Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

michellinka-jak cała skórka??Możesz dokładnie opisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem czy też tak macie ale odkąd mały się urodził to spał z włączona lampką nocną. Paliła się całą noc jakoś ja sama bezpieczniej się czulam w każdej chwili mogłam zajrzeć do niego i patrzeć jak oddycha... Takie moje jakieś nawyki dziwne :O. I chyba pomału dąże żeby paliła się tylko przy zasypianiu i dzisiaj już zgasilam no bo jednak paliła się przez ok 10 godzin. Niewiem jakaś nie spokojna jestem :O pewnie nie wytrzymam i przed zaśnięciem mu i tak zapale. :-( wiem że to głupie ale silniejsze ode mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radmon zawsze przy kąpieli sciagalam skorke i ostatnio już lepiej bylo bo już dziurkę bylo widac od siusiaka a dziś już tak ładnie zeszła że całego pisiolka juz bylo widac no tak jak u dorosłego. Wreszcie mogę mu dokładniej go umyć. Ale jakaś taka spuchnieta była ta glowka. Pewnie od ciasnej skórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nic nie widzę u niego :-( ciemno jak w d***e :O jeszcze rolety 100% zaciemniajace mam w pokojach i u niego też :-( normalnie panikuję:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama na paźdz 2013
U mnie dzisiaj lepiej, tzn poszla spac o 20-okolo 1 sie przebudzila(efekt z ostatnich dwóch dni pewnie, dalam smoczka poszla spac dalej) obudziła się o 3.40 , dałam mleczko ....wstala o 5.20 :O .Kilka dni i może dociągnie do 6.20-30 tak jak juz było:P i O 7.45 teraz poszla na drzemke i śpi, zobaczymy mysle że koło 9 wstanie. i Milka ja gdzies słyszałam ze przespana noc to 8 godzin. czyli 21-5, 22-6 itp. Ale co książka i portal to pewnie troche inaczej. Moja chodzi spac o 20 czyli przespana noc to do 4 -to ja dziekuje za takie wyspanie:D ah i mamy jeszcze jeden problem-efekt zostawienia na dnie malej beze mnie .Jest calusieńka w potówkach plus odparzenie miedzy pośladkami.(efekt przegrzania bo pampersy puder takie same) Moja córka jest zimnolubna, w nocy np. śpi w body z dlugim rekawem i spiworku cienkim. Z golymi nogami. W dzien w samym body chodzi, a oczywiscie jak sadze jak mnei nie bylo ubrana była w body bluzke spodnie skarpet y i pod koc oczywiscie bluzka jeszcze w spodnie zapakowana :( Nienawidze jej zostawiac.. Teraz jak mąż i mama zobaczyli jak dziecko całe zsypane(wygląda jakby różyczke miala!) to zrozumieli że lepiej troche zmarznąc niz zapocic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mama współczuje :O ja też walczę z mamą ale nie aż tak kurde żeby aż tak zapocic dziecko :-/ i te odparzenia, które pieką i bolą dzieci :-/ ciekawe czy nasze mamy też z nami tak robiły czy tylko wariuja na punkcie wnuków i wnuczek? Bo moja ze mną normalnie się obchodziła a na punkcie Olka zwariowala. I robi z niego kaleke :-/ jak kładę na brzuch to "patrz jak się meczy" i obraca mi go na plecy :-/ też go stale nosi jak tylko przyjedzie i wyzywa na to jak jest ubrany że za cienko że za golo. Nieraz to tak się z nią kłóce przykro mi że ona taka jest powinna odpuścić to nie jej dziecko. Wczoraj już nie wytrzymalam i powiedziałam jej że jak przyjedzie to nie wpuszcze jej do domu. Normalnie nie wytrzymalam :-( całe szczęście nie mieszkamy ze sobą bo chyba byśmy się pozabijały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam wczoraj tego kleiku ale oczywiscie nie dało to efektu dłuższego spania. Tak jak piszecie spróbuję teraz z kaszką. I tu mam pytanie, bo mam w domu zwykłą z bobovity o smaku waniliowym. Może taka być? Knw - obiecuję ze dzisiaj na pierwsze nocne karmienie dam wodę :) i napisze jakie efekty. Moja mała tez bawi sie nózkami. Łapie stopy i ciagnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mama ja na szczęście najdłużej zostawialam go mamie na 3-3,5 godziny ale jakby była cały dzień jak twoja to pewnie odebralabym dziecko w takim samym stanie z potowkami odparzeniami dziecko by jeść warzyw czy owoców nie dostało tylko butla z mlekiem :-/ i jej pomysły dać dziecku polizac czekoladę z ptasiego mleczka :-/ dobrze że ja wtedy w domu byłam :-/ a mój ojciec nie lepszy :-/ chciał mu mandarynke dac posmakować :-/ dom wariatów :-/ całe szczęście ze mamy własne mieszkanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ze spaniem współczuje wam bo mój to mnie rozpieszcza :-D od wczoraj 22:40 śpi do teraz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka na moje możesz dać ta kaszke tylko wtedy sama kaszke bez mleka bo ona ma już mleko modyfikowane więc robi się na wodzie. Ja niewiem jakie oni tam mleko dosypuja więc wolę dać mu normalne takie co dostaje i dosypuje mu tej minimy z bobowity ona jest na mleku nie na wodzie. Ale każda z nas robi jak uważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawalam mu jakiś czas do mleka kaszke z nestle sinlac ale po tym dostal krostek :-/ i niby droższa powinna być lepsza bo bobowita minima jest tańsza ale wszystko zależy od organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe czytam Was dziewczyny i tak jakbym czytała sobie ;) Hmmm zazdroszczę Wam tych kochanych babć. U nas jest tak że moja mama nie żyję więc Alan ma tylko jedną babcię. Ale z moją teściową boję się go zostawiać. Już Wam kiedyś pisałam wchodzę do pokoju a ona daje do polizania a to jajko a to czekoladę. No masakraaaa . Zapowiedzialam mojemu mezowi żeby nie miał pretensji ale ja z teściową dziecka nie zostawię. Czasem się zastanawiam jak Ona wychowała dwoje dzieci ehhhh co do spania w nocy to u nas sie uregulowało;) przez caly dzien je mleko 150 ml plus na obiadek a to zupka a to warzywko na deser owoce. Po kąpieli dostaje 230 ml mlea z 3 łyżkami kleiku i o 20: 00 pada;) Śpi do 3:00 wtedy mu daję 100 ml wody , wypija i śpi do 7:30 czesem 7; 50 ) Więc wreszcie się wysypiam :) aaaa kupiłam kubek niekapek z tommee tippe i Alan sam sobie juz zniego pije wodę lub rozcieńczone soczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miechellinka,dzięki za odp.już wiem o co chodzi z siusiakiem :) U nas dziurka jest malutka i skórka nie schodzi całkiem jak u was i chyba jeszcze daleka droga do tego..Czytam i martwi mnie,że moje dziecko mało je.Piszecie że wasze po 180,230 mleczka a mój 120!Czasami nawet nie do końca wypije :/Kleik daję do ostatniego mleka na noc,jedną łyżeczkę taką od mleka,kupuję ryżowy z bobovita i nic się nie dzieje po nim,czyli może być dla niego :)Zaraz zbieram sie z Alanem do męża rodziny,tam pójdziemy na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - zwróć uwagę na opakowaniu czy kaszkę robi się z mlekiem czy z wodą. Każda jest inna. Ja mam kaszkę ryżową i robi się z mlekiem. Ja dzisiaj też kupię małej kubek niekapek niech się uczy powoli pić sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radom - nie martw się moja tez pije 120 ml i nie zawsze do końca wypije różnie. Od dwóch tygodni na noc robię 150 ml raz wypije a raz zostawia nawet 30 , 40 ml. Dzisiaj dam jej do mleczka kaszkę i jutro napisze jakie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze Babcie mieszkają daleko jedna 300km druga 200km wiec nie ma nam kto pomagać czego nieraz bardzo żałuję ale z drugiej strony plus taki że nikt się nie wtrąca w wychowanie małej. Moja córcia ostatnio bardzo mało je rano i w południe byc moze dlatego ze w nocy teraz je az 2 razy i to ssie bardzo długo. Macie pomysł jak ją przestawić zeby jadła duzo w dzien o 8 i 12 a nie