Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość karoliczkunieczka
Ja ciągle odczuwam glod... nawet w nocy wstaje i czasem cos podjem ;D A tak pozatym to zadnych mdlosci nie mam :) Ja mam nadzieje ze tez bede miala chlopczyka bo corcie juz mam :) ale jak to sie mowi nie wazne co ale wazne zeby zdrowe bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam,e tam:-)
będę mama,nie pisz takich rzeczy,że jak w ciąży się wymiotuje lub ma mdłości to pewne,że ciążą super idzie,bo dziewczyny,które przechodzą bezobjawowo mogą się niepotrzebnie martwić. ja byłam 2 razy w ciąży mam dwoje zdrowych,cudnych dzieci i nigdy nie wymiotowalam ani mnie nie mdlilo.Na szczęście:-) anuska,trzymam kciuki za bliźniaki.u mnie w rodzinie ,od strony ojca,sa co pokolenie bliźnieta,sama do nich należę,ale niestety w tym pokoleniu nie udało się jeszcze nikomu trafić podwójnie. nawet na usg składalismy zażalenie:-) pozdrawiam.nie denerwujcie się,śpijcie dużo,teraz organizm tego potrzebuje.i kwas foliowy obowiązkowo!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
anuska nie przejmuj sie :) ja juz tez prawie 2 kg przytylam a to dopiero 7 tydzien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmZoom
Bestula ja @ miałam 10.01 a pierwszy pozytywny test wyszedł mi 5.02 Dziewczyny ile płacicie za bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi333
Chodziło mi o to nie martwcie się bo też jestem w kiepskiej sytuacji z robotą Oto tabelka : MAMUSIE:.........WIEK:..........TYDZIEŃ C:........TERMIN P: M.CZ.Kawka.......22..............6tc..................7 października Roxi3433...........31...............6tc..................8 październik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie! zaraz nadrobię co napisałyście, tylko podam co na wizycie: U nas 5 tydzień . mam zdjęcie " kropki " z usg :) Dłuugo szukał, aż znalazł :) Plamienia nie wiadomo z czego. mam dalej brać 2*dziennie duphaston i generalnie tyle. Zwolnienia nie brałam tylko zaświadczenie o ciąży do pracy. TERMIN : 16.10.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam,e tam:-) - nie zamierzałam nikogo martwić. Chodziło mi tylko, że każda ciąża jest inna i inaczej przebiega . U mnie też raczej bezobjawowo i mam nadzieję że będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi333
Cześć dziewczynki... pisałam wcześniej że chcę pójsc do gina za 2 tyg. by mieć pewność na 100% a tu mi się odwidziało dzisiaj i pobiegłam... miałam usg dopochwowe i zobaczyłam pęcherzyk 1,3 centymetrowy co odpowiada 5 tyg.ciąży. Jestem już w 6 tyg. Pęcherzyk zagnieżdżony prawidłowo ale jeszcze w nim nic nie widać. gin kazał mi przyjsc za 3 tyg. dostałam skierowanie na bad.moczu i krwi. czekam do 14 lutego i powiem męzowi...kurcze jakie to trudne samemu wiedzieć już tyle dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi333
Pytałam lekarza o prace przy kompie... powiedział że nie jest to udowodnione żadnymi badaniami że szkodzi dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę mama-no to teraz. GRATULACJE-GRATULACJE-GRATULACJE-GRATULACJE-GRATULACJE!!!!!- Idziemy podobnie:)mi już też idzie 5 tydzień.W czwartek mam kolejna wizytę:)będzie dobrze.Ja sobie obliczylam termin na 12 października. Dziewczyny wpiszcie mnie do tabeli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi333
karola skopiuj sobie tabele i wklej w treść co piszesz do nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi333
