Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Hej, mój termin też wypada na październik, wygląda na to ,że na 20 chociaż kto wie :D mój okres był nieobliczalny w swej długości ;D Miło mi ,że będę mogła pogadać z kimś kto jest aktualnie w temacie (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noname ja przecie z okolic gdanska jestem ;) wiec pomorskie cala gębą ;D Dzis dowiedzialam sie czemu mój mąż zaczął nagle pomagać mi w robieniu obiadów cytuje rozmowę: ja: od kiedy ty gotujesz? On:nie moge ? Ja: to dziwne mowiles ze nie umiesz 0n: ale jestes w ciaży ja: o! Super to mi pomagasz bym sie nie męczyła? On: nie, jesteś w ciąży i masz zwalony smak... Powiedzcie mi czy to prawda? Czy wasze rodzinki tez mówią że macie inny smak i jedzonko które robicie też inaczej smakuje?? Bo mnie sie wydawało że wszystko jest ok ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RubyDragon no to nieźle z tym smakiem:-D Ale przynajmniej mąż szczery jest:-D Ja nie mam problemu chyba z tym --Mąż też nic nie mówi więc nie pomogę:-) Ale może dlatego że mój m i tak zawsze ostro soli i doprawia a ja nie widzę u siebie różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita ja tez nie widze roznicy;) on widzi ;) hehe grunt ze zaczal cos robic , tylko zAstanawia mnie czy to tylko ja tak mam i czy to normalne hehe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to tylko wymówka bo chce się nauczyć gotować:-D A nie wie jak to powiedzieć he he A teraz ma na co zwalić:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze masz rację;) Ale to i tak dziwne bo od kiedy go znam zawsze mial dwie lewe rącKi do gotowania, a tu proszę ;) po prostu już ogłupialam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruby ja też bym chciała żeby mąż mnie zaczął wyręczać w kuchni . a niestety z mojej winy wszystko jest na mojej głowie . tak se pozwoliłam to tak mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruby ja też tak mam. Dzisiaj zrobiłam wg moich za kwaśną pomidorówkę a mi smakowała, a ostatnio zrobiłam koszmarnie słodkie ciasto i też dla mnie było ok. Byłam dzisiaj u laryngologa bo cały czas jestem chora i kaszlę od 2 tyg. No i niestety nic mi nie pomógł, kazał tylko gardło nawilżać oliwą z oliwek i wit A + D3 Jejku już mam dosć a do tego boję się o maleństwo. Ja jutro zaczynam 11 tydz. lekarka rodzinna powiedziała ze żadnych leków nie powinno się brać do końca 12 tyg a później najwyżej coś pomyślimy. Jak na razie wypiłam już butelkę Stodalu i pół butelki tego drugiego homeopatycznego i nic nie pomaga. Lekarka powiedziała mi ze mogę sobie zrobić kogel mogel z grzanym piwem więc kupiłam sobie karmi i zaraz poeksperymentuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. bylam w szpitalu, troche sie naczekalam, bo w przchodni nie bylo opcji zeby mnie przyjeli.. krwiak nadal taki sam, nic sie od piatku nie zmienilo ale dzidzia sie wiercila i rosnie pełną para :) wiec jestem dobrej mysli a bole brzucha to rozciagajaca sie macica, nic konkretniejszego mi nie powiedzano... tak wiec leze i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czy wy macie bardzo bolesne piersi bo mnie tylko troszeczkę bolą, ale za to mam bardzo wzdęty brzuch jakbym była w 6 miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniamniek
Cześć dziewczyny:) Xsylwia patrzenie na dzidziusia choć przez kilka sekund, to na prawdę niesamowite doświadczenie:) Szkoda tylko, że ten krwiak wciąż taki sam..., ale może w końcu weźmie się do roorty i wchłonie:) W końcu wracam do żywych, choć dobrze nadal nie jest. Dziewczyny...muszę Was przestrzec przed melonem...co ja przeżywałam w nocy i dzisiaj cały dzień...rany...czegoś takiego to ja nigdy nie miałam...myślałam, że to już koniec..., ze to najgorsze ... Wczoraj pozwoliłam sobie na melona, ale zamiast zjeść kawałek, zjadłam całego:( i to był błąd...miałam takie boleści brzucha, wzdęcia, bóle pleców...no myślałam, że pojadę na izbę tak się bałam... Teraz też boję sie, ze coś sie mogło dzidziusiowi stać... Koszmar... Łapczywość nie popłaca... A co do wielkości dzidziusia, to moja mama dowiadywała się u znajomego ginekologa i na 9tci1 dz., 3,5cm to ok. Na 11 powinno być ok. 5,2...więc lekarz u którego byłam nie wiemgdzie dyplom zdobył...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniamniek
dorr, mnie piersi bolą tylko troszeczkę. Co jakiś czas je ugniatam, żeby prawdzić, czy nie przestały:D a co do brzucha...to...patrz wyżej;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura super że wkleilas ten link, powołam się na to rozporządzenie jak mi nie będzie chciał dac skierowania:) Mnie piersi mocno bolą, miałam tylko raz jednodniowy przypadek że nie bolały, a tak to non stop. Mąż niepocieszony bo nie może dotykać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emzoom a moze syrop z cebuli sobie zrób . mleko plus czosnek i miód . mi to zawsze pomaga na kaszel i przeziebienie . a w ciąży chyba nam wolno . moj maluszek w 8tyg,4d miał 1,96 lekarz powiedział że dobrze bo USG pokazało ze jestem w 8tyg,3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do RubyDragon : to co napisalas o jedzeniu to cudowne :) i jak tak sobie pomyśle to faktycznie to co ja zrobie o ile wogóle dam rady przestać choc chwile nad kuchenka z powodu zapachów ... to mój M je obiady w pracy, a z gotowanych potraw to ja tylko makaron ostatnio wogóle jak czytam w którym tygodniu dzidziuś ma jaka wielkość, to wszystkie mamy inaczej a lekarze mówia ze wszystko w porządku, u mnie ostatnie usg 9 +4 i wielkość 2.58. i wogóle schudłam w ciągu tego miesiąca juz 4.5 kg. tez tak macie? pozdrawiam wszystkie nowe mamucie październikowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Po wczorajszej wizycie wszystko ok.Powiedział ze okaz zdrowia jestem hehehehe wyniki mam rewelacyjne zalozyl mi karte ciazy chial dac zwolnienie nie wiem dlaczego tak szybko ale powiedzialam ze narazie nie bo ja lubie pracowac hehehehhe nastepna wizyte mam 16.04 a usg 9 albo 12.04 musze wlasnie zaraz zadzwonic i sie umowic to juz bede miala to usg z wykluczeniem tych wad co jest pomiedzy 12-14 tyg ale sie boje jego no ale mus to mus mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok:)Nadal mam brac dufaston i folik witamin narazie nie i wrazie bulu brzucha spokojnie no spe moge brac.Z sexem narazie musimy sie wstrzymac do usg dlatego ze mialam ten sluz rozowaty wiec dla ostroznosci kazal sie wstrzymac my i tak poscimy bo jakos sie boimy narazie hehehehe ale wszytsko dla dobra maluszka:)Milego dnia dziewczynki.A co do gotowania to mi tez sie wydaje ze albo malo slone albo za bardzo ale maz mowi ze dobre i ok albo ja tez nie mam smaku albo nie chce mi przykrosci robic za chlopami to sie nie trafi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia dobrze ze wszystko dobrze. Xxxxxxxx A ja teraz nabralam ochote na chleb z musztarda . Za chwilke chyba uciekne z pracy po musztarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maławronka ja już wypiłam cały syrop z cebuli, mleko z czosnkiem też piłam i już na czosnek nie mogę parzeć jak wcześniej lubiłam. Przetestowałam wszystkie domowe metody. Gardło płukam szałwią. No i mąż kupił mi najpierw taki syrop dla cieżarnych Prenalen a teraz ja kupiłam sobie takie tabletki Prenan, pije duże ilości wit C już sama nie wiem o mogę więcej. Najbardziej się martwię o maleństwo czy mu coś się od tego mojego kaszlu nie dzieje, może jest niedotlenione. Wizytę mam dopiero 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niestety nie dało mi się odebrałam wynik bety,beta spadła z 7900 do 7200 dostałam skierowanie do szpitala