Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość gość
Michellunka- coz za slownictwo. Na swojeho bachora, wielkoluda tez tak pewnie wrzeszczysz. Idz daj mu lepiej zryc a nie swoje mądrości wypisujesz. Oj zdziwilabys sie wiedzac kim jestem, mala glupia suczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radmon - a tak na marginesie to brzydszego dziecka nie widzialam, alan- anal pasuje jak znalazl, bo do d**y jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam ten temat codziennie chociaż się nie wypowiadam ale krew mnie zalewa jak widzę co ludzie próbują zrobić z fajnym tematem. Zupełny brak wyobraźni i kultury pozwala na i obrażanie cudzych dzieci! I gościem jesr albo młody gowniarz który nie zdaje sobie sprawy z rzeczy która robi albo bezdzietny ktos a raczej nikt = zero. Bo żadna kobieta która jest matka nie mogłaby tego napisać - chciałabym w to wierzyć !!! A jeżeli to faktycznie ktoś kto udziela się na forum to tylko współczuc - strasznejoobłudy, tchorzostwa i beznadziejnego charakteru !!!! Dziewczyny nie zniechecajcie się - jak będziecie wstretnych gości traktować jak powietrze to znikna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaAli
hej :) czy któraś z was przestawiała juz szkraba na system 2 drzemek zamiast 3? tak sie zastanawiam kiedy to powinno nastąpić. Jak Alę kładę o 12 to spi w dzień coraz dłużej i mi szkoda ja wybudzać . chyba za niedługo zrezygnujemy z drzemki o godzinie 16. my dziś nocka fajna miałyśmy, zasnęła o 20.30 pobudka o 1 i o 2 i spala do 6 :) co u nas jest sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu a ktore z dziewczyn wedlug ciebie sensownie i madrze pisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama na pazdz 2013
ale ruch tu byl wczoraj:D az mnie to rozsmieszylo, u mnie cos sie poprzestawialo i Kaja idzie spac co prawda i 20 ,obudzila sie dzisiaj na mleko o 2.30. zrobilam jej tylko 90 (wczoraj pediatra kazala mi mniej mleka dawac i wogole tylko wode do picia w nocy bo ona juz niby nie potrzebuje nocnego karmienia) no i obudzila mi sie o 4.30 i jeczy marudzi marudzi marudzi i dalam jej o 5.30 90ml znow i poszla spac-do 6.10. masakra, jak tak to ma wygladac to mam w d***e i normalnie jej 120 bede robic w nocy, Sprobuje za jakis czas moze znow ale jestem jakas ledwo zywa a dopiero po 7. A sama poszlam spac o 22 i jakos mi to nie pomoglo sie wyspac:p juz mam tego dosc, zeby jakos funkcjonowac to musze sie przed 21 klasc, masakra. (zwykle mala wstaje o 5.30-6):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zadnen gowniarz nie siedzialby o 3 w nocy i nie pisalby postow, wiec to raczej jakas karmiaca mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniAdminowa
Są ferie, więc psychopaci siedzą po nocach. Na pewno karmiąca mama włącza komputer w nocy i dodaje posty :D hahahha co za kmiot-podszywacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PaniAdminowa- widac ze z technika to nie kestesmy na biezaco?? Teraz wiekszosc osob ma internet w telefonie, wiec podczas karmienia mozna sobie napisac to i owo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniAdminowa
Na jedno wychodzi, tylko takie zj*by genetyczne wchodzą w nocy w internet!! i piszą posty, ja tylko współczuje stanu psychicznego i tego że taka osoba musi się dowartościowywać pisząc takie brednie, myśląc że to zabawne, amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zabawne, mam ubaw po pachy :D milo ze wiesz o moim stanoe emocjonalbym lepiej ode mnie ;) oswiec mnie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniAdminowa
nie karmie troli, to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
