Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość I.klementyna
Emka jak trafisz na dobrego gina to on zawsze przy infekcjach grzybiczych każe leczyć tez partnera bo co z tego ze obiawy wyleczy jak przyczyna zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się dołaczam do wystajacych brzuszków...myślałam że się jeszcze schowa a tu od 2 dni taka piłka przede mna i kg więcej...tak z dnia na dzien...ukryć sie już nie da :-) martwia mnie tylko te ruchy dziecka ponieważ wydawało mi sie już dużo wcześniej że są a teraz czekam codziennie i nic nie czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem za tym byśmo mogły siebie oglądać na zdjęciach z brzuszkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,no to niech któras założy! Ja wizyta w czwartek-mam nadzieję że się dowiem kto mieszka u mnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e mail byłby chyba najlepszy...żeby nikt nas nie podglądał założymy fikcyjnego i podamy sobie na prywatne e-maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki - u mnie wir kolejnego dnia w pracy. Chociaż nastrój mam taki, że bez kija nie podchodź warczę na ludzi. Niech żyją hormony. xxxx better próbuj tantum rosa - nie jest szkodliwe a na pieczenie może doraźnie pomóc. xxx Emka_ trzeba tabelę odświeżyć, chociaz ja nie wiem jeszcze co tam we mnie siedzi. Może objawi się łaskawie na następnej wizycie. xxx dorr123 podpisuje się pod pomysłem prywatnego forum. Chętnie was zobaczę brzuchatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja założę fikcyjne konto email. powysyłajcie mi swoje adresy na emaila a ja Wam przesle nic i hasło...malagocha333@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam za porady Emka___ też myślałma ze to może grzybica, ale nie mam upławów, ani jakiejś innej wydzieliny, bo biorę luteinę dopochwowo i chyba całyczas mam taką wydzielinę jakby te tabletki wypływałay.... Wiem , że musze do lekarza się udać ale niestety mój gin nie ma miejsca :( a lekarza rodzinnego nie mam w tej miejscowości, bo mieszkam tu od niedawna i nikogo nie wybrałam jeszcze, nawet nie znam tu nikogo by sie poradzić:( pozostajecie mi Wy i google i ewentualnie znajomi na fb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wyslalam :) u mnie o 9 zaczal sie remont nowego mieszkania, jestem przeczczesliwa mimo miesiecznego opoznienia..:) moj brzuszek tez juz widac chociaz nie jest jakis specjalnie duzy. Waga 62.3 czyli kolejne pol kg do przodu. Plan jest na 70 kg max..myslicie, ze sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montgomery nie chcę Cię martwić, ale żeby na mecie zostać z tylko 70 kilogramami to może być trudne - odnoszę się do tego, że teraz masz już 63 ;) Ja nie chciałabym przekroczyć 83 (tyle miałam z synkiem), tylko, że teraz mam 70 hehe. Kurde ja mam takiego maila, że mam w nim imię i nazwisko więc równie dobrze znajdziecie mnie na fb czy nk :P Wy to jeszcze luz, ale gorzej jak się jakaś złośliwa pomarańcza znajdzie ;) Posłużę się mailem siostry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale wysłałam pytanie o hasło na tego maila malagocha... tak miałam zrobić? hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak wysyłacie do mnie wiadomość na malagocha a ja wam przesyłam nic i hasło na nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienka82 jak tys to zrobila ze masz dziewuszka a teraz bedzie kolejna? Ja bede oblegana przez samych facetow :-P Moj synus konczy dzis 2 latka a juz sztame z tata trzyma :-P Na szczescie spi od 30 minut szkoda tylko ze na dywanie bo na lozko nawet teraz nie da sie polozyc :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie! jak Ty to zrobilas ? ja juz dwojke chlopcow i nasilajace sie przeczucie,ze tym razem tez chlopak. Razem czworka facetow w domu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezonowa truskawka
Hej czy można się do was dołączyć? Termin porodu mam wyznaczony na koniec października, to moje pierwsze maleństwo jestem debiutantką :), dlatego miło by było przeżywać ten czas w większym gronie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a tak troche z innej beczki... Czuje ruchy od +/- 14 tygodnia najpierw byly delikatne potem mocniejsze a teraz nic... cisza... od przedwczoraj zero... Dzwonilam do lekarza wczoraj bo postanowilam pojsc na zwolnienie (mdeje o kilku dni) ale wizyte najwczesniej na czwartek i chodze cala w stresie... Chyba nie powinno tak byc? Dodam ze weszlam w 18 tydz i nagle przestalam czuc malego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnilorakAksweisz, Tullippanna wiadomo że płeć nie ma znaczenia byle by bylo całe i zdrowe ale ja tak bardzo kocham dziewczynki i tak bardzo je chciam że chyba sobie je wymodliłam :) oczywiście sex zaraz po miesiączce i się udało :) u mnie w rodzinie wszyscy mysla i życzyli mi chłopaka bo myśleli że własnie taraz tak chcę...a ja mogłabym rodzić same dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny fajny pomysla z tym mailem, tez wyslalam:) U mnie 20 tydz, brzuszek spory. Martwia mnie tylko te antybiotyki ktore biore, amam nadzieje ze nie zaszkodza dzidzi... W piatek mam polowkowe, wiec wszystkiego sie dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak ja rozmawialam o tym z lekarzem... Podobno na tym etapie moze tak byc... Dziecko moze sie przekrecilo i np kopie w lozysko, moze jestes chora, zmeczona, oslabiona... Podobno regularne ruchy powinno sie czuc ok 24-25 tyg, wtedy mozna to sprawdzac liczeniem, 10 na godz to prawidlowy wynik, ale w 18 czy 20 tyg to roznie bywa z tymi ruchami... Sproboj wypic szkalanke soku pomaranczowego i polozyc sie na godz, moze poczujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×