Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość gość
W takim razie idz obejrzyj mode na sukces, pewnie to jedyna twoja rozrywka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migra wspolczuje, oby tylko Fanek nie zlapal tego swinstwa. U nas tez trzeba placic za krzeslo, ale na niektorych salach sa rogowki i sie tyle.samo placi. Ok spadam bo przyjechal maz i siostra. Pozniej sie odezwe, Kubus smacznie spi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milakulus nie zawracaj sobie głowy :-/ masz teraz chorego synka. Lepiej na nim skupić uwagę. ja postanowiłam że wrócę do pracy dopiero jak synek pójdzie do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moda na sukces jednak ciekawsza :( tam przynajmniej Stefcia z Brook się chlasta po gębach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas się trochę działo ostatnio. Malutka zaczęła lepiej spać w nocy, ostatnio tylko jedna pobudka :) tylko piersi jeszcze nie przyzwyczajone,musiałam rano wziąć laktator, ale bardzo się cieszę, ze lepsze nocki są. Byłam u fryzjera, obcięłam sporo włosy bo wszędzie ich było pełno, ciągle mała miała w rękach moje włosy.. teraz mam nadzieję, się wzmocnią. Kupiłam nowy leżaczek za 170 zł, ale jestem zadowolona on jest od 3-18 kg, potem robi się z niego krzesełko dla dziecka. Ma szelki tak jak chciałam, a nie tylko na pupę pasy. Ja też kupuję póki co używane rzeczy, bo naprawdę ich tyle jest potrzeba, a co trzy tyg średnio przechodzimy na większy rozmiar wolę na coś innego przeznaczyć pieniądze. Na wiosnę chcemy się zapisać z małą na basen. Jak się uda nam dostać bo bardzo dużo chętnych jest. Ja chyba do wody puszczę tatę, bo wiem, jak się będzie cieszył, a tu jednego rodzica puszczają. Byłam też w markecie i kupiłam trzy paki papmków 4. w każdej 132 szt, ale dopiero zaczynałam zakładać 4 więc na pewno zużyjemy, a ja lubię mieć zapas, jak raz pojechałam to już nie było.. i musiałam do innego marketu jechać, szkoda mi czasu trochę. U mnie słonka nie ma, ale też nie pada i spacerek na pewno będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatiana ja jeszcze 3 używam ale następny karton już też 4 kupię. Ja też kupuję po 2-3 kartony też lubię mieć więcej. Tak samo chusteczki kupuje ich więcej np jak jest promocja bo ja używam pampersa baby fresh normalnie czteropak kosztuje 26 zl a zdaza się po 15 więc biorę wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do włosów moje też strasznie się sypią scielam je na krótko bo już okropne były i teraz też jeszcze wypadają. Biorę skrzyp polny ale nie w tabletkach tylko zaparzam herbatke. Szampon radical a maski do włosów kupuje w hurtowni fryzjerskiej typowo profesjonalne. I poprawa jest. Mam nadzieję że szybko się wszystko unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michellinka dla Twojego wielkoluda to 10-ki powinni zrobic;) faky- sypiesz sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez ciagle wypadaja masakra a po ciazy duzo obcielam.a jakie pampersy kupujecie swoim maluchom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część dziewczyny od czasu do czasu tu pisałam jako gość ale pisałam z sympatii i jestem w szoku co tu się dzieje przykro mi. Nie dajcie się prowokować. Wszystkiego najlepszego dla Was i maluszków zdrowia zycze :* A Ty gosciu jeśli myślisz, ze jesteś anonimowy to się mylisz. Zdanie, ze nikt w sieci nie jest anonimowy nie jest wyssane z palca. Żałosna jestes zaloz sobie zeszycik zlotych myśli i tam wylewaj swoje żale. Widać, ze jestes niedowartosciowana i próbujesz tu się dowartosciowac. Taka madra jestes bo piszesz z tel ciekawe cży na codzien też masz tyle do powiedzenia? Pewnienie i tu anonimowo jest łatwiej co. Glupim dogryzaniem i swoimi tekstami widac jak niski poziom reprezentujesz - tepa, prymitywna, chamska, bezszczelna. Napisz cośmadrego pokazklasę , co nie umiesz w inny sposób pisac? Z Twoim poziomem nic dziwnego. Zajmij się swoim zyciem, naprawdę jest ono aż tak nudę, ze tu z zazdrosc***iszesz jakbyś miała jakieś problemy emocjonalne z sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo gość ;-) ja kupuje pampersy pampersa zielone rax kupiłam te pomarańczowe sleep & play ale średnio byłam zadowolona wolę zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was, Mam Córeczkę 4 miesięczną, której właśnie zarosło ciemiączko. Poza tym ma małą główkę, tylko 38 cm (poniżej 3 centyla). Powiedzcie mi proszę jak u Waszych dzieci z ciemiączkiem i jaki obwód główki mają Wasze dzieci. Dajcie znać proszę, bardzo się martwię:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kochaniutka pisze z tel na karte, wiec wiesz co mi wszyscy moga??? Okreslenie ze nikt w sieci nie jest anonimowy pochodzi z epoki kamienia lupanego, kiedy to Internet plynal przez kabel i mozna bylo namierzyc IP komputera. A tu co chcesz namierzac??? Karte telefoniczna, ktora nie jest obciazona rachunkiem??? Kolejna tepota sie wypowiada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mierz