U nas w nocy 6 pobudek :) Jas wstał o 7 a na 8 musieliśmy być w ośrodku bo dzisiaj niby miało być szczepienie ale wiedziałam ze ze względu na trzydniowke będzie przełożone. Termin dopiero na 7 kwietnia. Pediatra poleciła mi książkę "mamo, tato co ty na to?" - podobno świetny instruktaż dotyczący noszenia dzieci, podnoszenia itd itd napisany przez czołowego polskiego rehabilitanta. Z ciekawości poszukam jej. Zapowiada się ładny dzień :) Trzeba będzie iść na długi spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mama domina mój jeszcze śpi;-) *** Gosc tak no jasne wielkolud szczególnie jak wygląda jak inne dzieci ze swojego wieku. Czyli wszystkie są wielkoludami :-D A od bachorów to wyzywaj swojego bękarta. Pamiętaj że to szybko na tobie się zemsci za obrażanie cudzych dzieci i matek. Żal mi twojego dziecka nawet jeśli nie masz to kiedyś bedziesz mieć :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Dziewczyny Proszę nie odpisujcie na zaczepki gościa. Jak pisze ze jest jakieś dziecko brzydkie albo takie czy siakie to tylko potwierdza ze nie widział zdjęc ! Totalna olewka - piszemy normalnie - a jego wiadomości jakby spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi tez pewnie przeloza jak byl antybiotyk...ja w niedziele z malym pojade do tesciowej:-) a dzis niestety musimy siedziec w domciu:-) :-) maly zrobil mi pobudke o 0.15 i wzielam go na lozko dalam piers i poszlam spac przebydzilam sie jak pojadl i puzniej jak za 2 godz sie obudzil to mu dalam i od 6 spal do 8.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wy jesteście tepe. Olalybyscie goscia to po kilku postach bez odezwu dalby sobie spokoj.. Ale nie, musi znalwsc sie jakas co odpisze i tym o to sposobem bedzie to trwalo w nieskonczonosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewniam cie ze rakiego mam buhahahahha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj michellinka michellinka, sama prowokujesz. Jednak ciezko czytac ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co zmieniac jak mam z******ty ubaw, wy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu dziewczyny nie odpisujcie jak gość się wypowiada. Litości zawsze ktoś musi odpisać niech sobie pisze -totalna olewka proszę Was. U mnie nocka fajna wstała o 04.20 na mleczko i potem wstała o 06.30. Właśnie gotuję zupkę do małej a potem spacerek. MamusiaAli - moja właśnie ma 2 drzemki od kilku dni , nie chce już za bardzo spać o 16 no i na siłę nie usypiam. Jak widzę , że jest bardzo zmierzła to wtedy usypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Jas waży 7 kg i ma 64 cm - mieści się idealnie w 50 centylu jako ze za tydzień kończy 4 mce. Chociaż każdy mówi ze kluska z niego :) Jejku jak pięknie jest na zewnątrz - ptaszki cwierkaja słońce świeci - wiosna ach to Ty :) Mam na swojej wiosce jeziorko i dzisiaj pójdziemy przejść się na spacer wokół niego (jest droga tylko w zimę i jesienią dosyć rozchlapana) :) Az żyć się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Milka aż chce się żyć jak za oknem świeci słoneczko. U nas nie ma słoneczka ale jest cieplutko + 8 stopni. Przed 12 wybieram się na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaAli
knw1986 chyba tez ustawimy 2 drzemki. lepiej wtedy w nocy spi, i ta południowa drzemka wtedy tez jest dłuższa. to o której teraz kładziesz małą? ja o 9.30 i o 12 ale chyba jak 2 drzemki maja byc to lepiej przesunąć o godzinke pozniej. czyli 10.30 i 13. zeby do kąpieli wytrzymala.od pon zacznę bo na weekend wyjeżdżamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamoDomina- ortografii sie naucz. I jeszcze istnieje cos takiego jak znaki interpunkcyjne, ale pewnie nie wiesz co to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×