdynia.... ..........29.09.2013 czarnulka0000......25.......................Poznań...... .......02.10.2013 M.CZ.Kawka.........22.......................Siedlce...... ........07.10.2013 GABI__82.............31......................łódzkie... ...........07.10.2013 J.U.L.I.T.A...........25......................pozaPolską ..........07.10.2013 olenka28.............27......................Niemcy...... .........10.10.2013 zaniepokojona......32......................poza Polską.........11.10.2013 Roxi3433.............31.................................. ............12.10.2013 karola2812..........32.......................Toruń...... ..........12.10.2013 AnetaG84............29.......................Poznań..... .........12.10.2013 Aaam.................30.......................Pabianice.. .........12.10.2013 WeroNika ..........31......................śląskie.... ............12.10.2013 gigi82................31...synek 2 latka....łódzkie.........13/14.10.2013 AnilorakAkswieisz..22...synek 2 latka...GorzówWlkp........14.10.2013 EmZoom..............32.......................Śląsk..... ............20.10.2013 Będę Mamą2013....36....syn...............opolskie.............16 .10.2013 no name..............27........córa........ pomorskie...........17.10.2013 nadia3111............31......................dolnośląsk ie.........19.10.2013 Emka___.............29................................... ...........20.10.2013 grace88..............25.......................Gdańsk.... ..........23.10.2013 Moniqell..............25.......................Warszawa.. .......II połowa 10 malawronka.........29....synek 3lata....Wrocław.......................... kropka236...........30.......................śląsk..... .......................... ajka848..............29.......................NowySącz.. ....................... też mama............30...córka6lat........Gdańsk/Irlandia...22 .10.2013 Montgomery.........26......................Wrocław/Berl in...25.10.2013 Ewka83...............29..syn 5 lat.........pomorskie....07.10.2013 xsylwia...............20......................Gdynia..... .....11.10.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też to słyszałam, że dziewczynka zabiera urodę. Jak byłam z synkiem w ciąży, to cera gładziutka, włosy mocne, wszystko idealne i gładziutkie. A teraz paznokcie się rozdwajają, włosy przetłuszczają na potęgę, a na buzi jakieś krostki. Wracając do wróżb z rana, to malawronka jakby Ci się sprawdziło, to miałabyś niezłą gromadkę w domu. Mi no name też 1 część już się sprawdziła. Ja w te testy internetowe i lunarne nie wierzę. Z synkiem wychodziła mi dziewczynka, a teraz chłopczyk. Gosia, xsylwia i malawronka - jeżeli chodzi o dziwne połączenia - to ja w tym tygodniu codziennie zanim poszłam do pracy na śniadanie jadłam mleko z chrupkami (na słodko kangusy, cookie crisp, albo cheeriosy), a później przegryzałam to koreczkami sledziowymi z biedronki :) Heh... takie o! połączenie idealne. Poza tym to jem duuużo, bo jak przestaję to mam mdłości. A jak się je, to się tyje. Odkąd biorę duphaston, to mdłości mam większe, choć już był czas, że mi prawie całkowicie przeszły. Piersi od d. mnie też bolą, a wcześniej nie bolały. A mam jeszcze takie pytanko. Wcześniej się chciałam zapytać, ale jakoś tak się złożyło, że nie zrobiłam tego. Czy którejś z Was w 10tyg na USG dziecko się nie ruszało? U mnie tak było i się martwię. Może spało? Serce w każdym bądź razie pięknie biło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no name: dobrze wiedziec zene jestem sama, bo w pracy 3 kolezanki sa w ciazy i swetnie sie czuja a ja.... Grace: to tylko pogratulowac super lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
Juz ogarnelam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grace88 jaki to ginekolog??? w jakiej przychodni???? ja chodze do gdynitez na nfz i nie jestem wgl ubezpieczona ale jako ze jestem w ciazy to nfz pokrywa kozty wizyt.. ale bylam juz kilka razy u tego ginekologa i nie do konca mu ufam... nie szczegolowo i krotko odpowiada na moje pytania itd... wiec mysle nad zmiana.. grace ciesze sie ze mialas taka super wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde jak Ty znalazlaś tego gina! To ten z oliwy? Jak sie zwie? A ja po Twoim poprzednim wpisie myslalam ze moze blizniaki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigi82 mi w 10 tyg lekarz nie mowil czy sie ruza czy nie... gdyby sie ruszalo to pewnei by wspomnial.. pare dni temu bylam w szpitalu i tam sie ruszalo , jak lekarka chciala mi pokazac to przestalo jak na zlosc :D narazie to wszystko