gosciu wszystkich swoja miara to, ze ty się pocisz pod pachami z podniecenia pisząc tutaj, nie znaczy, ze każdy tak ma. A Twoj wpis tylko potwierdza jakie nudne masz życie - szczekasz na zawolanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak Ty haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje active baby jak sa na promocji a takto tesco loves baby ultra dry zielone albo dady:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zostałam w domu , właśnie mała poszła spać. Czekam na męża a po południu wybiorę się na zakupy. Ja używam oryginalnych pampersów zielonych od 2 tygodni używam 3 i jeszcze ma za duże. Również kupuję z promocji więcej paczek. Mleko kupuję ekonomiczne 1200 ml Bebilon za 66 zł. Dość drogie no ale co zrobić. W promocji zazwyczaj są od numeru 2 no ale już niedługo mała będzie miała pół roczku to idzie kupić z promocji. Dzisiaj moja mała leży na kolanach a ty patrzę usiadła sobie do pozycji siedzącej szok. Coś czuję , że szybko będzie siedzieć. A główkę podnosi praktycznie cały czas nie ważne czy na ziemi czy w łóżeczku a nawet w bujaczku. Tak sobie wczoraj siedziałam z mężem i powiedział mi , że powinnam iść z córką do okulisty. Pytam dlaczego a on mi mówi , że ma wrażenie , że widzi jakoś podwójnie. No i podał mi przykład. Noszę córkę i jak coś jej się podoba wyciąga ręce i się trzęsie jak by to chciała złapać np. butelka na stole. Nie robi tak , że chce od razu złapać tylko tak trzęsie rękami i się ciszy -- czy wiecie o co mi chodzi nie wiem jak to jeszcze opisać. Wydaje mi się , że to normalne zachowanie dziecka co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka na dzień 28.01 miała obwód głowy 39 cm. Miała 3.5 miesiąca. A co na to lekarza ? Moim zdaniem nie powinnaś się martwić każde dziecko inaczej rośnie , rozwija się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knw Franek też tak reaguje jak coś mu się spodoba.Trzepocze rączkami i przebiera nóźkami do tego.To jest całkiem normalne zachowanie.A co miał Twój mąż na myśli mówiąc, że widzi podwójnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migra27 - miał na myśli , że nie łapie od razu np. zabawki tylko się trzęsie i twierdzi , że widzi ją podwójnie , potrójnie i dlatego tak robi. Nie za każdym razem tak reaguje ale jak np. pisałam jest butelka na stole albo wazon na komodzie to tak robi. Chyba wiesz o co mi chodzi. Ja tam nic nie zauważyłam ale on tak ją obserwuje i dostrzega różne rzeczy , że mnie martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jak mi to powiedział dostałam biegunki ze strachu , że może faktyczne coś jest nie tak. Nikt z rodziny nie zauważy złego w jej zachowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knw to jest zupełnie normalne zachowanie a wiesz, że mam już spore doświadczenie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka1983
Gość ma rację, za mądre to Wy nie jesteście. Nie pochwalam obrażania dzieci, ale czytając wypowiedzi niektorych Pań, to aż płakać sie chce jaki prymitywizm od was bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu zacznij czytac ze zrozumieniem to tylko kilka zdan. szczekaj dalej: hau hau hau. nie będę się znizac do Twojego poziomu żebyś za bardzo się nie spocila a im więcej piszesz tym bardziej widać jaka jestes i jak bardzo masz nudne życie. Sikasz po majtkach jak tylko ktos pisze o braku anonimowosci w siec****isz dalej wkońcu ktoś się naprawdę wkurzy i się przekonasz. Daj glos: hau hau - co tym razem nam zaszczekasz.mnie nie sprowokujesz. Napisałam co chciałam Ci naisac a Ty szczekasz i szczekasz. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam , że to normalne zachowanie dziecka ale musiałam to napisać na forum co o tym myślicie. Jak fajnie , że te forum istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka na 3,5 miesiąca miała obwód głowy 38,5. Myśle, że wszystko jest w normie. Knw jak Cie coś niepokoi to lepiej wybierz się do lekarza, chociaż ja uważam, że nie można być przewarażliwonym. Milakulus współczuje choroby i pobytu w szpitalu.Oby maleństwo szybko wróciło do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jak urodziła się Gabi-pierwsza córka to szaleliśmy.Ciągle coś wydawało się nie tak, ciągle coś mnie niepokoiło.A już najgorzej jak czytałam np.co powinno robić dziecko w danym wieku i Gabi chociaż jednej rzeczy nie robiła-już w nocy nie spałam tylko analizowałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Knw- moje dzieci też tak robiły ( jestem mama bliźniaczek), także nie masz się czym martwić! To jest normalna reakcja dziecka, jak chce czegoś dosięgnąć bądź dotknąć. Z czasem z tego wyrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki rozmiar ubieracie swoim maluchom ja 74 a pampersy 4 juz dawno wszyscy mowia ze wyglada na starszego. Domino jak widzi cos co go zaciekawi to tak samo sie zachowuje wiec tez uwazam ze jest ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×