we wtorek mam się zgłosić lekarz zobaczy jeszcze raz USG jak będzie tak samo a okazało się ze niema zarodka pusty pęcherzyk ciążowy po tym usg zdecyduje co mi zrobią a jak mi dzisiaj powiedziała lekarka dostane tabletkę na wydalenie jaja dlatego że jeżeli chcę jeszcze zajść w ciążę to tylko po samoczynnym oczyszczeniu się będę mogła zacząć starania zaraz po ustąpieniu krwawienia jestem załamana tak bardzo się cieszyłam z tej ciąży a tu znów poronienie pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu plamie. Jade dzisiaj do lekarza zobaczyc co sie dzieje. Juz normalnie nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka przykro mi . Nie wiem czy jest jakas nadzieja jak beta spada. Co moge ci tylko podowiedziec 3 ciaze stracilam i 2 razy samoistnie a raz lyzeczkowana bylam i nigdy wiecej . Od lekarza dostalam tabletke samo poszlo ze mnie w domu pozniej USG kontrolne . Moj lekarz odradzal lyzeczkowania powiedzial ze nie ma potrzeby ingerowac w cialo kiebiety .na jeden miesiac tabletki anty zeby szybko wrocil cykl. Ostatnia strate mialam w listopadzie . Boli bardzo to wszystko ale teraz jest dobrze i u ciebie zobaczysz nie dlugo tez bedzie. Xxxxxxxxxxx Malika bedzie dobrze a w jakim kolorze masz plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taki sluz o jasnobrazowym zabarwieniu. Pojawia mi sie raz dziennie ok. 10 juz tak od piatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka tez mi bardzo przykro.Ja tez mialam puste jajo i wiem jak sie czujesz.Trzymaj sie cieplo. Malika nie denerwuj sie pojdziesz do lekarza i zobaczysz co ci powie.Trzymam kciuki oby wszytsko dobrze bylo. A ja wlasnie po sniadanku drugim heheheh dwie kanapeczki sobie zrobilam z szyneczka i pomidorkiem i smietanka a dwie z razowym chlebkiem i serkiem ze szczypiorkiem ale sobie dogadzam hehehehe:)Po porodzie bede myslec jak to zrzucic a narzie jem na co mam ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja raczej tez jem na co mam ochote . Z synkiem bylam 18 na plusie . Urodzilam miesiac szybciej . Ale wszystko stracilam . W zeszlym roku mialam powazna operacje i stracilam po niej 7 kilo. To ciaze zaczynam od 56kilo. Moj maz ma troszke kilogramow za duzo i moze po ciazy wprowadze diete w domu . Razem bedzie nam razniej w czasie odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka, tak mi przykro.Nie chcę Ci robić niepotrzebnych nadziei, ale w tym linku, który wkleiłam, gdy pytalaś o normy bety pisało, że spadek bety po 10 tyg ciąży jest normalny... Natomiast lekarze lepiej się znają... PS ja też miałam puste jajo w październiku, a w styczniu już zaszłam w ciążę;) PS 2 Trzymajcie za mnie kciuki dziś ok 17ej idę do lekarza :) to początek 13 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clineczka71
jak będę po wszystkim próbować dalej z pomocą testów owulacyjnych i z temperaturą staram się nie załamywać ale mimo to jest mi ciężko. niedawno rozmawiałam z lekarzem gin w niemczech że jak wezne tabletkę to w ciągu jednego dnia zemnie wyjdzie a jak zakonczy się krwawienie to mam brac hormony które pomagają w zagnieżeniu zarodka i na wzmocnienie macicy ,kwas foliowy mam tez brac nieodstawiać wystawil mi receptę na poprzedniej wizycie i mówił jak zobaczę na teście dwie kreski to mam zaraz do niego się wstawić gdyż jestem w takim wieku że hormony nie są już takie jak u 20 latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka ja tej ciazy jak zobaczylam tylko 2 kreseczki to odrazu poszlam do lekarza i dostalam luteine i akard . Bedzie dobrze nie zalamuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka....strasznie mi przykro..mam nadzieje ze nastepnym razem sie uda.... X Oj tez bym chciala sobie podogadzac ale mdlosci mi nie pozwalaja,nie mam kompletnie apetytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×