malenkie... naciesz sie ze sie nie rusza hihi... dopiero potem bedzie kopalo po zebrach i da o sobie znac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajka - chyba masz rację z tym pęcherzykiem, też sobie teraz przypominam, choć pamietam, że syrfi pisała o braku mdlosci, ale pewnego dnia nagle napisała, że miała. Stąd tak mi sie skojarzyło, że wszystko ok, bo o żadnych plamieniach chyba nie było mowy. Biedna:( aha, zapomniałam jeszcze napisać, że ja do tego lekarza dostałam się chyba przez czyjąś pomyłkę, bo to było tak, że zalogowałam się do mojej przychodni do rejestracji internetowej i bylo tam kilku ginekologów do wyboru, ale ten miał do wyboru tylko jedna date i jedna godzinę, a inni mieli po 40 wolnych terminów. Więc wybrałam tego, bo stwierdziłam, że skoro oblegany to dobry. A przed wizytą położna mówi do mnie: "jakim cudem pani sie tu dostała" ja jej opowiedziałam a ona mi nie wierzyła i patrzyła spode łba, chyba myślała, że przez jakieś znajomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
Moze cos w tym jest, bo ja na synka wygladalam i czulam sie super:) Licze na dziewczynke, ale jak bedzie drugi chlopczyk to tez bede szczesliwa, najwazniejsze, zeby bylo wszystko dobrze i malenstwo zdrowe:) Moze w poniedzialek cos podejrze na genetycznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Andrzej Zinkiewicz, przyjmuje na ul. Jagiellońskiej w przychodni Nadmorskie Centrum Medyczne w Gdańsku. gigi82 - na pewno spało, ostatnio któraś dziewczyna opisywała, że u niej tez spało, aż jej lekarz musiał pukać w brzuch, żeby obudzic maleństwo. Dzięki dziewczyny za miłe słowa, jak to fajnie się dzielić takimi nowinkami tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nastawiajcie sie na plec bo ja wygladalam bosko cala ciaze kazdy mowil chłopak! Urodzilam corke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to, że nie wiadomo: spało - nie spało, jest stres :( U mnie podwójny, bo 6 i 7 tydzień brałam antybiotyk i byłam ciężko chora. Nie wiem, czy wytrzymam d 10.04.2013 na kolejne USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrfi, tak mi przykro :( ja nadal bez mocy, dzisiaj musialam awaryjnie hamowac na ulicy i pierwszy raz w tej ciazy wymiotowalam, na ulicy przy wszytkich ludziach...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie na zapas, jezeli lekarz by zauwazyl cos niepokojacego napewno by odrazu Ci o tym poiedzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam w życiu miałam tyle przejść z ginami, że im poprostu nie ufam. Jednemu tylko ufałam, ale zmarł w 2011. Anioł, a nie człowiek był. Teraz szukam nowego. Ten się wydaje się ok, no ale nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo... tez niby ok ale nie do konca mu ufam... i tez opinie na necie sa podzielone... niektore sa zachwycone a inne na odwrot.. 50/50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigi mi kiedyś tak spalo i lekarz kazal mi pochodzic, zjesc slodkiego batona i wrocic, wtedy szalal bobas . Serce bilo to na pewno ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej jest może zaufać osobie, którą się widzi pierwszy raz. Nie ma się pewności co do jej kompetencji, zaangażowania i powołania do tego, co robi ;) Już przestaję zanudzać... Obiecuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam udanego wieczorku, idę pobawić się z dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
Ja wiem ze z ta plcia to nic pewnego, 50 na 50:) Ale zawsze mozna sobie pogdybac:) Ja juz znam tyle przypadkow pomylek, ze sie nie nastawiam:) Najwazniejsze zdrowko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsylwia jak mieszkałam w Gdyni to chodziłam na NFZ do Pilarskiej, była bardzo fajna, ale byłam wtedy nastolatką, więc mogłam miec inne odczucia. Ale może poczytaj o niej. A gdzie w Gdyni mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka chodzi do pilarskiej.. i ma o niej dobre zdanie musze sie zarejestrowac w koncu gdzie indziej al terminy sa rozne.. a u mojego gienka mam co 2 tyg wizyte bo ciaza zagrozona.. pozatym na poczatku czerwca wyjezdzam na stale do szwecji wiec zanim sie dostane do dobrego lekarza to juz bedzie wrzesien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że jak masz wątpliwości i nie masz zaufania do ginekologa to go zmień. Musisz doznać czegoś takiego jak ja dzisiaj:) nawet jeśli ma być to opieka tylko na parę miesięcy. Ja czytałabym w necie opinie i wydzwaniała pytając o terminy, może jakimś cudem trafi się krótki termin, nic nie stracisz próbując...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×