Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość gość
Knw musze przyznać ze twarda jestes;) podziwiam. I jako jedyna masz olej w glowie. Ale reszta jest za tepa zeby to zrozumiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje ten czas bardzo szybko leci jak ogladam zdj z czasu ciazy nie moge uwierzyc ze czas tak przelecial nawet mam duzo zdjec maluszka z usg fajnie powspominac:-) wczoraj sie przestraszylam domis lezal w wozku nie calkiem na plasko a zawsze jak tak lezy to siedze kolo niego i niewiem jak on to robi ale w wuzku sie podniesie mam filmik bo az nagralam mezowi utrzymal sie w takiej pozycji 5sekund ale sam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
michellinka czy ty wiesz co oznacza slowo "prowakacja"?? Chyba niezbyt oczytana jestes.. Czym ty mnie niby prowokujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie reaguje. Bo po co zasmiecac forum przez gości. U mnie chyba lipa ze spacerem będzie lało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie reagujesz bo jestes za tepa, zeby ze mna wygrac.. Wystarczajaco sie juz osmiszylas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michellinka - jak nie reagujesz to po co odpisujesz :) Mam nadzieję , że już nikt nie da się sprowokować ! Będę wieczorem niech się trochę uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łaaaaaaaał KNW zasłużyłaś na sympatie Gościa :D btw Gościu jaki Ty jesteś trendy i cool, obrażasz ludzi w internecie a w realu byś miał (miała) obsra*e gacie jakbyś tylko którąś z dziewczyn spotkała :) pozdrawiam Cie i przytulam cieplutko , buziak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaraz na spacer się zbieramy,mąż ma być po 12-ej to później jadę na zakupy :D :D Pogoda u nas fajna,ale bez słońca.Knw,udanych zakupów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda sie niestety popsula ale mam nadzieje ze jutro bedzie ladnie bo chcialam zabrac malego na krotki spacerek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyzbys wlasnie przyznala ze kesyes tepa????Tak sie sklada, ze ja znam znaczenie pewnych wyrazen;) buhahaha to sie teraz usmialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZNIŻAM się do Twojego poziomu kochanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jesteś tepa dzida bo michellinka cię prowokuje a nie ty ja. Odpier[dol się od niej od mamy domina i radmon. Nie masz innych zajęć w domu? Zaraz mogę ci wyjaśnić jak kodeks karny wygląda za obrażanie ludzi. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę do Ciebie, wzbudzasz we mnie same pozytywne emocje moja kochana rybeńko :D dajesz jakiś pocisk bo nudno się robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjasnij.. Po pierwsze jestem anonimowa, po drugie to mozesz mi co najwyżej naskakac, a po trzecie to sie kretynko doucz.. I tak na marginwsie jak chcesz mi tutaj wyjezdzac z kodeksem, to przeczytaj co sama napisalas buhahaha. Zalosne jestescie, przeciez wiadmo ze pisze ktoras z was. I tak dla jasności wrzucam formulke co tzn prowokacja, chociaz nie licze na to ze ja zrozumiesz ;) Prowokacja – określenie opisujące uzyskanie informacji lub wymuszenie zachowania ofiary przez podstępne i celowe działanie osoby trzeciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wczoraj napisalam mega dlugiego posta i mi wcielo:-(. Migra wspolczuje choroby Franka, oby szybko wyzdrowial i nie zlapal w szpitalu czegos innego. U nas panuje chyba jakas epidemia rotawirusa, dzieci na oddziale zarazaja sie jedno od drugiego. Jest nawet mama z dziewczynka, ktora byla szczepiona, a juz drugi raz miala rota, do szpitala przyszla z zapaleniem oskrzeli i tu zlapala. Kubus roznie, rano nie chce mi w ogole jesc , wieczorem jest troche lepiej, strasznie duzo lekow mu daja. Tak sama jest z zachowaniem, raz sie smieje, a potem nagle taki osowialy jest. Przeniesli nas wczoraj na inna sale, gdzie mam lozko, wiec super, mega sie wyspalam:-) Dzisiaj przyjedzie moja siotra z mezem, ona zostanoe na 2 godz a ja pojade do domu wziac prysznic i ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh tak sie sklada ze jestem. Pisze z telefonu na karte wiec tak jak napisalam wczesniej - mozesz mi skoczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milakulus oby Kuba szybko z tego wyszedł. :-* u mnie w szpitalach słabo ze spaniem dla matek i jeszcze za krzesło kasę biorą :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu jesteś mistrzem!!! Dawno się tak nie ubawiłam ;) Robisz z nimi co chcesz, normalnie jestem Twoją fanką!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milakulus-zdrówka dla Kubusia..Widzicie-szczepionka nie daje 100% gwarancji :( Jeszcze raz zdrówka i wytrwałości :) Dobrze,że masz łóżko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny szczepionka przeciw rotawirusom nie ma powodować że dziecko nie zachoruje, poprostu lżej będzie przechodziło. Zdrówka dla wszystkich brzdąców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co zatklo kakalo????:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wole pisac na kilka postow bo jak mi znowu sie usunie.to pozniej nerwy:-). Michelinka jesli chodzi o powrot do pracy, to juz wczesniej pisalam, ze ja raczej noe wracam, moja firma przegrala przetarg i proponuja gorsze stanowisko i mniejsze wynagrodzenie. Ja mam umowe o prace i zlecenie, wiec ze zlecenia moga mi odciac kiedy tylko chca. Od maja zaczne szukac czegos i jak fajnie trafie to na pewno sie zdecyduje, z drugiej strony spokojnoe moge tez siedziec w domu z dzieckiem jesli chodzi o finanse, tylko, ze ja lubie chodzic do pracy, z mojej obecnej bardzo bylam zadowolona i zaluje, ze tak sie wszystko poknocilo. gosc za takie cos jest paragraf, a juz na pewno grzywna, moj tesc jest komendantem policji, moge mu dac w formie rozrywki zeby sie przypatrzyl wpisom naszego inteligentnego goscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście mam łóżko, oczywiście odpłatne.Franek ma mega kaszel, dusi się przez sen:-(dostaje tylko inhalacje i deflegmin.Słabo ssie pierś, pewnie przez ten katar.Milakulus dobrze, że ktoś może Ciebie zmienić.U nas mąż jest z dziewczynkami , zresztą nie został by z Frankiem bo w razie czego nie ma czym go nakarmić:-(u nas w szpitalu wysyp zapaleń oskrzeli i rotawirusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milakulus ależ prosze bardzo;) jak juz mowilam jestem anonimowa, to po pierwsze, po drugie niejedna nie pozostala mi dluzna, wiec "grozi" jej to samo , a po trzecie troszke znam sie na prawie internetowym wiec i Ty i Twoj tesc tez mozecie mi skoczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu Słońce Ty moje, dajesz pocisk? Bo przyznam że w Modzie na sukces się więcej dzieje niż tu, nie masz już pomysłów ? :( buuu proszeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wymiata!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba kurz spod łóżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ubaw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dzieki za poklaski;) tak to jest jak sie tepe baby nie znaja na niczym i kodeksem strasza. Gosciu- nie wszyscy maja taki syf w domu, ze sie kurz ppd łóżkiem zbiera;) i taka mala ciekawostka- jakos do tej pory zaden inny gosc sie nie wypowiadal, a jak tylko knw napisala, zebyscie nie odpisywaly to zaraz kilku gosci sie znalazlo;) co za roznica czy piszecie pod swoim nickiem czy nie??? I tak was prowokuje i tak;) oj tepaczki wy moje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×