karola ja miałam ostatni okres 6 stycznia i według mnie to powinnam mieć termin na 12 października ale jak wchodzę w jakieś kalkulatory ciążowe to wychodzi mi 8 październik. Dodam że cykl mam 23-25 może to od tego zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) ja narazie się nie dopisuje do tabelki bo dokłanie lekarz niepotrafił określić tygodnia:) takze dopiero 21go się dopisze:) Będe MAMĄ2013, świetnie że już coś wiesz wiecej niż test:) Gratki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi-ja nie mogę skopiować bo pisze z komórki:( Ja też miałam @ 6 stycznia i też miałam cykle 24-25 dniowe.tylko że.u mnie to była pierwsza @ po stracie,a dostałam dokladnie 3 tyg.po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do fasolki to będę więcej wiedziec w czwartek,bo jak bylam w srode to tylko powiedział że jest i tyle.Mój gin jest chyba bardzo ostrożny po grudniowej stracie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi333
MAMUSIE:.........WIEK:..........TYDZIEŃ C:........TERMIN P: M.CZ.Kawka.......22..............6tc..................7 października Roxi3433...........31...............6tc..................12 październik karola2812........32................6tc..................12 październik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnącafasolki
Witam dziewczyny :) Piszę z wielką nadzieją,że dołącze do Was za kilka dni :) a jak narazie GRATULUJĘ wszystkim przyszłym mamuśkom :) i tym co czekają na tą wielką chwilę . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaanuśkaaaaa .. tak właśnie rodzicom boję się powiedzieć. wiem że mi pomogą .. ale strach przed ich reakcją jest niewyobrażalny. Mam 22 lata.. wspaniałego chłopaka który cieszy się że będzie tatą.. więc właściwie nie powinnam się niczym martwić, a jednak... P.S w czwartek pierwsze USG.. nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola2812, ale szybko Ci rośnie beta:) ja wczoraj miałam ponad 4000, nie wiem który to tydzien możebyć, wsumie to z moich wyliczeń wychodzi jakiś 5tydzień nie mniej. margolcia_mm, ja wczoraj powiedziałam mamie, bardzo się cieszy, jestem zaskoczona jej reakcją, wiedziałam że tragedii nie będzie no ale nigdy nie wiadomo, a tu radość:) Mam tyle samo lat co Ty:) Powiedz mamie, i tak będziesz musiała kiedyś powiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala czarna kawka-to wcale nie jest takie proste-aby dostac kasę po urodzeniu to trzeba dość wczesnie przystąpić do ubezpieczenia.Jest dość spory okres karencji.Poza tym w ubezpieczeniach indywidualnych nie ma opcji kasy za urodzenie dziecka.Takie cos jest tylko w grupowkach!!!Więc jeśli ty albo maz pracuje w zakładzie powyżej 3 osób macie szansę na takie ubezpieczenie!!! Trochę się na tym znam! Jeśli by tak byli jak piszesz to takie firmy by bankrutowaly,bo każda w CIAZY ubezpieczala się 2-3 miesiące przed porodem i potem rezygnowala!!! Tak niestety to nie działa.W warcie dostaniesz 750 zł.i w Pzu.tyle samo.sama składka to ok.50-70 zł.Karencja ok.6-9 miesięcy.Więc tak naprawdę wychodzisz na zero albo na minusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
witajcie, ja też chyba do Was dołączę :-) co prawda pierwszą wizytę mam 2 marca, ale test wykazał słabą drugą kreskę, @ kilka dni się spóźnia, a ostatnią miesiączkę miałam 10 stycznia 2013 ....... ale mam stresa czy wszystko będzie dobrze ...... staraliśmy się od września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
Trzymam za nas wszystkie kciukasy! zakoloruję się jak będzie pewniak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Ja staram się o dzidziusia od 2 lat. Już powoli traciliśmy z mężem nadzieje, że nam się uda...... i są II krechy jak nic!! Ostatnią @ miałam 7 stycznia. 7 Lutego beta wyszła 551 w 32 dniu od OM (18 d.po) Jutro idę znowu na betę a wizyta u gina na USG mam dopiero 22 lutego (koniec 7 tygodnia) Mam nadzieję, że będzie już słychać serduszko. Z jednej strony chcę skakać z radości a z drugiej strasznie się boję, nie wierzę ze w końcu się udało. Lekarze mówili nam, że z naszymi wynikami nawet jeśli zajdziemy w ciąże to nie ma co liczyć na to że ją utrzymam :/ To moja pierwsza ciąża, zero objawów (oprócz duuzzzych piersi) Najgorzej, że ciągnie mnie do kawy :)' Trzymam za nas wszystkich kciuki!!!! :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×