Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gosia w czwartek ide do swojego lekarza ktory mnie juz troszke zna .poczesci dzieki niemu mam synka . I on na pewno zrobi mi USG . W w srode nastepna to szczerze to nie wiem mi zalezy zeby dali skierowanie na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka jak narazie ani jednej karty nie mam . A tak to pewnie bede miala dwie. Alepozniej w szpitalu jak by co dam tylko ta od prywatnego lekarza tym bardziej ze on pracuje w tym szpitalu co planuje rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz jeszcze karty ? A w którym tygodniu jesteś ? Mi już w 5tyg założył, 15kwietnia będe miala robione to genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) ja zaczęłam 11 tydzień chyba chociaż nie wiem czy 10 tydzień i 1 dzień to już 11 tydzień czy nadal 10? Bo różnie mi lekarz wpisywał w karcie ciąży. Dopadło mnie niestety choróbsko ból gardła tzn. zaczerwienienie i obrzęk, przy przełykaniu mnie nie boli - czy macie jakieś sposoby jak się tego pozbyć szybko bo pracuje w takim miejscu, że się boję że przejdzie w coś poważnego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
hej dzisiaj tu cisza jak nie wiem co. Kurcze od rana nie moge sobie poradzic z takim dziwnym posmakiem na jezyku. Ni ewymiotowalam a czuje jakąs taka goryczke. co chwile chodze umyc zęby bo mnie drazni ten smak. I nie wiem co z tym zrobic. To taki metaliczny posmak, jakis taki gorzkawy. No name i jak tam jadlas mietuski??? mialas spróbowac ;) az jestem ciekawa czy ci pomogly cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
Ja dzis mam genetyczne i test pappa, czy jakos tak:) Troche sie boje, bo sie naczytalam dzis w necie sporo na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
A na bol gardla to polecam plukac woda z sola... Nie dobre ale pomaga, tabletki tantum verde tez mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na ból gardla lekarz prowadzący wypisał Faringosept do ssania, dobre w smaku i skuteczne :) Teraz mam katar ale tylko stosuje roztwór wody morskiej + ciepła kołderka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co za rozpusta, ja tylko jem, spie i wstaje do toalety...i wymyslam co by tu zjesc, kto sie jeszcze tak leni? Wlasnie zamowilam jedzenie bo nawet mi sie wstawac nie chce :( Spaaaaaaaac!! Wczesniej pracowalam po 10 h dziennie wstawalam o 6 rano, spalam po 6/5 godzin a teraz...myslicie, ze to przejdzie w drugim trymestrze? Bo ze mnie nie ma zadnego porzytku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka jestem w tym tygodniu co ty. Ale jeszcze nie mam karty. W czwartek mi napewno zalozy. U mnie lekarz zaklada okolo 9 tygodnia. Xxxxxxxxxxxx Mngomery ja tez bym ciagle spala. Ale musze pracowac. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montgomery ja również tylko jem, leże, tv, książka, komputerek i spanko :) ale jak tylko minie katar i to wstrętne przeziębienie wychodzę z łóżka i pędze na miasto zakupić sobie coś ładnego oraz poszukam jogi dla ciężąróweczek :) koniec z całodziennym lenistwem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dwupaki. I ja dzis na wizyte. Zreszta siedze juz w poczekalni wiec kciuki prosze co by maluch wreszcie rosl jak nalezy ;-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
Dziewczyny a wy jakie macie zdanie na temat tego usg genetycznego? Robicie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anilorak kciuki trzymam . xxxxxxxxxxxxxxx Asiulka ja sie jeszcze zastanawiam ale raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorr123 to jest nadal 10 tydzień :) xxxx Asiula28 mój gin to nawet nie będzie pytał czy decyduje się na genetyczne tylko robi i już xxxx Ja jutro rano na krew a po 16 wizyta także trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Hej dziewczyny ja robiłam genetyczne i byłam bardzo zadowolona do lekarza chodzę na nfz wiec pieniążki przeznaczylam na genetyczne. Dziś dowiedziałam się ze kolejna kolezanka bedzie miala córkę :) u mnie jest jakiś wysyp dziewczynek i ja też chce ale znając życie bedzie chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i szalu nie ma. Dalej luteina i no spa a dodatkowo lezenie i zero przytulanka. I dostalam skierowanie na genetyczne na nfz bo w rodzinie byl przypadek zespolu downa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie gapa malawronka no ja chodzę prywatnie... zgapiłam się xxx Anilorak głowa do góry oby do następnej wizyty bo wierzę że usłyszysz że już wszystko gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_ Veliev