tylko possie 5 min i koniec. jakby sie w dzień najadała to może w nocy by sie juz nie budziła. dodam ze karmienie o 15 , 18 i 19.30 normalnie wygląda długo je. dziewczyny martwi mnie jedna sprawa. Mała wazy 7300 jest w 75centylu a długość 62cm jest 3 centylu. taka duza rozbierznosc ;-/ pytalam o to pediatre ale jakos nic mi nie odpowiedziała. dodam ze jest wczesniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te kaszki smakowe to nie są za słodkie ??? kurde będę chyba jednak sie trzymać kaszy manny bo jak dam słodkie to się przyzwyczai i będzie potem problem z jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama na paźdz 2013
Michellinka minima ma 350g a snilack 500g wiec tak samo cenowo wychodzi...u mnie po snilacku nic sie nie dzieje-daje jej do mleka na noc. Moja mleka pije w dzien tylko 120...na noc 150 plus 2 łyzki snilacka. Może jej spróbuje 180 na noc robic..no nie wiem moze nie najada sie. Ja swojej kupilam kubek lovi z miękkim ustnikiem po 6 miesiacu taki pomarańczowo czerwono zołty chyba(nie chce mi sie isc do kuchni:P) napisane na opakowaniu-pomaga uczyc samodzielnego picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama na paźdz 2013
mamusiaAli to nieciekawie, zapytaj pediatry bo 3 a 75 centyl to duzo Moja Kaja jest 75 wagi i 97 wzrostu. A jak inne parametry wypadają? Np obwód głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radmon no może szybciej puści skórka u nas jak już widziałam dziurkę to szybko poszło co do siatki centylowej to waga jest na 97 centylu a wzrost lekko ponad 97 centyl przyszła mama fakt nie zwróciłam uwagi na wagę opakowania masz rację :) co do tych niekapków czy one nie mają za dużych jeszcze dziurek do picia? czy smoczki są takie same jak do normalnych butelek? ja używam butelek aventa i kupiłam mu taką nakładkę-uchwyt do tych butelek i mniej więcej od 2 tygodni pije sam herbatkę wodę czy soczek a mleczko jeszcze za ciężkie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym poznać waszą opinię sąsiadka ma dziewczynkę z września u nas jest tylko 2 tyg różnicy i daje już danonki....co o tym myślicie żeby wprowadzić jogurty w 5 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a macie już krzeselka do karmienia?? Dziadek chce naszmu synkowi kupić i nie bardzo wiem jakie. On wybrał Chicco Polly Magic, ale ja naczytałam się że dzieci ząbki sobie na nim powybijały i to mnie odstrasza. Podzielcie się swoją wiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. To ja moge się pochwalić. Moja dziecina po kąpieli o 19 wypija 150ml i idzie spać koło 21. Wybudzam ją na 180ml około 23. I śpi. bez karmienia, bez wstawania tak średnio do 8-9. Czasem dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypowiem się jesli chodzi i danonki,ale ja bym jeszcze nie podała,może poradź się pediatry czy można troszkę.Krzesełko do karmienia ja chcę drewniane,wyśle link miej więcej jakie.Jest proste ale bardzo praktyczne,siostra moja miała takie dla dwójki dzieci i była bardzo zadowolona,jest trwałe i służy na długooo,tyle że nie ma w sobie żadnych bajer kolorowych,ale mimo tego zdecyduje się też na takie.Planuję kupić jak już bedzie siedział http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-timba-safety-1st-do-10-lat-i4006271515.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja nie podam w ogóle nie ma mowy sam cukier w tych danonkach a z tego co wiem jogurty trochę później sie włącza najlepiej naturalne albo z dodatkiem owoców nawet z dodatkiem owoców tych naszych słoikowych dziwi mnie tylko że są matki które takie rzeczy dają tak szybko dzieciom i pewnie jeszcze nie raz usłysze że powinnam mu to juz dać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×