Ja dzisiaj wróciłam z pierwszego usg :) Moje maleństwo ma już 43mm i pojawiła się niespodzianka z usg wychodzi 11tc 8o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mamaa
hejka, ja juz po genetycznym. Wszystko ok - a maluch ma 61mm i sobie spal :) Testu papp-a juz nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usg nie mialam niestety ale jutro na genetyczne kazal mi sie umowic wiec bedzie usg. Ale mam podobno bardzo przekrwiona szyjke i nisko macice i moze dlatego tak. Kurcze Wy pisalyscie wczesniej ze libido 0 a u mnie przeciwnie a z przytulanka nici :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
Ja tez po genetycznym:) Wszystko w porzadku, wszystkie pomiary w normie. Maluch skakal jak szalony:) hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam duzo chcialam poodpisywac ale coś kafe szwankuje i nie mam poglądu na str 98 i 99 więc nie wiem do kogo się zwracać. Wg mnie np 10 tydzień 1 dz to 11 tydzień. Chodzi o to że jest to rozpoczęty 11 tydz mówiąc potocznie. Dlatego też ja mam tak: 9w7d czyli jestem w 10 tyg a jutro bede miala 10w0d więc zacznę 11 tydzień. Co do metalicznego posmaku podobno to normalne ale nie miałam okazji tego zaznać. Za to mnie dziś dopadła pierwsza ciazowa zgaga:/ ale odpuscily zaparcia i uczucie hemoroidow. Także jedne objawy przychodzą inne odchodza. Gosia ja też mam genetyczne 12 kwietnia a pamiętam że pierwsze usg też miałyśmy jednego dnia :) ją mam genetyczne na nfz, ciekawe czy moja fasolka będzie miała już odpowiedni wymiar bo musi mieć min 45 mm a w pt miała 24 mm. Chyba powinno być na styk. I już nie wiem co jeszcze chciałam napisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
Ja ledwo się zmiescilam, ale w druga stronę, bo dziś był 13tydz 4 dzień, a podobno to usg tylko do 13,6 tydzień się robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mysle ze 10 tyd 1 dz to juz 11 tydzien przeciez wtedy gxy mamy okres jestesmy juz w 1 tyg a nie zerowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
Witam, ja zaczelam 12 tydzien - 11 t 4 d . Dzis oprocz posmaku mam okropny bol głowy. Masakra. Juz chwilami nie wyrabiam z tym wszystkim. A miało być tak pięknie.... na dodatek zaczyna mnie mulić. ja kolejne usg bede miala robione dopiero w 20 tyg i to bedzie to dokladniejsze, bo tu wczesniej nie robia skoro sie nic nie dzieje. Ogólnie jśli jest wszystko ok bez wskazan do dodatkowych badan, masz prawo do 5 usg ww ciagu calej ciąży. Chyba ze przechodzisz pod opieke ginekologa, wtedy inaczej. Wiem że za wczesnie jeszcze ale zaczynam czytac opinie o wozkach dzieciecych, bo ja mieszkam na gorze i nie ma windy a 16 kg molocha nie zamierzam dzwigac. Szukam jakiegos mega lekkiego z wieksza gondolka bo w sumie maluch bedzie troche w niej jezdzil w naszym przypadku. A wy jak tam dziewczynki kupujecie juz cos??? ja jestem na etapie rozpoznania, ale zero zakupów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama synka !!
Zapraszam do obejrzenia moich aukcji - sprzedaję ubranka po moim synku 5 miesięcznym (też z października ale 2012 :)), ciuszki bardzo mało używane, dużo ich mam, stąd nie są zniszczone :) zerknij, może coś się przyda: 🌻 http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=12374735 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny . zaniepokojona ja jak na razie nic nie kupuje i nic nie oglądam spokojnie do tego podchodzę . miała bym moze Ochotę ale jest jeszcze dużo czasu przed nami . ja z synkiem wózek kupiłam dopiero jak sie urodził. mamy teraz wszystko na wyciągnięcie ręki a tak naprawdę z maluszkiem nie wychodzi sie tak szybko na dwór to spokojnie kupiłam przez allegro i zdążył przyjść przed planowanym pierwszym spacerem . xxxxxxxxxxxx ja czuje sie dobrze tyko w nocy w wc byłam z 5 razy . i pierwsze spodnie poszły w odstawkę niby nie przytyłam a jednak . czy USG genetyczne jest za darmo na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×